برگزیده های پرشین تولز

تمام موارد مربوط به دانشگاه پیام نور : سوالات - اخبار - درخواست ها و ...

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
(از اینکه محاوره ایی می نویسم عذر خواهی می کنم.)
من دیپلم کامپیوتر فنی و حرفه ای هستم ،اگر بخوام تو دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور شرکت کنم باید چیکار کنم؟
قضیه ی پیش دانشگاهی چیه؟ چون وقتی با خود دانشکده تماس گرفتم بهم گفتن باید تو دوره پیش دانشگاهی شرکت کنم و....
و کی می تونم ثبت نام کنم؟ مهر سال بعد؟

هیچی فراگیر مشابه کنکور هست. برای هر رشته یک سری منابع اعلام می شه که می رید کتاباش رو از بیرون تهیه می کنید یا خودتون می خونید یا میرید آموزشگاهای بیرون ثبت نام می کنید و در کلاس های آمادگی اونها شرکت می کنید. و دی یا بهمن هم می رید دفترچش رو از پست می گیرید ومثل کنکور ثبت نام می کنید و فکر کنم طرفای اردیبهشت خرداد هم امتحانش مثل کنکور تستی از همه درسا برگزار می شه.
و چون شما دیپلمه هستی یک سری تست های اضافی مربوط به ریاضی و فیزیک پیش دانشگاهی تو این امتحان می زنید که اصلاً نیازی نیست شما بری مدرسه و پیش دانشگاهی بگذرونی فقط موقع ثبت نام فراگیر می زنید دیپلمه که موقع امتحان سوالای شما با اونایی که پیش دانشگاهی خوندند فرق می کنه یعنی فقط برای شما یه چند تا تست بیشتر داره و گرنه بقیه تست ها کاملاً مشابه هست . پس بهتره بری آموزشگاه بیرون بخونی ولی خیلی دیرم شده چون کلاسای بیرون تقریباً از مهرو آبان شروع شده ولی فکر می کنم هنوز هم ثبت نام می کنند.
سوالی بود در خدمتم بم میل بزن : [email protected]

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
هیچی فراگیر مشابه کنکور هست. برای هر رشته یک سری منابع اعلام می شه که می رید کتاباش رو از بیرون تهیه می کنید یا خودتون می خونید یا میرید آموزشگاهای بیرون ثبت نام می کنید و در کلاس های آمادگی اونها شرکت می کنید. و دی یا بهمن هم می رید دفترچش رو از پست می گیرید ومثل کنکور ثبت نام می کنید و فکر کنم طرفای اردیبهشت خرداد هم امتحانش مثل کنکور تستی از همه درسا برگزار می شه.
و چون شما دیپلمه هستی یک سری تست های اضافی مربوط به ریاضی و فیزیک پیش دانشگاهی تو این امتحان می زنید که اصلاً نیازی نیست شما بری مدرسه و پیش دانشگاهی بگذرونی فقط موقع ثبت نام فراگیر می زنید دیپلمه که موقع امتحان سوالای شما با اونایی که پیش دانشگاهی خوندند فرق می کنه یعنی فقط برای شما یه چند تا تست بیشتر داره و گرنه بقیه تست ها کاملاً مشابه هست . پس بهتره بری آموزشگاه بیرون بخونی ولی خیلی دیرم شده چون کلاسای بیرون تقریباً از مهرو آبان شروع شده ولی فکر می کنم هنوز هم ثبت نام می کنند.
سوالی بود در خدمتم بم میل بزن : [email protected]
بهبینم منابع رو از کجا می شه گیر اورد
مثلا من اگر مدیریت فراگیر بخوام شرکت کنم چه کتاب هایی رو باید بخونم؟
امتحانش رو کی اعلام می کنند؟

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
بهبینم منابع رو از کجا می شه گیر اورد
مثلا من اگر مدیریت فراگیر بخوام شرکت کنم چه کتاب هایی رو باید بخونم؟
امتحانش رو کی اعلام می کنند؟

هنوز هیچی اعلام نشده انشالله دی ولی در کل آموزشگاهای بیرون الان دارن برای رشته مدیریت اینا رو تدریس می کنن:
1- اقتصاد خرد مولف : پژویان ناشر پیام نور
2- مبانی سازمان و مدیریت مولف : طاهره فیضی ناشر: پیام نور
3- زبان و ادبیات فارسی عمومی مولف: گروه مولفان ناشر : پیام نور
4- زبان خارجه مولف: علی محمدی - خلیلی ناشر : پیام نور
5- اندیشه اسلامی مولف : گروه معارف اسلامی ناشر : پیام نور

که در کل فکر می کنم به احتمال 80% منابع برای مدیریت دولتی و بازرگانی و صنعتی و جهانگردی و علوم اقتصادی و حسابداری همیناست .این منابع برای ترم دانش پذیری تمام رشته های بالا که نوشتم یکسان هست فقط زمان ثبت نام شما هر کدام از این رشته ها رو که خواستی می نویسی .

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
هنوز هیچی اعلام نشده انشالله دی ولی در کل آموزشگاهای بیرون الان دارن برای رشته مدیریت اینا رو تدریس می کنن:
1- اقتصاد خرد مولف : پژویان ناشر پیام نور
2- مبانی سازمان و مدیریت مولف : طاهره فیضی ناشر: پیام نور
3- زبان و ادبیات فارسی عمومی مولف: گروه مولفان ناشر : پیام نور
4- زبان خارجه مولف: علی محمدی - خلیلی ناشر : پیام نور
5- اندیشه اسلامی مولف : گروه معارف اسلامی ناشر : پیام نور

که در کل فکر می کنم به احتمال 80% منابع برای مدیریت دولتی و بازرگانی و صنعتی و جهانگردی و علوم اقتصادی و حسابداری همیناست .این منابع برای ترم دانش پذیری تمام رشته های بالا که نوشتم یکسان هست فقط زمان ثبت نام شما هر کدام از این رشته ها رو که خواستی می نویسی .
سلام
من دانشجو آزاد هستم.
حدود 2 سال دیگه هم درسم تموم میشه.سربازی هم نرفتم.میتونم همزمان پیام نور فراگیر هم بخونم؟معافیت تحصیلی میدن ؟میخوام مدیریت بخونم.جریانش چه جوریاست؟
ممنون

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
من دانشجو آزاد هستم.
حدود 2 سال دیگه هم درسم تموم میشه.سربازی هم نرفتم.میتونم همزمان پیام نور فراگیر هم بخونم؟معافیت تحصیلی میدن ؟میخوام مدیریت بخونم.جریانش چه جوریاست؟
ممنون

والا معافیت تحصیلی که میدن اما بعد از ترم دانشپذیری یعنی برای مهر سال بعد. ولی موضوع اینجاست که فکر نمی کنم شما که داری آزاد می خونی اجازه بدن برای پیام نور هم اقدام کنی بفهمن گیر می دن . ولی در کل مطمئن نیستم حالا من اینو دقیق برات می پرسم 4شنبه post می زنم.

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام به خدمت همه دوستان :
من این مشکل رو از خود دانشگاه پرسیدم ولی خودشون هم درست نمیدونند چجوریه مشکلم اینه:
من کاردانی معماری دارم ودر آزمون فراگیر رشته صنایع قبول شدم ولی بعضی در درسها رو قبلا من تو کاردانی پاس کردم حالا آیا من میتونم این درسها رو تطبیق بزنم؟یا نمیشه باید کاردانی هم حتما از پیام نور باشه ؟یا هر دانشگاهی رو قبول می کنند؟
تو رو خدا جواب بدین چون من رو این موضوع حساب کردم که ایمو انتخاب کردم مثلا من ریاضی عمومی 1و فیزیک 1 و ... تو کاردانی با نمره خوب پاس کردم باز بیام اینها رو بخونم خیلی ظلمه ؟

با تشکر

آقای علی احمدی که گفته بود مشکلی نداره ما کاردانی ها رو تطبیق می دیم . حالا شما یه مراجعه بکن ببین چی می شه . ولی پیام نور زیاد حرفاش پرو پا نداره نمی شه روش حساب کرد. بابا یه بنده خدایی تو ترم دانش پذیری صنایع مدیریت و اقتصاد مهندسی رو پاس کرده بود ولی باز ترم دومم همینا رو بش داده بودن:blink:

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
والا معافیت تحصیلی که میدن اما بعد از ترم دانشپذیری یعنی برای مهر سال بعد. ولی موضوع اینجاست که فکر نمی کنم شما که داری آزاد می خونی اجازه بدن برای پیام نور هم اقدام کنی بفهمن گیر می دن . ولی در کل مطمئن نیستم حالا من اینو دقیق برات می پرسم 4شنبه post می زنم.

ممنون لطف میکنید:blush:

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
من دانشجو آزاد هستم.
ممنون

آقا من سوال کردم هیچ مشکلی نداره همزمان می تونی جفتشو با هم بخونی از ساله بعدم یعنی مهر که وارد دانشگاه بشید بتون معافیت تحصیلی میدن . فقط یه وقت نری تو این آموزشگاه های بیرون شرکت کنیا خیلی سطحشون پایین و داغون چیزی نداره به من بگو چه رشته های می خوای بخونی تا منابع رو + کتابای کمک درسی خوب بت معرفی کنم خودت بشین تو خونه بخون تا دی بهمنم دفترچه ثبت نام که اومد بری ثبت نام کنی . به احتمال زیاد هم اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد امتحان برگزار می شه.

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
:wub:
آقا من سوال کردم هیچ مشکلی نداره همزمان می تونی جفتشو با هم بخونی از ساله بعدم یعنی مهر که وارد دانشگاه بشید بتون معافیت تحصیلی میدن . فقط یه وقت نری تو این آموزشگاه های بیرون شرکت کنیا خیلی سطحشون پایین و داغون چیزی نداره به من بگو چه رشته های می خوای بخونی تا منابع رو + کتابای کمک درسی خوب بت معرفی کنم خودت بشین تو خونه بخون تا دی بهمنم دفترچه ثبت نام که اومد بری ثبت نام کنی . به احتمال زیاد هم اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد امتحان برگزار می شه.
خیلی خیلی ممنون لطف کردی:wub:
والا میخوام یا IT بخونم یا مدیریت بازرگانی.
بازم ممنون از لطفتون:)

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
:wub:
خیلی خیلی ممنون لطف کردی:wub:
والا میخوام یا IT بخونم یا مدیریت بازرگانی.
بازم ممنون از لطفتون:)

ولی یه چیزم بگما مرد مومن زیاد خوشحال نباش که مثلاً می تونی یه چند سالی هم سربازیت رو عقب بندازی .;)
درس خوندن تو این دانشگاه خیلی خیلی سخته باید اندازه یه دانشگاه شریفی درس بخونی دیگه مثل دانشگاه آزاد نیست که آخر هر ترم بشینی یه 20 صفحه جزوه بخونی نمرتم بگیری .باید حداقل روزی 3 4 ساعت درس بخونیا پدر آدم در میاد نگی نگفتی تازه آخرشم با این همه درس خوندن یه معدل 12 13 میاری . به نظر من همین آزاد رو ادامه بده و بیخیال پیام نور شو و بعد از کارشناسی بشین یه ضرب برای ارشد کنکور بده قبول شی تا از شر سربازی هم باز خلاص شی .
البته به من مربوط نمی شه ها ولی چون من خودم داره پدرم تو این دانشگاه در میاد بت می گم .
ولی در کل اگر که خیلی مسری که بخونی به نظرم مدیریت بخون که راحتتره . چون IT هم سخته هم اگر IT رو 4تا کلاس آموزشگاه های بیرون بری باصرفه تره. واحدهای مدیریت هم که برای امتحان میاد همونایی هست که تو اون پست بالام زدم برای IT هم ایناست :
1- مبانی کامپیوتر وبرنامه سازی مولف: تنها و یوسف خانی ناشر :پیام نور
2- ریاضی عمومی 1 کل کتاب + یه دونه درس دنباله وسری هم از ریاضی عمومی 2
درس های عمومی هم که همون اندیشه اسلامی و ادبیات عمومی و زبان عمومی هست که برای مدیریت نوشتم
برای کتاب های کمک درسی هم می تونی از کتاب های استادی یا کتاب های راهنمای طلائی یا از کتاب های راه انتشارات راه استفاده کنی
بازم اگر سوالی بود در خدمتم

Silver57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به خدمت همه دوستان :
من این مشکل رو از خود دانشگاه پرسیدم ولی خودشون هم درست نمیدونند چجوریه مشکلم اینه:
من کاردانی معماری دارم ودر آزمون فراگیر رشته صنایع قبول شدم ولی بعضی در درسها رو قبلا من تو کاردانی پاس کردم حالا آیا من میتونم این درسها رو تطبیق بزنم؟یا نمیشه باید کاردانی هم حتما از پیام نور باشه ؟یا هر دانشگاهی رو قبول می کنند؟
تو رو خدا جواب بدین چون من رو این موضوع حساب کردم که ایمو انتخاب کردم مثلا من ریاضی عمومی 1و فیزیک 1 و ... تو کاردانی با نمره خوب پاس کردم باز بیام اینها رو بخونم خیلی ظلمه ؟

با تشکر

من هم با فوق دیپلم الکترونیک پارسال رشته مدیریت بازرگانی پیام نور (واحد تهران) قبول شدم. در مورد تطبیق واحد باید بگم چیزی که خود من تجربه کردم این بود که چون مدرک پیش دانشگاهی نداشتم و با مدرک کاردانی پیوسته وارد شده بودم واحد های پاس شده تو 2 ترم اولم رو قبول نکردن. و از بقیه واحد ها هم اون هایی که نمرش بالای 14 بود و مرتبط بود رو تطبیق دادن. البته این شرط نمره 14 رو برای فارغ التحصیل های دانشگاه آزاد گذاشتن. نمیدونم با بچه های فارغ التحصیل از دانشگاه های دولتی چه طور برخورد کنن.
نکته دیگه اینکه اگر آزمون فراگیر رو شرکت کردین توجه داشته باشین که واحد های دوره دانشپذیری رو حتماً باید پاس کننین حلا چه تو آزمون فراگیر چه بعد از قبولی تو دانشگاه. پس به این امید نباشید که مثلا اگر تو آزمون دانشپذیری نمره درس ریاضی رو نیاوردین و ثبت نامتون کردن بعداٌ با معادل سازی رفع و رجوعش کنین.
در ضمن برای معادل سازی هم حتماً باید تا اواسط ترم اول اقدام کنین
در یک نگاه کلی این دانشگاه برای افرادی که تعصب زیادی در مورد مدرک تحصیلیشون ندارند و می تونن وقت زیادی رو به درس خوندن اختصاص بدن مناسب تره. چون هم حجم کتاب ها زیاده و هم امتحانات پایان ترم بسیار سخته. بنابراین اصلاً فکر اینکه شب امتحان درس بخونین رو از سرتون بیرون کنین :)
اگر وقت شد بعداً راجع به مزایا و معایب دانشگاه بیشتر توضیح میدم.
فعلاً همینقدر بدونین که دانشگاه از این ترم دانشجوهاش رو تحویل گرفته و تو ساختمان آموزش اقدام به راه اندازی ایترنت بی سیم کرده!!! :p

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
با تشکر از شما دوست عزیزم
اما بنده نیز چندتا سوال داشتم که امیدوارم عنایت فرموده و جواب آنها را نیز بدهید با تشکر
1- حالا این همه که می گن درس خوندن تو این دانشگاه خیلی سخته برای رشته ای مثل صنایع هفته ای جند ساعت براش کافیه الته برای معدل خوب
2- برخی دوستان می گن که هرکی به هرکیه ممکنه برخی واحدهارو که تو دانشپذیری پاس شده دوباره تو ترم بعدی بت می دن
3- برخی دوستان هم می گن که دانشجوهای فراگیر کمافی سابق از سایر دانشجوها متمایز هستند و کلاساشون و مدارکی که بشون داده می شه فرق می کنه
4- و آخرین سوال اینکه آیا واحد تهران خیابان نحات اللهی اینقدر امکاناتش از سایر واحدها بالاتر هست که بنده حتماً بزنم اونجا و اگر انونقدرها هم توفیق نداره با سایر واحدها من بزنم هشتگرد چون من کرج هستم و هشتگرد رفت و آمد برام راحتتره.
یک دنیا سپاس گزارم

Silver57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر از شما دوست عزیزم
اما بنده نیز چندتا سوال داشتم که امیدوارم عنایت فرموده و جواب آنها را نیز بدهید با تشکر
1- حالا این همه که می گن درس خوندن تو این دانشگاه خیلی سخته برای رشته ای مثل صنایع هفته ای جند ساعت براش کافیه الته برای معدل خوب
2- برخی دوستان می گن که هرکی به هرکیه ممکنه برخی واحدهارو که تو دانشپذیری پاس شده دوباره تو ترم بعدی بت می دن
3- برخی دوستان هم می گن که دانشجوهای فراگیر کمافی سابق از سایر دانشجوها متمایز هستند و کلاساشون و مدارکی که بشون داده می شه فرق می کنه
4- و آخرین سوال اینکه آیا واحد تهران خیابان نحات اللهی اینقدر امکاناتش از سایر واحدها بالاتر هست که بنده حتماً بزنم اونجا و اگر انونقدرها هم توفیق نداره با سایر واحدها من بزنم هشتگرد چون من کرج هستم و هشتگرد رفت و آمد برام راحتتره.
یک دنیا سپاس گزارم

1 - اگر هدف شما اینه که با یه معدل خوب از این دانشگاه فارغ التحصیل بشید ، چیزی که خیلی مهم هست اینه که شما به کل منابعی که براتون تعیین میشه مسلط بشید .حتی بسیاری از موارد از پاورقی ها هم سئوال طرح میکنن یا حتی مثل کنکور سئوالات رو مفهومی میدن. بطور کلی باید بگم که نوع و نحوه درس خوندن به برنامه ریزی خود شما بستگی داره که میتونه تابعی از : تعداد واحد، حجم منابع، حفظی بودن یا تفهیمی بودن درس، داشتن پیش زمینه از درس مربوطه، استفاده از کتابهای کمک آموزشی، استفاده از کلاس های بیرون به موازات کلاس های دانشگاه، تستی یا تستی/تشریحی بودن امتحان مربوطه، دسترسی شما به تست های امتحانات ترم گذشته (چون ممکنه بعضی از منابع در ابتدای ترم تغییر کنه) باشه. بنابراین نمیشه تعداد ساعت خاصی رو براش معین کرد بخصوص اینکه تعدادی از درس ها کاملاً تفهیمی و تعدادی دیگه کاملاً حفظ کردنی هستند ( مخصوصاً برای رشته ای مثل صنایع). ولی اگر مایل به ادامه تحصیل در رشته صنایع یا کامپیوتر هستید به هر حال باید توجه داشته باشید که باید کمی بیشتر سختی بکشید.، چون رشته های مهندسی دروسی دارند که نمیشه با 8 جلسه کلاس رفع اشکال پیام نور پاسشون کرد و حتماً نیاز به زحمت مضاعف یا کلاس های بیرون و در بعضی موارد هر دو اینها هست.

2- در مورد اینکه نظم درستی تو دانشگاه از نظر وضعیت اداری، فراغت از تحصیل و اعلام نمرات وجود نداره شکی نیست، البته در مورد اعلام نمرات مشکلات داره حل میشه و نمرات تستی رو از طریق سایت و تستی/تشریحی رو با مراجعه به واحد امتحانات میتونید بگیرید. حتی ترم پیش انتخاب واحد رو هم اینترنتی کردن (البته میتونستید حضوری هم انتخاب واحد کنید) . اگر شما در امتحان دانشپذیری قبول اعلام بشید ( صرفنظر از نوع قبولی که مشروط یا غیر مشروط باشد) دروسی که از اونها نمره 10 به بالا رو کسب کرده باشین به عنوان نمره قبولی اون درس محسوب میشه و عملاً پاس شده. البته ممکنه ترم اول به شما ( بخصوص در مورد رشته های مهندسی و دروسی مثل ریاضی و زبان) واحد های "پیش" رو تحمیل کنند. واحد هایی رو هم که پاس نکردید به صلاحدید کارشناس آموزش دوباره تو ترم اول باید انتخاب کنید.

3- من قبل از "آزمون فراگیر 85" رو نمیدونم به چه صورتی بوده. ولی از زمانی که خودم وارد این واحد شدم (البته واحد تهران چند سالی بود که دانشجو فراگیر نداشت) میتونم بگم کلیه شرایط دانشجوی فراگیر و رسمی به یک صورت هست به غیر از در بعضی مواردمثل : تاریخ ثبت نام، انتخاب واحد، حذف و اضافه، حذف اضطراری. و هچنین تا پارسال که میگفتند روی مدارک دانشجویان فراگیر عبارت "فراگیر قید میشه" البته من تصورم این بود که این کلمه در بخش نوع آزمون ورودی یا شاید یه چیزی مثل عبارت "پاره وقت" مدارک دانشگاه آزاد باشه (از بچه های فارغ التحصیل اگه کسی این مدرک رو داره یا دیده به ما هم بگه به چه صورتی هست). ولی امسال این رو اعلام کردن که عبارت "فراگیر از مدارک حذف میشه.(من تو روزنامه همشهری و چند نشریه دیگه خوندم، تو تلویزیون هم رئیس دانشگاه اعلام کرد)

4- ساختمان آموزشی واحد تهران در اصل همان ساختمان وزارت علوم بود که پس از انتقال وزارت علوم به میدان صنعت، تابستان امسال به دانشگاه واگذار شد و اونهام تو سه چهار ماه یه دستی به سرو گوشش کشیدن و سعی کردن به یه دانشگاه تبدیلش کنن ( تا همین اواخر هم تو بعضی از طبقات داشتن کارهای عمرانیش رو انجام میدادن). به هر حال کلاساش بد نیست و البته تا جایی که من در جریان هستم مهندسی صنایع هم واحد تئوری داره که تو همون ساختمون برگزار میشه و هم واحد عملی که به ساختمان آزمایشگاهها تو خیابون "جم" مربوطه. یکی از دوستامون تو هشتگرد صنایع قبول شد، زیاد دل خوشی نداره. مثل اینکه اون سال تهران صنایع نداشت به هر حال تحقیق در مورد هشتگرد به عهده خودتون و بهتره با دید باز انتخاب کنین چون چهار سال باید تو اون واحد درس بخونین. اما اگر نظر من رو بخاین با توجه به مدرک گرایی جامعه و این نکته که دید عمومی نسبت به دانشگاههای تهران بهتره (هر چند که به قول بعضی ها پیام نور درپیته و این حرفا...) من واحد تهران رو در صورت داشتن رشته مورد علاقم ترجیح میدم.

امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه. ممنون که میخونید!:blush:​

Silver57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با توجه به اینکه دانشجویان دانشگاه پیام نور با شایعات متعدد در طی مدت تحصیل، و همچنین با زحمت مضاعف جهت قبولی در امتحانات مواجه می شوند، لذا اگر دوستان فارغ التحصیل از دانشگاه پیام نور لطف کنند و با توجه به تجربه شخصی خودشان به سئوالات زیر پاسخ دهند بسیاری از نگرانی ها برای دانشجویان و تردید ها برای داوطلبان حل خواهد شد.

اگر دوستان دیگر هم سئوالاتی در زمینه پس از فراغت از تحصیل دارند لطفاً دو سئوال زیر را در Post خود لحاظ کنند .

1- برای شما وضعیت پیدا کردن کار و استخدام در سازمان های دولتی و بخش خصوصی چطور بوده ( لطفاً نوع مدرک "فراگیر" یا "رسمی" در جواب قید شود. همچنین مقطع تحصیلی را نیز قید فرمائید)؟

2- برای شما وضعیت ادامه تحصیل در دانشگاه های دولتی و آزاد در دانشگاه های داخل و دانشگاه های خارج از ایران چگونه بوده؟ آیا توانستید از دانشگاه های خارج پذیرش بگیرید؟( لطفاً نوع مدرک "فراگیر" یا "رسمی" در جواب قید شود. همچنین مقطع تحصیلی را نیز قید فرمائید)​

Dr. Mabuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من متولد نیمه اول 67 هستم . در کنکور 86 ، پیام نور قبول شدم و ثبت نام کردم و الان هم دانشجوی پیام نورم . میتونم برای کنکور 87 (چه سراسری و چه آزاد) ثبت نام کنم ؟ وضعیت **** وظیفه ام چطور میشه ؟

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
من متولد نیمه اول 67 هستم . در کنکور 86 ، پیام نور قبول شدم و ثبت نام کردم و الان هم دانشجوی پیام نورم . میتونم برای کنکور 87 (چه سراسری و چه آزاد) ثبت نام کنم ؟ وضعیت **** وظیفه ام چطور میشه ؟

گمان نمی کنم دوست عزیز . چرا که متولدین نیمه دوم 67 می تونن کنکور بدن وبقیه باید یا معافیت داشته باشن یا کارت پایان خدمت . باز بهتره که با سازمان سنجش هم تماس بگیری

Dr. Mabuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گمان نمی کنم دوست عزیز . چرا که متولدین نیمه دوم 67 می تونن کنکور بدن وبقیه باید یا معافیت داشته باشن یا کارت پایان خدمت . باز بهتره که با سازمان سنجش هم تماس بگیری
مرسی. ولی ثبت نام کردم با کد 05 **** وظیفه. اگه مثل همیشه خر تو خری باشه مشکلی نیست

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
مرسی. ولی ثبت نام کردم با کد 05 **** وظیفه. اگه مثل همیشه خر تو خری باشه مشکلی نیست

اونقدرها هم خرتوخر نیست حداقلش اینه که از دست ارگانی مثل سازمان سنجش نمی تونی فصر در بری ;)
موقع ثبت نام تو دانشگاه خرتو می گیرن باید مدرک ارائه بدی و اگر نداشته باشی ثبت نامت عمراً نمی کنن تازه برای 2 سالم ممکنه از کنکور محرومت کنن . نمی خواستم مایوست کنم ولی واقعیت رو خواستم بت بگم

aria_irani

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

من اطلاعاتی در مورد رشته کامپیوتر پیام نور میخام ،مثلا شهریه اون چقدر (اعم از شهریه ثابت و متغیر)،بعد اینکه چه جوری باید بدون کنکور ثبت نام کرد در تهران؟ مورد بعدی اینکه من چندتا برگه تبلیغاتی با اسم فرا گیر پیام نور دیدم ولی در زیرش هر کدوم اسم آموزشگاههای مختلف رو دیدم یک نوشته فراگیر... تون یکی موسسه آموزش عالی ...خب قضیش چیه ؟ تو این آموزشگاهها درس میدن ؟ چون من فکر میکردم مثلا همه شعبهاش همون اسم پیام نور روش هست ولی نام شعبه مثلا تهران شمال و از این جور نامها داره مثل دانشگاه آزاد ولی الان که این اسمها رو دیدم برام سوال شد؟

و تو تهران بهترین برای کامپیوتر کدومه؟

مرسی

بالا