برگزیده های پرشین تولز

جامع ترین مرجع محصولات آموزشی*** هر دیسک 450 تومن با آپدیت همیشگی****

وضعیت
موضوع بسته شده است.

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
پس مشکل حل شده . کاربر محترم yn_ali شما هم می توانید چند روز صبر کنید که پکیج ها دانلود شود. سپس با فروشنده هماهنگ کنید ایشون پذیرفته اند که بسته را برای شما ارسال کنند.

با تشکر

درود

بهروز خان ممنون از اینکه با اومدنتون یک موضوع کوچیک رو تموم کردید.

والا بنده از اول تا آخر فرمودم که اشتباه از بنده بوده و چشم براتون ارسال میشه.

ممنونم بازم.

یا حق

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
من کاملآ evenger عزیز رو میشناسم خداییش تو کارش سالم هست تا حالا هم ازشون خرید داشتم کاملآ راضی هستم و هیچ مشکلی تو کارشون ندیدم هیچ وقت مطمئنم هستم اگه مسئله ای اتفاق افتاده باشه سوء تفاهمی بیش نیست

درود

خسته نباشی جناب خسروی.
شما که همیشه مارو شرمنده می کنی.
ممنون از تمام لطفتون که برای حل این مشکل مراجعه کردید.

یا حق

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
جناب evenger کاملا تایید میشن... کارشون همیشه برای من و دوستانم درست و کامل بوده... اگرم مشکلی پیش اومده بهتره با گفتگو حل بشه. هر چند ایشون تا جایی که یادم هست همیشه کوتاه اومدن و تا تقی به توقی خورده خواستن پول مشتری رو پس بدن بدون اینکه جنس رو پس بگیرن، نمیدونم این همه جنجال برای چیه!

کمی انصاف هم بد نیست... از مایکروسافت که جنس نگرفتید توقع داشته باشید همیشه بدون ایراد باشه... :eek:

درود

دوست خوبم ممنون از لطفت که اعلام کردی.
شما و دیگر دوستان همیشه به بنده لطف داشتید.

یا حق

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
اموزش سیسکو ایا فارسی هم هست یا نه دوست عزیز

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
درود

آموزش کامل مدیریت شبکه های بیسیم در یک DVD

در پست اول قرار داده شد.

یا حق

yn_ali

Registered User
لایک‌ها
35
پس مشکل حل شده . کاربر محترم yn_ali شما هم می توانید چند روز صبر کنید که پکیج ها دانلود شود. سپس با فروشنده هماهنگ کنید ایشون پذیرفته اند که بسته را برای شما ارسال کنند.

با تشکر

من کاملآ evenger عزیز رو میشناسم خداییش تو کارش سالم هست تا حالا هم ازشون خرید داشتم کاملآ راضی هستم و هیچ مشکلی تو کارشون ندیدم هیچ وقت مطمئنم هستم اگه مسئله ای اتفاق افتاده باشه سوء تفاهمی بیش نیست

جناب evenger کاملا تایید میشن... کارشون همیشه برای من و دوستانم درست و کامل بوده... اگرم مشکلی پیش اومده بهتره با گفتگو حل بشه. هر چند ایشون تا جایی که یادم هست همیشه کوتاه اومدن و تا تقی به توقی خورده خواستن پول مشتری رو پس بدن بدون اینکه جنس رو پس بگیرن، نمیدونم این همه جنجال برای چیه!

کمی انصاف هم بد نیست... از مایکروسافت که جنس نگرفتید توقع داشته باشید همیشه بدون ایراد باشه... :eek:

سلام
با احترام و عرض ادب خدمت مدیر محترم بخش و دوستان گرامی مخصوصا جناب7_f_7 عزیز که قبلا حسابی همفکری فرمودن و بندرو شرمنده کردن (بخارشور)
یکبار مورد رو شرح میدم و دیگه فکر میکنم ادامه دادن کار صحیحی نباشه
بنده قبل از خرید از آقا مهرداد چند بار بهشون پیام خصوصی دادم و بلافاصله هم جواب میدادند حتی سفارشمو یکبار برای تعیین هزینه خدمتشون اعلام کردم قبل از نهایی کردن ویرایش کردم و خدمتشون هم راستو حسینی عرض کردم که یه تعداد از موارد رو به یکی دیگه از بچه ها سفارش دادم و لیستمو اصلاح میکنم
متاسفانه بعد از انجام مراحل سفارش (پرداخت و ارسال آدرس و غیره) ایشون تو تاپیکشون فرمودن سفارش رو ارسال کردن و هدیه هم تو سی دیها رایت کردن که ضاهرا روال کارشون هست که چند مورد رو هم برای مشتریاشون به صورت هدیه رایت میکنن که خوب جای تشکر داره هرچند این کارو یه جور منت برای مشتری میدونن در حالی که دیگه هدیه دادن منت نمیخاد کسی هم از ایشون توقع هدیه نداره تنها توقع خریدار دریافت درست و بی نقص سفارشش هست
حالا فروشنده ماکروسافت باشه یا هر کسی دیگه سفارش باید درست تحویل بشه .بیشتر از خریدار برای فروشنده تحویل درست سفارش اهمیت داره

ولی مشکل از اونجایی شروع شد که وقتی سفارش به دستم رسید دیدم رو یه برگه نوشتن مجموعه آموزشی فلان نقص داشت براتون به جاش چیزه دیگه ای فرستادم
از طرفی تعداد سی دیها 2 تا کمتر از اون چیزی بود که با بنده حساب کرده بودن
اعتراض بنده به این هست
دوست عزیز شما وقتی یه موردی رو نمیتونید تحویل بدین به هر دلیلی خراب شده یا هرچی اولا که وظیفه دارین چیزی که میفروشین از سحت و سقمش مطمعن باشین ثانیا اصلا پشیمون شدین یه دیتای خاص رو نمیفروشین میتونین بلافاصه تو یه پیام خصوصی به بنده اطلاع بدین که آقا من فلان مورد رو ندارم یا نمیشفروشم یا این مشکل پیش اومده و دیتا در دسترس نیست ،اونوقت من خریدار هم تصمیم میگیرم که یا این مورد رو کلا کنسل میکنم میگم پولشو بده یا یه چیز دیگه که بهش احساس نیاز دارم سفارش میدم
قبل از دریافت سفارش چطور بلافاصله میتونونین به سوالات مشتری جواب بدین ولی بعد از دریافت سفارش به مشتری احترام نمیزارین و به میل خودتون دارین رفتار میکنین
همینطور دیتا یه چیزیه که حجم مشخصی داره یه دونه دوتا دیویدی قیمتی نداره و چیزی نیست ولی اطمینان به فروشندرو از بین میبره ایشون با تجربه ای که دارن میتونستن قبل از محاصبه قیمت تشخیص بدن که دو سه تا از موارد رو میتونن رو یه دیویدی رایت کنن همونکاری که الان کردن و با دریافت قیمت یه دویدی خودشونو زیر سوال نبرن

اتفاقا این عمل ایشون بندرو هم به مشکل انداخت مساله هم سر آموزش تعمیر لب تاب بود که به یکی از همکاران قولشو داده بودم تو این فاصله متاسفانه این همکارمون یه اشتباهی تو کارشون انجام داده بودن که براشون طبق روال کاریمون توبیخ در نظر گرفتم و حالا که بسته ارسالی رسید و این مورد توش نبود برا این همکارمون این سوئ تفاهم پیش اومد که بنده به دروغ دارم این ادعارو میکنم . تصمیم گرفتم تو فروم بنویسم

از طرفی بنده قبل از این که بخام اینجا با کسی مراوده داشته باشم پستهاشو نگاه میکنم تا در مورد خوش حسابی و بد حسابیش اطمینان کسب کنم و اتفاقا یه مورد در زمینه خرید پیپال که یه نفر تو پیام خصوصی اعلام فروش برام فرستاده بود و نیازم هم 500 دلار بود تو یکی از تاپیکهاش دیدم بچه ها نوشتن که کلاه بردار هست که براشون مشکل ایجاد کرده بنده هم وظیفه خودم میدونم تجربمو اعلام کنم تا دیگران هم استفاده کنن چه خریدم موفق باشه از لطف طرف تشکر میکنم چه یه همچین موردی هم باشه از کم لطفیشون گله کنم که سایر دوستان تجربه موفقی با آقا مهرداد داشتم و متاسفانه بنده تجربم ناخوشایند بوده .که امیدوارم آین دوستمون تو روال کاریشون تجدید نظر بفرمایند
البته آقا مهرداد خودشون تو اولین پیام خصوصیشون فرمودن مورد رو تو تاپیک ادامه بدم

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
درود

دوست عزیز شما این صحبت هایی که کردید بر خلاف ظاهری که نشون میدید با هم جور در نمیاد.

1- اگه آدم عاقلی باشید درک می کنید مطلبی که گفته شد و بار ها و بارها در موردش صحبت شده اینه که مشکلات رو راحت میشه در پخ حل کرد ولی شما مثل اینکه .......

نکته دوم : بنده این مجموعه رو داشتم و کامل هم بود به دلیل سهل انگاری کاربری که پشت سیستم مغازه بوده چند تا از پارت ها پاک شد. و بنده به دلیل اینکه این مشکل رو یک جوری از دل شما در بیارم بجاش اعلام کردم چیز دیگه رایت کنه.و گویا کلا چیز هایی که ارسال شده از نظر شما نقص داشته.
در مورد این 2 مجموعه برای شما و آقای فضایلی بنده فقط کار پستشو انجام دادم.

و بعد از انتقاد شما و دوست خوبمون بسته ایشون که اعلام کردند مشکل داره براشون 2 باره ارسال و بسته شما هم قرار شد بعد از دانلود مجدد براتون ارسال بشه.

نکته سوم : بنده مسئول این نیستم که شما روی جنسی که دستتون نرسیده مانور بدید و قولشو به کسی دیگه بدید که حالا بخواین توبیخ بشید و یا چیز دیگه. شما 1% احتمال بدید که بسته توی پست مشکل دار میشد ( که بارها و بارها اتفاق افتاده و مشاهده شده ) و به دستتون نمیرسید اونوقت بازم بنده مسئولش بودم ؟؟؟ یا توبیخ شما پای بنده بود ؟؟

مشکل دار شدن مجموعه امر طبیعی هست.و واسه هر کسی اتفاق میوفته.و حالا شانس شما این طوری شد.

نکته 4 : شما چطور اعلام می کنید بعد از سفارش یه دوستتون قول این مجموعه رو دادید و ایشون هم روش حساب باز کرده ولی در جمله دیگه اعلام می کنید که قبل از فرستادن بهتون اعلام می کردم .آیا اعلام کردن بنده باعث این می شد که دوستتون توبیخ نشن ؟؟؟ اونم در فاصله 12 ساعت ؟؟؟؟

نکته 5 : بنده چه بعد از سفارش و چه قبل از سفارش به تمام دوستانم احترام گذاشتم و به همشون ارادت خاصی دارم.
نمی دونم چرا شما همش دم از احترام می زنید. دوست خوبم احترام چیز دیگست که به چشم شما نمیاد.
سعی کنید شما محترمانه رفتار کنید.
دوست عزیزم شما می تونید مسائل کلاهبرداری دوستان دیگه رو در تاپیک جداگونه ای اعلام کنید و این موضوع نه به بنده ربطی داره و نه به این تاپیک.

و باز هم اعلام می کنم.مجموعه در حال دانلود شدن هست و پس از دانلود شدن براتون ارسال میشه.( از این محترمانه تر جمله ای فکر نمی کنم باشه )

قضاوت با دوستان

یا حق

Last edited:

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
از طرفی تعداد سی دیها 2 تا کمتر از اون چیزی بود که با بنده حساب کرده بودن

یادم رفت اینو بگم همراه مجموعه هاتون 2 تا دیسک خام هم ارسال میشه .به دلخواه خودتون پرش کنید.

یا حق

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
جناب yn_ali من فکر می کنم این مسئله هم یک سو تفاهم ساده است . ایشون به من گفتند که تا سه شنبه دانلود تموم میشه و ارسال می کنند . شما که این همه صبر کردید این چند روز هم صبر کنید و بی خودی کار رو به سمت جاهای باریک نکشانید .

ممنون

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
یادم رفت اینو بگم همراه مجموعه هاتون 2 تا دیسک خام هم ارسال میشه .به دلخواه خودتون پرش کنید.

یا حق
خداییش تو این بازارچه ندیدم انقدر کسی با مشتریش و فروشنده کنار بیاد
دمت گرم

xX_boy

Registered User
لایک‌ها
70
آموزش تعمیر لف تاف کی آماده میشه !؟

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
آموزش تعمیر لف تاف کی آماده میشه !؟

درود

عزیزم بنده اعلام کردم تا سه شنبه ( که اگه مشکلی پیش اومد دیگه حرف و حدیثی نباشه ) اما تا فردا دوشنبه آماده ارسال میشه.

یا حق

frozenrose

Registered User
لایک‌ها
16
من تا حالا چندين خريد از اين دئستمون آقا مهرداد داشتم و هيچ وقت هم كم نگذاشتند براي من
علاوه بر مناسب بودن قيمت ها يكسري سي دي هم جداگانه رايت مي كنند به عنوان هديه كه به خاطر ابتكار و ارزشي كه براي مشتري قايل هستند جاي تشكر داره
حالا اگه يه اشتباه پيش اومده نياز نيست اينقدر بزرگش كنيد من مطمئنم مهرداد خان شما رو ناراضي نيگاه نمي داره

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
من تا حالا چندين خريد از اين دئستمون آقا مهرداد داشتم و هيچ وقت هم كم نگذاشتند براي من
علاوه بر مناسب بودن قيمت ها يكسري سي دي هم جداگانه رايت مي كنند به عنوان هديه كه به خاطر ابتكار و ارزشي كه براي مشتري قايل هستند جاي تشكر داره
حالا اگه يه اشتباه پيش اومده نياز نيست اينقدر بزرگش كنيد من مطمئنم مهرداد خان شما رو ناراضي نيگاه نمي داره

درود

خسته نباشی دوست خوبم.
چه عجب نگاهی به ما انداختی دوست قدیمی.
شما لطف داری.
ممنون از لطفتون.

یا حق

_Farshad_

Registered User
لایک‌ها
32
0000000*****0000000*****0 00000*********000*******
آقا من ديگه نميدونم به چه زبانی بايد به شما بگم