برگزیده های پرشین تولز

جدی: متن استشهاد محلی

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
سلام به برو بچه های گل پی تی:heart:
من میخواستم ی متن واسه استشهاد محلی واسه حوزه **** وظیفه بنویسم ( در خصوص معافی کفالت)
بزارید اول شرایطمو بگم من واسه کفالت مادرم رفتم حوزه **** وظیفه ولی به من گفتن چون برادر بزرگتر از خودت داری کفالت شاملت نمیشه در صورتی که این برادر عزیز ما سال تا سال من نمیبینمش و کلا تو شهر ما ساکن نیست و ی جورایی تو ی استان هم نیستیم و برادرم ازدواج کرده و ...
حالا من میخوام ی استشهاد واسه همین ماجرا بنویسم که این برادری که اینا حرفش رو میزنن من اصلا سال تا سال نمیبینمش و اصلا نمیاد پیش ما:hmm:
و این استشهاد هم اگه بشه به امضای چند مورد سرشناس مثل امام جمعه و فرماندار و ... رو ضمیمه مدارکم کنم و ببرم حوزه
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید حالا چه تو مراحل کار و نوشتن استشهاد
ممنون

پ ن : تو بخش سبک زندگی اول زدم ولی هیشکی جواب نداد گفتم اینجا بزنم رفت و آمد زیادِ شاید کسی اومد:blush:

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
میتونی همین نامه رو با سربرگ شورای محل هم بنویسی (دست نویس باشه بهتره... تایپ نکن)

بسمه تعالی

به: سازمان **** وظیفه تهران

پس از عرض سلام و تحیّات الهی؛ درخواست خویش را به شرح ذیل معروض میدارد:
اینجانب "اسمت" فرزند "نام پدرت" به شماره شناسنامه "007" متولد "1310" می باشم که هم اکنون جزو مشمولین سازمان **** وظیفه قرار دارم و قصد دارم از قانون معافیت کفالت به نفع مادرم استفاده نمایم، لکن با توجه به اینکه اینجانب دارای برادری می باشم، سازمان نظارم وظیفه درخواست اینجانب را جهت اخذ معافیت کفالت رد نموده است. با عنایت به اینکه برادرم در شهر دیگری ساکن است و هرگز به منزل مراجعت نمی نماید که استشهاد شهود به شرح زیر مبیّن ای مساله است، رسیدگی به درخواست کفالت اینجانب از محضر سازمان **** وظیفه مورد استدعاست، خواهشمندست همکاری مقدور را مبذول فرمایید.

توفیق روزافزون کارکنان خدوم سازمان **** وظیفه ناجا، تحت عنایات خاص حضرت ولیعصر (عج) را از درگان خداوند منّان مسئلت دارم.

اینجانبان مدعیات نامبرده در خصوص عدم حضور برادرش در محل سکونت ایشان را تایید می نماییم:

شهود:

اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
.

توفیق روزافزون کارکنان خدوم سازمان **** وظیفه ناجا، تحت عنایات خاص حضرت ولیعصر (عج) را از درگان خداوند منّان مسئلت دارم.

:lol: :lol: :lol: :lol:

خدایی اش این تیکه اش خیلی حال داد

ولی سینا تو باید می رفتی عریضه نویس جلو دادگستری می شدی اومدی تو پی تی داری تلف می شی

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
میتونی همین نامه رو با سربرگ شورای محل هم بنویسی (دست نویس باشه بهتره... تایپ نکن)

بسمه تعالی

اینجانب "اسمت" فرزند "نام پدرت" به شماره شناسنامه "007" متولد "1310" می باشم که هم اکنون جزو مشمولین سازمان **** وظیفه قرار دارم و قصد دارم از قانون معافیت کفالت به نفع مادرم استفاده نمایم، لکن با توجه به اینکه اینجانب دارای برادری می باشم، سازمان نظارم وظیفه درخواست اینجانب را جهت اخذ معافیت کفالت رد نموده است. با عنایت به اینکه برادرم در شهر دیگری ساکن است و هرگز به منزل مراجعت نمی نماید که استشهاد شهود به شرح زیر مبیّن ای مساله است، رسیدگی به درخواست کفالت اینجانب از محضر سازمان **** وظیفه مورد استدعاست، خواهشمندست همکاری مقدور را مبذول فرمایید.

توفیق روزافزون کارکنان خدوم سازمان **** وظیفه ناجا، تحت عنایات خاص حضرت ولیعصر (عج) را از درگان خداوند منّان مسئلت دارم
اینجانبان مدعیات نامبرده در خصوص عدم حضور برادرش در محل سکونت ایشان را تایید می نماییم:

شهود:

اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
بسمه تعالی
از :**** وظیفه
به:
عطف به نامه در باب معافیت کفالت
با توجه به تحقیقات محلی و ادعا شما مبنی بر داشتن یک برادر و اظهار نظر هم شیره مکرمه مبنی بر داشتن دو برادر
این موضوع در حال بررسی می باشد
لازم به ذکر است خودرا معرفی کرده در صورت حل این مشکل توسط متخصصین زبده ناجا مراتب جهت استحظار و نتیجه نهایی به اطلاع شمامی رساند
سایه ... همواره مستدام باد
========
جدای از شوخی:
اگه بتونید از پیشنماز مسجد محل یا بسیج محله نامه ببرید زودتر به نتیجه می رسید

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
اگه معاف شدی اطلاع بده
wos_armee_025.gif

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164

بسمه تعالی

شهود:

اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت
اسم/امضاء/اثر انگشت

مرسی سیناترا جان دست گلت درد نکنه
سیناترا جان ی موضوع دیگه که هست مادر من کمرش رو عمل کرده و الان تو مهره های کمرش پلاتین هست ( میخوام این مطلب رو برسونم که نیاز به مراقبت داره) نیازی هست این موضوع رو هم تو همین نامه جا داد یا یه نامه دیگه نوشت و پیوست همین استشهاد محلیش کرد ؟
بازم ممنون:heart:

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
:lol: :lol: :lol: :lol:

خدایی اش این تیکه اش خیلی حال داد

ولی سینا تو باید می رفتی عریضه نویس جلو دادگستری می شدی اومدی تو پی تی داری تلف می شی
:lol::D:D
بسمه تعالی
از :**** وظیفه
به:
عطف به نامه در باب معافیت کفالت
با توجه به تحقیقات محلی و ادعا شما مبنی بر داشتن یک برادر و اظهار نظر هم شیره مکرمه مبنی بر داشتن دو برادر
این موضوع در حال بررسی می باشد
لازم به ذکر است خودرا معرفی کرده در صورت حل این مشکل توسط متخصصین زبده ناجا مراتب جهت استحظار و نتیجه نهایی به اطلاع شمامی رساند
سایه ... همواره مستدام باد
========
جدای از شوخی:
اگه بتونید از پیشنماز مسجد محل یا بسیج محله نامه ببرید زودتر به نتیجه می رسید
:)
والا تو فکرش هستم از امام جمعه شهر و اگه بشه از فرماندار امضا بگیرم ( یه مراسم خصوصی پیدا کردم همشون اونجا جمع میشن ;) )
اگه معاف شدی اطلاع بده
wos_armee_025.gif
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
من معاف یشم کل پی تی رو شیرینی میدم

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
مرسی سیناترا جان دست گلت درد نکنه
سیناترا جان ی موضوع دیگه که هست مادر من کمرش رو عمل کرده و الان تو مهره های کمرش پلاتین هست ( میخوام این مطلب رو برسونم که نیاز به مراقبت داره) نیازی هست این موضوع رو هم تو همین نامه جا داد یا یه نامه دیگه نوشت و پیوست همین استشهاد محلیش کرد ؟
بازم ممنون:heart:

سلام... خواهش میکنم قابلی نداشت :D
اره خوبه که توی متن این استشهادیه ذکر بشه و پیوت بشه.

این متن جدید:

بسمه تعالی

اینجانب "اسمت" فرزند "نام پدرت" به شماره شناسنامه "007" متولد "1310" می باشم که هم اکنون جزو مشمولین سازمان **** وظیفه قرار دارم و به دلیل اینکه دارای مادری با ناراحتی حاد ستون فقرات و نیازمند مراقبت می باشم، قصد دارم از قانون معافیت کفالت به نفع مادرم استفاده نمایم، لکن با توجه به اینکه مادرم بغیر از من دارای فرزند ذکور دیگری می باشد، سازمان نظارم وظیفه درخواست اینجانب را جهت اخذ معافیت کفالت رد نموده است. با عنایت به اینکه برادرم در شهر دیگری ساکن است و هرگز به منزل مراجعت نمی نماید که استشهاد شهود به شرح ذیل مبیّن ای مساله است، در صورت امکان رسیدگی به درخواست کفالت اینجانب از محضر سازمان **** وظیفه مورد استدعاست، خواهشمندست همکاری مقدور را مبذول فرمایید.
مزید استحضار معروض میدارد، مدارک پزشکی مربوط به بیماری ستون فقرات و جراحی پروتز پلاتین فوق الذکر موجود می باشد که به پیوست تقدیم می گردد.

اینجانبان مدعیات نامبرده در خصوص عدم حضور برادرش در محل سکونت ایشان و نیاز به مراقبت از مادر ایشان را تایید می نماییم:

شهود:

اسم/امضاء/اثر انگشت

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
سلام... خواهش میکنم قابلی نداشت :D
اره خوبه که توی متن این استشهادیه ذکر بشه و پیوت بشه.

این متن جدید:

بسمه تعالی

اینجانب "اسمت" فرزند "نام پدرت" به شماره شناسنامه "007" متولد "1310" می باشم که هم اکنون جزو مشمولین سازمان **** وظیفه قرار دارم و به دلیل اینکه دارای مادری با ناراحتی حاد ستون فقرات و نیازمند مراقبت می باشم، قصد دارم از قانون معافیت کفالت به نفع مادرم استفاده نمایم، لکن با توجه به اینکه مادرم بغیر از من دارای فرزند ذکور دیگری می باشد، سازمان نظارم وظیفه درخواست اینجانب را جهت اخذ معافیت کفالت رد نموده است. با عنایت به اینکه برادرم در شهر دیگری ساکن است و هرگز به منزل مراجعت نمی نماید که استشهاد شهود به شرح ذیل مبیّن ای مساله است، در صورت امکان رسیدگی به درخواست کفالت اینجانب از محضر سازمان **** وظیفه مورد استدعاست، خواهشمندست همکاری مقدور را مبذول فرمایید.
مزید استحضار معروض میدارد، مدارک پزشکی مربوط به بیماری ستون فقرات و جراحی پروتز پلاتین فوق الذکر موجود می باشد که به پیوست تقدیم می گردد.

اینجانبان مدعیات نامبرده در خصوص عدم حضور برادرش در محل سکونت ایشان و نیاز به مراقبت از مادر ایشان را تایید می نماییم:

شهود:

اسم/امضاء/اثر انگشت

ایول سیناترا جان
خیلی مرسی ، تو رو نداشتم چه میکردم :blush:
چند وقت پیش به یکی از عریضه نویسای جلو دادگاه گفتم یه چیزی واسم نوشت که خودمم وقتی خوندم داستانش رو نفهمیدم:D
بازم ممنون خیلی آقایی
wubpink.gif

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
ایول سیناترا جان
خیلی مرسی ، تو رو نداشتم چه میکردم :blush:
چند وقت پیش به یکی از عریضه نویسای جلو دادگاه گفتم یه چیزی واسم نوشت که خودمم وقتی خوندم داستانش رو نفهمیدم:D
بازم ممنون خیلی آقایی
wubpink.gif

نوکرم داداش :D قابلی نداشت

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
@سیناترا
شما عریضه نویس نبودی؟:D
این امضات جای تامل داره:eek:

بالا