• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

حذف كردن زير نويس از فيلم

matoos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من يك فيلم دانلود كردم خودش زير نويس انگليسي داره من زير نويس فارسي دارم ازش اما روي هم ميفته و نميشه خوند! چجوري ميتونم زيرنويس خودشو حذف كنم؟
فرمت فايل هم rm هست حجم فايل هم 350 مگابايت dvdrip هست!

full_hd

Registered User
لایک‌ها
24
رفیق فقط با برنامه subtitle workshop ورژن جدیدش.

matoos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسي.ميشه لينك دانلود هم بزارين!؟ يا حداقل بگين اخرين ورژن شماره چنده تا بگردم پيدا كنم ممنون ميشم!

matoos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Subtitle Workshop 4 BETA 4 اين نسخه از برنامه را گرفتم اما وقتي ميرم فيلم را add كنم ارور ميده can not render media file

full_hd

Registered User
لایک‌ها
24
رفیق شما همین ورزنی که دوستمون معرفی کرد رو بگیر .

در مورد نیاوردن فایل ویدیو توی این برنامه هم باید codec جدید xp رو نصب کنی تا مشکلت حل شه .

matoos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نميدونم منظورتون از codec چيه! من k-lite mega codec pack 6.50 روي ويندوزم نصب دارم!

felertishia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم مشکل حذف زیر نویس را دارم میشه راهنماییم کنین ؟ با Ulead video چجوری میشه این کار را کرد؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,473
تاپیک سال 2010 رو بالا میارید!

@ استارتر (البته اگه هنوز اینجا میاد!) :

شما اول مطمئن شوید زیرنویس EN به ویدیو نچسبیده باشه!

یعنی اگر فقط یک فایل ویدیویی دانلود کردی (و فاقد فایل sub، str و... بود) احتمال خیلی زیاد زیرنویس به فیلم چسبیده و تنها راه برای جداکردن آن استفاده از نرم افزارهای ویرایش ویدیو مانند پریمیر، یولید ویدیو، ادیوس و... است که کلی دردسر داره و فیلم اصلیت هم خراب میشه. اگر اینجوری بود، بهتره در تنظیمات پلیر، محل نمایش زیرنویس FA رو تغییر بدی، مثلاً بیاریش بالاتر از زیرنویس EN!!!

بالا