برگزیده های پرشین تولز

حساب سیبا بانک ملی

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
خواهش میکنم. ولی دوست خوبم درست نیست اینطوری قضاوت کنید . این قابلیت برای جلوگیری از پر شدن خودکار فرم توسط ابزارهای مخرب طراحی شده و در جهت حفاظت شما کار میکنه . ولی اینکه اطلاع رسانی نشده جای گلایه داره. ;)

حتی اگر قسمت توضیحات را کلمه ای با حروف انگلیسی بنویسید ، باز هم خطا میدهد که این هم باز دلیلی محکم دارد و آن همانا پاس داشتن زبان فارسی است ! :D :lol:
والا من با پارسیان و سامان کار می کنم این دردسر ها رو نداشتم .
نه دستگاه رمزیاب نه این حروف انگلیسی و ...
خب یه جا بنویسن که مردم سرگردون نشن .
2 روزه علاف شده بودم .
اگه یکی مثه شما نبود راهنمایی کنه ، خب مجبور میشدم برم بانک و به شیوه ی سنتی انتقال بدم .
البته خودمم کمی بی دقتی هم کردم .
بازم مرسی

Morteza470

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با درود
بنده یک فقره چک بانک ملی سیبا در وج حامل دارم به مبلغ 150 میلیون تومان که یک ساله تاریخ داشت و چند روز دیگر موعدش میرسد.
صاحب چک چند وقت پیش دبه کرده بود و شکایت کرده بود که توسط دادسرا جلو چک را بگیرد که خوشبختانه قاضی حق را به بنده داد و گفت چک کاملا قانونی نوشته شده و باید پاس شود در غیر این صورت برگشت میخورد و باقی قضایا.
با توجه به اینکه حساب دارنده چک خالی هست به نظر شما چکاری بکنم تا زودتر به پولم برسم؟
چک را برگشت بزنم یا اینکه با درصد بفروشمش؟
برای برگشت زدن و طرح شکایت باید چک را به همون شعبه صادره ببرم یا اینکه در هرشعبه بانک ملی میتوانم برگشت بزنم و فرم های شکایت را درخواست بکنم؟
یا اینکه بفروشمش چون صاحب چک دارایی از قبیل زمین داره که بتونه با فروشش مبلغ چک را پرداخت کنه.لطفا راهنمایی کنید چون همه دار و ندارم همین یک فقره چک هست.

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام
موجودی حسابش رو از بانک سوال کن مسیج بزن تا راهنمایی کنم.
اگه میخواد اذیت کنه و پول نده که شکایت کن دیگه.
هر شعبه ای میتونی برگشت بزنی

Morteza470

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موجودی نداره چون قرار بود در عرض یک سال زمین و بفروشه که اینکارو نکرده.
نظرتون درباره فروشش چیه؟
معمولا چند درصد کم میکنن.

afoadi

Registered User
لایک‌ها
86
موجودی نداره چون قرار بود در عرض یک سال زمین و بفروشه که اینکارو نکرده.
نظرتون درباره فروشش چیه؟
معمولا چند درصد کم میکنن.

دوست من مطمئنا کسی چکی که میدونه حسابش خالیه رو نمیخره!! اگر هم بخواد بخره مبلغ قابل توجهی کم خواهد کرد که مسلما براتون به صرفه نیست!! برگشت زدن هم کم دردسر نداره به هر حال بهترین کار اینه که قبل از هر اقدامی 50 تا 30 هزار تومان (بستگی به نوع وکیل) پرداخت کنید و از یک وکیل مشاوره بگیرید!!

Morteza470

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه حسابش پول داشت که نمی فروختم. ولی دارایی مثل زمین و ملک داره که اگه چک و به اهلش بفروشم مجبور میشه پولشو جور کنه خواستم ببینم چند درصد کم میکنن؟ یا اگر شکایت کنم چه مدت الافی داره؟

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
شکابت ممکنه تا یک سال ولی خوبیش اینه که خسارت پرداخت هم باید بده

بالا