برگزیده های پرشین تولز

خاطرات دوران مجردی و عاشقی و شکست عشقی

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
سلام خدمت برو بکس گل پی تی
Mokhles.gif

دیدم تاپیک قبلی ها بسته شده ( احتمالا به خاطر اینکه خیلی وقت بود توش پست نداده بودن ) گفتم تاپیک جدید بسازم. اگه احیانا مدیرا اشکالی دیدن یا کسی قبل از من این تاپیکو احیا کرده بود بگن تا مشکل رو برطرف کنم.
حالا اینجا بچه ها هم خاطرات عشقولانشون رو بگن هم شکست هاشون و تجربه هاشون که همه ازش بهره ببرن.

loveshower.gif
مقدم همگی گلباران
loveshower.gif

Last edited:

roteal2007

Registered User
لایک‌ها
804
با اومدن روحانی دیگه هر کسی هم شکست خورده بود الان دیگه خودشو چسب زده و رفته واسی مورد بعدی.

sajjad432100

Registered User
لایک‌ها
122
اون تایپیکو من همشو خوندم ایشالا اینجام رویه اونجارو پیدا بکنه

falang

Registered User
لایک‌ها
382
والا ما هم چندسال قبل یکی میخواستیم از بس که پولکی بود پشیمون شدم ولش کردم
انتضار داشت هرروز برای خانوم هدیه بگیرم. حساب کردم من هنوز خواستگاری نرفته باید این همه خرج کنم اگر میرفتم جلو فکرکنم باید کل خونه زندگی میفروختم خیال میکرد از دماغ فیل اوفتاده! در نهایت مجبور شدم علارغم علاقه ای که داشتم بگم برو گمشو
یادش بخیر چقدر عمر زود میگذره الان که فکر میکنم میبینم چقدر خر بودم!:eek: خبرم دارم مثل اینکه ازدواج کرده بچه هم داره یه سوناتا هم زیر پاشه

sajjad432100

Registered User
لایک‌ها
122
انتضار داشت هرروز برای خانوم هدیه بگیرم. حساب کردم من هنوز خواستگاری نرفته باید این همه خرج کنم اگر میرفتم جلو فکرکنم باید کل خونه زندگی میفروختم خیال میکرد از دماغ فیل اوفتاده! در نهایت مجبور شدم علارغم علاقه ای که داشتم بگم برو گمشو
یادش بخیر چقدر عمر زود میگذره الان که فکر میکنم میبینم چقدر خر بودم!:eek: خبرم دارم مثل اینکه ازدواج کرده بچه هم داره یه سوناتا هم زیر پاشه

منم سوناتا میخوام=))))

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385

:)) حاجی پس شانس بهش رو کرد ردش کردی
اقا یادش بخر ما هم یه زمانی با هرکی خاک بر سری میکردیم بختش باز میشد اساسی .. چه شوهرایی ... چه ماشینایی

Sent from my HTC ONE using Tapatalk 2

falang

Registered User
لایک‌ها
382
:)) حاجی پس شانس بهش رو کرد ردش کردی
اقا یادش بخر ما هم یه زمانی با هرکی خاک بر سری میکردیم بختش باز میشد اساسی .. چه شوهرایی ... چه ماشینایی

Sent from my HTC ONE using Tapatalk 2

یه خر پول گیرش اومد که میلیون براش پول خورد بود اگر الان با من بود چرخ سوناتا هم گیرش نمیومد چه برسه به خود ماشین:D
بهرحال خوشبخت بشه ما که دیگه ولش کردیم

saeed_naderei

Registered User
لایک‌ها
31
واالله ما عاشق یکی بودیم بهتره بگم اون عاشقه ما بود یسالو نیم قرار شد بره خارج برگرده یسالو نیمه رفت اما هیچوقت برنگشت اوایل زنگ میزد ایمیل میزد گاه گدار کسی بودکه بدونه یاده من خوابش نمیبرد اون زمانیکه باهام بود نمیدونم چرا همش اشکشو در میووردم دسته خودم نبود الان که دوسال گذشته هنوزم برنگشته هیچ خبریم ماههاست ازش ندارم افسوس روزاییکه باهاش بد کردم و افسوس دو سال انتظار که هیچوقت پایان نداشت نابود شدم

sajjad432100

Registered User
لایک‌ها
122
واالله ما عاشق یکی بودیم بهتره بگم اون عاشقه ما بود یسالو نیم قرار شد بره خارج برگرده یسالو نیمه رفت اما هیچوقت برنگشت اوایل زنگ میزد ایمیل میزد گاه گدار کسی بودکه بدونه یاده من خوابش نمیبرد اون زمانیکه باهام بود نمیدونم چرا همش اشکشو در میووردم دسته خودم نبود الان که دوسال گذشته هنوزم برنگشته هیچ خبریم ماههاست ازش ندارم افسوس روزاییکه باهاش بد کردم و افسوس دو سال انتظار که هیچوقت پایان نداشت نابود شدم
این مدلیشو نشنیده بودم خخخ

lion1l

Registered User
لایک‌ها
38
هی منم بین 2 نفر موندم
من با یه بنده خدا بودم حدود 1 سال و نیم که خیلی اذیتم کرد و اخلاق های بیخودی دادشت و بهم زدیم بعد یه دوست صمیمی داشت مل خواهرش بود که اون از روز اول دوسم داشت خلاصه با اونم الان اما تا این رو میبینم دلم تپ تپ میکنه!!!!دوستام میگن خاک توسرت اگر دوباره با اون دوس شی چون ادم بشو نیست اما هردوشون من رو دوس دارن شدید منم همینطور

sajjad432100

Registered User
لایک‌ها
122
هی منم بین 2 نفر موندم
من با یه بنده خدا بودم حدود 1 سال و نیم که خیلی اذیتم کرد و اخلاق های بیخودی دادشت و بهم زدیم بعد یه دوست صمیمی داشت مل خواهرش بود که اون از روز اول دوسم داشت خلاصه با اونم الان اما تا این رو میبینم دلم تپ تپ میکنه!!!!دوستام میگن خاک توسرت اگر دوباره با اون دوس شی چون ادم بشو نیست اما هردوشون من رو دوس دارن شدید منم همینطور
خخخخ این واست صدق میکنه داش
خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

falang

Registered User
لایک‌ها
382
هی منم بین 2 نفر موندم

دادا اگر تورو میخواست انقدر اذیتت نمیکرد معلوم نیست چه نقشه ای برات کشیده بود
یه پیشنهاد میکنم زیاد بحرف دخترا توجه نکن دوست دارم عاشقتم همه کشکه مهم عمل نه حرف تو یه قدم بردار ببین چندقدم برات برمیداره ؟ اینجا عیارش مشخص میشه
منم یه رفیق داشتم یه نفر میخواست دختره هی بهش میگفت دوست دارم بدون تو میمرم واسش گریه میکرد اینم خر شده بود خیال میکرد بهترین مرد روی زمینه کلا جو گرفته بودتش آخرم مشخص شد دختره همزمان با این با چندنفر دیگه هم بود!

بالا