برگزیده های پرشین تولز

خریدار عینک شنا قواصی و این لوله های تنفسی :) اسمشو نمیدونم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860

اینقدر عینک شنا گرفتیم همش بخار میگیره و به چشم ادم فشار میاره ولی این مدل ها فکر کنم اینجور نباشه
ترجیحا حتما اک بند باشه هر کی هم داشت عکس و قیمتش رو بگه یا این جا یا تو پخ

اول تست میشه اوکی بود واریز میشه مگر این که فروشنده رو بشناسم و تایید شده باشه با شکر

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
داداش میترسم ببینم یه جنس اشغال درجه چند چینی بیاد

ببین این سایتا یخورده سخته ازشون خریدن چون تازه که بیاد می‌فهمی جنسش چیه!!

یدونه پارسال داداشم واسم آورد از فیلیپین بد نبود اما معلوم بود چیز دردخوری نیس خلاصه امسال یکی‌ دیگه واسم آورد خیلی‌ جنس خوبی داره گفت اون پارسالیه رو از غرفه اسباب بازیا برداشته بودم :lol:

این یکی‌ چیز خفنیه حتما جنس خوب بگیر

راستی‌ یکی‌ از بچه ها یکی‌ ۲ ماه پیش تاپیک زده بود یدونه تایوانی‌ جنس خوب میفروخت ۷۰ یه سرچ بزن پیداش میکنی‌

جنس خیلی خوبم مثکه هست

ماسک تمام صورت EXO-26

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
هر کی داشت منم میخوام :دی

aghil55

Registered User
لایک‌ها
14
اینجا یه فروشگاه است که وارد کننده اصلیه و مستقیم به قیمت مناسب از دوبی میاره.. و هرچی بخواید داره..
بگید حد اکثر تا چقدر میخواید هزینه کنید اگه مسیرم خورد بپرسم تو این رنج قیمت چیا داره براتون..

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881

اینقدر عینک شنا گرفتیم همش بخار میگیره و به چشم ادم فشار میاره ولی این مدل ها فکر کنم اینجور نباشه
ترجیحا حتما اک بند باشه هر کی هم داشت عکس و قیمتش رو بگه یا این جا یا تو پخ

اول تست میشه اوکی بود واریز میشه مگر این که فروشنده رو بشناسم و تایید شده باشه با شکر
داداش من یه راه حل میگم دیگه عینک بخار نکنه(من که جواب گرفتم حالا شمارو نمیدونم؟)
قبل از این که وارد آب بشی یه ذره شامپو بریز داخل عینک بعدش با آب ولرم بشور تا کفش بره که بعدا چشمت رو نسوزونه کامل که کفش رفت
حالا برو شنا کن و حالش رو ببر!;)

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302

یدونه پارسال داداشم واسم آورد از فیلیپین بد نبود اما معلوم بود چیز دردخوری نیس خلاصه امسال یکی‌ دیگه واسم آورد خیلی‌ جنس خوبی داره گفت اون پارسالیه رو از غرفه اسباب بازیا برداشته بودم :lol:

راستی‌ یکی‌ از بچه ها یکی‌ ۲ ماه پیش تاپیک زده بود یدونه تایوانی‌ جنس خوب میفروخت ۷۰ یه سرچ بزن پیداش میکنی‌

جنس خیلی خوبم مثکه هست

ماسک تمام صورت EXO-26

از سایت سمس خرید نکنید که به پاچه تون میره

بولینگ عبدو داره مسیرم خورد میرم قیمت میگیرم اونجا کلان اموزش و وسایل غواصی داره

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860

جنس خیلی خوبم مثکه هست

ماسک تمام صورت EXO-26

اره دیگه یه چیز میخوام جنس خوب باشه توش اب نره امتحانش رو پس داده باشه

هر کی داشت منم میخوام :دی

شد من یه چیزی بخوام تو نخوای اخه ؟

اینجا یه فروشگاه است که وارد کننده اصلیه و مستقیم به قیمت مناسب از دوبی میاره.. و هرچی بخواید داره..
بگید حد اکثر تا چقدر میخواید هزینه کنید اگه مسیرم خورد بپرسم تو این رنج قیمت چیا داره براتون..

داداش تا 100 تومن ته تهش عینک و شیلنگه :دی
ولی برام مهمه طرف زمانت کنه الکی 100 تومن ندیم بعد یه شیرجه بزنم ببینم اب میره توش یه جور باشه خودت تضمین کنی جنس چرت بده پس بگیره اونم تو اراسل به شهرستان تستش شاید یک هفته طول بکشه درسته ؟
داداش من یه راه حل میگم دیگه عینک بخار نکنه(من که جواب گرفتم حالا شمارو نمیدونم؟)
قبل از این که وارد آب بشی یه ذره شامپو بریز داخل عینک بعدش با آب ولرم بشور تا کفش بره که بعدا چشمت رو نسوزونه کامل که کفش رفت
حالا برو شنا کن و حالش رو ببر!;)

درسته این روش خیلی خوب جواب میده همین کارو میکنم ولی اولا این که این عینک ها که من الان دارم چشمی ها بد جور فشار میاره ادم مجبور میشه گاهی در بیاره چشش استارحت کنه

یکی دو بارم که در میاری باز همون اشه همون کاسه

از سایت سمس خرید نکنید که به پاچه تون میره

بولینگ عبدو داره مسیرم خورد میرم قیمت میگیرم اونجا کلان اموزش و وسایل غواصی داره

یه جای معتبر باشه دمتون گرم تا حدود 100 تومن

بچه ها اسم این شیلنگ هاشونم بگید خودم از ارومیه بپرسم ولی بگم شیلنگ ضایع هست بهشون چی میگن به اینا خخخ

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا