برگزیده های پرشین تولز

خریدار فوری یک گوشی یا تبلت آندرویدی ارزان حتی خراب یا بی کارتن

mbsmbhs

Registered User
لایک‌ها
147
یک گوشی یا تبلت آندروید احتیاج دارم. حتما سیم کارت همراه اول بخوره. اولویت خرید مواردی که با لوازمی که دارم تعویض داشته باشند. خراب هم باشه مثل صفحه شکسته اگر صفحش هنوز کار بده و بشه باهاش کار کرد مناسبه.
دوستان کاور S5 و یا شارز خوب هم واسه تعویض داشتید خبر بدید.

موارد قابل تعویض

3 عدد ساعت زنانه خریداری شده از قطر به قیمت 100 تومن مارک rhythm یک عدد Westar Quartz به قیمت 150 یک عدد Rolex (با حرکت دست شارژ میشه و پشتش شیشه ای است که موتور ساعت دیده می شه) 200

دو عدد رم ddr1 256 هیت سینک دار مارک geil

گوشی GLX w003 نه چندان تمیز بی کارتن ولی ضمانت و نامه و... دار
5 مورد گوشی ساده بدون لوازم و کارتن ولی فاکتور دار که هر کدوم مشکلی ریزی دارن ولی همه روشن میشن. مثلا سامسونگ تاشو هم هست که همه چیزش به جز میکروفن کار میکنه و یک سامسونگ ساده که به نظرم فقط باطری میش خراب و با یه باطری درست شه البته با اطمینان نمیتونم بگم چون تعمیرکار نیستم و خرید این ها اشتباه کوچکی بود که بیخیالشون شدم و نگهشون داشتم.
مموری 8 گیگ

عکس ساعت ها

tbxrq323couxc9m1f8tb_thumb.jpg

Last edited:

mbsmbhs

Registered User
لایک‌ها
147
وسایل یکی دو تا به کارت نمیاد برداری قیمت کمتر شه؟ حدود 80-90 نقد بدم.
البته یک ساعت مردونه تمیز هم دارم
حقیقتش یه گوشی خوب دارم ولی از کسی شکایت کردم اون گوشی فعلا آگاهی گذاشتم. خودم از این جی ال ایکس استفاده می کنم ولی دیگه دیوونم کرده :general208: بخاطر همین یه گوشی واسه یه مدت کوتاه مثلا یکی دو هفته می خوام.

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
سلام رفیق قدیمی اون معامله که نشد حداقال اینو اوکی کنیم از خجالتت درایم ادرست رو بفرست یه والدفایر بفرستم شرایطم مهم نیست نقد یا جنس با هم راه میایم ادرس بده فردا صبح ارسال کنم

mbsmbhs

Registered User
لایک‌ها
147

mbsmbhs

Registered User
لایک‌ها
147
سلام رفیق قدیمی اون معامله که نشد حداقال اینو اوکی کنیم از خجالتت درایم ادرست رو بفرست یه والدفایر بفرستم شرایطم مهم نیست نقد یا جنس با هم راه میایم ادرس بده فردا صبح ارسال کنم
الان پخ میدم.

DJ SHERLOCK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
تبلت axtrom v1 فقط صفحه نمایشش خرابه و هیچی نشون نمیده ولی تاچش سالمه.

mbsmbhs

Registered User
لایک‌ها
147
منون عزیز به کارم نمیاد. برای زنگ و اس ام اس می خوام و وایرلس هم کار کنه.

بالا