• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

--------------------------------------= خریدار هندزفری beats =------------------------------

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407
بنام خدا
سلام
خریدار ایرفون بیتس هستم ترجیحا urbeats Htc
ارجینال میخوام! های کپی و aaa و .... نه!

mR.ppp

Registered User
لایک‌ها
44
ارجينالش تو ايران ب ندرت گیر میاد و a+++رو به اسم ارجينال ميندازن ب ملت .من خودم اچ تی سی داشتم و دنبال بيتس می گشتم اما قیمت ارجينالش 900-1در میومد که این فراري رو سفارش دادم از آلمان آوردن که متاسفانه گوشيمو دزد زد و دیگه ب کارم نمياد.-اگرم خواستی بیتس بگیری بدون اگه قیمت زیر 800-900 بهت دادن مطمئن باش فيک هست.موفق باشي;)

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407
ارجينالش تو ايران ب ندرت گیر میاد و a+++رو به اسم ارجينال ميندازن ب ملت .من خودم اچ تی سی داشتم و دنبال بيتس می گشتم اما قیمت ارجينالش 900-1در میومد که این فراري رو سفارش دادم از آلمان آوردن که متاسفانه گوشيمو دزد زد و دیگه ب کارم نمياد.-اگرم خواستی بیتس بگیری بدون اگه قیمت زیر 800-900 بهت دادن مطمئن باش فيک هست.موفق باشي;)
دادا من هندزفری بیتس اچ تی سی میخوامااا
از همونایی که رو سنسیشن هست
خودم چند روز پیش از بچه های همین فروم خریدم 80 تومن ارجینالم هست خودم کاملا تشخیص میدم چون های کپیشم دارم
این یکی رو برای رفیقم میخوام
شما حتما منظورت هدفون حرفه ایه

mR.ppp

Registered User
لایک‌ها
44
من تمام تهران رو زیر پا گذاشتم و همشون هدفوني که شما میگی رو بم گفتن 50تومان يعني از جعبه گوشي درميورد بده با اين قيمت
پس مطمئن باش اونيم که گرفتی های کپي هست .اگه .چون هدفوني که نوش 800-900باشه رو کسی نمياد 80بده.

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407
من تمام تهران رو زیر پا گذاشتم و همشون هدفوني که شما میگی رو بم گفتن 50تومان يعني از جعبه گوشي درميورد بده با اين قيمت
پس مطمئن باش اونيم که گرفتی های کپي هست .اگه .چون هدفوني که نوش 800-900باشه رو کسی نمياد 80بده.
داداش بیخیال نیو یوربیتس ارجینال 2014 با یه سال گارانتی راندمان رو دیجی کالا میده 500 تومن
این هندزفری کجاش 900 تومنه؟اصلا مگه چی داره؟
من کاملا ارجینال رو از غیر ارجینال تشخیص میدم زیاد داشتم هندزفری بیتس
الان اکثر اونایی که تو جعبه سنسیشن هست های کپیه ولی قبلا ارجینال بود منم 3 تا شو داشتم
الان با 900 تومن میشه هدفون بیتس حرفه ای خرید نه هندزفری!

RoLLeR

Registered User
لایک‌ها
414
سلام خدمتتون
ur beats ارجینال 2013 دارم با جعبه و همگی لوازمش از دبی خریداری شده
قیمت پیشنهادیتون رو بگین فقط قیمت پرت ندین
ممنون

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407
سلام خدمتتون
ur beats ارجینال 2013 دارم با جعبه و همگی لوازمش از دبی خریداری شده
قیمت پیشنهادیتون رو بگین فقط قیمت پرت ندین
ممنون
سلام جناب
هدفون بیتس پک Htc میخوام همونایی که رو پک گوشی های سنسیشن و سنسیشن xl , xe قدیم بود!
هدفون گرون قیمت مد نظرم نیست خیلی ممنون

RoLLeR

Registered User
لایک‌ها
414
داداش گلم اونا 99.99 درصدشون فیک هستن
العان کنار اتاقم یکیشون افتاده(سیمش مشکل پیدا کرده) و اصلا قابل قیاس یا بیتس ارجینال نیستن
منم گرون فروش نیستم پولش رو می خوام
خواستین در خدمتم

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407
داداش گلم اونا 99.99 درصدشون فیک هستن
العان کنار اتاقم یکیشون افتاده(سیمش مشکل پیدا کرده) و اصلا قابل قیاس یا بیتس ارجینال نیستن
منم گرون فروش نیستم پولش رو می خوام
خواستین در خدمتم
فیکشون که کاملا تابلو هست قابل تشخیصه اما الان های کپی زیاد شده تو بازار که شبیه اصله ولی من ارجینالش رو زیاد داشتم و کاملا تشخیص میدم هفته پیش از یکی از بچه های پی تی ارجینالشو خریدم رفیقم ازم گرفت اینو برا خودم میخوام
برا شما مدل دقیقش چیه؟ قیمت و لینک مشخصاتش رو لطف کنید و پ.خ کنید برام ممنون میشم

RoLLeR

Registered User
لایک‌ها
414
فیکشون که کاملا تابلو هست قابل تشخیصه اما الان های کپی زیاد شده تو بازار که شبیه اصله ولی من ارجینالش رو زیاد داشتم و کاملا تشخیص میدم هفته پیش از یکی از بچه های پی تی ارجینالشو خریدم رفیقم ازم گرفت اینو برا خودم میخوام
برا شما مدل دقیقش چیه؟ قیمت و لینک مشخصاتش رو لطف کنید و پ.خ کنید برام ممنون میشم
ur beats 2013 هستش
دیگه هدفون که مشخصات نداره خخخخ;););)
قیمت رو شما پیشنهاد بدین

miladmishmast

Registered User
لایک‌ها
94
سلام دوست عزيز جهت اطلاع
بيتس Ur beats چند مدل داره اون مدلي كه شما فرموديد كه رو گوشي سنسيشن هست قيمتش ٨٠ تومانه مثل همون اما اورجينال فرق داره .اون ٨٠ توماني هم اورجيناله اما تو يه كيسه كوچك هست و چون مخصوص موبايله قيمتش پايينه بنا ب دلايلي اما اين مدل ها جعبه و دفترچه داره كه قيمتش ٥٠٠ به بالاست تازگي هم كه مدل هاي جديد Ur beats اومده
براي خريد ميتونيد تو همين فورم از آرمين جان تهيه كنيد كه وارد كننده هدفون و اسپيكر هستند،سايت هم دارند آريو سيستم
قبلا اورجينال امريكا،aaa+ و هاي كپي داشتند اما الان فقط اورجينال و aaa+ دارند توجه كنيد سري هاي كپي aaa+ خيلي كيفيت بالايي دارند حتي جنس بدنه و كيفيت ساختش مثل مدل آمريكايي هست تنها در صداش تفاوت داره تو بازار جنس هاي هاي كپي رو به جاي aaa ميفروشند كه اصلا قابل مقايسه نيست.
اميدوارم مفيد بوده باشه مطلبم.

Sent from my iPad using Tapatalk

miladmishmast

Registered User
لایک‌ها
94
درظمن بابت اون كامنت بالا بگم هنسفري بالاتر از ١ تومن هم داريم شخصا ديدم همون طور كه گفتم اقا ارمين انواع هدفون ها و هسفري دارند الان يك مدل ايرفون يا همون هنسفري هست داخل سايت مارك سنهايزر كه قيمتش 3 و نيم ميليون هست!

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407
درظمن بابت اون كامنت بالا بگم هنسفري بالاتر از ١ تومن هم داريم شخصا ديدم همون طور كه گفتم اقا ارمين انواع هدفون ها و هسفري دارند الان يك مدل ايرفون يا همون هنسفري هست داخل سايت مارك سنهايزر كه قيمتش 3 و نيم ميليون هست!

سلام جناب
بله درست میفرمایید
من بخاطر همین بیتس htc میخوام که قیمتش مناسب هست
خودم New urbeats ارجینال داشتم دیجی کالا داره حدود 450 همین آقا آذمین هم داره
new urbeats se 2014 گرید aaa هم از آقا آرمین خریدم شبیه اصلی هست اما خب هیچی ارجینال نمیشه
بیتس ارجینال پک htc هم زیاد داشتم:)
گرونترین ایرفون (هندزفری) بیتس که من تا حالا دیدم پاور بیتس 2 هست که بیسیم هست اونم حدود 800 تومنه
منظورم به اون دوستمون این بود که ارجینال حتما نباید گرون باشه :دی

saeedmorida

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
121
ببخشید از کجا میتونم از این بیتس های اورجینالی که میگین 80 تومن تهییه کنم؟

بالا