برگزیده های پرشین تولز

خریدار یک سیستم صوتی ارزان قیمت

ُُSottaByte

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
;) سلام به همه سیستم بازهای عزیز ;)
من میخوام یه پخش و یه جفت اسپیکر واسه ماشینم بخرم. ازتون میخوام که راهنماییم کنید با قیمت حدود 250 و تا نهایتا 300 تومن چی بخرم!!
البته هرچی کمتر بهتر:p

فقط این رو بگم که اولا حتما میخوام پخش فلشخور باشه (و اگه CD هم نخوره که بهتر واسه قیمتش :D ) و ثانیا که بعدا هم نمیخوام ساب و آمپ و ... بخرم

حالا اگه راهنماییم کنید چی بخرم واقعا ممنونتون میشم چون از هر مغازه داری پرسیدم از جنسی که خودش داشت تعریف میکرد :general208: و سایتی هم واسه مشاوره سیستم ماشین پیدا نکردم:(

اگر هم کسی پخش و باند خوب با این قیمت داره خریدارم:general601:

Farzin.f

Registered User
لایک‌ها
105
عزيز جان جسارتاً ميخوايد پخش و باند باهم ٢٥٠ بشه ؟!!!!

ar.arefzadeh

Registered User
لایک‌ها
71
;) سلام به همه سیستم بازهای عزیز ;)...

سلام.
یه پخش فلشخور ، به دردبخور !!! الان دویست و خورده ای پولشه . هم الپاین هم پایونیر .
یه اسپیکر خوب و معقول هم صد و خورده ایی. پس بودجه رو تاحدود 350_400 بالا ببرین .
یه اسپیکر خوب بنظرم الپاین spj69c3 هست . از برندهای دیگه هم پرس و جو کنین .

ُُSottaByte

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مرسی از دوستانی که جواب دادن
عزيز جان جسارتاً ميخوايد پخش و باند باهم ٢٥٠ بشه ؟!!!!

جسارتا بله :D

سلام.
یه پخش فلشخور ، به دردبخور !!! الان دویست و خورده ای پولشه . هم الپاین هم پایونیر .
یه اسپیکر خوب و معقول هم صد و خورده ایی. پس بودجه رو تاحدود 350_400 بالا ببرین .
یه اسپیکر خوب بنظرم الپاین spj69c3 هست . از برندهای دیگه هم پرس و جو کنین .

این رادیوفلش های پایونییر مثلا مدل MVH-X165 خوب نیست؟! قیمتش حدود 150 تا 160 تومنه با یه جفت اسپیکر حدود 100 تومن اگه ببندم خوب نمیشه؟؟ :general209:
یه پخش قدیمی رو ماشین بود که سارقین محترم به همون هم رحم نکردن و اسپیکرها هم که شما میدونید دیگه اسپیکر فابریکی پراید چجوریه(تاگیا یکیش هم فقط خس خس میکنه :general509: )
کفگیر بدجور خورده ته دیگ و بیشتر از 300 نمیتونم هزینه کنم ;)

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم :D بهترین با این قیمت لطفا :general105:

ُُSottaByte

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
گزینه ی بدی نیست .

با چه اسپیکری؟؟؟ :general209:
پخش ها رو میشه از قیافه و امکاناتش تا حدودی از هم تشخیص داد که کدوم بهتره ولی اسپیکر متاسفانه از نظر من که تو باغ نیستم همه شکل همن و این اعدادی هم که میگن اصلا منوجه نمیشم :D

ar.arefzadeh

Registered User
لایک‌ها
71
توی فروم های مشاوره ی سایت های تخصصی خودرو هم مشورت بگیرین . توی همین سایت هم فروشگاه اقای همتی (razzagh gallery( انتخابهای زیاد و مناسبی برای بلندگو داره . من بنظرم یه صدای معقول میتونین از بلندگوی الپاین که معرفی کردم ، بدست بیارین . البته با پخش پایونیر یا الپاین .ولی انتظار بیس نداشته باشین . پایونیر 6965 هم هست .

amijon

Registered User
لایک‌ها
283
سلام،خوبی؟پایونیر MVH-X165UI دارم که تا تاریخ 94/2/25 گارانتی داره.به دردت میخوره یا نه؟پخش فوق العاده تمیز و کم کار(خرداد 93 خریداری شده) هست.خواستید قیمت مد نظرتون را واسم بفرستید.در خدمتم
http://www.pioneer.com.au/au/products/22/121/61/MVH-X165UI/specs.html

ar.arefzadeh

Registered User
لایک‌ها
71
این پخش ، با اون پخش های فلش خور دیگه فرق چندانی نداره.فقط سی دی نمیخوره .مبتونه گزینه خوب و ارزونی باشه .
خروجی امپلی فایر برای یک جفت اسپیکر داره (در صورت لزوم).
فلش میخوره .رادیو .و ورودی از صدای گوشی موبایل و پلیر .

werty12

Registered User
لایک‌ها
278
داداش شما اینایی که میگم رو ببند اگه ناراضی بودی هرچی خواستی بگو :
پخش pioneer mvh-165
باند pioneer ts-6965s یا pioneer ts-6975s
هرکدومو ببندی راضیت میکنه بدون امپ
هزینه هم زیر ۳۰۰ تومن میشه
اگه خواستی یه ۳۰ تومن اضافه خرج کنی پخش رو ۲۶۵۰ بگیر که آینده نگری هم کرده باشی اگه نه که همینا عالیه

ar.arefzadeh

Registered User
لایک‌ها
71
قیمتشون خوبه !!!
من پیشنهاد بلندگوهای خودمم دادم (تحویل حضوری) صد و ده _ صد تومن . اگه گزینه ی اک مد نظرتونه ، اینام موردای خوبی ان .

werty12

Registered User
لایک‌ها
278

ُُSottaByte

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
داداش شما اینایی که میگم رو ببند اگه ناراضی بودی هرچی خواستی بگو :
پخش pioneer mvh-165
باند pioneer ts-6965s یا pioneer ts-6975s
هرکدومو ببندی راضیت میکنه بدون امپ
هزینه هم زیر ۳۰۰ تومن میشه
اگه خواستی یه ۳۰ تومن اضافه خرج کنی پخش رو ۲۶۵۰ بگیر که آینده نگری هم کرده باشی اگه نه که همینا عالیه

دمت گرم ، به نظر انتخابهای خوبی میان :general601:
فقط چرا 2650 ؟؟ بجز CD که عمرا لازمم نمیشه ( یعنی اصلا CD آهنگ ندارم ، فقط فلش ;) ) و خروجی بیشتر ( که این هم گفتم دیگه یه جفت اسپیکر واسم بسه ، تو ماشین که نمیخوام عروسی راه بندازم :D ) اگه مزیت دیگه ای داره بگو :cool:

قیمتشون خوبه !!!
من پیشنهاد بلندگوهای خودمم دادم (تحویل حضوری) صد و ده _ صد تومن . اگه گزینه ی اک مد نظرتونه ، اینام موردای خوبی ان .

بهت خبر میدم :general504:

alirezarahmani

Registered User
لایک‌ها
75
سلام اگر مرجع رو ۶۹۷۵ و ۷۱۸ قرار بدیم به نظرم t693 ارت کوییک بگیر نوش ۱۵۰ و صدای بسیار خوبی نسبت به این دو مدل با توجه به قیمت داره . پخشم یه بنده خدایی هنینجا تاپیک زده ۶۸۰۰ پخش خوبیه

ُُSottaByte

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بچه ها یه سوال دیگه :
این پخش های چینی خیلی کیفیت صدا و ساخت خودشون داغونه؟؟ به 50 تومن نمیارزن؟؟:confused:
لینک هارو ببینید با حدود 100 تومن میشه پخش و اسپیکر با هم خرید : :general410:
پخش و اسپیکر

ُُSottaByte

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام اگر مرجع رو ۶۹۷۵ و ۷۱۸ قرار بدیم به نظرم t693 ارت کوییک بگیر نوش ۱۵۰ و صدای بسیار خوبی نسبت به این دو مدل با توجه به قیمت داره . پخشم یه بنده خدایی هنینجا تاپیک زده ۶۸۰۰ پخش خوبیه

کیفیت کلی ارت کوییک نسبت به پایونیر و یا JBL چطوره ؟؟ ( البته با در نظر گرفتن قیمت) :angrybirds10:
آشنایی با این طور دستگاهها = صفر :D

این 6800 رو هم دیدم ، یه خورده گرون نیست؟؟ تو همین سایت دست دوم که رنگ و رو رفته هم هست زده 270 تومن :general405:

Last edited:

alirezarahmani

Registered User
لایک‌ها
75
به نظرم صداش خیلی خیلی بهتر از این دو تا بانده . من رو ماشین یه رفیقی بستم با mvh165 به نظرم صدای خیلی نازی داشت . با بیس عجیب غریب که باورم نمیشد . کیفیتش و جنس کارشم واقعا خوبه ؛ با jbl ٱشنایی زیاد ندارم . الان یک ساله داره استفاده می کنه . از اقای همتی گرفتیم باندو .
۶۸۰۰ رو زده ۲۱۰ پایین تاپیکش اما اگر ۱۸۰ بده میارزه . با این بازار . وقتی که aux هست usb خیلی واجب نیست
کیفیت کلی ارت کوییک نسبت به پایونیر و یا JBL چطوره ؟؟ ( البته با در نظر گرفتن قیمت) :angrybirds10:
آشنایی با این طور دستگاهها = صفر :D

این 6800 رو هم دیدم ، یه خورده گرون نیست؟؟ تو همین سایت دست دوم که رنگ و رو رفته هم هست زده 270 تومن :general405:

Die_evil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
;) سلام به همه سیستم بازهای عزیز ;)
من میخوام یه پخش و یه جفت اسپیکر واسه ماشینم بخرم. ازتون میخوام که راهنماییم کنید با قیمت حدود 250 و تا نهایتا 300 تومن چی بخرم!!
البته هرچی کمتر بهتر:p

فقط این رو بگم که اولا حتما میخوام پخش فلشخور باشه (و اگه CD هم نخوره که بهتر واسه قیمتش :D ) و ثانیا که بعدا هم نمیخوام ساب و آمپ و ... بخرم

حالا اگه راهنماییم کنید چی بخرم واقعا ممنونتون میشم چون از هر مغازه داری پرسیدم از جنسی که خودش داشت تعریف میکرد :general208: و سایتی هم واسه مشاوره سیستم ماشین پیدا نکردم:(

کیفیت پخش های چینی صفر هستش اگر میخوای رادیو گوش کنی و یک آهنگی هم همین طور بخونه بدون کیفیت پخش چینی بخر از لحاظ من سیستم باز کیفیت اینا صفر هستش
بوذجه شما بسیار کم هستش
بنظرم یک پخش 2650 پایونیر دست دوم بخر به قیمت 150 خیلی بهتر و با کیفیت تر البته پخش های دست دوم با قیمت خیلی خوب زیاد پیدا میشه مثلا من خودم 2650 پایونیر فقط 3 ماه کار کرده بود را فروختم 150 تومان یا پخش 1650 پایونیر نوش 212 هست(یک جفت خروجی آمپلی دارد و فلش و سیدی و آکس ) صداش هم پایونیر هستش البته این مدل فلش خور پایونیر هم بد نیست Pioneer MVH-X175UI قیمتش هم 175 تومان هستش

به طور کلی پیشنهاد بنده :
پخش JVC Kd-X210 فلش خور فقط هستش ولی خروجی 24 بیت تحویل میدهد به قیمت 170
باند Kenwood KFC-PS6975 به قیمت 150
نتیجه کیفیت مطلوب
جمعاً = 320
این برای نو بود و اما دست دوم من باشم دست دوم سالم میخرم
باند 718 الان سری اول اصل اندونزی نهایت قیمتش 150 هستش (قیمت نو این که تو بازار چینی هم هست 285 هزار هست ) (پرتاب صدای عالی و بیس خوب و کیفیت مناسب)
باند 6994 پایونیر که کیفیت خیلی خوبی دارد الان به قیمت 150 و 130 خرید و فروش میشه (صدای با کیفیت تر ، پرتاب صدای کم، بیس خوب )
باند سونی به قیمت 150 (بیس خوب ، کیفیت مطلوب )
خلاصه در دست دوم انتخاب های زیادی داری ولی در نو محدود هستش ولی یک نکته یادآور بشم که دست دوم باید کمی وارد باشی تا کلاه سرت نره از شخص بخری بهتر از مغازه دار هستش

بالا