برگزیده های پرشین تولز

خرید سهام از بورس آمریکا

pedramzand

Registered User
لایک‌ها
29
با تشکر از همه به خاطر راهنمایی های دوستانه به خصوص کاربر محترم ftec
:)

pedramm195

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا اینایی که شما گفتید مال کارگزارهای بورس نیست. کارگزارهای بورس در داخل امریکا که شرکتهای مشخصی هستند-تماما امریکایی- ، در خارج از امریکا هم فقط به بانکهایی که رتبه اعتباری خیلی بالا دارند اجازه کارگزاری در بورس نزدک داده میشه. خرید و فروش اعتباری و لوریج هم در بورس مطلقا وجود نداره
این شرکتهایی که آنلاین خرید و فروش میکنند و هر روز هم تعدادشون زیادتر میشه ، نمیگم که کلاهبردار هستن اما ... سهام واقعی برای شما نمیخرن.اینها نماد رو خرید و فروش میکنن.indices یا CFD... یعنی شما در واقع سر اینکه عدد قیمت سهام، بالا میره یا پایین میاد با یک شرکت شرط بندی میکنید. این چند تا فرق با سهام واقعی داره. اول اینکه شما از مزایای سهام دار فرضا گوگل بودن نمیتونید استفاده کنید. دوم اینکه خرید و فروش شما مستقل از بورس حقیقیه و تاثیری روی بازار نداره.سوم اینکه هیچ گواهی سهام یا سندی دال بر خرید سهام ندارید و اگر شرکت به هر دلیلی بره رو هوا ، پول شما هم به دنبالش میره- مخصوصا که این شرکتها هیچکدام بیمه خاصی روی سپرده ها در مقابل ورشکستگی و ... ندارن .حداقل برای ایرانیها- چهارم هم اینکه در خرید سهام واقعی شما سند سهام رو میگیرید و میگذارید زیر موزاییک لق زیر تختتون :D و 10 سال بعد میفروشید... اما در این بروکرهای ریتیل فارکس که اندیس سهام خرید و فروش میکنن باید دائما هزینه رول اور بدید که بعد از 10 سال به اندازه پول خود سهام میشه

اما در مورد اصل موضوع .... اگر کارگزار معتبر گیر بیارید که بتونه براتون سهام واقعی با اسنادش بخره ، کار بسیار پر سودیه. مهمترین سودش اینه که پولتون به شکل ارزه و نگران افت ارزشش نیستید.ضمنا وقتی عاقبت جهان از رکود اقتصادی در بیاد ، احتمال چند ده برابر شدن پولتون هست. البته برای بورس امریکا دیگه دیر شده ، سود اصلی در این بود که سال 2009 بخرید و الان بفروشید...اما الان هم بورسهای اروپایی و مخصوصا سهام شرکتهای ساختمانی و راهسازی یجورایی گنچ محسوب میشه-اگر کسی برای 5-6 سال به پولش احتیاج نداشه باشه-
سلام
ممنون از راهنماییت
اقا اگه یه نفر بره اروپا برای کار و هنوز اقامت نداشته باشه میتونه از اپل سهام به اصطلاح اورجینال و بدون کارگزاری بخره (با سند منگوله دار;))
اقا مارو راهنمایی کن
ممنون

• Like
Reactions: F-5

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
سلام
ممنون از راهنماییت
اقا اگه یه نفر بره اروپا برای کار و هنوز اقامت نداشته باشه میتونه از اپل سهام به اصطلاح اورجینال و بدون کارگزاری بخره (با سند منگوله دار;))
اقا مارو راهنمایی کن
ممنون
سلام
کاربری که ازش نقل قول کردید که بن دائم شده، من هم هیچ نسبتی باهاش ندارم :D. اما ...
شما در هر صورت برای خرید سهام به کارگزاری نیاز دارید. حتی اگر تبعه امریکا باشید، برای خرید سهام اپل در بورس نیویورک به یک بانک/شرکت کارگزار نیاز دارید. اسناد مالکیت سهام رو میتونید از کارگزارتون بگیرید. این اسناد پیش همه کارگزاری های اون بورس معتبره ( لزومی نداره بعدا توسط همون کارگزار بفروشید)
در ازوپا تا جایی که من اطلاع دارم، اگر ویزای کار داشته باشید، می تونید حساب بانکی باز کنید و از طریق کارگزاری بانکتون، خرید و فروش سهام انجام بدید. نیازی به اقامت نیست

pedramm195

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
به نظر دوستان بهترین سرمایه گذاری برا 10 ساله اینده کدوم شرکت خارجی خوبه

pedramm195

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
کاربری که ازش نقل قول کردید که بن دائم شده، من هم هیچ نسبتی باهاش ندارم :D. اما ...
شما در هر صورت برای خرید سهام به کارگزاری نیاز دارید. حتی اگر تبعه امریکا باشید، برای خرید سهام اپل در بورس نیویورک به یک بانک/شرکت کارگزار نیاز دارید. اسناد مالکیت سهام رو میتونید از کارگزارتون بگیرید. این اسناد پیش همه کارگزاری های اون بورس معتبره ( لزومی نداره بعدا توسط همون کارگزار بفروشید)
در ازوپا تا جایی که من اطلاع دارم، اگر ویزای کار داشته باشید، می تونید حساب بانکی باز کنید و از طریق کارگزاری بانکتون، خرید و فروش سهام انجام بدید. نیازی به اقامت نیست
راستی شما چه رشته ای خوندیدن ؟

• Like
Reactions: F-5

pedramm195

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا اینایی که شما گفتید مال کارگزارهای بورس نیست. کارگزارهای بورس در داخل امریکا که شرکتهای مشخصی هستند-تماما امریکایی- ، در خارج از امریکا هم فقط به بانکهایی که رتبه اعتباری خیلی بالا دارند اجازه کارگزاری در بورس نزدک داده میشه. خرید و فروش اعتباری و لوریج هم در بورس مطلقا وجود نداره
این شرکتهایی که آنلاین خرید و فروش میکنند و هر روز هم تعدادشون زیادتر میشه ، نمیگم که کلاهبردار هستن اما ... سهام واقعی برای شما نمیخرن.اینها نماد رو خرید و فروش میکنن.indices یا CFD... یعنی شما در واقع سر اینکه عدد قیمت سهام، بالا میره یا پایین میاد با یک شرکت شرط بندی میکنید. این چند تا فرق با سهام واقعی داره. اول اینکه شما از مزایای سهام دار فرضا گوگل بودن نمیتونید استفاده کنید. دوم اینکه خرید و فروش شما مستقل از بورس حقیقیه و تاثیری روی بازار نداره.سوم اینکه هیچ گواهی سهام یا سندی دال بر خرید سهام ندارید و اگر شرکت به هر دلیلی بره رو هوا ، پول شما هم به دنبالش میره- مخصوصا که این شرکتها هیچکدام بیمه خاصی روی سپرده ها در مقابل ورشکستگی و ... ندارن .حداقل برای ایرانیها- چهارم هم اینکه در خرید سهام واقعی شما سند سهام رو میگیرید و میگذارید زیر موزاییک لق زیر تختتون :D و 10 سال بعد میفروشید... اما در این بروکرهای ریتیل فارکس که اندیس سهام خرید و فروش میکنن باید دائما هزینه رول اور بدید که بعد از 10 سال به اندازه پول خود سهام میشه

اما در مورد اصل موضوع .... اگر کارگزار معتبر گیر بیارید که بتونه براتون سهام واقعی با اسنادش بخره ، کار بسیار پر سودیه. مهمترین سودش اینه که پولتون به شکل ارزه و نگران افت ارزشش نیستید.ضمنا وقتی عاقبت جهان از رکود اقتصادی در بیاد ، احتمال چند ده برابر شدن پولتون هست. البته برای بورس امریکا دیگه دیر شده ، سود اصلی در این بود که سال 2009 بخرید و الان بفروشید...اما الان هم بورسهای اروپایی و مخصوصا سهام شرکتهای ساختمانی و راهسازی یجورایی گنچ محسوب میشه-اگر کسی برای 5-6 سال به پولش احتیاج نداشه باشه-
راستی شما چه رشته ای خوندیدن ftec جان ؟

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
راستی شما چه رشته ای خوندیدن ؟

راستی شما چه رشته ای خوندیدن ftec جان ؟
چطور ؟
من یبار مدرکم رو گفتم، برای هفتاد پشتم بسه:D
اگر احساس میکنید در بیرون از نت آشنا هستیم بیاید در پیام خصوصی، چون منم همین احساس رو میکنم:D

pedramm195

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
به نظر دوستان بهترین سرمایه گذاری برا 10 ساله اینده کدوم شرکت خارجی خوبه
چطور ؟
من یبار مدرکم رو گفتم، برای هفتاد پشتم بسه:D
اگر احساس میکنید در بیرون از نت آشنا هستیم بیاید در پیام خصوصی، چون منم همین احساس رو میکنم:D
سلام
اقا این گزینه یام خصوصی کجاست
من تازه کارم

Mirshafeie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی میدونه چطور میشه از بازار بورس آمریکا سهام خرید مثلا سهام گوگل
سلام
دوست عزیز من خودم در بورس نزدک سرمایه گذاری کردم
بدون واسطه و مستقیم
البته واسطه که میگم منظورم شرکت های داخل ایران هستش که مورد اطمینان نیستن.
شما برای سرمایه گذاری باید یک سبد سهام که حداقل 1000 دلار میباشد سرمایه گذاری کنید.
درآمد تضمینی هم روزانه بین سه تا چهار دلار
برای دریافت سود فقط شماره شبا لازم است.
من سه ماهه شروع کردم.
در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی میتونید به من ایمیل بزنید یا به اکانت تلگرامم پیام بدید. sm_mirshafeie@

im_sb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز لطفا کسایی که اطلاعی از سرمایه گذاری در بورس بین الملل ندارن نظر ندن!!!!!
چند تا از دوستای خودم وارد بورس بین الملل شدن و به سود 6000 دلاری با سرمایه 10000 دلاری رسیدن یعنی توی یک ماه با 50 میلیون سرمایه گذاری، 30 میلیون سود کردن!!!!!!!!!
لطفا خواهشا نمیدونید نظر ندید
بورس ایران هم به هیچ عنوان سود نداره و به علت رکودی که وجود داره ممکنه هر شرکتی که سرمایه گذاری می کنید هزار تا مشکل براش پیش بیاد

im_sb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای خرید سهام امریکائی شما باید در یک بروکر ( کارگزار ) خارجی حساب داشته باشید

برای شروع باید اسکن پاسپورت و یک سری مدارک که امضا کرده اید را به کارگزار ارائه بدهید در صورت تائید شدن باید فتوکپی برابر با اصل مدارک را هم برایشان پست کنید سپس میتوانید حساب باز کنید که اینترنتی انجام میشود

کارگزاریهای معتبر برای واریز و برداشت پول از طریق wire transfer کار میکنند یعنی از طریق بانک . شما باید به بروکر یا کارگزار یک حساب بانکی معرفی کنید که تحت نام خودتان است ولی از انجائیکه از انجائیکه ایران تحریم بانکی

است ،پس شما نمیتوانید در یک بروکر معتبر حساب داشته باشید چون با بانکهای ایران کار نمیکنند . باید در بروکری که از طریق کارتهای اعتباری کار میکند مانند webmoney , visacard , ............. حساب باز کنید . از بین بروکرهائی هم که در ایران شناخته شده هستند فیبوگروپ از همه اشناتر است .
fibogroup پشتیبانی فارسی هم دارد .

تمام اینها به کنار ؛ بورس خارج مانند ایران نیست که شما بتوانید با قدری سواد فاندامنتال و یا تکنیکال خرید فروش کنید و سود هم بکنید .بورس ایران فرق دارد . در بورس امریکا شما اعتباری میتوانید خرید فروش کنید مثلا خودتان هزار دلار دارید کارگزار یا بروکر هم به شما اعتبار یک به دویست میدهد در نتیجه با حداکثر دویست هزار دلار میتوانید وارد معامله شوید که در ضمن سود و زیانش هم به همین نسبت بالا و ریسک از دست دادن سرمایه هم بسیار بالا خواهد بود . در ضمن قدرت تحلیل بسیار بالائی هم میخواهد و اگر بخواهید فاندامنتال کار کنید باید زبان انگلیسی بسیار قوی داشته باشید .

در کل اینکه بورس ایران بسیار سوداورتر است ولی اگر خیلی اصرار دارید یکسال حداقل رویش مطالعه کنید . بی گدار به اب نزنین . بورس خارج از کشور بسیار پرریسک است .
اگر تو تالار شیشه ای بورس ( منظورم تالار شیشه ای تو حافظ هستش ؛ تهران ) هم با جوانها صحبت کنی خیلی هاشون تو این زمینه مطالعه کردن .
سودی که به وسیله بورس بین الملل میشه داشت به هیچ عنوان نمیشه توی بورس ایران داشت. درسته که بورس آمریکا حدی رو مشخص نکرده که ارزش سهام، زیاد بالا و پایین نره ولی اگه دقت کنید متوجه میشید که شرکت های بزرگ مثل اپل و گوگل و... ارزش سهامشون تغییرات زیادی نداره

ehsan3355669

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ممنون از راهنماییت
اقا مارو راهنمایی کن
ممنون
niyaz be sokonat nist man sahame appel va bmw daram va iran sakenam 09353355669 09128844480 in shomarehame zang bezanid rahnamayuiton konam

ehsan3355669

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه لطف کنید درباره ی چگونگی خرید سهام توضیح بدید؟ یعنی به کجا باید مراجعه کرد؟ کدوم شرکت؟
az khode nazdaq man saham appel o bmw daram va 7 mahe daram sod migiram 09128844480 09353355669 in shomarehame tamas begirid komaketon konam

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
دوستان عزیز لطفا کسایی که اطلاعی از سرمایه گذاری در بورس بین الملل ندارن نظر ندن!!!!!
چند تا از دوستای خودم وارد بورس بین الملل شدن و به سود 6000 دلاری با سرمایه 10000 دلاری رسیدن یعنی توی یک ماه با 50 میلیون سرمایه گذاری، 30 میلیون سود کردن!!!!!!!!!
لطفا خواهشا نمیدونید نظر ندید
بورس ایران هم به هیچ عنوان سود نداره و به علت رکودی که وجود داره ممکنه هر شرکتی که سرمایه گذاری می کنید هزار تا مشکل براش پیش بیاد

:D:D:D

rasool.ps4

Registered User
لایک‌ها
47
سلام بنده در بورس بین الملل فعالیت میکنم با بازدهی فوق العاده کسی مایل بود بیا خصوصی بهش یاد میدم

بالا