برگزیده های پرشین تولز

خرید و فروش انواع قطهات تبلت های چینی (تاچ-برد-باطری-LCD) و خرید فروش تبلت های معیوب چینی

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خوب! بیچاره شدم اینقدر پیغام دارم در مورد قطعات تبلت:دی اینم تاپیک مجزا هر سوالی بود مطرح کنید من پاسخ میدم! این تاپیکم نفع چندانی واسه من نداره و فقط بخاطر راه افتادن کار دوستان ایجادش میکنم!

هر قطعه میخواید یا لازم دارید بفرمایید من قیمت بدم! در ضمن حتما مشخصات کامل ذکر کنید (اعم از سریال تبلت و سریال قطعه مورد نظر) و از همه مهمتر عکسی از محل اتصال و خود قطعه بزارید! نکات مهم تو عکس تعداد پین های ریبون ها و داشتن و نداشتن چیپ و محل اتصال به برد و رزولوشن اسکرین و غیره هستش و من با اعلام مدل خالی دستگاه نمیتونم کمک خاصی بکنم و حتما باید عکس و مشخصات بزارید تا من دقیقتر بتونم راهنمایی کنم! اگرم تبلت خراب موجود دارید و میخواید بفروشید اعلام کنید من قیمت بدم!

در مورد باطری قیمت حدودی هر میلی امپر ساعت حدود 10 تومنه! یعنی باطری 3000 حدودا 30 تومنه! البته ممکنه کمترم باشه (مثه باطری های تبلت های بزرگ سامسونگ و هواوی و غیره) و ممکنه یکم بیشترم باشه (مثه باطری های 2200 پیرگاردین های کوچیک)

قیمت حدودی باقی قطعات هم ایناست:

برد وینتاچ های Q75 حدود 30 تومن!
برد پیرگاردین های بدون سیم حدود 60 تومن!
برد وینتاچ های سیمخور حدود 120 تومن!
برد پیرگاردین های سیمخور L حدود 90 تومن!
برد پیرگاردین های سیمخور قویتر حدود 120 تومن!
اسکرین 7 اینچ 480در 800 حدود 85 تومن!
اسکرین 7 اینچ 600 در 1024 حدود 100 الی 120 تومن!
اسکرین 8 اینچ IPS با رز 768در 1024 حدود 150 تومن!
تاچ ویتاچ های ارزون قیمت حدود 30 تومن (با قاب جلو) و حدود 20 بدون قاب
تاچ پیرگاردین های بدون سیم و مدلهای 704 و L حدود 35 تومن!
تاچ تبلت های 600 در 1024 ای سی دار حدود 50 تومن (در صورت موجود بودن مدل)
باطری 4000 سازگار با تبلت های 8 اینچ چینی (و 7اینچ بردند دار مثله سامسونگ و هواوی و ایسوس) حدود 45 تومن!

باطری های موجود بجز بالایی:
2.8×65×113 2200میلی آمپرساعت 25 تومن!
4.5×72×82 3000میلی آمپرساعت 30 تومن!
3.6×76×120 3500میلی آمپرساعت 35 تومن!

باقی قطعاتم باید استعلام کنید من خدمتون بگم!

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
سریال تاچ رو کجا میزنن؟ رو خود تاچ یا فلتها؟؟ عکسی که تو تاپیک دیگه گذاشته بودم کدوم سریال تاچ بود؟

برد پیرکاردین 7518 پیدا میشه؟

mahdiw710

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
باطری تبلت آینول ارورا2 دارید؟ قیمت؟
فابریکش 3700mah هست! اگر قویتر هم باشه چه بهتر

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سریال تاچ رو کجا میزنن؟ رو خود تاچ یا فلتها؟؟ عکسی که تو تاپیک دیگه گذاشته بودم کدوم سریال تاچ بود؟

برد پیرکاردین 7518 پیدا میشه؟

نزدیک انتهای ریبون که میخوره به برد! لزوما یه سریال خاص نیست مشابه باشه از بعد shape کافیه!

برد 7518 هم الان تموم کردم ولی به نظر من بجای تعمیرش باقی قطعاتشو بفروشی هم چندان ضرر نکردی!

سلام
باطری تبلت آینول ارورا2 دارید؟ قیمت؟
فابریکش 3700mah هست! اگر قویتر هم باشه چه بهتر

سریال و نوشته رو باطری رو برام میزاری؟ اگر طول و عرضشم با متری چیزی اندازه بگیری عالیه!

mahdiw710

Registered User
لایک‌ها
25
سریال و نوشته رو باطری رو برام میزاری؟ اگر طول و عرضشم با متری چیزی اندازه بگیری عالیه!
نتونستم بازش کنم، این دو عکس رو ازش دارم که از تو نت برداشتم:
و
شما فقط فروش دارین؟ یا تعویض و تعمیر هم؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
نزدیک انتهای ریبون که میخوره به برد! لزوما یه سریال خاص نیست مشابه باشه از بعد shape کافیه!

برد 7518 هم الان تموم کردم ولی به نظر من بجای تعمیرش باقی قطعاتشو بفروشی هم چندان ضرر نکردی!

!
تبلت مال یکی از آشناهاس، یه تاچ و یه ال سی دی و یه باتری داره دیگه، 30+80+30 میشه 140 تومن ، به نظرم برد عوض بشه ضرررش کمتره

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
تبلت مال یکی از آشناهاس، یه تاچ و یه ال سی دی و یه باتری داره دیگه، 30+80+30 میشه 140 تومن ، به نظرم برد عوض بشه ضرررش کمتره

اره ولی حساب کن دست دوم این تبلت ارزشش از نوش کمتره! در هر حال اگر موردی به پستم خورد خبرت میکنم! اگر کسی LCD شکسته اشم داشته باشه ازش بخری ضرر نکردی!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
نتونستم بازش کنم، این دو عکس رو ازش دارم که از تو نت برداشتم:
و
شما فقط فروش دارین؟ یا تعویض و تعمیر هم؟

خیلی باطری بدفرمیه! اون اعداد سمت چپ اندازه باطریه! 4 میلیمتر قطرشه! 74 میل عرشه و 110 میل طول! یعنی نهایت باطری که بشه براش جور کرد 4.5 میل قطر و 8 میل عرض و 11.5 میل طوله! اکثر باطری های موجود من 12 میل به بالا هستن (امپراژ بالای 3500) ولی میشه براش بالاخره یه چیزی پیدا کرد!

mahdiw710

Registered User
لایک‌ها
25
کیفیت باطری هایی که دارین چجوریه؟ چقدر شارژ نگه میداره؟بالاترین ظرفیت توان با این اندازه چی دارین؟
همین آینول هم تو تهران نمایندگی داره که باطری کریستال هم داره و بهش میخوره، ولی بخاطر دو مساله نرفتم اونجا: 1-یک روز کامل تبلت رو میخوابونن 2-کیفیت نامعلوم باطری تعویضی که اگر مثل اینی که الان دارم جالب نیست(بعد از یک سال استفاده 2ساعت شارژ نگه میداره، اون اولش 5ساعت بود که به مرور کم شد)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
کیفیت باطری هایی که دارین چجوری؟ چقدر شارژ نگه میداره؟
همین آینول هم تو تهران نمایندگی داره که باطری کریستال هم داره و بهش میخوره، ولی بخاطر دو مساله نرفتم اونجا: 1-یک روز کامل تبلت رو میخوابونن 2-کیفیت نامعلوم باطری تعویضی که اگر مثل اینی که الان دارم جالب نیست(بعد از یک سال استفاده 2ساعت شارژ نگه میداره، اون اولش 5ساعت بود که به مرور کم شد)

برادر باطری های من اکثرا اصلی هستن! یا مال تبلت اصلی بودن و برداشته شدن یا برای تبلت اصلی وارد شدن! در ضمن باطری لیتیوم پلیمر اصلا خوب و بد نداره! همشون تو یه سطحن (اگر اعداد روشون درست باشه و الکی ننوشته باشن)!

moohsen22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ال سی دی دست دو پیر گاردین خریدارم . . کسی داره لطفا پیام بده

M.saleh.N

Registered User
لایک‌ها
114
سلام!
خوبی عزیز؟
اقا دیدم نوشتی تبلتا! عصبانی نشی! ولی گفتم شاید یه راهکاری هم برا این زبون بسته داشته باشی!

http://forum.persiantools.com/t416976.html

تعمیر میشه ، نمیشه؟
ممنون

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
وحید جان سلام ! باتری پیر7518b موجود داری ! قیمتش ؟فوری میخوام عزیز

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
ال سی دی دست دو پیر گاردین خریدارم . . کسی داره لطفا پیام بده

کدوم مدل برادر؟ مدلش خیلی مهمه!

سلام!
خوبی عزیز؟
اقا دیدم نوشتی تبلتا! عصبانی نشی! ولی گفتم شاید یه راهکاری هم برا این زبون بسته داشته باشی!

http://forum.persiantools.com/t416976.html

تعمیر میشه ، نمیشه؟
ممنون

راستش قطعاتش رند بازار نیست! مگه یه گوشی خراب پیدا کنی و 2تا یکی کنی!

وحید جان سلام ! باتری پیر7518b موجود داری ! قیمتش ؟فوری میخوام عزیز

گفتم که بحای باطری 2200 دیفالتش میتونی 2800 یا 3000 هم بزاری! با ارسال میوفته 30 تومن!

moohsen22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با تشکر.. ال سی دی پیرکاردین 7558L می خواستم (کار کرده)

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
وحید الان باتری تبلت خودم رو تبلت معیوب قرار دادم . و شارژو خیلی خوب نگه میداره و باتری تبلت معیوب به تبلت خودم،،،،، اصلا شارژ نمیگیره که نگه داره :lol: حالا تبلت معیوب با باتری سالم که گذاشتم حدود 1 ساعت تو شارژه ولی شارژ هنوز 1 درصد هم پر نشده ؟ کار خاصه دیگه ای هم باید انجام بدم ؟ راستی سیم ها رو لحیم نکردم ...
تا اینجا مطمئنا باتریه تبلت معیوب مشکل داره چون رو تبلت خودم هم جواب نمیده . ( خدا کنه فقط مشکل باتری باشه >> اگه اینطوری باشه که حتما یه باتری باید از شما بگیرم )

نظرت چیه ؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
وحید الان باتری تبلت خودم رو تبلت معیوب قرار دادم . و شارژو خیلی خوب نگه میداره و باتری تبلت معیوب به تبلت خودم،،،،، اصلا شارژ نمیگیره که نگه داره :lol: حالا تبلت معیوب با باتری سالم که گذاشتم حدود 1 ساعت تو شارژه ولی شارژ هنوز 1 درصد هم پر نشده ؟ کار خاصه دیگه ای هم باید انجام بدم ؟ راستی سیم ها رو لحیم نکردم ...
تا اینجا مطمئنا باتریه تبلت معیوب مشکل داره چون رو تبلت خودم هم جواب نمیده . ( خدا کنه فقط مشکل باتری باشه >> اگه اینطوری باشه که حتما یه باتری باید از شما بگیرم )

نظرت چیه ؟

خوب با این حساب معلومه دیگه مدار تغذیه مشکل داره و باطری رو هم خراب کرده! باطری خودتم زیاد بهش وصل نکن احتمال داره خرابش کنه!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
خوب با این حساب معلومه دیگه مدار تغذیه مشکل داره و باطری رو هم خراب کرده! باطری خودتم زیاد بهش وصل نکن احتمال داره خرابش کنه!

الان شارژ گرفت حدود 3 درصد ( از 44 به 47 درصد ) ولی شاید مشقی باشه :lol: ... خوب تعمیر اون چقدر هزینه داره و به نظرت تو مشهد جایی هست که درست کنه ... کجا باید ببرم .... علت بوجود اومدن این مشکل چیه ؟

پ ن : 2 درصد دیگه اکنون به شارژ اضافه شد
پ ن : تبلتو خاموش یه شارژ زدم اول 44 درصد بود بعد از خاموش و روشن شدن اولیه 44 درصدبود ... خاموش شدن بعدی و تو شارژ بودن و بعد از روشن شدن 47درصد و در حالت خاموش در شارژ و روشن شدن به 49 درصد رسید ... آیا امیدی هست که فقط مشکل باتریه ؟

Last edited:

mihandost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
اسکرین و تاچ q73 چند در می اید .

بالا