برگزیده های پرشین تولز

خرید و فروش اکانت‌ سیستم های مالی-ارزی و خدمات verify

Cya

Registered User
لایک‌ها
1,927
ارائه حساب پی پال وریفای شده با مستر کارت قابل شارژ همراه با مدارک از کشورهای آسیایی ، آمریکایی و اروپایی فقط 120 هزار تومان
ارائه حساب پی زا وریفای شده همراه با مدارک کامل از کشورهای آسیایی ، آمریکایی و اروپایی
رفع لیمیت هر گونه حساب با مدارک تضمینی ( freelancer, paypal , steam, skrill ,....)
ارائه مدارک مورد نیازتان جهت وریفای کردن هرگونه حساب ایترنتی

Y!D : uvcco

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
پیشنهاد میکنم اگر دنبال یک اکانت پی پال معتبر از کشوری معتبر که دارای مدارک کامل واختصاصی و منحصربفرد (اسکن پاسپورت رنگی - آی دی کارت_پروف آدرس-قبض موبایل- صدور صورت حساب بانکی مربوط به ویزا کارتی که باهاش اکانت وریفاید میشه)هستید که با ویزا کارت 4 ساله با 3 دلار موجودی وریفاید شده و همچنین آی پی اختصاصی که باهاش اکانت ساخته میشود رو از ما تهیه کنید قیمت با احتساب تخفیف 130 تومان
شما میتوانید با داشتن اکانت پی پال ما صاحب اکانت پی زا وسایر حساب های اینترنتی دیگر باشید ودر پرداخت هزینه صرفه جویی کنید
اکانت پی زا وریفاید شده از کشورهای آسیایی و اروپایی موجود است اطلاعات اکانت بلافاصله بعد پرداخت به ایمیل مشتری ارسال میشود قیمت با تخفیف 70 تومان

پشتیبانی کامل قبل وبعد خرید و تحویل به موقع اکانت و مکتوب کردن همه نکات لازم به مشتری و آموزش نحوه استفاده از اکانت تعهد ما به مشتری است
با من تماس بگیرید

yahoo:bahmani_67

09370654434

aaki62

Registered User
لایک‌ها
26
باسابقه ترین فروشنده حساب های وریفای پیزا و پی پال و مانی بوکرز
ویزا کارت جهت وریفای پی پال و مانی بوکرز ,....
>>>>>>با تضمین خرید کنید<<<<<<
skrill vcc,paypal vcc.,ebay vcc,
yahoo id: aziishop
site: aziishop.com​

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
اکانت پی زا وریفاید شده از کشور آلمان موجود است
تحویل بلافاصله بعد واریز وجه به ایمیل مشتری
همراه تک تک اکانت های بنده مدارک هویتی هر اکانت به مشتری داده میشود
09370654434
Yahoo:bahmani_67

دوستانیکه سه اکانت سفارش دهند از بنده یک اکانت دیگر اشانتیون بگیرند
قیمت هر اکانت 70 تومان +تحویل آنی

persian.mon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
کسی حساب پی پال قدیمی با مدارک کامل برای فروش داره ؟

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77

Cya

Registered User
لایک‌ها
1,927
ارائه حساب پی پال وریفای شده با مستر کارت قابل شارژ همراه با مدارک از کشورهای آسیایی ، آمریکایی و اروپایی فقط 120 هزار تومان
ارائه حساب پی زا وریفای شده همراه با مدارک کامل از کشورهای آسیایی ، آمریکایی و اروپایی
رفع لیمیت هر گونه حساب با مدارک تضمینی ( freelancer, paypal , steam, skrill ,....)
ارائه مدارک مورد نیازتان جهت وریفای کردن هرگونه حساب اینترنتی

Y!D : uvcco

persian-pooya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من یه حساب پی پال دارم وریفای شده با تمام مدارک همراه با vps همان کشور و ایمیل
این حساب توسط
easytrading
شده؟می تونید به پرسید ؟
قیمت 85000 تومان هر کی خواست پیغام بده.

persian.mon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من یه حساب پی پال دارم وریفای شده با تمام مدارک همراه با vps همان کشور و ایمیل
این حساب توسط
easytrading
شده؟می تونید به پرسید ؟
قیمت 85000 تومان هر کی خواست پیغام بده.
حساب تون در چه تاریخی باز شده ؟

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
پیشنهاد میکنم اگر دنبال یک اکانت پی پال معتبر از کشوری معتبر که دارای مدارک کامل واختصاصی و منحصربفرد (اسکن پاسپورت رنگی - آی دی کارت_پروف آدرس-قبض موبایل- صدور صورت حساب بانکی مربوط به ویزا کارتی که باهاش اکانت وریفاید میشه)هستید که با ویزا کارت 4 ساله با 3 دلار موجودی وریفاید شده و همچنین آی پی اختصاصی که باهاش اکانت ساخته میشود رو از ما تهیه کنید قیمت با احتساب تخفیف 130 تومان
شما میتوانید با داشتن اکانت پی پال ما صاحب اکانت پی زا وسایر حساب های اینترنتی دیگر باشید ودر پرداخت هزینه صرفه جویی کنید
اکانت پی زا وریفاید شده از کشورهای آسیایی و اروپایی موجود است اطلاعات اکانت بلافاصله بعد پرداخت به ایمیل مشتری ارسال میشود قیمت با تخفیف 70 تومان

پشتیبانی کامل قبل وبعد خرید و تحویل به موقع اکانت و مکتوب کردن همه نکات لازم به مشتری و آموزش نحوه استفاده از اکانت تعهد ما به مشتری است
با من تماس بگیرید

yahoo:bahmani_67

09370654434

mrdollari

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان.

کسی میتونه این مدارک رو برام آماده کنه ؟

. International Passport, non-expired, UNALTERED photo ID including full MRZ code, your name and address matching the information on your STP account as well as your birth date and the expiry date
2. Bank Statement verifying Account/IBAN and Swift/BIC, Name and Address as in your profile
3. Adding your Bank Card under MY BANKS & CARDS.

klid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان
من یه حساب بانکی با ویزا کارت فیزیکی از کشور گرجستان دارم
میخواستم بدونم میتونم با این حساب بانکی و ویزا کارتی که دارم حساب پی پال و پیزا خودمو وریفای کنم اگه کسی میدونه خواهشا کمک کنه؟
ضمنا اگر شد باید حتما با آی پی اختصاصی از گرجستان وارد حساب بشم؟
خیلی ممنون

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
سلام دوستان
من یه حساب بانکی با ویزا کارت فیزیکی از کشور گرجستان دارم
میخواستم بدونم میتونم با این حساب بانکی و ویزا کارتی که دارم حساب پی پال و پیزا خودمو وریفای کنم اگه کسی میدونه خواهشا کمک کنه؟
ضمنا اگر شد باید حتما با آی پی اختصاصی از گرجستان وارد حساب بشم؟
خیلی ممنون
سلام دوست عزیز
بله اگر ویزا کارتتون قابلیت اد شدن یا به اصطلاع خودمون قابلیت وریفاید شدن پی پال رو داشته باشه بله میشود اکانت پی پال رو وریفاید کرد
اما برای وریفاید کردن حساب پی زا خیر نمیشود زیرا پی زا تغییر سیستم داده و دیگر با ویزا کارت وریفاید نمیشود و فقط با ارایه مدارک معتبر هویتی وریفاید میشود
جهت ساخت اکانت پی پال از کشور گرجستان یا هر کشور دیگری باید از آی پی همان کشور استفاده کنید
حال اگر دوست داشته باشید که اکانت پی پال و یا پی زا را با کمترین مبلغ هر دو را با هم داشته باشید همراه با مدارک و آی پی اختصاصی بنده در این زمینه میتوانم کمکتون کنم و جوابگوی سوالات شما باشم
با بنده در ارتباط باشید
09370654434
YAHOO:bahmani_67

klid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مرسی از جوابتون
ولی منظورتون که گفتین اگر ویزا کارتتون قابلیت اد شدن یا به اصطلاع خودمون قابلیت وریفاید شدن پی پال رو داشته باشه میشود اکانت پی پال رو وریفاید کرد چه بود؟
یعنی همه ویزا کارتهای فیزیکی قابلیت اد شدن ندارند؟

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
مرسی از جوابتون
ولی منظورتون که گفتین اگر ویزا کارتتون قابلیت اد شدن یا به اصطلاع خودمون قابلیت وریفاید شدن پی پال رو داشته باشه میشود اکانت پی پال رو وریفاید کرد چه بود؟
یعنی همه ویزا کارتهای فیزیکی قابلیت اد شدن ندارند؟
بله معمولا اکثر ویزا کارت ها ومستر کارت ها این قابلیت رو دارند اما چون این ویزا کارت ها از بانک های مختلف و از کشور های مختلف صادر میشند به طبع دارای امکانات و اعتبار متفاوتی نسبت به هم هستند
که فروشنده کارت معمولا خصوصیات کارت خود را به مشتریانش می گوید که نسبت به نیاز خود مشتری انتخاب واقدام به خرید کند
حال شما اگر دسترسی به فروشنده کارت خود دارید میتوانید سوال کنید
به عنوان مثال خدمتتون عرض میکنم بعضی اکانت ها که با ویزا کارت یا مستر کارت وریفای میشود خود بخود بعد چند روز یا چند وقت پی پال کارت اد شده را پس میزند واز دارنده کارت میخواهد که کارت دیگری را به اکانت خود متصل کند و کارت قبلی را فاقد اعتبار میداند به همین منظور کارت خوب که دارای اعتبار خوب باشد در لیمت نشدن اکانت بسیار موثر ومهم هست
ویکی از فاکتور های مهم میباشد که یک پی پال خوب باید داشته باشد

aaki62

Registered User
لایک‌ها
26
باسابقه ترین فروشنده حساب های وریفای پیزا و پی پال و مانی بوکرز
ویزا کارت جهت وریفای پی پال و مانی بوکرز ,....
>>>>>>با تضمین خرید کنید<<<<<<
skrill vcc,paypal vcc.,ebay vcc
yahoo id: aziishop
site: aziishop.com​

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77

با من تماس بگیرید

yahoo :bahmani_67

09370654434

Last edited:

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
اکانت پی زا وریفاید شده از کشور آلمان موجود است
تحویل بلافاصله بعد واریز وجه به ایمیل مشتری
همراه تک تک اکانت های بنده مدارک هویتی هر اکانت به مشتری داده میشود
09370654434