برگزیده های پرشین تولز

خرید و فروش Credit Card و Debit Card و Gift Card و پرداختهای مرتبط

IranVisacart

Registered User
لایک‌ها
15
- انجام پرداختهاي اينترنتي با ويزا كارت
- صدور ويزا كارت براي وريفاي پيپال

Y ID: Iranvisacart

aaki62

Registered User
لایک‌ها
26
کارت های vcc موجود برای وریفای تمام پی پال ها
ایدی یاهو aziishop

dark_7qe

Registered User
لایک‌ها
66
نیازمند 50 یورو cc
لطفا دوستانی که انجام میدن پ خ بدن

irancard24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
صدور ویزا کارت فیزیکی 1-2-3 ساله به همراه حساب بانکی مادام العمر- بدون نیاز به بلوکه کردن دپوزیت
اینترنت بانک ، اس ام اس بانک
الکترون : 195 $(3 ساله) ، کلاسیک : 295 $(3 ساله) ، گلد : 400 $(3 ساله) ، پلاتینیوم : 500 $ ( 3 ساله)
خدمات پرداخت آنلاین از طریق ویزا و مستر
شارژتمامی کارتهای ویزا و مستر در کمتر از 10 دقیقه !!!
ایمیل : [email protected]

irancard24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام ،
از کشور آذربایجان ، هم یورو هم دلار میتونید درخواست بدین. زیر نظر مستقیم بانک مرکزی آذربایجان.
سوییفت وIBAN مجزا برای هر حساب
قابلیت کارت به کارت بین ویزا کارتهای این بانک رو هم داره.
هر خریدی هم میکنید. اس ام اس رو گوشی ایرانتون میاد.
در خدمتیم
Yahoo ID : alireza_kazemi

irancard24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نیا
سلام از بنده
بايد آدرس توي آذربايجان داشته باشيم يا با آدرس ايران باز ميشه ؟
نياز به حضور فرد توي شعبه هست يا خير به صورت غير حضوري انجام ميشه ؟
نياز به پاسپورت هست يا خير ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
نیازی به آدرس در آذربایجان نیست باآدرس ایران باز میکنیم براتون
نیازی به حضور فرد در شعبه هم نیست ، ما فرمهای افتتاح حساب رو براتون میفرستیم .شما کامل پر میکنید. نماینده بانک احراز هویت میکنه و حسابتون باز میشه.
جهت افتتاح حساب ما کپی پاسپورتتون رو نیاز داریم....به صورت رنگی

irancard24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ما نماینده رسمی بانک تو ایران هستیم.
و یک نامه رسمی از بانک داریم که به عنوان نماینده بانک احراز هویت کنیم.که دیگه شخص تا اونجا نره ، شاید 1% نیاز به اصل پاسپورت باشه در صورت نیاز.
محدودیت حساب 20000$ خرید یا واریزبه صورت روزانه هست.در صورتی که نیاز به کاهش محدودیت داشتین میتونید به ما بگین راهکار دیگه ای براتون بزاریم.
از اونجایی که شما هم رییس و همکار ما هستین .اگه تمایل داشتین میتونیم به صورت پارتنر فعالیت کنیم.

irancard24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اختیار دارید من کوچیک شما هستم، یک سری سوالات عمومی بود که پرسیدم که بقیه کاربران با خوندنش یه جواب سولات برسند و کار شما رو ساده تر کنه که نخواهید به این سولات عمومی چندین بار جواب بدهید.
موفق باشید و خدا اجرتون بده که به بچه های ایرانی دنیای باز دریافت و پرداختی رو هدیه میکنید که به ناحق ازش محروم هستند. حتما نیاز باشه مزاحمتون میشم.

سپاسگزار از نوشته زیبای شما. ما از تجربه شما باید استفاده کنیم.
باز هم ممنون از شما .

gamekey

Registered User
لایک‌ها
58
سپاسگزار از نوشته زیبای شما. ما از تجربه شما باید استفاده کنیم.
باز هم ممنون از شما .
همه چیز عالی فقط تنها نکته منفی هزینه تمدید زیاده. چه دلیلی داره هزینه تمدید رو همون هزینه صدور بگیرید؟

irancard24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
واقعا این هزینه رو ما نمیگیریم، خود بانک میگیره، حساب که دایمی هست...فقط هزینه صدور کارت مجدد هست.بالاخره واسه این محدودیتها و مشکلات هزینه بیشتری باید کرد.
البته من خودم از جای دیگه ای کارت و حساب دارم...هر 2 سال حدود 100 $ بابت تمدید کارت میدم(از داخل خود بانک تمدید میکنم به صورت حضوری)

gamekey

Registered User
لایک‌ها
58
سلام
واقعا این هزینه رو ما نمیگیریم، خود بانک میگیره، حساب که دایمی هست...فقط هزینه صدور کارت مجدد هست.بالاخره واسه این محدودیتها و مشکلات هزینه بیشتری باید کرد.
البته من خودم از جای دیگه ای کارت و حساب دارم...هر 2 سال حدود 100 $ بابت تمدید کارت میدم(از داخل خود بانک تمدید میکنم به صورت حضوری)
من کریدت کارتمو از تاجیکستان به نامم و هویتم گرفتم توسط یه شرکتی که تو ایران بهتر از این شرکت و کاملترش نیست.
متاسفانه تنها بدیش اینه که ماله تاجیکستانه .و نمیشه حواله زد از خود کارت. متاسفانه
ولی هزینه تمدید هر سه سال 20$ بود یا 10$ دقیق یادم نیست
ولی شما اون امکاناتی که نوشت ی اون بالا کاملترینه که دیدم چون زدین اینترنت بانکینک کامل که ماله من فقط بالانس رو نشون میده
چشمو گرفت . میخواستم بخرم ازتون والله الان بدون شک چیزه کاملیه فقط این هزینه تمدیدش اصلا جالب نیست

gamekey

Registered User
لایک‌ها
58
بعد یه سوال : بنده هرموقع خواستم کارتمو شارژ کنم باید طرف بره بانک اسکناس بده شارژ کنه حسابمو.
شما چجوری انلاین شارژ میکنید ؟ بانکتون چیه
شاید این بانکه قناصی داره:general208: اسمش تاجیک بانک صادرات هست
بانکه خوبیه تو تاجیکستان

irancard24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من کریدت کارتمو از تاجیکستان به نامم و هویتم گرفتم توسط یه شرکتی که تو ایران بهتر از این شرکت و کاملترش نیست.
متاسفانه تنها بدیش اینه که ماله تاجیکستانه .و نمیشه حواله زد از خود کارت. متاسفانه
ولی هزینه تمدید هر سه سال 20$ بود یا 10$ دقیق یادم نیست
ولی شما اون امکاناتی که نوشت ی اون بالا کاملترینه که دیدم چون زدین اینترنت بانکینک کامل که ماله من فقط بالانس رو نشون میده
چشمو گرفت . میخواستم بخرم ازتون والله الان بدون شک چیزه کاملیه فقط این هزینه تمدیدش اصلا جالب نیست

خدمتتون عرض کنم به خاطر مسائل و محدودیتهای که برای ما ایرانیها هست نمیتونید به خارج بانک حواله بانکی بزنید.فکر نمیکنم کارتی باشه که این قابلیت رو برای ایرانیا باز گذاشته باشه.
در مورد تمدید هر سه سال یکبار...حق با شماست.....فقط این مورد هست که از بقیه کارتهای مشابه بالاتر هست....
ما سعیمون رو میکنیم که این هزینه رو با بانک صحبت کنیم، به هر حال اگه تمایل داشتین میتونیم به شما وبچه های پرشین یک تخفیف خوب بدیم.

irancard24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
در مورد شارژ شما از طریق صرافی می تونید سوییفت و IBAN رو بدین براتون به حسابتون حواله بزنن..یا از طریق ما کمتر از 1 ساعت حسابتون شارژ میشه ریالشو میدین حسابتون دلاری شارژ میشه.
بانک ما تو آذربایجان هست-آترا بانک

irancard24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
کریدیت کارت ؟ یعنی شما خرج میکنید بعد به بانک پرداخت میکنید ؟ یا اینکه اول پول به حساب میریزید بعد خرج میکنید ؟ اگر حالت دومه میشه دبیت کارت یا شاید حتی پریپید کارت.
اینکه فقط بالانس رو نشون میده یعنی پریپید کارت و اصلا حساب بانکی نیست صرفا یک کارت هست.

100% دبیت کارت هست ، کردیت کارت برای افراد مقیم معمولا سرویس داده میشه ، این بانک تاجیکی فکر میکنم هم با حساب میده هم بدون حساب ، ولی معمولا بدون حساب هست ، پشت این قضیه معمولا شرکتهای مالی اعتباری هست
به عنوان واسط که معمولا دیده نمیشه ...

irancard24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
حساب بانکی هست ولی سوییفت رو برا ایرانیا بستن...

irancard24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شما بانکی میشناسید برای ایرانیها سوییفت رو باز کنه بدون اقامت اون کشور؟
اگر باشه من یک حساب میخوام استاد.

gamekey

Registered User
لایک‌ها
58
کریدیت کارت ؟ یعنی شما خرج میکنید بعد به بانک پرداخت میکنید ؟ یا اینکه اول پول به حساب میریزید بعد خرج میکنید ؟ اگر حالت دومه میشه دبیت کارت یا شاید حتی پریپید کارت.
اینکه فقط بالانس رو نشون میده یعنی پریپید کارت و اصلا حساب بانکی نیست صرفا یک کارت هست.
عزیز ماله من دبیت کارت هست . اره اول پول میدم بعد واریز میکنن تو کارتم بعد میتونم از کارتم استفاده بکنم.
100% دبیت کارت هست ، کردیت کارت برای افراد مقیم معمولا سرویس داده میشه ، این بانک تاجیکی فکر میکنم هم با حساب میده هم بدون حساب ، ولی معمولا بدون حساب هست ، پشت این قضیه معمولا شرکتهای مالی اعتباری هست
به عنوان واسط که معمولا دیده نمیشه ...
اره درسته . اسم شرکتش( ..را..ک.رت ) هست.
اگر امکان حواله به سایر بانکها یا حتی خارج از کشور رو نداره حتما حساب بانکی نیست یا حساب کاملی نیست ،صرفا یک کارت هست که دارای سویفت و آیبن هست جهت شارژ
سویفت کد داره و حساب بانکی .
حساب بانکی هست ولی سوییفت رو برا ایرانیا بستن...
ظاهرا فکر کنم . چون یه بار هم زنگ زدم شرکت گفتن نمیتونن برای دیگر ملیت ها همچین امکانی رو بدن اگر اشتباه نکرده باشم.
بحث اقامت داشتن يا نداشتن فقط دليل افتتاح يا عدم افتتاح حساب توي بانك هست ولي وقتي باز بشه ديگه به ايراني بودن ربطي نداره ،بيينيد شما توي يك كشور يا لوكال هستيد يا رزيدنس يا اينرنشال يا همون فورينر ،با يكي از اين حالت ها حساب باز ميكنيد ولي اين حالت ها فقط باعث ميشه نوع مدارك افتتاح حساب فرق كنه.
در مورد رزيدنس بودن منظور هميشه داشتن اقامت نيست منظور محل زندگي هست.
يك آمريكايي توي مثلاً تركيه يك اينترنشال كاستومر هست يا همون مشتري خارجي و يك ايراني هم اينترنشال كاستومر هست و يك خارجي ،بانك حق ايجاد تبعيض بين مشتريان به دليل مليت يا رنگ پوست يا نژاد نميتونه داشته باشه.
اميدوارم توضيحاتم شفاف و قانع كننده بوده باشه، البته موسسات مالي و اعتباري هستند كه سرويس هاي بانكي ميدن ولي به شبكه هاي جهاني با واسطه وصل هستند و بصورت فول سرويس نميدن.
يك مثال كاملاً ايراني: يك شهروند ايراني و يك افغان مقيم ايران توي بانك هاي ايران وقتي حساب باز ميكنند نوع حساب جاري يا پس انداز يا سپرده يكسان هست واسشون و بانك حسابي مخصوص افغانها يا مليت هاي ديگه نداره. يا براي اون فرد افغان باز ميكنه يا نميكنه.
واي يك موسسه مالي و اعتباري هست به نام مهر كه شده مثلاً بانك مهر اقتصاد الان ولي مثل بانك هاي ديگه تمامي خدمات رو ارائه نميده ،مثلا ساتنا پايا خدمات شتابي و قص الا حاضا
شايد بانك مد نظر شما يك چيزي توي مايه هاي مهر اقتصاد خودمون هست يا شايد اگر بانك مليست نوع حساب اين خدمات رو نداره پس فرقي نميكنه اگه يك شهروند همون كشور هم همين حساب رو باز كنه همين خدمات رو خواهد داشت. مگر اينكه حساب ديگري با امكانات بهتري باز كنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ممنون.
فقط یه چیزی .
اینجا ایرانه. و اونجا هم . خارج( اروپا.امریکا ) هم خودشون . موقعی که تو قسمت ثبت نامشون اسم کشور ایران نیست . و پشت سر هم تحریم جدید علیه بانک ایرانی میدن و فرداش برش میدارن یه دونه بدتر میزارن .
شما از نظرتون نباید تبعیض باشه . این نظر شماست و کاملا درسته .
این نظر شماست و تمامی مردم . ولی موقعی که دولت با مردم یکی نیستن و برا خودشون سیاست میبافا . میگن نمیشه یعنی نمیشه حالا هی میانبر بریم اخرش یه جای کار میلنگه
همین سویفت . خوده ظریف دربارش حرف میزد . و دقیق کامل یادم نیست . گفت دراینمورد صحبت کردیم و فکر کنم بعد از برداشته شدن تمام تحریم ها یعنی همون ده سال اینده اونموقع هست که باید دید چه میشود .
تنها کشوری که همه با اون میخوان کل بندازن ایرانه .
این ایرانه . ..
خودمم امیدی ندارم بتونم یه حساب بانکی در حد افشور گیرم بیاد .
سعی میکنم تو این لاتاری گرین کارت us ثبت نام کنم . دربیاد به ناممون از شر این تحریم من یکی خلاص بشم . فوقش هم سه چهارماه برا شهروندی میرم اونور بعدشم دادگاه که نمیتونم زندگی کنم اونجا بیام اینور گرین کارتم باطل نشه . چون یه شرایطی داره .

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
سلام.من برای خرید از PSN(استور سونی) دلار میخوام.
از کی بخرم که کمترین قیمت باشه?لطفا یه فرد یا سایت معتبر بهم معرفی کنید که کد 60 دلاری رو به قیمت خوبی عرضه کنه

irancard24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام.من برای خرید از PSN(استور سونی) دلار میخوام.
از کی بخرم که کمترین قیمت باشه?لطفا یه فرد یا سایت معتبر بهم معرفی کنید که کد 60 دلاری رو به قیمت خوبی عرضه کنه
میتونم با ویزاکارت براتون خرید کنم...

بالا