برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

sahy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
نه. منظورم این بود که الان اشتباهی حذفش کردم، میخوام برام برگردونن.:(
میخواستم ببینم برا کسی تاحالا انجام دادن یا نه؟
اصن میشه یا اونا میگن نه؟

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
اینکه کاری نداره برو پیش مدیر گروه بگو اشتباهی درسو حذف کردم حواسم نبود واسم برگردون به همین راحتی
رشتت چیه؟

sahy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
نرم افزارم
آخه دوستام میگفتن عمرا...
اون حسینیو کتی بی اعصاب تر از این حرفان...
گفتم ببینم بچه های اینجا نظرشون چیه ...
ممنون;)

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
نرم افزارم
آخه دوستام میگفتن عمرا...
اون حسینیو کتی بی اعصاب تر از این حرفان...
گفتم ببینم بچه های اینجا نظرشون چیه ...
ممنون;)
باید غلقشونو بدونی دیگه یکمم کلک چاشنیش کنی که برمیگرده به زبون چربی و اخلاق خودت
مدیر گروه ما که مشکلی نداشتم باهاش البته یکم منو من میکنه اما کارو راه میندازه اما برا شما رو نمیدونم اینجا دوستان نرم افزار زیادن او نا بهتر میدونن اخلاق مدیر گرو هتونو

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
آموزش انجام میده ... موسوی یه بار واسه دوستم درسیو که حذف کرده بود کلا حذف کرد تا بتونه تو حذف و اضافه برش داره (بهش گفت که اشتباهی حذفش کرده بودم برش گردونید )

yawsh

Registered User
لایک‌ها
162
ممنون از بابت پاسخ دوست عزیز
اتفاقا برادر بنده ورودی مهر هست و چون نمیخواد این رشته رو ادامه بده و سال آینده رشته ی مورد نظرش رو قبول بشه امسال فقط به جهت مشکل **** وظیفه ثبت نامش کردیم و میخواستیم یا مرخصی بگیریم یا اینکه حداقل واحد رو برداریم و سر کلاس نره چون مشروط شدن یا نشدنش مهم نیست و سال آینده قراره از این دانشگاه انصراف بده و دانشگاه مورد نظرش که سال آینده قبول میشه رو ادامه بده. من همین موضوع رو برای مدیر آموزش علوم پایه شرح دادم و ایشون گفتند نیازی به مرخصی نیست و نیازی به انتخاب واحد و ریختن شهریه هم ندارید و به همین منوال هم پیش بره و سال آینده از اینجا انصراف بدید مشکل **** وظیفه نخواهید داشت چون برگه معافیت تحصیلی رو از پلیس 10 گرفتید.
حالا من میخوام گرفتن مرخصی کاملا قانونی باشه حتی اگر نیاز به پرداخت شهریه هست. من حتی حاضرم همین الان 14 واحد براش بردارم و شهریه هم برای این دو ترم پرداخت کنم اگر مرخصی داده نمیشه اما قسمت آموزش علوم پایه گفت این کار رو نکن و وقت برادرت رو نگیر تا بتونه واسه سال آینده وقت داشته باشه که رشته ی مورد نظرش رو قبول بشه.
اگر توی اون نیم سال انتخاب واحد انجام ندید براتون مرخصی رد میشه / اگر بری پی مرخصی شاید بگن یه دلیل پزشکی بیار یا یه گیری مثل این بهت می دن //
بهترین کار اینه که اواخر ترم بری و بگی برات مرخصی رد کنن و فقط شهریه ثابت رو بدی / از دید **** وضیفه هم مهم سال ورود و خروجه ( از سال ورود 5 سال وقت دارین تا مدرک کارشناسی رو بگیرید )
من ورودی 90 آزاد زنجان و 91 (با آزمون مجدد ) تهران جنوب هستم// ولی معافیت تحصیلیم تا 95 هست ( چون معافیتم رو سال 91 که جنوب قبول شدم ، تمدید کردم ) / بودن کسایی هم که مثل من آزمون مجددی بودن ولی معافیت جدید گرفتن و تا سال 96 معافیت تحصیلی دارن.

downfall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من تازه واردم و ترم اول مهندسی برق (پیوسته):general406:

برنامه نویسی رو با (مریم معرفتی) برداشتم
چیزی ازش میدونید ؟ چجور استادیه
توی tjhelp.ir و جستو جو موضوعی اینجا هم سرچ کردم هیچی نبود :general505:

اول با خداپرست برداشتم بعدا به خاطر تایم کلاس با این خانوم عوض کردم
خواهش میکنم پاسخ بدید

downfall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تربیت بدنی 1 کداوم استاد سختگیر نیست و نمره بده
چون با شرایط من اگه سختگیر باشه 2 هم نمیشم

یزدان صفدری

محمد صادق اختیاری

downfall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هیچکس نیست به ما جواب بده :general208:

آههههااااااااااییییییییییی یکی لطفا جواب بده o_O :confused: :(

mahsa728

Registered User
لایک‌ها
400
بابا نمیشناسیم اینارو خب!:general404:
اندکی صبر کن میری سر کلاسشون باهاشون اشنا میشی دیگه!:general601:
بعد از کلی کلنجا رفتن با خودم اندیشه 2 رو توی انتخاب واحد با همون استاد اندیشه ی یکم برداشتم چون هم امتحانش اوکی بود هم با استاده راحت بودم ولی رفتم کلاس دیدم با یه اخونده عوض شده!:general710:اخه من الان این مشکلو به کی بگم؟:general211:هیچی دیگه زدم اندیشه رو حذفش کردم:general507:
پیشرفته هم با کی نژاد برداشتم:general410:لطفا اندکی به من اعتماد به نفس و انرژی بدین:general709:خداییش دیگه کشش افتادن رو ندارم:general405:به من هلپ کنید:general105::general307:

dj-big

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بعد از کلی کلنجا رفتن با خودم اندیشه 2 رو توی انتخاب واحد با همون استاد اندیشه ی یکم برداشتم چون هم امتحانش اوکی بود هم با استاده راحت بودم ولی رفتم کلاس دیدم با یه اخونده عوض شده!:general710:اخه من الان این مشکلو به کی بگم؟:general211:هیچی دیگه زدم اندیشه رو حذفش کردم:general507:
پیشرفته هم با کی نژاد برداشتم:general410:لطفا اندکی به من اعتماد به نفس و انرژی بدین:general709:خداییش دیگه کشش افتادن رو ندارم:general405:به من هلپ کنید:general105::general307:
با کی نژاد !!!!!؟ حذف کن :p

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
قبلا با کی نژاد داشتی؟
بنظرم استاد افتضاحی نمیاد رله است نگران نباش

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
چرا حذف کردی اندیشه رو درس خوندنیه سخت که نیست بگی میخواد بپیچونه از کتاب سوال نده اشتباه نکن برو بگو واحدتو برگردونن
این کی نژاد که میگی هر چقدرم سخت گیر باشه بالاخره یه غلقی داره سعی کن بهش نزدیک شی و نمرتو ازش بگیری
(من خودم یه درس با یه خانم برداشتم البته از دوستام شنیده بودم سخت گیره اما ندیده بودمش دوشنبه رفتم سر کلاسش دیدم بچه ها الکی دارن جو میدن ظاهرا مشکلی نبود اما گفت هر کی باکلاس نیاد جلو میفته کلا:14 نفر این درسو برداشتن که 50٪ بچه ها بدلیل عقب موندن از کلاس یا حذف یا میفتن) اینو میخواستم بگم بشین بخون مطمئنا پاس میکنی به حرف این اون گوش نده
عاقای گرامی چرا جو میدی بزا درسشو بخونه

LinuxBox

Registered User
لایک‌ها
126
اگر توی اون نیم سال انتخاب واحد انجام ندید براتون مرخصی رد میشه / اگر بری پی مرخصی شاید بگن یه دلیل پزشکی بیار یا یه گیری مثل این بهت می دن //
بهترین کار اینه که اواخر ترم بری و بگی برات مرخصی رد کنن و فقط شهریه ثابت رو بدی / از دید **** وضیفه هم مهم سال ورود و خروجه ( از سال ورود 5 سال وقت دارین تا مدرک کارشناسی رو بگیرید )
من ورودی 90 آزاد زنجان و 91 (با آزمون مجدد ) تهران جنوب هستم// ولی معافیت تحصیلیم تا 95 هست ( چون معافیتم رو سال 91 که جنوب قبول شدم ، تمدید کردم ) / بودن کسایی هم که مثل من آزمون مجددی بودن ولی معافیت جدید گرفتن و تا سال 96 معافیت تحصیلی دارن.

دوست عزیز باز هم بابت پاسخی که دادید ازتون ممنون هستم.
فکر کنم 95 بالا ( به رنگ قرمز ) منظورتون 96 بوده!
برادر بنده هم دقیقا میخواد همین کارو انجام بده و البته چون دنبال قبول شدن پزشکی هست فکر کنم سال آینده معافیت جدید رو 7 ساله براش بزنن.

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
دوستان من با حمید صفدری معادلات برداشتم اون موقع زده بود مختلط
حالا که دیروز رفتم یه نگاه کردم دیدم جنسیت کلاس تغییر کرده شده خواهر
دو شنبه ساعت 10 برداشتم دو تا استاد دیگه همین ساعت هستن مختلط میتونم با این دو تا استاد بردارم
چیکار کنم؟

yawsh

Registered User
لایک‌ها
162
دوست عزیز باز هم بابت پاسخی که دادید ازتون ممنون هستم.
فکر کنم 95 بالا ( به رنگ قرمز ) منظورتون 96 بوده!
برادر بنده هم دقیقا میخواد همین کارو انجام بده و البته چون دنبال قبول شدن پزشکی هست فکر کنم سال آینده معافیت جدید رو 7 ساله براش بزنن.
من همین نکته رو میگم ، من سال 91 معافیتم رو تمدید کردم و تا 95 وقت دارم ( یعنی اون یک سال برام محاسبه شد ) / خلاصه که دانشگاه مقصد از طرف من به **** وظیفه درخواست استمرار کرده بود //
الیته پزشکی ( وزارت بهداشت ) با رشته های وزارت علوم ، متفاوته و قوانینش فرق میکنه/
موفق باشید

downfall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من فیزیک1 با ترک زاده برداشته بودم ولی یه ربع قبل کلاس تو انرول دیدم ااه ا ه ا اااا ه :general410: :eek:
استاد عوض شده یه نفر به اسم ( مهرخ الیاسی اسفروشانی ) اصلا ... اصلا خوب نبود :mad: :(

نمیخوام فیزیک 1 رو حذف کنم
خواهش میکنم راهنماییم کنین میتونم برم پیش مدیر گروه برق (علمایی) کلاسم (استادم) رو عوض کنم

:general111: میشه آیا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Last edited:

mahsa728

Registered User
لایک‌ها
400
الان درگیر انرژی دادنت شدمo_O

قبلا با کی نژاد داشتی؟

بنظرم استاد افتضاحی نمیاد رله است نگران نباش

نه با صمیمی داشتم.البته کم کاری از خودمم بودش ولی خب اونم خیلی اوکی نبودش!:general505:
دیگه هرجور شده باید باکی نژادپاسش کنم:general507:

چرا حذف کردی اندیشه رو درس خوندنیه سخت که نیست بگی میخواد بپیچونه از کتاب سوال نده اشتباه نکن برو بگو واحدتو برگردونن

این کی نژاد که میگی هر چقدرم سخت گیر باشه بالاخره یه غلقی داره سعی کن بهش نزدیک شی و نمرتو ازش بگیری

(من خودم یه درس با یه خانم برداشتم البته از دوستام شنیده بودم سخت گیره اما ندیده بودمش دوشنبه رفتم سر کلاسش دیدم بچه ها الکی دارن جو میدن ظاهرا مشکلی نبود اما گفت هر کی باکلاس نیاد جلو میفته کلا:14 نفر این درسو برداشتن که 50٪ بچه ها بدلیل عقب موندن از کلاس یا حذف یا میفتن) اینو میخواستم بگم بشین بخون مطمئنا پاس میکنی به حرف این اون گوش نده
ه

چون حفظیاتم خوب نیستش برای دروس عمومی باید انگیزه ای داشته باشم تا درسه رو بخونم! به جاش تاریخ تحلیلی صدر اسلام برداشتم!:general607:
اندیشه 2 رو صبرمیکنم تا همون استاده ارایه بده باهاش بردارم.
حرفت قبول دارم ولی بعضی استادا کلا مریضن:general208:
کی نژاد رو نمیگم ها هنوز باهاش برخوردی نداشتم ولی استاد مریض زیاد دیدم :general411:!

downfall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کسی نیست ؟

Last edited:
بالا