برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام دوستان.
تو دانشگاه ازاد که هر ترم مرخصی گرفتن جز سنوات به حساب میاد ایا واسه کسی که کارت معافیت داره این قضیه سنوات و اینا مشکلی نداره ؟
یعنی بر فرض مثال کسی که 4 ترم مرخصی گرفته و کارت معافیت داره میتونه همون رشته خودش رو بعد از 4 ترم مرخصی بدون مشکل سنوات و ... شروع کنه به خوندن ؟
یکی از دوستان پرسید

hamedraha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
مشکلی فکر نکنم داشته باشه فقط اگر ترم هات زیاد بشه چون شهریه ثابت نسبت به ورودی های جدید کم هست تا 2 ترم مشروط بشه (دنبال دلیل می گردن) که اخراج کنن

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
سلام دوستان.
تو دانشگاه ازاد که هر ترم مرخصی گرفتن جز سنوات به حساب میاد ایا واسه کسی که کارت معافیت داره این قضیه سنوات و اینا مشکلی نداره ؟
یعنی بر فرض مثال کسی که 4 ترم مرخصی گرفته و کارت معافیت داره میتونه همون رشته خودش رو بعد از 4 ترم مرخصی بدون مشکل سنوات و ... شروع کنه به خوندن ؟
یکی از دوستان پرسید
سلام
تنها چیزی که در دانشگاه ازاد باعث اخراج پسرا میشه،عدم مجوز تحصیلی توسط **** وظفیس!پس کسی که کارت پایان خدمت یا معافیت یا هر نوع دیگش رو داشته باشه میتونه تا اخر عمرش لیسانسشو کش بده به شرطی که شهریه شو مثل یه گل پسر بریزه!:D

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام دوستان.
تو دانشگاه ازاد ایا این امکان فراهم هست که انصراف بدی ولی پول انصراف رو 6-7 ماه بعدش بدی ؟
یعنی فقط در همین حد که انصرافت ثبت بشه ولی بعدش پول بدی و مدارکت رو از دانشگاه بگیری

bghad1

Registered User
لایک‌ها
197
یادش بخیر...چه روزای خوب و بدی داشتیم توی تی جی...هی روزگارررر...دلم خیلی تنگ میشه برای اون روزا...خیلی زیاد...خیلی خیلی زیاد....وای که چه روزایی بود...
سعی کنین از دستش ندین و خوب از روزاتون استفاده کنین.
هیچ وقت فکر نمی کردم یه روزی بیام اینجا و بگم که بهمن 91 فارغ التحصیل شدم از اونجا توی رشته نرم افزار...چه زود گذشت...وای وای وای .... یه روزی شاید حس امروز من رو خودتون تجربه کردین...وقتی دلتون تنگ شد و وقتی حسرت تک تک لحظاتتون اونجا رو خوردین( که البته امیدوارم نخورین حسرتش رو و حسابی کلی چیزای خوبه دیگه رو تجربه کنین :) )

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
سلام دوستان.
تو دانشگاه ازاد ایا این امکان فراهم هست که انصراف بدی ولی پول انصراف رو 6-7 ماه بعدش بدی ؟
یعنی فقط در همین حد که انصرافت ثبت بشه ولی بعدش پول بدی و مدارکت رو از دانشگاه بگیری
سلام
دختر یا پسر؟تعداد واحد پاس شده؟ کار دانی به کارشناسی یا کارشناسی پیوسته؟
اما در کل اگه دختر باشه ونیاز به مدرک نداشته باشه! میتونه یه روز صبح بهاری بیداربشه ودیگه نره ونره ونره ونره!
اما اگه پسر باشه وشرایط بالایی رو بخواد+ نخواد بره سربازی یا کارت پایان خدمت داشته باشه !دوباره میتونه یه روز صبح بهاری ...........
این طوری شما یه ریالم پول نمیدی
بدبختی از وقتی شروع میشه که حالت های بالا اتفاق نیفته .دراین صورت باید پول رو بدی حالا چند ماه بعدش رو نمیدونم.اما فک کنم اگه یکم زرنگ باشی بتونی تا چند ماه ندی

یادش بخیر...چه روزای خوب و بدی داشتیم توی تی جی...هی روزگارررر...دلم خیلی تنگ میشه برای اون روزا...خیلی زیاد...خیلی خیلی زیاد....وای که چه روزایی بود...
سعی کنین از دستش ندین و خوب از روزاتون استفاده کنین.
هیچ وقت فکر نمی کردم یه روزی بیام اینجا و بگم که بهمن 91 فارغ التحصیل شدم از اونجا توی رشته نرم افزار...چه زود گذشت...وای وای وای .... یه روزی شاید حس امروز من رو خودتون تجربه کردین...وقتی دلتون تنگ شد و وقتی حسرت تک تک لحظاتتون اونجا رو خوردین( که البته امیدوارم نخورین حسرتش رو و حسابی کلی چیزای خوبه دیگه رو تجربه کنین :) )
منم دلم تنگ درس ودانشگاهو اینا میشه ومیزنه به سرم برم واسه ارشد اما در همین موقع جزوه مدار مخابراتی یا معادلات دیفرانسیلو باز میکنم،توبه میکنم واز درگاه خدا طلب بخشش میکنم:D

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام
دختر یا پسر؟تعداد واحد پاس شده؟ کار دانی به کارشناسی یا کارشناسی پیوسته؟
اما در کل اگه دختر باشه ونیاز به مدرک نداشته باشه! میتونه یه روز صبح بهاری بیداربشه ودیگه نره ونره ونره ونره!
اما اگه پسر باشه وشرایط بالایی رو بخواد+ نخواد بره سربازی یا کارت پایان خدمت داشته باشه !دوباره میتونه یه روز صبح بهاری ...........
این طوری شما یه ریالم پول نمیدی
بدبختی از وقتی شروع میشه که حالت های بالا اتفاق نیفته .دراین صورت باید پول رو بدی حالا چند ماه بعدش رو نمیدونم.اما فک کنم اگه یکم زرنگ باشی بتونی تا چند ماه ندی
یکی از دوستان از من پرسید.
تا جایی میدونم شرایطش به اینصورته :
کارت معافیت دائم داره.
ورودی مهر 92 کارشناسی پیوسته هست و تا اینجا 4 ترم مرخصی گرفته. پس قاعدتا هیچ واحدی هم پاس نشده :D
میخواد 95 مجددا کنکور بده و به گفته خودش پزشکی قبول شه :D
فقط میگه مدرک دوران دبیرستان و پیش دانشگاهیم + 500 هزار تومن چک بدون تاریخ دست دانشگاه هست گیرشم درواقع همینه چون بهرحال 95 بحواد بره دانشگاه ازش این مدارک رو میخوان.
با این اوصاف چیکار کنه ؟
میتونه شهریور انصراف بده ولی پولش رو بعدا بده ؟
چک رو نمیرن پاس کنن ؟

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
یکی از دوستان از من پرسید.
تا جایی میدونم شرایطش به اینصورته :
کارت معافیت دائم داره.
ورودی مهر 92 کارشناسی پیوسته هست و تا اینجا 4 ترم مرخصی گرفته. پس قاعدتا هیچ واحدی هم پاس نشده :D
میخواد 95 مجددا کنکور بده و به گفته خودش پزشکی قبول شه :D
فقط میگه مدرک دوران دبیرستان و پیش دانشگاهیم + 500 هزار تومن چک بدون تاریخ دست دانشگاه هست گیرشم درواقع همینه چون بهرحال 95 بحواد بره دانشگاه ازش این مدارک رو میخوان.
با این اوصاف چیکار کنه ؟
میتونه شهریور انصراف بده ولی پولش رو بعدا بده ؟
چک رو نمیرن پاس کنن ؟
اهان پس کارش گیره!
نظر من برای دور زدن اینه که
بره اموزش بگه من میخوام انصراف بدم وکاراشو بکنه (امضا و..بگیره)بعد میگن برو وچند روز بعد پروندشو میفرستن ایرانشهر.به محض اطلاع از اینکه پروندش رسید بره دنبال کاراش و امضاهاشو تا جایی که به مالی نیاز نداره بگیره!بعد این که گفت برو تو سایت ومبلغ رو پرداخت کن،بره خونه ووقتی پول اومد دستش پرداخت کنه وبره برای ادامه کارا!:D

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
اهان پس کارش گیره!
نظر من برای دور زدن اینه که
بره اموزش بگه من میخوام انصراف بدم وکاراشو بکنه (امضا و..بگیره)بعد میگن برو وچند روز بعد پروندشو میفرستن ایرانشهر.به محض اطلاع از اینکه پروندش رسید بره دنبال کاراش و امضاهاشو تا جایی که به مالی نیاز نداره بگیره!بعد این که گفت برو تو سایت ومبلغ رو پرداخت کن،بره خونه ووقتی پول اومد دستش پرداخت کنه وبره برای ادامه کارا!:D
دانشجوی تهران جنوب نیست.
تو ازاد همین داهات خودمون ( کرمان ) درس میخونه :D
روال یکسانه که بهش بگم طبق همین راه پیش بره ؟

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
با عرض تبریک به مناسبت سال نو :cool:
گزارش کار آزمایشگاه فیزیک 1 سراغ دارید ؟ :D

HRP32

Registered User
لایک‌ها
709
عزیزان کسی با استاد فرازکیش ترم های قبل مدارمنطقی داشته؟
چندتا سوال داشتم.

hamid19395

Registered User
لایک‌ها
73
با عرض سلام
کسی ایمیل احمدی دانش آشتیانی(استاد ترمودینامیک رو داره؟)
خیلی کارم گیره
اگرم کسی باهاش کلاس داره لطفا بگه این ترم چه روزهای دانشگاه هست؟

Last edited:

Soheil_12SH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
دوستان روی کارت دانشجویی من یه شماره دانشجویی هست که با شماره خودم فرق داره. یعنی شماره ای که باهاش وارد سایت میشم و کارهای مختلف انجام میدم یه چیز دیگه هست و کارت رو هم هیچ وقت تمدید نکردم.
برای بن کتاب برای نمایشگاه کتاب، کدوم شماره رو باید بزنم؟ چون عکس از کارت دانشجویی هم میخوان، اگه شماره روی کارت رو ندم و شماره اصلی رو بدم مشکلی پیش نمیاد؟

iMohammad74

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
سایت "دانشجویان مهندسی پزشکی " دانشگاه راه اندازی شد.
_نمونه سوالات
_جزوات
_فیلم های آموزشی و آناتومی
_تازه های مهندسی پزشکی
_و....
www.Tjbme.ir

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
دانشجوی تهران جنوب نیست.
تو ازاد همین داهات خودمون ( کرمان ) درس میخونه :D
روال یکسانه که بهش بگم طبق همین راه پیش بره ؟
والا روال همه دانشگاها تقریبا شبیه همه.ولی ممکنه فرق داشته باشه!
راستی ببخشید جوابت رو دیر میدم چون من فقط اخر هفته ها میتونم بیام خونه .شایدم هفته بعد نتونم بیام.اما باز اگه سوالی بود من در خدمتم.

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
دوستان روی کارت دانشجویی من یه شماره دانشجویی هست که با شماره خودم فرق داره. یعنی شماره ای که باهاش وارد سایت میشم و کارهای مختلف انجام میدم یه چیز دیگه هست و کارت رو هم هیچ وقت تمدید نکردم.
برای بن کتاب برای نمایشگاه کتاب، کدوم شماره رو باید بزنم؟ چون عکس از کارت دانشجویی هم میخوان، اگه شماره روی کارت رو ندم و شماره اصلی رو بدم مشکلی پیش نمیاد؟
همون شماره ای که باهاش میری تو سایت شماره دانشجوییته.
اون شماره ای که رو کارتت زدن رو کار نداشته باش

Juicy J

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ایمیل دکتر سلاجقه چی بود ؟

بالا