برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
با هر کی میخوای بگیری بگیر ولی با حسین خانی نگیر که گردنتونو میشکنه !!!:wacko::eek:
مرتیکه قلچماق از چهل نفر 31 نفر رو انداخت !!!
منهم که تو کنکور آزاد 85 درصد فیزیک زدم به زور و زحمت تونستم ازش 11 بگیرم !!!
اخلاقش فوق العاده خشن و خرابه و از خرد کردن دانشجو ها حسابی لذت میبره :(:(
به نظر من " عارف آذر " استاد نسبتا خوبیه !!!
در ضمن من هم کامپیوتر میخونم :blush:
من قبول دارم !
حسین خانی یه سادیسمی به به تمام معناست !
استاد فیزیک خوب تو این دانشگها پیدا نمیشه
بین بد و افتضاح باید یکی رو انتخاب کنی

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
در مورد فروم منم اگه خدا خواست و بودم هستم

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
از همه تشکر می کنم
خوب فروم آمادست قالبش هم smf هست...
راستش منم وی بی رو دوست دارم اما می دونی که :دی پولی هست اگر سریال ازش سراغ داری من از خدامه که قالب وی بی بشه

A-P

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان یه خبر مهم.من دوباره امدم
126fs4593554.gif

راستی ریئس گروه کامپیوتر(نرم افزار) هم که عوض شد
greenstars.gif

ترم بالای یا میگن این بهتره
meatballs.gif
اسمش رو الان یادم رفته
Bananeyessss.gif

تخفیف هم مگه میدن؟
170.gif

من که میدونم فقط میشه قسطی کرد
297.gif

سلام
ورودی چندی شما که اسم "عزت دوست" رو یادت رفته ؟!
الاغ عضماییه اونم !

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
الاغ عضماییه اونم
دوست عزیز شما خودتون ورودیه چندین؟///

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
تو راه اندازي و كمك در فوروم منم هستم ;)

'majid'

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
الاغ عضماییه اونم !

سلام
clover[1].gif

من ورودی 84 رم
126fs4343671.gif

اون لحظه هرچی فکر کردم اسم این عزت دوست رو یادم نیمد
127fs4573872.gif

مگه نه باحاش من واحد پاس کردم
SEVeyesC08_th.gif

2lxe53l.gif

--------------------

راستی دوستان در مورد فرومایی که بچهای تهران جنوب توشون فعالن, اگه بخواید من میتونم

توی 3 تا برد انجمن مهندسی کامپیوتر یکی توی حیاط روی دیوار ساختمون 1 که تازه مطلب

اونجا زدیدم و دوتا دیگه ساختمون 2 طبقه 4 واستون مطلب بزنم تا بچها جمع بشن.حتی آدرس

همین تاپیک هم اگه خواستین میشه زد.

فقط اگه میخوان باید آدرس دقیق و متن مناسب رو بهم بدید.حالا یا از همینجا یا با ایمیلم

( [email protected])

موفق باشید
clover[1].gif

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
عزت دوست!
من ترم اول باهاش مباني كامپيوتر داشتم خداييش بدي نديدم ازش با 7 جلسه غيبت 17 داد بهم :p

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
خیلی خوشحال شدم كه اینجا رو پیدا كردم...:happy: از همه بیشتر به خاطر حضور برادر لینخو در اینجا خوشحالم...:lol: من ورودی 85 هستم و حفاری نفت می خونم. در واقع من و دوستام اولین دوره این رشته هستیم. تازه همین ترم 2 برامون گروه زدند:blink::lol::wacko:

راستی اخلاصی برای فیزیك بد نیست من خودم فیزیك 1 باهاش داشتم ولی با هامون لج كرد بالاترین نمرمون 15.5 بود. ولی در كل بد نبود.

خلاصه خیلی با این تاپیك حال كردم:happy:

roberty

Registered User
لایک‌ها
30
خوب
اینهمه درباره اساتید فیزیک دانشگاه صحبت کردیم
حالا یکی به من بگه برا کسی که میخواد از درس ریاضی مهندسی هم نمره نسبتا خوب (( 14 به بالا :D)) بگیره و هم واقعا بفهمه چی خونده کدوم استاد بهتره;)
و اصلا نظرتون در باره اساتید گروه ریاضی تهران جنوب چیه؟؟
قربون همه شما :blush:

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
از همه بیشتر به خاطر حضور برادر لینخو در اینجا خوشحالم...
اوه...ببینم کی اینجاست....ببینم تو نفت میخونیو تو دانشگاه خودمون هسیتو چیزی نمیگی...من هم واقعا خیلی خوشحال شدم..دانشگاه رفتی ..قرار بذار ببینمت..
اصلا نظرتون در باره اساتید گروه ریاضی تهران جنوب چیه؟؟
خوب خداییش خیلی نظر خوبی..من چند استاد رو با این حال که نمرمو بهم ندادن..(البته شاید هم من اشتباه میکنم)اما واعا ازشون خوشم میاد و از درس دادنشون راضیم...یکی استاد گلبانگ که فکر کنم فقط ریاضی 1وپیشو بده..در مورد مهندسی و ..نمیدونم..اساتاد های ریاضی به نظرم کمی نرم تر از فیزیک ها و از نظر درس و نمره بهترن.....استاد معادلات هم طهرانچی عالیه و غلامیان هم که استاد خودم بود کارش حرف نداره...
راستی دوستان در مورد فرومایی که بچهای تهران جنوب توشون فعالن, اگه بخواید من میتونم

توی 3 تا برد انجمن مهندسی کامپیوتر یکی توی حیاط روی دیوار ساختمون 1 که تازه مطلب

اونجا زدیدم و دوتا دیگه ساختمون 2 طبقه 4 واستون مطلب بزنم تا بچها جمع بشن.حتی آدرس

همین تاپیک هم اگه خواستین میشه زد.
خوب واقعا عالیه...حالا قرار شد تا vb کار کنیم برای فروم..فکر کنم اینطوری بهتر باشه نه؟؟؟ضمن اینکه اگر آدرس این تاپیک رو فقط بخوایم بزنیم ..زیاد جالب نمیشه اما میتونیم به همراه فرومی که ان شالله در دست احداث رو برد تبلیغاتشو انجام بدیم....

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
اوه...ببینم کی اینجاست....ببینم تو نفت میخونیو تو دانشگاه خودمون هسیتو چیزی نمیگی...من هم واقعا خیلی خوشحال شدم..دانشگاه رفتی ..قرار بذار ببینمت..
حتما باعث افتخاره:happy:

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
قصد جسارت ندارم ولی یکی از رفیقام همین دانشگاه مذکور قبول شده ( با رتبه 2 کنکور دانشگاه آزاد) تعریفایی که واسم داشته همش حکایت از هتل بودن دانشگاه های آزاد رو داره نمی دونم شاید خیلی درسخونه اینطوری میگه
یه نمونه دیگه هم ذکر کنم اینه که من یکی از رفیقام داره همین دانشگاه لیسانس کامپیوتر میگیره فرق بین delet و Shift Delet رو نمیدونه میگه اینجا ما تحقیق که میخوایم بکنیم پول میدیم بیرون واسمون انجام میدن!!
البته این در مورد همه صدق نمیکنه ولی اصولا کیفیت آموزش تو دانشگاه های دولتی با دانشگاه های آزاد زمین تا آسمون فرق می کنه گرچه دانشگاه آزاد تهران جنوب جزو با کیفیت تراشون هست
مثلا با توجه به رشته خودم میگم امکاناتی که این دانشگاه تو رشته مکانیک داره خیلی کمتر از اون چیزیه که تو دانشگاه های دولتی هست.
رو این حساب توصیه نمی کنم کسی شرکت کنه چون متاسفانه شرکت ها کمتر قبول دارند مدرک دانشگاه آزاد رو

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
قصد جسارت ندارم ولی یکی از رفیقام همین دانشگاه مذکور قبول شده ( با رتبه 2 کنکور دانشگاه آزاد) تعریفایی که واسم داشته همش حکایت از هتل بودن دانشگاه های آزاد رو داره
یه نمونه دیگه هم ذکر کنم اینه که من یکی از رفیقام داره همین دانشگاه لیسانس کامپیوتر میگیره فرق بین delet و Shift Delet رو نمیدونه میگه اینجا ما تحقیق که میخوایم بکنیم پول میدیم بیرون واسمون انجام میدن!!
البته این در مورد همه صدق نمیکنه ولی اصولا کیفیت آموزش تو دانشگاه های دولتی با دانشگاه های آزاد زمین تا آسمون فرق می کنه گرچه دانشگاه آزاد تهران جنوب جزو با کیفیت تراشون هست
مثلا با توجه به رشته خودم میگم امکاناتی که این دانشگاه تو رشته مکانیک داره خیلی کمتر از اون چیزیه که تو دانشگاه های دولتی هست.
رو این حساب توصیه نمی کنم کسی شرکت کنه چون هیچ کدوم از سازمانها قبولش ندارند

خوب دوست عزیز من با یه سری از حرفهای شما موافقم...میدونین مشخصا اینی که شما میگین در همه جاها صادق...خوب از همین جور آدمها تو داتشگاه های دولتی هم هست..در برخی از رشته ها چه بسا بیشتر..البته قصد طرفداری ار دانشگاه های آزاد رو ندارم..مسلما ما همه دوست داشتیم در یک دانشگاه خوب دولتی قبول شیم .و اینکه در خیلی از موارد دانشگاه دولتی بهتره شکی نیست..اما در مورد اینی که مثلا شما یکی رو پیدا کردن که اینطوریه دلیل بر این نمیشه که همه اونطوری باشن که خودتون هم ذکر کردین..فرق دانشگاه آزاد با دولتی اینکه دانشجو باید خودش دلش برای خودش بسوزه تا موفق شه کمااینکه خیلی اینطور شده..مثلا در رباتیک ارسال بین اون همه دانشگاه گروه شهید چمران دانشگاه ما فکر کنم تو مالز اول یا دوم شد..یا اینکه در مسابقات کشوری رباتیک امسال در 3 رشتش 3تای برنده دانشگاه های آزاد بودن..مثل دانشگاه آزاد یکی از توابع مشهد و یزد و یکی از دانشگاه های تهران(البته اینو مطمئن نیستم آزاد بود)در صورتی که در همین مسابقات که در شمال کشرو برگزار شد دانشگاه های صنعتی دولتی هم مثل شریف و ..بودن..بازم میگم در اینکه دولتی بهتره شکی نیست اما گر خود دانشجو بخواد میتونه از خیلی دانشجوهای دانشگاه های دولتی هم بهتر بشه ..حالا بگذریم...از این باب دوتتون که گفتین عرض میکنم..استاد علم مواد ما که یکی از بهترین استاداست میگفت سواد شما کمه چون کار نمیکنین اما تو این درس از کسانی که متالوژُی مخونن بهتره..میگفت یکی از شاگرداش در دانشگاه تهران گفته استاد من چرا شبکه های کریستالی یا چنین چیزی رو از زیر میکروسکوپ تو این فلز نمیبینم؟؟؟به هر حال در همه دانشگاهی پیدا میشه...اما بازم حرف شما دال بر اینکه دانشگاه های سراسری از خیلی چیزها بهترن رو تایید میکنم..

'majid'

Registered User
لایک‌ها
4
قصد جسارت ندارم ولی یکی از رفیقام همین دانشگاه مذکور قبول شده ( با رتبه 2 کنکور دانشگاه آزاد) تعریفایی که واسم داشته همش حکایت از هتل بودن دانشگاه های آزاد رو داره
رو این حساب توصیه نمی کنم کسی شرکت کنه چون هیچ کدوم از سازمانها قبولش ندارند

نه دوست عزیز.اشتباه به محضرتون رسوندن.

من نمیگم اینجا در حد دانشگاهایی مثل صنعت شریف و علم صنعت این جور جاهاست.

ولی برید بپرسید استادایی که دارن تدریس میکنن کجا ها درس خوندن و کجاها درس دادن.

من رشته خودم کامپیوتره. خیلی از استادای ما الان دکترا هستن.

مثلا دکتر سلاجقه خودش رئیس گروه کامپیوتر علم صنعته.

ضمنا من خودم هم دولتی درس خوندم و هم الان آزاد.

این جور برنامه ها هم همه جا هست.ربطی به دانشگاه نداره.همین الان شما اگه بخوان میتونید از بهترین دانشگاه های دولتی ایران با پول و یه پارتی کت و کلفت مدرک بگیرید.

اینو نمیتونید بزنید به حساب دانشگاه.

ضمنا چرا شما اون دوستتون رو میبینید که چیزی بلد نبوده؟چرا اونایی رو نمیبینید که تو این همه مسابقه خارجی روبکاپ مدال ابردن؟

دیگه فکر کنم تهران جنوب تو این ضمینه توی ایران معروفه!!!

توی دانشگاه های آزاد رشته کامپیوتر هم شما از هر کی بپرسید بهتون میگه که اینجا یکی از معروف ترین جاهاست و بچهاش حداقل یه الویتی دارن.

موفق باشید
clover[1].gif

engineer

Registered User
لایک‌ها
0
منم برادرم تهران جنوب یا به قول خودش T.J کامپیوتر میخونه منزلمون هم یک 10 دقیقه ای پیاده تا اونجا فاصله
داره رو این اساس به خاطر سایت اینترنتش هم که شده خیلی به اونجا سر می زنم . در کل دانشگاه خوبی هست
اون بابایی هم که میفرماد هتله یه لطفی کنه سری به گروه ریاضی و نمره هاش بندازه تا معنی هتل رو بیشتر بفهمه.

roberty

Registered User
لایک‌ها
30
منم برادرم تهران جنوب یا به قول خودش T.J کامپیوتر میخونه منزلمون هم یک 10 دقیقه ای پیاده تا اونجا فاصله
داره رو این اساس به خاطر سایت اینترنتش هم که شده خیلی به اونجا سر می زنم . در کل دانشگاه خوبی هست
اون بابایی هم که میفرماد هتله یه لطفی کنه سری به گروه ریاضی و نمره هاش بندازه تا معنی هتل رو بیشتر بفهمه.

با این خط آخری خیلی حال کردم !!!
واقعیت رو گفتی
دمت گرم :D;)

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219

سایت کامپیوتر چقدر طرفدار داره!
اما بهتره همین تابستون هر کاری می خواهید بکنید.
چ.ن ترم که شروع یشه اوضاع سایت به هم می ریزه!

بالا