برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

mak86

Registered User
لایک‌ها
0
خوب البته که امکانات دانشگاه دولتی بیشتره !ولی تو همین رشته خودم و خودت تا همین 5و6سال پیش تو اگهی روزنامه ها می نوشتند فارغ التحصیل مکانیک- --دانشگاه معتبر دولتی- --یا تهران جنوب!یا مسلما اسم شرکت نفتی تهران جنوب که یکی از بزرگترین شرکت های نفتی رو نشنیدی.......اینجا می تونی انتخاب کنی با استادای گلابی(اصلا منظورم صفی گلابی نیستا!) پاس کنی یا با استاد هایی که جونت رو بالا میارن !در ضمن اون رفیق شما رتبه ی 2 رشته ی خودش شده فقط هم در تهران جنوب! یعنی بین کسایی که اون رشته رو انتخاب کردن که بستگی داره به رشته.(با عرض معذرت از بچه های معدن و نساجی و صنایع که نمیدونم چرا فکر می کنند فقط 8 واحد با ما فرق دارند!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟) خوب معلومه که تو این سه رشته چه خبره!!البته فقط با توجه به درسا گفتم و گرنه با توجه به استادا که.....(راستی رفیقت ورودی 82 که نیست...سوال خریده باشه؟)
در ضمن یه سوال این همه بچه شریفی که ادعاشون{...}چی کار می کردن که رتبه 1 الکترونیک ارشد ماله هتل 5 ستاره بود؟نه فقط امسال که هر سال این اتفاق تو رتبه های ممتاز تکرار می شه.
و در آخر وضعیت مکانیک دانشگاه4و5 ساله بهم ریختس به خاطر خصومت های شخصی روسای دانشگاه با این گروه که ....نگم بهتره

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
خوب راست می گن که آدم های بزرگ مکانیک می خونن!
راستی تسبیت اینجانب به مناسبت ریاست خورشیدوند در گروه مکانیک رو بپذیرید!!!!

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
منم برادرم تهران جنوب یا به قول خودش T.J کامپیوتر میخونه منزلمون هم یک 10 دقیقه ای پیاده تا اونجا فاصله
داره رو این اساس به خاطر سایت اینترنتش هم که شده خیلی به اونجا سر می زنم . در کل دانشگاه خوبی هست
اون بابایی هم که میفرماد هتله یه لطفی کنه سری به گروه ریاضی و نمره هاش بندازه تا معنی هتل رو بیشتر بفهمه.

بله..درسته..همه دانشگاه ها همه جور دانشجو داره و عدم درس خوندن یکی دیل بر ضغیف بودن دانشگاهش نیست..من به شخصه مزیت سراسری رو فقط به خاطر حس رقابتش میدونم که تو دانشگاه های آزادشاید کتر باشه...

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
این علاییان بد مصب نامرد منو تو ریاضی 2 انداخت:(بهم 9.5 داده:(

استاتیک هم هرگز با علی صهبا بر ندارید:p

linhu

Registered User
لایک‌ها
0

به به....ببین کی ایتجاست...بابا شما همه رفقا اینجایینو مارو تحویل نمیگیرین..به خدا ...کارتون درسته.......خوبی پدرام جان..حالا من مطالبم تموم شده اونورا نمیام..تو چی؟به بخش اشتراک گذاری سر بزنو..سورریاز میشیا...

engineer

Registered User
لایک‌ها
0
سایت کامپیوتر چقدر طرفدار داره!
اما بهتره همین تابستون هر کاری می خواهید بکنید.
چ.ن ترم که شروع یشه اوضاع سایت به هم می ریزه!

آره ، آخرین بار همین دوشنبه صبح ساعت 8.30 اولین نفر رفتم سایت بابا چه سرعتی :eek::D:rolleyes:
کلی فایل pdf با سرعت بیشتر از 200 کیلوبایت در ثانیه دانلود کردم .
در یک ساعت نزدیک 250 مگ pdf دانلود کردم که با اینترنت زغالی خونه فکر میکنم 30 _ 40 ساعتی حداقل طول میکشید.
این آقای محمدی مسوول سایت هم خوب اونجا حال میکنه :happy::happy:
بر وبچ کسی آمار سرویسشون رو نداره که از کجا میگیرند فکر میکنم اکانت ماهوراه ای باشه .

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به به....ببین کی ایتجاست...بابا شما همه رفقا اینجایینو مارو تحویل نمیگیرین..به خدا ...کارتون درسته.......خوبی پدرام جان..حالا من مطالبم تموم شده اونورا نمیام..تو چی؟به بخش اشتراک گذاری سر بزنو..سورریاز میشیا...

ما چه این ور چه اون ور هستیم در خدمتتون;)

راستی من نمی تونم از طریق سایتی تلفنی یا sms نمره هام رو بگیرم....حتما باید بکوبم برم تا دانشگاه...اونم برا نمره معارف و ادبیات و درسهایی از این قبیل...تو سایت نمی زنن؟؟

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
آره ، آخرین بار همین دوشنبه صبح ساعت 8.30 اولین نفر رفتم سایت بابا چه سرعتی :eek::D:rolleyes:
کلی فایل pdf با سرعت بیشتر از 200 کیلوبایت در ثانیه دانلود کردم .
در یک ساعت نزدیک 250 مگ pdf دانلود کردم که با اینترنت زغالی خونه فکر میکنم 30 _ 40 ساعتی حداقل طول میکشید.
این آقای محمدی مسوول سایت هم خوب اونجا حال میکنه :happy::happy:
بر وبچ کسی آمار سرویسشون رو نداره که از کجا میگیرند فکر میکنم اکانت ماهوراه ای باشه .

تازه فکر کنم کم هم دانلود کردی!!!رکورد دار دانلود فایل پی ذی اف فکر کنم خودم باشم!700 مگ در 45 دقیقه!!!!
در مورد آقای محمدی هم عزض کنم بهتره یه روز بنشنید سر جاش و کار هاش رو انجام بدید ببینم می تونید یه ایمیل چک کنید!!!

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
راستی من نمی تونم از طریق سایتی تلفنی یا sms نمره هام رو بگیرم....حتما باید بکوبم برم تا دانشگاه...اونم برا نمره معارف و ادبیات و درسهایی از این قبیل...تو سایت نمی زنن؟؟
شما لطف داری..خوب من زیاد میرم داشگاه..ضمن اینکه آقا مهدی هم اکثرا دانشگاه هستن..خواستی به خودم بگو برات بگیرم...

sir_hamed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به! مثل اینکه TJ هم فروم راه انداخته. دمتون گرم بابا. ما هم یه زمانی اونجا نرم افزار می خوندیم. الان اوضاع اونجا چطوره؟ رئیس گروه کیه؟ خانم ابراهیمی چی؟ هست هنوز یا نه؟

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
به! مثل اینکه TJ هم فروم راه انداخته. دمتون گرم بابا. ما هم یه زمانی اونجا نرم افزار می خوندیم. الان اوضاع اونجا چطوره؟ رئیس گروه کیه؟ خانم ابراهیمی چی؟ هست هنوز یا نه؟

خوب خیلی وقته..من در مورد نرم افزار اطلاعی ندارم...اما حتما دوستانی که میخونن میدونن.

'majid'

Registered User
لایک‌ها
4

رئیس گروه الان عزت دوست ه.

البته تقریبا یک ماهه که شده رئیس گروه.

خانم ابراهیمی؟من ورودی 84 رم; ولی نمیشناسم
127fs4573872.gif

اوضاع هم فرق زیادی نکرده.هنوز پوست دانشجوا داره کنده میشه, زیر بار نمرات و شهریه
37.gif

roberty

Registered User
لایک‌ها
30

من که با علائیان ریاضی دو داشتم بهم 16 داد :D:D:D
دمش هات !!!!
ولی گیر بهت بده دیگه عمرا ول نمیکنه !!!!

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
خوب بچه ها ..یه آمار سرجمع بگیریم برای انتخاب واحد..
به نظر من از هفته ی دیگه یه مشاوره رو بذاریم تو فروم برای انتخاب واحد..من که کلی از صحبتهای اساتید استفاده کردم...نظرتون چیه؟؟

3tareh

Registered User
لایک‌ها
2
خوب بچه ها ..یه آمار سرجمع بگیریم برای انتخاب واحد..
به نظر من از هفته ی دیگه یه مشاوره رو بذاریم تو فروم برای انتخاب واحد..من که کلی از صحبتهای اساتید استفاده کردم...نظرتون چیه؟؟

خیلی خوبه.من که کاملا موافقم.این جوری همه می تونند از تجربه های بقیه استفاده کنند.

seniorsajjad

Registered User
لایک‌ها
0
متاسفانه اینجا فرقی نمیکنه که بری سر کلاس یا نری. درس بخونی یا نخونی.
یه سری از استادا که نمره هاشون معلومه و اگه بهترین برگه رو بهشون تحویل بدی هم تاثیری توی نمرت نداره.
امتحان یه جور جکه. هر نمره ای که بخوان بهت میدن. فرقی نمیکنه که چه طور درس خونده باشی و یا چقدر بلد باشی.
بیشتر نمره ها رو هم کسایی میگیرن که جلوی استادا لنگ پهن میکنن یا از صبح تا شب پاچه خواری میکنن.
البته خدا رو شکر که ما از این کارا نکردیم و با سخت ترین استادا هم برداشتیم و قبول شدیم. ولی حیف که ........

مشاوره ی انتخاب واحد هم فکر نمیکنم تاثیری در روند انتخاب واحد داشته باشه. فقط از اولش میتونی بفهمی آخرش نمرت چند میشه D:
البته اگه فرصت یا پول اضافی دارید میتونید با بعضی از استادا بر ندارید. ولی در این صورت باید 2-3 ترم اضافه در خدمت دانشگاهتون باشید.

ببینیم عزت چه کار میکنه.

seniorsajjad

Registered User
لایک‌ها
0
راستی یه مطلبی هم در باره اونایی که میگن دانشگاه دولتی بهتر از دانشگاه آزاده و یا دانشجوی دولتی بهتر از دانشجوی آزاده بگم.
اصلا این طور نیست. حتی دانشگاه هایی مثل صنعتی شریف و امیر کبیر هم نمیتونن همچین ادعایی کنن.
هر وقت خودشون یه کاری کردن که بهتر بودنشون ثابت بشه اون وقت میشه گفت بهترن وگرنه یه مشت مقاله و یه سری کتاب خوندن و حفظیات به هیچ دردی نمیخوره.
این دانشگاه ها با این همه ادعا هنوز نتونستن یه کاری در زمینه ی کامپیوتر بکنن. اون دانشگاه صنعتی شریف با اون همه ادعا چه غلطی تا حالا کرده؟
دانشجو های دانشگاه دولتی:
1. مفت درس میخونن و هیچ دغدغه ای در مورد شهریه و جور کردن و قرض کردن و کار کردن و بدبختی کشیدن و کوچیک شدن و این حرفا ندارن.
2. چون مفت درس میخونن و یا به بیان دیگه دولت خرجشونو میده باید زود تر از دانشگاه رفع زحمت کنن. پس افتادن و این چیزا زیاد نباید تو کار باشه که بشه زودتر ردشون کرد.
3. استفاده از بهترین امکانات این مملکت. از سایت های تحقیقاتی گرفته تا تامین اعتبار برای پروژه های دانشجویی و تحقیقاتی و ...
4. هر موجودی این قدر درس بخونه نمره میاره.
5. این جور جاها برای اینکه سطح خودشونو بالا نشون بدن نمره های بیخودی میدن و معدل دانشجوهاشونو بالا میارن.
6. هر کاری هم که میخوای بکنی ( اگه مدرک مهم باشه ) دولتیا ( با کوهی از ادعای واهی ) جلوی ما قرار میگیرن.
7. آخرش بعد از تحصیل بدون اینکه 1 ریال از جیب خرج کرده باشن و فشاری روی خونوادشون گذاشته باشن، میفتن دنبال کارای سطح بالا و امان از آدمایی که به اینا کار میدن و ......
8. ...
9. ...
...

میتونم خیلی چیزای دیگه رو هم بشمورم ولی ...

پس اونایی که فکر میکنن ما اومدیم هتل ( اونم از نوع 5 ستاره ) لطف کنن لیست جدید هتل ها رو یه نگاهی بندازن تا ملتفت بشن چه تغییراتی بوجود اومده.

به نطر من تهران جنوب دانشگاه خوبیه. خیلی از دانشگاه های آزاد دیگه هم خوبن مثل علوم و تحقیقات، مرکز، قزوین و ...
خوب تهران جنوب امکانات نداره. بعضی استادا هم بازی در میارن. خودم هم خیلی حرص میخورم وقتی میبینم کسایی که لیاقتشون نیست نمره های بالا میارن و به عده ای حتی حقشون رو هم نمیدن. چه کار میشه کرد؟

دانشگاه دولتی هم جایگاه یه مشت خر خونه که روز و شبشون با کتابهای درسی پر شده و در 95 درصد میشه گفت هیچی حالیشون نیست.

کسی که ملیون ملیون خرج کرده دانشگاه دولتی قبول شده به زور پول و پارتی که دیگه این حرفا رو نداره. توی بعضی دبیرستانا با بچه ها عین سوالات کنکور کار میشه. خوب معلومه که یارو نمره میاره. مثل مدرسه تیزهوشان که یه مشت ... رفتن اونجا و ادعا هم دارن.

نمیخوام به کسی توهین کنم. ولی بعضیا باید بفهمن که با چشم بسته حرف نزنن.
تو حرفامم نمیگم همه.

اگه ادعایی دارن راه باز و جاده دراز.
بفرما تو شرایط مساوی رقابت کن تا بفهمی مرد کیه...........

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
مشاوره ی انتخاب واحد هم فکر نمیکنم تاثیری در روند انتخاب واحد داشته باشه. فقط از اولش میتونی بفهمی آخرش نمرت چند میشه D:
البته اگه فرصت یا پول اضافی دارید میتونید با بعضی از استادا بر ندارید. ولی در این صورت باید 2-3 ترم اضافه در خدمت دانشگاهتون باشید
دوست عزیز خیلی ممنون از لطف و توضیحاتتون..اما این مشاوره به نظر من خیلی میتونه کمک کنه..چه طور میشه نادیده گرفت؟؟خوب میتونیم بفهمیم کدوم استاداخلاقش چه جوریه و چه طور درس میده که این کم چیزی نیست..و البته اگر هم کسی دنبال نمره هم باشه میتونه از اینجا اطلاعاتی که میخواد به دست بیاره...
اگه ادعایی دارن راه باز و جاده دراز.
بفرما تو شرایط مساوی رقابت کن تا بفهمی مرد کیه
حالا چرا انقدر عصبانی؟؟

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
متاسفانه اینجا فرقی نمیکنه که بری سر کلاس یا نری. درس بخونی یا نخونی.
یه سری از استادا که نمره هاشون معلومه و اگه بهترین برگه رو بهشون تحویل بدی هم تاثیری توی نمرت نداره.
امتحان یه جور جکه. هر نمره ای که بخوان بهت میدن. فرقی نمیکنه که چه طور درس خونده باشی و یا چقدر بلد باشی.
بیشتر نمره ها رو هم کسایی میگیرن که جلوی استادا لنگ پهن میکنن یا از صبح تا شب پاچه خواری میکنن.
البته خدا رو شکر که ما از این کارا نکردیم و با سخت ترین استادا هم برداشتیم و قبول شدیم. ولی حیف که ........

البته اگه فرصت یا پول اضافی دارید میتونید با بعضی از استادا بر ندارید. ولی در این صورت باید 2-3 ترم اضافه در خدمت دانشگاهتون باشید.

ببینیم عزت چه کار میکنه.
100 درصد تایید میگردد.

ببینید ، اصولا دانشگاه دولتی چون دانشجو برایش خرج دارد ، بهتر میداند سریعتر دانشجو را پاس کند .

اما دانشگاه آزاد ، به به ، هر چی بیشتر دانشجو. بیفته و مشروط بشه نور علی نور میشود .

seniorsajjad

Registered User
لایک‌ها
0
البته که مشاوره در هر صورت ضرری نداره.
منم منظورم این نیست که کسی چیزی نگه. خودم هم خوشحال میشم از اطلاعات دوستان استفاده کنم.

در مورد عصبانیتم باید بگم، این عصبانیت نیست. این واقعیته که صریح گفته میشه.
چرا باید یه عده ای مجانی از بهترین امکانات برخوردار باشن و یه عده ای این قدر عذاب بکشن.
اگه این شهریه ای که ما تو دانشگاه آزاد میدیم رو نخوایم بدیم به راحتی میتونیم این پولو پس انداز کنیم و به کارای دیگه ای که خیلی نیازه بزنیم.

چند دیقه پیش داشتم بحث تحصیل در خارج رو میخوندم. این قدر پولی که اینجا باید برای دانشگاه آزاد بدیم رو میتونیم پس انداز کنیم و وقتی خواستیم سرمایه گذاری کنیم و بریم خارج ادامه تحصیل بدیم.
کاری که شاید خیلی از بچه های دولتی به راحتی میتونن بکنن. ولی ما چی؟ باید فقط تو فکر یه نمره ی قبولی باشیم.
خداییش اون قدر درسی که یه آزادی برای فقط یه قبولی با نمره ی 10-12 میخونه رو اگه توی یه دانشگاه دولتی بخونه چند میگیره. یه نگاهی بندازیم ببینیم چه فرق هایی وجود داره.

واقعا برای ما یه جور ننگه که این قدر زحمت میکشیم توی این دانشگاه آزاد، خیلی ها کار میکنن تا خرجشونو بدن، اون وقت یکی که هیچ زحمتی نمیکشه بیاد بگه میرید هتل.........
اگه اینجا هتله و این قدر کشک و راحته مرد میخوام که یه شب تو این هتل بخوابه.

بالا