برگزیده های پرشین تولز

دانشگاهای بین المللی ایران ( بدون کنکور )

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
خواهش میکنم:D
میدونی تو پزشکیای بین الملل رتبه ها بازه مشخصی ندارن چرا ؟چون یه عده با رتبه خوب چون پزشکی و دندون سراسری نیوردن میرن بین الملل!دلیل دیگشم اینه که هزینه ها بالاس و همه نمیتونن بنابراین جا برای یه عده مرفه بیدرد که رتبه خوبی هم ندارن باز میشه!پس تو بین ال انتظار دیدن رتبه سه رقمی تا پنج رقمی رو داشته باش!:wacko: هر چقدر بین الملل مذکور دور تر باشه و هزینه تحصیل و زندگی اونجا بالا تر باشه رتبه قبول شده ها هم بالاتر میشه!نمونش همین کیش!یه نفر با 20000 داره دندون میخونه!
به خاطر همین میگم به احتمال زیاد اسمت واسه مصاحبه تو هر دو اعلام میشه ولی بقیش به مصاحبه بستگی داره که اونم مسئله ای نیست ایشالله حله.:happy:
خدا خیرت بده.نمیدونم چطور ازت تشکر کنم!بلاخره یکی پیدا شد که جواب سوال مارو بده.واقعا ممنون.خدا قوت

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
خواهش میکنم:D
میدونی تو پزشکیای بین الملل رتبه ها بازه مشخصی ندارن چرا ؟چون یه عده با رتبه خوب چون پزشکی و دندون سراسری نیوردن میرن بین الملل!دلیل دیگشم اینه که هزینه ها بالاس و همه نمیتونن بنابراین جا برای یه عده مرفه بیدرد که رتبه خوبی هم ندارن باز میشه!پس تو بین ال انتظار دیدن رتبه سه رقمی تا پنج رقمی رو داشته باش!:wacko: هر چقدر بین الملل مذکور دور تر باشه و هزینه تحصیل و زندگی اونجا بالا تر باشه رتبه قبول شده ها هم بالاتر میشه!نمونش همین کیش!یه نفر با 20000 داره دندون میخونه!
به خاطر همین میگم به احتمال زیاد اسمت واسه مصاحبه تو هر دو اعلام میشه ولی بقیش به مصاحبه بستگی داره که اونم مسئله ای نیست ایشالله حله.:happy:
فقط 1 سوال دیگه.به نظر شما برای سال دیگه بخونم یا منتظر جواب بین المللی باشم و بهمن به بعد اگر قبول نشدم شروع کنم؟راستی میشه بگید تو مصاحبه چی میپرسن؟اگر فضولی نیست میشه بگید شما پزشکی کجا میخونید؟1دنیا ممنون و سپاسگذارم!بابت فضولی کردنام و گرفتن وقت اقای دکتر بارون معذرت میخوام

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
این دیگه بستگی به خودت داره و بهتره همین الان تصمیم بگیری چون تو که میخوای سال دیگه دندون قبول شی از بهمن شروع کنی راه به جایی نمیبری و بهتره از همین الان جدی بخونی.ولی اگه مشکلی با پولش نداری و حرف مردم هم میتونی تحمل کنی دیگه به کنکور مجدد فکر نکن و همینجا که قبول میشی برو.آخه احتمال قبول نشدنت کمه :D
دانشگاه با دانشگاه مصاحبه یکم فرق میکنه ولی نرمش اینه که از وضعیت مالی جویا شن!سوال کامپیوتر و زبان و دینی و...البته این سوالا زیاد سخت نیست!اسمت که اعلام شد تماس بگیر با دانشگاه یه پرس و جو کن که چیا لازمه و چه اتفاقی قراره بیفته که خیلات راحت باشه.
نه فضولی نیست ولی متاسفانه بخاطر مسائل امنیتی نمیتونم بگم:blush::D

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
این دیگه بستگی به خودت داره و بهتره همین الان تصمیم بگیری چون تو که میخوای سال دیگه دندون قبول شی از بهمن شروع کنی راه به جایی نمیبری و بهتره از همین الان جدی بخونی.ولی اگه مشکلی با پولش نداری و حرف مردم هم میتونی تحمل کنی دیگه به کنکور مجدد فکر نکن و همینجا که قبول میشی برو.آخه احتمال قبول نشدنت کمه :D
دانشگاه با دانشگاه مصاحبه یکم فرق میکنه ولی نرمش اینه که از وضعیت مالی جویا شن!سوال کامپیوتر و زبان و دینی و...البته این سوالا زیاد سخت نیست!اسمت که اعلام شد تماس بگیر با دانشگاه یه پرس و جو کن که چیا لازمه و چه اتفاقی قراره بیفته که خیلات راحت باشه.
نه فضولی نیست ولی متاسفانه بخاطر مسائل امنیتی نمیتونم بگم:blush::D
واقعا ممنون و متشکر

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
چرا اینقدر نا امید شدی؟قبولی نگران نباش طرف با رتبه چهاربرابر تو دندون میخونه:Dمگه جوابا نیومدن؟چی قبول شدی؟فعلا همونو ثبت نام کن تا نتیجه نهایی بین الملل بیاد.نخواستی هم بشین واسه کنکور بخون شاید تصمیمت عوض شد و خواستی بری دولتی یا ازاد!خلاصه فرصتو از دست نده;)

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
خیلی هاشون برای مصاحبه نمیرن و پشیمون میشن!چون اگه برن مصاحبه و قبول بشن دانشگاه دولتی رو از دست میدن!خیلی ها چند روز که برن دانشگاه و فضای اونو ببینن دیگه حاضر نیستن جای دیگه برن و همونو قبول میکنن!اینه که بین الملل گاهی تکمیل ظرفیت هم میکنه!
بابا اینا همش حرفه اتفاقا منم سالی که کنکور داده بودم رفتم کیش و همین حرفا رو به من گفتن!حتی گفتن زبان باید فول باشی اولش گفته بودن یکی از شرایط تافله که بعد خودشون حذفش کردن!من شدیدا نگران زبان بودم اون موقع هم فکر میکردم فقط کیش بین الملل داره.اما حرفاشونو باور نکن طبق اخرین اخبار کیش بهترین رتبش 5000 هست!:lol:
الان هم به جای این که دیوانه بشی برو با دانشجوهاش صحبت کن و یه ادم حسابی تو کارکنان پیدا کن و ازش بپرس و شرایطت رو بگو تا از نگرانی در بیای.:specool:
خبر قبولیتو مهر بیا بگو:guitar:

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
کاری نکردم:happy:
اشتباه نکن رتبه کشوری ملاک نیست!بلکه نحوه گزینش به صورت کشوریه!یعنی بومی گزینی نداره و از سراسر کشور به یه نسبت میگیرن این طور نیست که مثلا قشم بیاد بیشتر از بومی قشم بگیره و تعداد کمتری از جاهای دیگه کشور و این یه شانسه برای کسی که بومی قشم نیست!
وگرنه اگه این طور باشه و همه بخوان مث تو حساب کنن باید تا اعلام نتیجه راهی بیمارستان بشن!:Dیه نفر میشناسم امسال با رتبه کشوری 22000 سراسری پزشکی اورده و هیچ سهمیه ای هم نداره!البته خوش شانس هم بوده!ولی پزشکی دولتی 3-4 هزار نفر در سال بیشتر نمیگیرن پس بشینیم بگیم فقط مثلا تا 6000 کشور پزشکی میارن!
در حال حاضر چنین شخصی رو سراغ ندارم که تلفنی جواب بده اگه پیدا کنم میگم.ولی بهتره خودت بری اون دانشگاهی که انتخاب کردی و از خود دانشجوها بپرسی چون رتبه دانشگاههای مختلف با هم فرق داره و بعضیا بهتر میخوان بعضیا نه.البته من این کارم ضروری نمیدونم تو فقط دو هفته صبر کن اعلام میکنن مصاحبه هم بری دستت میاد چی کار کردی و هر کس میفهمه قراره قبول شه یا نه و نیازی نیست حتما تا بهمن بلا تکلیف باشی.

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
کاری نکردم:happy:
اشتباه نکن رتبه کشوری ملاک نیست!بلکه نحوه گزینش به صورت کشوریه!یعنی بومی گزینی نداره و از سراسر کشور به یه نسبت میگیرن این طور نیست که مثلا قشم بیاد بیشتر از بومی قشم بگیره و تعداد کمتری از جاهای دیگه کشور و این یه شانسه برای کسی که بومی قشم نیست!
وگرنه اگه این طور باشه و همه بخوان مث تو حساب کنن باید تا اعلام نتیجه راهی بیمارستان بشن!:Dیه نفر میشناسم امسال با رتبه کشوری 22000 سراسری پزشکی اورده و هیچ سهمیه ای هم نداره!البته خوش شانس هم بوده!ولی پزشکی دولتی 3-4 هزار نفر در سال بیشتر نمیگیرن پس بشینیم بگیم فقط مثلا تا 6000 کشور پزشکی میارن!
در حال حاضر چنین شخصی رو سراغ ندارم که تلفنی جواب بده اگه پیدا کنم میگم.ولی بهتره خودت بری اون دانشگاهی که انتخاب کردی و از خود دانشجوها بپرسی چون رتبه دانشگاههای مختلف با هم فرق داره و بعضیا بهتر میخوان بعضیا نه.البته من این کارم ضروری نمیدونم تو فقط دو هفته صبر کن اعلام میکنن مصاحبه هم بری دستت میاد چی کار کردی و هر کس میفهمه قراره قبول شه یا نه و نیازی نیست حتما تا بهمن بلا تکلیف باشی.
ممنون و متشکر اقای دکتر.فقط 1 سوال.به نظر شما تا بهمن برم علوم ازمایشگاهی غیر انتفاعی حوصله ام سر نره؟راستی قبولی در رشته متمرکز تاثیری در نیمه متمرکز نداره؟ممنون

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
راستی من دندون تبریز و شهید بهشتی انتخاب کردم.میشه 2 مصاحبه رو شرکت کنم؟؟:blush::wacko:...!

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
فقط من موندم این چه انتخاب رشته ای بوده که تو کردی؟:blink:یعنی دانشگاه بهتری نبود که بزنی؟غیر انتفاعی؟!
اکثرا همینطور هستن و رشته متمرکزی که قبول میشن اگه از مهر باشه از همون مهر میرن سر کلاس و بعد که اسامی اعلام شد برای مصاحبه میرن و یه ترم که گذشت بعد میرن نیمه متمرکز.
من خودم یکی بیشتر نزده بودم ولی خب طبیعتا وقتی هر دو بگن بیا مصاحبه تو هم باید بری دیگه با هواپیما برو که خسته نشی و سریع برسی به مصاحبه;)

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
فقط من موندم این چه انتخاب رشته ای بوده که تو کردی؟:blink:یعنی دانشگاه بهتری نبود که بزنی؟غیر انتفاعی؟!
اکثرا همینطور هستن و رشته متمرکزی که قبول میشن اگه از مهر باشه از همون مهر میرن سر کلاس و بعد که اسامی اعلام شد برای مصاحبه میرن و یه ترم که گذشت بعد میرن نیمه متمرکز.
من خودم یکی بیشتر نزده بودم ولی خب طبیعتا وقتی هر دو بگن بیا مصاحبه تو هم باید بری دیگه با هواپیما برو که خسته نشی و سریع برسی به مصاحبه;)

اشکان چی کار کردی؟ببین یه موقع ناراحت نشده باشی گفتم چه انتخاب رشته ای کردی:Dتو که میری دندون بین الملل مهم نیست دیگه.

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
اشکان چی کار کردی؟ببین یه موقع ناراحت نشده باشی گفتم چه انتخاب رشته ای کردی:Dتو که میری دندون بین الملل مهم نیست دیگه.
نه بابا.این حرفا چیه!راستش دیگه روم نشد سوال بپرسم!اخه خیلی وقتتو گرفتم!خجالت کشیدم بازم مزاحم بشم.وگرنه که سوال زیاد دارم.!!!فعلا برای سربازی گیر کردم!!:(.رفتم **** وظیفه گفت باید دی بری سربازی!!گفتن دیگه حق شرکت در کنکور نداری!:(!مشکل اینجاست که متولد71هستم(نیمه دوم)!باری همین خفن مثل .....تو گل گیر کردم!بین المللی هم که حالا حالا ها مشخص نمیشه.واقعا گیج شدم.ممنون

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
غمت نباشه.فقط توصیم بهت اینه که با کله بری غیر انتفاعی رو ثبت نام کنی که اگر خدای نکرده بین الملل نیوردی (که احتمالش خیلی کمه)مجبور نشی بری سربازی.اگه بری سربازی دیگه تا بیفتی تو عالم درس دردسر داره برات!
دو تا کار میتونی انجام بدی:
1-تو از مهر میری علوم ازمایشگاهی از بهمن هم میری دندون.
2-تو میری علوم ازمایشگاهی ثبت نام میکنی و مرخصی میگیری میخونی واسه کنکور سال بعد و مجبور نیستی سرباز شی.

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
غمت نباشه.فقط توصیم بهت اینه که با کله بری غیر انتفاعی رو ثبت نام کنی که اگر خدای نکرده بین الملل نیوردی (که احتمالش خیلی کمه)مجبور نشی بری سربازی.اگه بری سربازی دیگه تا بیفتی تو عالم درس دردسر داره برات!
دو تا کار میتونی انجام بدی:
1-تو از مهر میری علوم ازمایشگاهی از بهمن هم میری دندون.
2-تو میری علوم ازمایشگاهی ثبت نام میکنی و مرخصی میگیری میخونی واسه کنکور سال بعد و مجبور نیستی سرباز شی.
خودمم تو همین فکر بودم فقط مشکل اینجاست که میگن اگر غیر انتفاعی باشم و سراسری قبول شم نمیتونم معافیت تحصیلیمو انتقال بدم به دانشگاه دوم.ظاهرا میگن در هر مقطع فقط1بار معافیت صادر میشهه.هرچند هیچکس جواب درست و حسابی به آدم نمیده.تو فکر اینم که برم غیر انتفاعی.هرچند دوست ندارم ولی مجبورم ادامه بدم!کاش بین المللی جوابش زودتر میومد اینقدر مشکل نداشتم.کاش خود دانشگاه اعلام میکرد که حدودا با چه رتبه ای قبولی!بازم از شما ممنونم که حداقل رتبه رو گفتید و راهنماییم کردید.مرسی

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
یک سوال.اگر شما جای من بودید چیکار میکردید؟

Last edited:

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
عجب!ولی به احتمال زیاد بشه ها خیلیا این کارو میکنن.بازم بیشتر راجع بهش بپرس.
من اگه جای تو بودم 99%میگفتم قبول میشم و برای اون 1% بقیش غیر انتفاعی ثبت نام میکردم و بعدشم خدا بزرگه تو نگران نباش انتقالی و این حرفا یکم دوندگی داره ولی تو ایران هیچ کاری نشد نداره!فعلا بهترین راه اینه همین که داری از دست ندی.
من سرچ کردم این دو جا رو پیدا کردم:
forum.karshenasi.com
moshaverh-amiri2010.blogfa.com
بازم بیشتر تحقیق کن.

بالا