برگزیده های پرشین تولز

درخواست تحقیق یا مقاله ای در مورد آمار و روشهای آمارگیری

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

دوستان عزیز من به دنبال یک تحقیق در مورد آمار و روشهای آمار گیری میگردم .
می خواستم از شما درخواست کنم اگه تحقیق , مقاله , پروژه و حتی سایتی در این مورد و کلاً هر چیزی که به آمار ربط داره در دسترس دارید در اختیار من هم قرار بدید.
زیاد هم نمیخوام تخصصی باشه همین که در مورد علم آمار و احتمالات و روشهای آمارگیری یک توضیح نسبتاً مختصری هم داده باشه کافیه. درضمن اگه مثالی هم در مورد یک آمارگیری یا سرشماری هم باشه بد نیست.

خدا خیرتون بده :rolleyes:

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
بچه دستتون درد نکنه اما همون طور که گفتم من بیشتر به دنبال موضوع آمار و روش های آمارگیری میگردم .
اگه یک مطلب در مورد یک پروژه آمارگیری هم داشته باشید خیلی می تونه بهم کمک کنه.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ITLine :
سلام

می خواستم از شما درخواست کنم اگه تحقیق , مقاله , پروژه و حتی سایتی در این مورد و کلاً هر چیزی که به آمار ربط داره در دسترس دارید در اختیار من هم قرار بدید.
زیاد هم نمیخوام تخصصی باشه همین که در مورد علم آمار و احتمالات و روشهای آمارگیری یک توضیح نسبتاً مختصری هم داده باشه کافیه. درضمن اگه مثالی هم در مورد یک آمارگیری یا سرشماری هم باشه بد نیست.

این مطالب ببین کارتو راه میندازه؟
http://fattahi.net/amozesh/modules/newbb/viewforum.php?forum=13

irantype.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ITLine :
سلام

سلام
شما می تونید تو این سایت در هر مورد مقاله ای که می خواهید پیدا کنید و یا لااقل برای پیدا کردن اون کمک بخواهید
www.irantype.com
اگه مقاله آمار هنوز پیدا نکردی سفارش بده یک نمونه توپ واست دارم
www.irantype.com
[email protected]
خداحافظ

بالا