برگزیده های پرشین تولز

--------درخواست مشاوره فوری برای خرید لپ تاپ از سایت Rayansaba -- رایان صبا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
عزیزان من میخوام یه لپ تاپ از رایان صبا بخرم
کسی تجربه خرید از این سایت رو داشته؟
چجوری کار میکنن؟
مورد اعتمادن؟

mohsentotti

Registered User
لایک‌ها
1,144
درود
دوست عزیز اگر در شهر خودتون امکان تهیه لپ تاپ بصورت حضوری رو ندارید میتونید از فروشندگان در همین سایت خودمون یا از سایت دیجی کالا اونو تهیه کنید. من یکبار از دیجی کالا لپ تاپ خریدم و مشکلی نبود. موفق باشید

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
درود
دوست عزیز اگر در شهر خودتون امکان تهیه لپ تاپ بصورت حضوری رو ندارید میتونید از فروشندگان در همین سایت خودمون یا از سایت دیجی کالا اونو تهیه کنید. من یکبار از دیجی کالا لپ تاپ خریدم و مشکلی نبود. موفق باشید
آخه عزیز مدلی که من دنبالشم فقط تو این سایت هست با قیمت عالی

Ship Storm

Registered User
لایک‌ها
22
دیجی کالا قیمت هاش از بازار خیلی بیشتره و مقرون بصرفه نیست ، رایان صبا هم من هفته پیش زنگ زدم یک مدل مدنظر داشتم گفتند 1830 بعد دو ساعت بعد زنگ زدم گفتند موجودی نداریم خواستید براتون از یکی دوستان جور میکنم 1870 ، دیگه هیچی صداقتشون کاملا مشخص شد

mohsentotti

Registered User
لایک‌ها
1,144
آخه عزیز مدلی که من دنبالشم فقط تو این سایت هست با قیمت عالی

کمی عجیبه چون قیمتهای این سایت معمولا از بازار بالاتره! البته این سایت باسابقه هستش و بعیده مشکلی پیش بیاد ولی با اینحال بهتره بازهم بیشتر تحقیق کنید. در مورد دیجی کالا هم قیمتشون از بازار کمی بالاتر هست ولی مطمئن و مورد اعتماد هستن.

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
دیجی کالا قیمت هاش از بازار خیلی بیشتره و مقرون بصرفه نیست ، رایان صبا هم من هفته پیش زنگ زدم یک مدل مدنظر داشتم گفتند 1830 بعد دو ساعت بعد زنگ زدم گفتند موجودی نداریم خواستید براتون از یکی دوستان جور میکنم 1870 ، دیگه هیچی صداقتشون کاملا مشخص شد
مرسی داداش مدلش این هست
Lenovo g510
cpu i3 4000m
ram 4
hard 500
graphic 1gb

اینو کسی از دوستان میتونه برام پیدا کنه؟

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
کمی عجیبه چون قیمتهای این سایت معمولا از بازار بالاتره! البته این سایت باسابقه هستش و بعیده مشکلی پیش بیاد ولی با اینحال بهتره بازهم بیشتر تحقیق کنید. در مورد دیجی کالا هم قیمتشون از بازار کمی بالاتر هست ولی مطمئن و مورد اعتماد هستن.
داداش آخه مدلی که میخام تو دیجی کالا ناموجوده

mohsentotti

Registered User
لایک‌ها
1,144
مرسی داداش مدلش این هست
Lenovo g510
cpu i3 4000m
ram 4
hard 500
graphic 1gb

اینو کسی از دوستان میتونه برام پیدا کنه؟

دلیل خاصی داره که این مدل مد نظرتون هست؟ قیمتش در رایان صبا چقدره؟

mohsentotti

Registered User
لایک‌ها
1,144
دادا چون 1350 تومن هست و من واقعا این قیمت و این مشخصات رو مناسبترین گزینه دونستم
نظر شما؟

گزینه مناسبیه با توجه به قیمتش. البته این مدل در تهران به راحتی پیدا میشه. شاید بتونید با دادن بیعانه به یکی از فروشندگان کامپیوتر در شهرتون که از تهران خرید میکنن بتونید سفارشش بدید.

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
اینجا کسی این مدل رو نمیتونه بفروشه به ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
عزیزان من میخوام یه لپ تاپ از رایان صبا بخرم
کسی تجربه خرید از این سایت رو داشته؟
چجوری کار میکنن؟
مورد اعتمادن؟
من از رایان صبا هارد 4ترا خریدم ، مشکلی نداشت . ارسال هم به موقع بود .

pLaLED43

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من تجربه ی خرید داشتم. یه کارت صدای حرفه ی خریدم که هیچ جا نداشتن. همه چی خیلی خوب بود. قیمتاشونم خوب بود.البطه حدود 3-4 سال پیش.
حدود 1 سال پیشم. برای خرید لپتاپ تماس تلفنی گرفتم. که مشاوره بگیرم. متاسفانه برخورد مدیر فروشش خیلی بد بود. دیگه بسته به شانس شما که کدوم مدیر فروشش به شما بیفته.
حالا نمیدونم همین 1 مدیر فروشو داره (که در این صورت با توجه به اخلاق افتضاحش چیش نهاد خرید نمیکنم) وگرنه . جنساشونو قیمتشون تو اون یک تجربم خیلی خوب بود.

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
من تجربه ی خرید داشتم. یه کارت صدای حرفه ی خریدم که هیچ جا نداشتن. همه چی خیلی خوب بود. قیمتاشونم خوب بود.البطه حدود 3-4 سال پیش.
حدود 1 سال پیشم. برای خرید لپتاپ تماس تلفنی گرفتم. که مشاوره بگیرم. متاسفانه برخورد مدیر فروشش خیلی بد بود. دیگه بسته به شانس شما که کدوم مدیر فروشش به شما بیفته.
حالا نمیدونم همین 1 مدیر فروشو داره (که در این صورت با توجه به اخلاق افتضاحش چیش نهاد خرید نمیکنم) وگرنه . جنساشونو قیمتشون تو اون یک تجربم خیلی خوب بود.
ممنون داداش

cutebox68

Registered User
لایک‌ها
115
سلام ، رایان صبا قدیمی ترین سایت فروش کامپیوتره و خیلی هم مطمئنه و digikala , chare.ir , lavan هم جزو سایتهای مطمئن هستن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا