برگزیده های پرشین تولز

در دبی چه غذایی و کجا غذا بخوریم

sepehhr

Registered User
لایک‌ها
2
در دبی چه غذایی و کجا غذا بخوریم

در دبی پیدا کردن غذاهای خاصی که بتوانند نماینده این شهر مدرن باشند کار سختی است. غذاهای که در دبی معروف هستند به فراوانی در لبنان و ایران یافت می شود. اما اگر مایل باشید که غذایی حاضری و سریع میل کنید می توانید به مکان هایی به نام (Shawarma) بروید. دراین مکان ها گوشت گوسفند یا مرغ به صورت کبابی و طعم دار شده در نان های پیتا (نان گرد) به شکل ورقه ورقه شده چیده شده است که شما مسافران تور دبی می توانید آن را با سس نوش جان کنید و لذت ببرید.

خوب است بدانید که غذاهای بین المللی هم در اینجا به نحو خوبی سرو می شود. در دبی برای هر ذائقه و سلیقه ای رستوران های فراوانی وجود دارد.مثلا رستوران های بین المللی به فروانی در هتل های 5 ستاره این شهر وجود دارند. سرویس دهی این رستوران ها بسیار عالی و بی نظیر است و منوی آن ها متشکل از غذاهای معروف و پرطرفدار بین المللی است که اکثرا مورد انتخاب مهمانان قرار می گیرد.

مسافران تور دبی که علاقه مند به فست فود هستند خوب است بدانند که فست فودهایی که به سبک غربی تهیه و سرو می شوند در دبی به وفور پیدا می شود. علاقه مندان به غذاهای خانگی می توانند به رستوران های زنجیره ای دبی مانند مک دونالد , کی اف سی (KFC) , کینگ برگر (Burger king) و... مراجه کنند.

رستوران های محلی امارت نوشیدنی های الکلی سرو نمیکنند اما با وجود این مورد پند توریست ها می باشند. در این رستوران ها یا غذاخوری های معمولی بهترین و لذیذترین غذاهای خاورمیانه سرو می شود که دارای قیمت رقابتی نیز می باشند. هوای دبی به گونه ای است که میل کردن غذا در هوای آزاد و محیطی باز می تواند بسیار دلچسب باشد.

روزهای دبی اکثرا آفتابی و شب های آن بسیار زیبا می باشد , آسمان صاف است و به راحتی می توان ستاره ها را مشاهده کرد. رستوران های بین المللی , محلی و لوکس به وفور در منطقه خلیج رود دبی یافت می شود. شب نشینی های دبی در طرف دیگر هتل ها صورت می گیرد به همین دلیل رستوران هایی که دارای سطح متوسطی می باشند در این مناطق می توانند تا ساعات بیشتری از نیمه شب باز بمانند و از مهمانان خود پذیرایی نمایند. مسافران تور دبی خوب است بدانند که کافی شاپ های ارزان این شهر نیز بعد از غروب آفتاب محیطی کاملا رومانتیک , زیبا و دلچسب با هوایی دلنشین را برای خوردن غذا و نوشیدنی ایجاد می کنند.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
اه اه
یکی دیگه چند ساعت بعد تگم کنه:general702:
الان غذا خوردم عکسا رو میبینم حس خفگی میکنم :D

بابای آیدین

Registered User
لایک‌ها
1,348
غذا نخوردم . سوسیس داریم ناهار . ما غذا میخوریم اینا هم غذا میخورن.
این چه زندگیه آخه ! :(

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
من ناهار ماکارونی 3روز پیشو داشتم :(
چرا اینکارو باما میکنی @kingPresident :general503::general503::general503::general503::general503:

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
من ناهار ماکارونی 3روز پیشو داشتم :(
چرا اینکارو باما میکنی @kingPresident :general503::general503::general503::general503::general503:
ای شکم پرور بی خاصیت :|
همه چی گه غذا و شکم نیست حالا یه روزم چلو کباب نخوری چی میشه جای من بودی چیکار میکردی
×دیگه اون چشای نازت سگ نداره !

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
ای شکم پرور بی خاصیت :|
همه چی گه غذا و شکم نیست حالا یه روزم چلو کباب نخوری چی میشه جای من بودی چیکار میکردی
×دیگه اون چشای نازت سگ نداره !
292.gif
292.gif
292.gif
292.gif

@بابای آیدین
@myhamed
@zgg123

من ناهار آش رشته یخ زده تو یخچالو داغ کردم خوردم ملعونا:(
مگه میشه؟؟؟؟؟؟
f_sabzmoom_58d78cf.gif

manhatan1985