برگزیده های پرشین تولز

در کل اکثره دخترها از چه جور و چه تیپ پسری خوششون میاد ؟

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
95% دخترها فقط جنب مالی قضيرو نگاه میکنن..شما يه bmw 630i داشته باش يا خيلی کمترش از 100% هم فقط 10% قيافه داشته باش ببين چجوری درو ورت پره دختر میشه..

البته قيافه هم جای خودشو داره و زودگذر هست..مثلاً دختر ها ممکنه با يه پسر خوشگل که هيچی نداره دوست بشه ولی بعد از يه مدت میزارش کنار زود..ولی اون کسی که پول داره عينه مگس همش دورشه تا بره یه پولدار دیگه پیدا کنه..

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
طبق تجربه ای که من به دست آوردم دخترا از این پسرا بیشتر خوششون میاد:

1- پسرایی که زیاد خالی ببندن. عاشقتم و هلاکتم و مثه تو تاحالا ندیدم و تو فرشته ای و...! زیاد قربون صدقه دختر برن از سر تا پاش تعریف کنن الکی. خلاصه زیاد چاپلوسی کنن و از نظر تلفنی و اس ام اسی هم حسابی دخترا رو ارضا کنن

2- پسرایی که تیپ و قیافشون دخترکش باشه. بارها دیدم دخترها خیلی راحت به این پسرها اعتماد میکنن(نمیدونم رو چه حسابی) و پسرها هم نامردی نمیکنن و حمد و سوره اکثر این دخترهای ظاهربین رو باهم یکی میکنن و میرن سراغ بعدی

3- پسرهایی که پولدار باشن و مثلا ماشین گرون قیمت زیر پاشون باشه! حالا قیافه و شعور هم نداشته باشن زیاد مهم نیس. یه سری از دخترا هم با اینجور پسرا خیلی حال میکنن

سوال دیگه ای هست در خدمتم

Last edited:

s.alireza

Registered User
لایک‌ها
186
طبق تجربه ای که من به دست آوردم دخترا از این پسرا بیشتر خوششون میاد:

1- پسرایی که زیاد خالی ببندن. عاشقتم و هلاکتم و مثه تو تاحالا ندیدم و تو فرشته ای و...! زیاد قربون صدقه دختر برن از سر تا پاش تعریف کنن الکی. خلاصه زیاد چاپلوسی کنن و از نظر تلفنی و اس ام اسی هم حسابی دخترا رو ارضا کنن

2- پسرایی که تیپ و قیافشون دخترکش باشه. بارها دیدم دخترها خیلی راحت به این پسرها اعتماد میکنن(نمیدونم رو چه حسابی) و پسرها هم نامردی نمیکنن و حمد و سوره اکثر این دخترهای ظاهربین رو باهم یکی میکنن و میرن سراغ بعدی

3- پسرهایی که پولدار باشن و مثلا ماشین گرون قیمت زیر پاشون باشه! حالا قیافه و شعور هم نداشته باشن زیاد مهم نیس. یه سری از دخترا هم با اینجور پسرا خیلی حال میکنن

سوال دیگه ای هست در خدمتم

حرف حساب یعنی این!
خداییش دقیقا نظرم همینه.
قربونت منصور قیومت.
دختر بود ادعاش برای زندگی ساده و سازش با بی پولی طاق اسمون رو جر میداد ولی به عمل که رسید رفت با یه بچه پولدار؛نه یه مورد بلکه چندین مورد رو به چشم خودم دیدم.
کلا پول پول پول.

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
1.JPG

lol

x H a M i D x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه ساندیس خونت اومده پایین؟ بگم یک جعبه بفرستن در خونتون؟
خوب فنقولی، تو خیال کردی کی هستی؟ حداقل من امید و آرزو دارم. تو همونا رو هم نداری.

شما بیا بخورش فعلا سر سرش تو پشت سر سرت:rolleyes:

بالا