برگزیده های پرشین تولز

دستگاه برق اضطراری UPS با 500 وات تحمل و 8 ساعت برق

ماه نورد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

از فروش منصرف شدم: (دلیل) مدت زیادی منتظر ماندم کسی نخرید! ولی پس از مدتی متوجه شدم که خودم به آن نیازمند ترم لطفا پیغام ندهید به هیچ وجه قابل فروش نیست. خودم لازم دارم با تشکر

یک دستگاه برق اضطراری UPS از نوع آفلاین چند سال پیش خریداری کرده بودم.

در واقع خود بنده هم دست دوم خریدم. زیرا طبق توضیحات فروشنده ارزش این دستگاه از یک میلیون هم بالاتر بود. دقیق را متاسفانه خاطرم نیست...

بنده آن زمان حدودا یک میلیون تومان آنرا از فروشنده معتبر خریدم و فکر کنم دو باطری آن که بسیار بزرگ است را حدود 200 هزار تومان خریدم. ولی یادم نیست که آیا این مبلغ با مبلغ UPS یک میلیون شد و یا نه...

در هر صورت برای اینکه عدالت رعایت شود بنده هر قیمت که خریدم نصف آنرا به شما می فروشم. یعنی 500 هزار تومان... (و به هیچ وجهی هم تخفیف نخواهم داد... اگر دنبال تخفیف هستید لطفا از خرید صرف نظر کنید... بدلیل اینکه بنده خود از ارزش بالای این محصول با خبرم...)

توضیحات اضافی:

- زمانیکه آنرا خریداری کردم ظاهرا نو بود. در حال حاضر هم نو است بخاطر اینکه بنده پس از خرید، آنرا به یک مکان مخصوص که نجار برایم ساخته بود انتقال دادم و تا چند ماه پیش هم آنجا بود...

- این دستگاه از نوع آفلاین است. ما دو نوع UPS داریم. آنلاین و آفلاین... نوع آنلاین فکر کنم از آن نوعی است که با رله قطع و وصل می شود. یادم است که قبلا از نوع آنلاین داشتم که بدلیل ساعقه کلا کامپیوترم ترکید و بیچاره شدم :wacko: و بعد از آن تصمیم گرفتم که یک UPS آفلاین خریداری کنم. فرق این دو UPS در این است که آفلاین ها گرانتر است. بدلیل اینکه سیستم آنها همانند باطری لپتاپها عمل می کند ولی از نوع غول پیکر آن است. در این حالت برق شهر مستقیما با دستگاه مرتبط نیست و هیچ آسیبی به دستگاه نمیرسد

- تا آنجا که بنده اطلاع دارم از زمانی که بنده آنرا خریداری کردم فکر کنم حدود 7 یا 9 بار برق رفته است که فکر کنم بیشتر از 1 یا 2 یا 3 ساعت نشده است و برق سریع آمده است و این دستگاه خوب جواب داده است.

- فقط یادتان باشد که هیچ UPS ای نمی تواند Printer یا کولر را پشتیبانی کند بدلیل اینکه وات آنها بسیار بالاست... ولی اگر دو مونیتور و تعداد زیادی دستگاه و فکر کنم دو کیس را با هم جمع کنید از 500 وات بیشتر نشود و این UPS بتواند همه آنها را در زمان بی برقی تا 8 ساعت پشتیبانی کند ولی قبل از خرید باید حتما مطمعن شوید که مجموع آنچه می خواهید حفاظت شود از 500 وات بیشتر نباشد وگرنه این دستگاه پشتیبانی نخواهد کرد...

- دلیل اینکه بنده می خواهم این دستگاه را بفروشم مشکل مالی است وگرنه به هیچ وجه حاضر نیستم این نعمت بزرگ را که در هر منزلی وجود آن لازم است را از دست بدهم. بنده قبلا شغلم طوری بود که این وسیله لازم بود ولی در حال حاضر هم مشکل مالی دارم و هم نیاز ضروری ای به این دستگاه ندارم...

- این دستگاه وزن بسیار زیادی دارد ولی کاملا جمع و جور و تمیز است. و میشود آنرا در اطاق هم گذاشت و ظاهری نو دارد و باطری های آن هم تمیز و شیک است ولی ابعاد آنها به اندازه باطری کامیون است ولی زیباتر از آن...

- به اضافه اینکه روی این دستگاه نوشته است شرکت صبا و مدل آن هم Smart UPS 1000 است. حالا اگر خواستید قیمت بگیرید دیگر خودتان مختارید...

- روی دفترچه آن زده: شرکت صبا تلفن: 88806150 ولی بنده وقت تحقیق و این جور چیزها رو ندارم. خودتان اگر مایل به تحقیق در مورد این دستگاه و قیمت نوی آن هستید زنگ بزنید و تحقیق کنید...

- اگر کسی خواست لطفا پیغام خصوصی بدهد تا اطلاعات تماس را خدمتشان ارض کنم

- فقط بنده یک شرط دارم... من این دستگاه را (با وجودی که مشکل مالی دارم) فقط به کسی می فروشم که تعهد دهد آنرا در جهت شغلی حلال و بدون گناه استفاده کند در غیر اینصورت پیغام ندهید...

با تشکر و خدانگهدار

فایل های ضمیمه

• ups_view.jpg
    ups_view.jpg
    414.6 KB · نمایش ها: 690
Last edited:

badboys_shiraz

Registered User
لایک‌ها
199
داداش یه عکس میزاری ببینیمش؟

موقعیتتون کجاست؟

دارم وسوسه میشم برای عروسکم (کامپیوترم :دی) بخرمش

ماه نورد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
داداش یه عکس میزاری ببینیمش؟

موقعیتتون کجاست؟

دارم وسوسه میشم برای عروسکم (کامپیوترم :دی) بخرمش

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

امشب دوربین در دسترس ندارم ولی فردا حتما اینکار را خواهم کرد و برایتان می فرستم. ولی اگر در عکس آن بدنبال ابعاد آن هستید باید خدمتتان عرض کنم که اگر دستگاه را کنار دو باتری غول پیکر آن بگذارید عین این است که سه کیس کامپیوتر را کنار هم گذاشتید. یعنی ابعاد آن حدودا به این صورت است. و از نظر ارتفاع هم اگر ارتفاع یک کیس کامپیوتر را نصف کنید حدودا به آن اندازه می شود. و از نظر وزن هم فکر کنم وزن همه آنها به اندازه یک یا دو گونی برنج باشند. بنده جعبه آنرا هم دارم و جعبه آن با جعبه های کاغذی دیگر فرق دارد و از جنسی است که قادر به تحمل وزنهای سنگین است و باطری های آن هم دسته دارند که می توانید به راحتی دستتان بگیرید... ولی با توجه به سنگینی آن فکر کنم کمی بد بار باشد... و نیاز به دو نفر باشد که آنرا حمل کنند... ولی اگر از نظر خوشگلی می خواهید عکس آنرا ببینید باید خدمتتان عرض کنم که هر سه سفید هستند و یکدست و خشی که در ظاهر آنها تاثیر داشته باشد ندارند... حالا فردا عکس در اسرع وقت عکس آنرا هم برایتان ارسال خواهم کرد...

با تشکر

موفق باشید

Pooriya.a

فروشنده معتبر
لایک‌ها
505
سلام

برای اجرایی هرچه بهتر قوانین از شما خواهشمندم عکس با نام کاربری رو حتما اپلود کنید ! (طبق قانون 24ساعت مهلت برای قرار دادن عکس با نام کاربری وجود داره بعد از 24ساعت تاپیک قفل/آرشیو خواهد شد !! )

موفق و موید باشید / ارادتــــــــــ

ماه نورد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

برای اجرایی هرچه بهتر قوانین از شما خواهشمندم عکس با نام کاربری رو حتما اپلود کنید ! (طبق قانون 24ساعت مهلت برای قرار دادن عکس با نام کاربری وجود داره بعد از 24ساعت تاپیک قفل/آرشیو خواهد شد !! )

موفق و موید باشید / ارادتــــــــــ

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

بنده متوجه منظورتان نمی شوم. با بنده بودید؟!

شما هم برای اجرای هرچه بهتر قوانین و تفهیم هرچه بهتر کاربران تازه وارد:

1) حرف خود را برای کاربران تازه وارد شفاف و قابل فهم بفرمائید... (منظور از عکس با نام کاربری چیست؟ دقیق توضیح دهید)

2) آن قانونی که حرفش را می زنید باید به آن استناد کنید. یعنی آدرس تاپیک بدهید. مثلا بگویید قانونی که در فلان تاپیک گفته شده و بند شماره فلان...

در غیر اینصورت توقع پاسخگویی از بنده را نداشته باشید

موفق باشید و خدانگهدار

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

بنده متوجه منظورتان نمی شوم. با بنده بودید؟!

شما هم برای اجرای هرچه بهتر قوانین و تفهیم هرچه بهتر کاربران تازه وارد:

1) حرف خود را برای کاربران تازه وارد شفاف و قابل فهم بفرمائید... (منظور از عکس با نام کاربری چیست؟ دقیق توضیح دهید)

2) آن قانونی که حرفش را می زنید باید به آن استناد کنید. یعنی آدرس تاپیک بدهید. مثلا بگویید قانونی که در فلان تاپیک گفته شده و بند شماره فلان...

در غیر اینصورت توقع پاسخگویی از بنده را نداشته باشید

موفق باشید و خدانگهدار

درود

دوست عزیزم مظور از عکس همراه با نام کاربری یعنی در کنار جنستون یک برگه سفید که روش اسم یوزر و تاریخ امروز هست رو بنویسید و عکس بگیرید و عکس رو اینجا قرار بئید.
در مورد مطلب دومتون.در همان ابتدای عضویتتون یک تعهد رو شما قبول کردید که یکی از اونها رعایت اصول و قوانین هست. در صفحه ابتدای بازارچه بخی وجود داره به نام ( شرایط و قوانین فعالیت در بازارچه ) که برای همگان هست و قبل از زدن هر تاپیکی باید با توجه به شرایط اعلامی در اون تاپیک فعالیتتون رو شروع کنید.
پوریا جان یکی از کاربرای نیک اینجا هستن.
مثل خیلی از دوستانی که به جایی میرن و 1 عنوان ( همکار بازارچه ) میگیرند قدرت نمایی نمی کنند و تاپیک رو نمی بندند و به مخاطبشون این حق رو میدن که تا 24 ساعت تاپیک رو اصلاح کنند.
برای راهنماییتون 2 تا عکس ضمیمه می کنم .
نحوه فعالیت در بازارچه

New Bitmap Image (2).jpgNew Bitmap Image (3).jpg
خوب بفروشیش عزیز

یا حق

armin_mohtasham

Registered User
لایک‌ها
161
به نظرتون میتونه دوتا درب برقی فروشگاه رو بالا ببره!؟
شماره تماستونو پخ کنید لطفا

ماه نورد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
درود

دوست عزیزم مظور از عکس همراه با نام کاربری یعنی در کنار جنستون یک برگه سفید که روش اسم یوزر و تاریخ امروز هست رو بنویسید و عکس بگیرید و عکس رو اینجا قرار بئید.
در مورد مطلب دومتون.در همان ابتدای عضویتتون یک تعهد رو شما قبول کردید که یکی از اونها رعایت اصول و قوانین هست. در صفحه ابتدای بازارچه بخی وجود داره به نام ( شرایط و قوانین فعالیت در بازارچه ) که برای همگان هست و قبل از زدن هر تاپیکی باید با توجه به شرایط اعلامی در اون تاپیک فعالیتتون رو شروع کنید.
پوریا جان یکی از کاربرای نیک اینجا هستن.
مثل خیلی از دوستانی که به جایی میرن و 1 عنوان ( همکار بازارچه ) میگیرند قدرت نمایی نمی کنند و تاپیک رو نمی بندند و به مخاطبشون این حق رو میدن که تا 24 ساعت تاپیک رو اصلاح کنند.
برای راهنماییتون 2 تا عکس ضمیمه می کنم .
نحوه فعالیت در بازارچه

خوب بفروشیش عزیز

یا حق

برادر ماه نورد شما منو یاد خدابیامرز نیل آلمسترانگ میندازید.
روحش شاد و یادش گرامی.
منظور از عکس با نام کاربری اینه که شما باید از کالاتون یه عکس بگیرید و توی عکس نام کاربریتون که ماه نورد هستش رو روی کاغذ بنویسید و بذارید کنار جنس مورد نظرتون.
این مساله اینقدر روتین شده که دیگه به قانون و بند و ماده اش استنداد نمیشه و فقط یه بار تذکر داده میشه و دفعه بعد هم تاپیکتون رو موقت قفل میکنن تا عکس بذارید. من از طرف کل کاربران و مدیران و همکاران انجمن بابت این طرز برخورد از شما عذر خواهی میکنم.

دوست عزیز این قوانین رو مطالعه کن بعد به اقا پویا گیر بده :دی
http://forum.persiantools.com/t47542.html
هر کی ی تاپیک میزنه باید ی کم توجه کنه به قوانین:دی

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

با تشکر و پوزش از شما دوستان عزیز

حالا کاملا متوجه شدم

فردا عکس میگیرم و با همان شرایط در پست اول ویرایش می کنم

تا اونجا که یادم هست بنده قوانین رو خونده بودم ولی شاید بخاطر اینکه زیاد بوده از دستم در رفته و یا اینکه منظور اون حرف رو دقیق نفهمیده بودم

با تشکر از شما دوستان و خدانگهدار

به نظرتون میتونه دوتا درب برقی فروشگاه رو بالا ببره!؟
شماره تماستونو پخ کنید لطفا

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

اگر وات درب برقی شما از 500 وات کمتر هست شاید بتونه. این شایدی که می گم بخاطر این هست که شاید اون درب برقی طوری طراحی شده باشه که در لحظه اول اتصال به برق واتی چند برابر 500 وات بکشه و به این ترتیب کارتون رو خراب کنه...

پس اینهمه ببر و بیار با این وزن سنگین فقط برای یک تست فکر نکنم نه برای من و نه برای شما مقرور به صرفه باشه...

در هر حال با تشکر از شما

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

تصویر این کالا در پست اول قرار داده شد...

با تشکر و خدانگهدار
blushsmiley.gif

Last edited:
بالا