برگزیده های پرشین تولز

دوستان چه مارکی از اسپری یا کرم موبر را پیشنهاد می کنید؟

H A T E U N ! T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جالب شد شما برا كدوم قسمت ها استفاده كردي خوده والزين اگر مانع از سوختن پوست بشه همين وازلين اگر به مو هم ماليده بشه مانع از سوختنش ميشه ؟ (من كه فكر ميكردم چون روغنه بيشتر باعث شعله ور تر شدن ميشه وازلين)
وازلینی که روی موها یکم آغشته میشه باعث میشه موها سریعتر بسوزن ولی اونی که روی پوسته قبل ازینکه فرصت کنه مشتعل بشه شعله خاموش شده. من برای ناحیه شرمگاهی استفاده میکنم خیلی خوب جواب میده. البته اگر حوصله داشته باشید یا اگر میترسید میشه فندک رو زیاد نزدیک نکرد تا موها آتیش بگیره و فقط تا اونجایی نزدیک کنید تا موها چز داده بشن ولی آتیش نگیرن. اینطوری بیشتر وقت میگیره. من ترجیح میدم موهارو یجا آتیش بزنم بره پی کارش توی 3 سوت. فعلن که گوریل نشدم ولی اگر شدم جاهای دیگم هم از همین روش استفاده خواهم کرد

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
يه تجربه رو درجا خدمتتون بگم !
همونجور كه در صفحات قبل احتمالا خونديد من دنبالش بودم وكلي گشتم همون نيير رو پيدا كردم فقط در يك كلمه "مزخرف" ....به هيچ وجه دورش نريد ...
مهمترين مشكلش اينه كه نصف قوطي رو نميتونيد استفاده كنيد (سه تاشو امتحان كردم) از كار ميفته نميدونم چي ميشه فكر كنم سوراخش ميگيره (محلولش يكدست نيست ذرات جامدي داخلش هست كه فكر كنم باعث ميشه سوراخش بگيره)
مشكل دوم به درد موهاي نازك ميخوره اگه يكم موي بدنتون زخيم باشه (مثل موي سينه يا پشت) بايد نصف قوطي رو خالي كنيد و نيم ساعت سماق بمكيد !
بوي خيلي مزخرفي هم داره و ليزه ...بايد نيم ساعت با آب بشوريد شايد لزجيش از بين بره ...

اگه دوستان روش جايگزين ميدونن بگن ...

راستش من اسمشو نمیدونم
یه زمانی داداشم (فوتبالیسته، همیشه موهاشو میزنه) میگرفت منم استفاده میکردم خیلی خوب بود
ولی خودشم دیگه اسپری نمیخره نمیدونم چرا

:D يه چيزي مي خوام هي بگم ولي بي ادبيه ! هي نمي گم ! :D

نزن موهاي تنتو بابا حيفه .... اي بابا ... هر تايپيكي مي رم مي خوان موهاي تنشونو بزنن ... فقط دوجارو بزن !

اي بابا ! :D

واسه سيبيلام من كرم موبر صورت "سي نِ ره " مي زنم .... ولي تو نزن ...حيفه ! بذار باشه ... اوناي روتنت مثل جزيرست ! خيلي هم خوبه !

بابا سیبیلووو :lol: (شوخی)

تایید میشه
ببین من 100 بار به اینا گفتم ولی باورشون نمیشه که

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
خب تو دختري احساس منو درك مي كني !

آره ولی دلیل مهمترش اینه که تو هم دنیادیده ای، چیزای زیادی تو دنیا دیدی مثه من
smiley3052.gif

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
Bodygroom فیلیپس
البته من دخترم و خودم این دستگاهی که میگم رو استفاده نکردم.
اما ظاهرا بهترین چیزیه که وجود داره. مثل همون اسپری موبر موها رو از ته کوتاه میکنه.
چند جا تو اینترنت بجث حذف موهای زاید بوده دیدم پسرا نوشتن از این راضی ان مثلا اینجا:

http://www.powerbuilding.ir/forums/showthread.php?t=4295&page=2

اینم توضیحات که از یه سایت کپی کردم:
بنظرم اگر اندکی تحمل درد دارید و حوصله به خرج میدید به اپیلاتورها هم میتونید رو بیارید. با این روش موها خیلی دیرتر هم در میاد.
ممنون از اينكه زحمت كشيدي و جواب دادي :happy:
تحمل درد رو دارم (مخصوصا براي اينكه از شر اينا خلاص بشم)
اپيلاتور هم مردونه زنونه داره ؟چه مدلي پيشنهاد ميكنيد ؟بعد از استفاده جوش و اين چيزا هم ميزنه يا نه ؟

اول با وازلین پوست رو چرب کنید حسابی. بعدش فندک بزنید. موها سریع میسوزن و شعله خودش خاموش میشه قبل ازینکه پوست کوچک ترین آسیبی ببینه. درضمن طبیعی هست و مثل این کرم های مو بر و لیزر و .... هزار مدل سرطان بعدش نمیگیری :)

راستش هرچي فكر ميكنم به دو دليل از انجامش امتناع ميكنم
1.با آتيش رابطه خوبي ندارم !
2.از بوي موي سوخته حالم بهم ميخوره

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خواهش ميكنم !
312jtp0.gif

راستش من اسمشو نمیدونم
یه زمانی داداشم (فوتبالیسته، همیشه موهاشو میزنه) میگرفت منم استفاده میکردم خیلی خوب بود
ولی خودشم دیگه اسپری نمیخره نمیدونم چرا
به همون دليل كه گفتم
2qcmh45.gif

اين ديگه چيه ؟!جديده
190.gif

H A T E U N ! T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش هرچي فكر ميكنم به دو دليل از انجامش امتناع ميكنم
1.با آتيش رابطه خوبي ندارم !
2.از بوي موي سوخته حالم بهم ميخوره
گفتم که میتونی بجای آتیش زدن فقط چز بدی. درضمن اون لایه‌ی وازلینی که روی پوستت هست مثل یه سپر دفاعی از برخورد گرما به پوست جلوگیری میکنه.

درباره بوی بد هم که خب میری توی حموم و فن رو میزنی بعدم که کارت تموم شد دوش آب داغ رو باز میکنی و یه دوش میگیری بخار میاد همه جا رو میگیره بو از بین میره.

در هر صورت من خودم خیلی روی این مسئله حساسم و از تیغ و موبر و ... خوشم نمیاد چون side-effect دارن... خارش و حساسیت و جوش و حتی سرطان... بهترین روشی که بکار بردم تا حالا همین بوده.

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
خواهش ميكنم !
312jtp0.gif

به همون دليل كه گفتم
2qcmh45.gif

اين ديگه چيه ؟!جديده
190.gif
نمیدونم والا. یه پودره که توی آب حل میکنی و میمالی به بدنت و بعدش همش فرت میشه! البته کامل فرت نمیشه! ناخالصی هاشو با تیغ میزنی

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
گفتم که میتونی بجای آتیش زدن فقط چز بدی. درضمن اون لایه‌ی وازلینی که روی پوستت هست مثل یه سپر دفاعی از برخورد گرما به پوست جلوگیری میکنه.

درباره بوی بد هم که خب میری توی حموم و فن رو میزنی بعدم که کارت تموم شد دوش آب داغ رو باز میکنی و یه دوش میگیری بخار میاد همه جا رو میگیره بو از بین میره.

در هر صورت من خودم خیلی روی این مسئله حساسم و از تیغ و موبر و ... خوشم نمیاد چون side-effect دارن... خارش و حساسیت و جوش و حتی سرطان... بهترین روشی که بکار بردم تا حالا همین بوده.

نميدونم ...خب اگه راه كم خطر /بي بو تري باشه ترجيح ميدم :دي
اگه نشد امتحان ميكنم ...شهيد نشم ...شهيد راه پشم !:lol:

farhad_s5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها این بادی گروم فیلیپس به نظرم چیز خوبی هست !

من که تا هفته ی دیگه حتما یکیشو میگیرم!

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
اول با وازلین پوست رو چرب کنید حسابی. بعدش فندک بزنید. موها سریع میسوزن و شعله خودش خاموش میشه قبل ازینکه پوست کوچک ترین آسیبی ببینه. درضمن طبیعی هست و مثل این کرم های مو بر و لیزر و .... هزار مدل سرطان بعدش نمیگیری :)
توصیه می کنم از این روش های بابا بزرگی اصلا استفاده نکنید!
مگه کله پاچه هست که کزش می دی!

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,077

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,077
بدن باید اینجوری باشه
H_0114.jpg

یه سوال ؟
میشه اول با اسپری زد و بعد از چند که رشد کرد موهای دست باز تیغ یا ژیلت shave کرد باز؟

بالا