برگزیده های پرشین تولز

دوستداران سخت افزار بیان داخل

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سلام عرض میکنم خدمت دوستداران سخت افزار.
حالا چه حرفه ایش و چه غیر حرفه ایش.
پیشنهادی دارم که میتونه در غالب یک رقابت هم برگزار بشه .حالا یه چیزی باب شده به اسم چالش جدیدا که میشه هر دوش رو باهم ترکیب کرد و به یک مبحث جذابی رسوند.شاید جذابیت این مساله برای دوستانی که دستی بر آتش دارند و بدون نیاز به مشاور تقریبا سیستمی خریداری میکنند اینقدر زیاد نباشه که بخوان سیستمی پیشنهاد بدند.اما اگر بدونیم با این مشخصات ممکنه باعث بشیم که دوستی که نیاز فوری به یک مشاوره داره ، با دیدن این مشخصات مشکلش رو به راحتی حل کنه دیگه میتونیم راحت ازش نگذریم .
حقیقتا هم فکر میکنم انچنان زحمت و وقت گیر نیست که بخوایم راحت از کنارش رد بشیم.
در نهایت اگر دوستانی که مشاوره دادن دوست داشتن و نسبت به این مساله رضایت داشتن میتونیم در غالب رای گیری بین شرکت کنندگان واجد شرایط اون پیشنهاد بهتر رو بولد کنیم به عنوان گزینه بهتر خرید.
حالا اگر نظری پیشنهادی در این حوزه دارند دوستان بفرمایید تا باهم به یک تعاملی در این ارتباط برسیم و بعد مساله رو شروع کنیم.

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
درود
دوست عزیز دقیقا متوجه منظورتون نشدم.
شما سیستم میخواهید بهتون پیشنهاد بدیم؟
اگه آره بودجتون رو بفرمائید و کاربریتون رو و منم یه سیستمی بهتون معرفی کنم.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
درود
دوست عزیز دقیقا متوجه منظورتون نشدم.
شما سیستم میخواهید بهتون پیشنهاد بدیم؟
اگه آره بودجتون رو بفرمائید و کاربریتون رو و منم یه سیستمی بهتون معرفی کنم.
اره دقیقا. من مورد استفاده و بودجه رو مشخص میکنم . بعد دوستان صاحب نظر لیست پیشنهادشون رو میدم. بعد میتونیم به انتخاب کاربران یا پیشنهاد دهنده ها بهترین پیشنهاد رو مشخص کنیم

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
اره دقیقا. من مورد استفاده و بودجه رو مشخص میکنم . بعد دوستان صاحب نظر لیست پیشنهادشون رو میدم. بعد میتونیم به انتخاب کاربران یا پیشنهاد دهنده ها بهترین پیشنهاد رو مشخص کنیم
اوکی دوست عزیز بودجه و کاربری تون رو بفرمائید

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
دوستان من گفتم اول رای گیری انجام بشه که نسبت به این مساله تمایل چقدر وجود داره . تا موافقتی بین اعضا نباشه ، نمیشه کار رو شروع کرد.

mrar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان چرا کسی استقبال نمیکنه ؟ به نظرم خیلی ایده جالبیه ,در اون صورت دیگه نیازی نیست دوستان اینهمه تاپیک بزنن و سرعت مشاوره هم بیشتر میشه

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
دوستان چرا کسی استقبال نمیکنه ؟ به نظرم خیلی ایده جالبیه ,در اون صورت دیگه نیازی نیست دوستان اینهمه تاپیک بزنن و سرعت مشاوره هم بیشتر میشه
یکم حال و حوصله ها کم شده تو فضای فروم . الان همه دنبال این هستن سریع مشکل خودشون رو فقط حل کنند.:)

enjaha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان برای یه سیستم حولوحوش 3 تومن برنامه دارم
نظرتوو ن چیه یکی پیشنهاد 950تومن مینASUS P6X58D-E
سیپیوi7 x 990بافن
1150 گرافیک rx480 8g
پاور535 گرین 100 کارکرده باقی نون چی گفنین

enjaha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
رمو هاردو باقیرونظری ندارم

enjaha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
راستی یه لبتاب اچبی دارم یسپیو خوبهولی گرافیک زیرخطفقر پروبوک 6555bاچبی گرافیک4200 میشه گرافیک اضافه کرد یاتعویض

enjaha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام عرض میکنم خدمت دوستداران سخت افزار.
حالا چه حرفه ایش و چه غیر حرفه ایش.
پیشنهادی دارم که میتونه در غالب یک رقابت هم برگزار بشه .حالا یه چیزی باب شده به اسم چالش جدیدا که میشه هر دوش رو باهم ترکیب کرد و به یک مبحث جذابی رسوند.شاید جذابیت این مساله برای دوستانی که دستی بر آتش دارند و بدون نیاز به مشاور تقریبا سیستمی خریداری میکنند اینقدر زیاد نباشه که بخوان سیستمی پیشنهاد بدند.اما اگر بدونیم با این مشخصات ممکنه باعث بشیم که دوستی که نیاز فوری به یک مشاوره داره ، با دیدن این مشخصات مشکلش رو به راحتی حل کنه دیگه میتونیم راحت ازش نگذریم .
حقیقتا هم فکر میکنم انچنان زحمت و وقت گیر نیست که بخوایم راحت از کنارش رد بشیم.
در نهایت اگر دوستانی که مشاوره دادن دوست داشتن و نسبت به این مساله رضایت داشتن میتونیم در غالب رای گیری بین شرکت کنندگان واجد شرایط اون پیشنهاد بهتر رو بولد کنیم به عنوان گزینه بهتر خرید.
حالا اگر نظری پیشنهادی در این حوزه دارند دوستان بفرمایید تا باهم به یک تعاملی در این ارتباط برسیم و بعد مساله رو شروع کنیم.
اینجا رو عرض کردم

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سلام دوستان برای یه سیستم حولوحوش 3 تومن برنامه دارم
نظرتوو ن چیه یکی پیشنهاد 950تومن مینASUS P6X58D-E
سیپیوi7 x 990بافن
1150 گرافیک rx480 8g
پاور535 گرین 100 کارکرده باقی نون چی گفنین
کلا خرید سیستم هایی با اینقدر نسل گذشته به نظر من اشتباهه مگر استفاده خاصی داشته باشید که تو اون رنج قیمت با این قطعات فقط قابل تامین باشه. وگرنه سیستم عادی اگر بخواین بهترینش مادربرد و پردازنده به روز هست.
در مورد کارت گرافیک اگر بحث بازی باشه کارت خیلی خوبیه اما اگر مورد استفاده خاصی دارید باید ببینید کارت گرافیک AMD اصلا تو حوزه کاری شما به درد بخور هست یا نه.

biautiful_2012

Registered User
لایک‌ها
230
بالا