برگزیده های پرشین تولز

دکتر خیلی ماهر برای ستون فقرات میشناسید؟

Farbodmcp

Registered User
لایک‌ها
2
در مورد آقای دکتر گنجویان هم تعریفشون را زیاد شنیدم ولی شخصا زیاد باهاشون موافق نیستم که البته مخالفت من ارزشی نداره صرفا دلایل شخصی داره که یکیش برمیگرده به دست آویزی که ایشون درست کردن تا هر ارتوپدی بتوانه خلاف کنه. ;) طبق تعریف دیگران و شنیده ها ، ایشون ارتوپد حاذقی هستند.

_P30_

Registered User
لایک‌ها
89
همچنان نیازمند یاری سبزتان هستیم. :)

Farbodmcp

Registered User
لایک‌ها
2
همچنان نیازمند یاری سبزتان هستیم. :)

مشکل دوست شما را با یکی از اساتید جراح مغز مطرح کردم ایشون هم تشخیص اولیه منو تایید کردند به هر حال بیمار باید ایمان داشته باشه که پزشکش در اون لحظه حساس بهترین کار را براش انجام داده حتی اگر روش بهتری هم وجود داشته باشه.

ایشون متذکر شدن به خاطر حساسیت جراحی ایشون حتما باید توسط یک تیم متشکل از جراح قبلیشون (دکتر نادری)، جراح عمومی فلوی لاپاراسکوپی، جراح استخوان و جراح مغز تحت عمل مجدد قرار گیرند.

_P30_

Registered User
لایک‌ها
89
سلام, از جوابتون ممنونم. نظرتون راجع به دکتر کریم حدادیان که تو بیمارستان دی کار میکنند چیه؟

_P30_

Registered User
لایک‌ها
89
بعد از کلی جستجو تونستم اسامی چند متخصص مغز و اعصاب که تو بیمارستان دی و کسری کا میکنند رو پیدا کنم ولی نمیدونم کدومشون فوق تخصص ستون فقرات هستند سایت **** پزشکی هم کمکی نکرد. اگه اطلاع دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.

دکتر محمد برقعی
دکتر ناصر سدیفی
دکتر سید ابراهیم کتابچی
دکتر محمدعلی بیطرف
دکتر عبدالرضا شیخ رضایی
دکتر مسعود شابه پور
دکتر مهدی حبیبی

Farbodmcp

Registered User
لایک‌ها
2
خواهش میکنم دوست عزیز :) . فکر میکنم بهترین راه حل که تشکلیل تیم جراحی است را خدمتتان عرض کردم. پایینترین جراح در آن تیم خیلی بهتر از بالاترین جراح به تنهایی عمل خواهد کرد پس در بند انتخاب بهترین نباشید.

جراح مغز فوق تخصص ستون فقرات نداریم اگر هم داریم من اطلاع ندارم. فلو و فوق ستون فقرات ورودیش از جراحی استخوان و مفاصل است .

دو جور جراح مغز داریم: 1. آچار فرانسه که متخصص و جراح مغز هست.
2. فقط جراح مغز است و کار تخصصی (تشخیصی) انجام نمیدهد. به عبارت دیگه فقط عملی است! :D

سعی کنید به فرد شماره 2 مراجعه کنید.

کسی که رنج نظامش بین 30000 تا 60000 است بهترین گزینه از نظر تطابق آموختن علم جدید همراه با تجربه کاری است. متاسفانه پزشکان خیلی مسن از دانش نوین چیزی نمیدونن و جوانترها بی تجربه و خام هستند. (عمرا! :D )

اگر مشکل مالی ندارند، هر دو بیمارستان دی و کسری محل مناسبی برای انجام این عمل است.

دقیقا اطلاع ندارم پروفوسور سمیعی دوباره کی به ایران میان ولی میتوانید با کمی تحقیق از ایشون وقت بگیرید. قعطا بالاتر از ایشون در زمینه جراحی مغز و اعصاب در دنیا وجود نداره . حتی اگر جراحی دوست شما در زمینه روتین ایشون هم نباشه بی شک شخصی مثل خودشون را برای انجام جراحی معرفی خواهند کرد .

Name: Madjid Samii, MD PhD Read Bio
Address: International Neuroscience Institute
Rudolf-Pichlmayr-Str. 4
Hannover 30625
Country: Germany
Telephone: (51) 127092700
Fax: (51) 127092706
E-mail: [email protected]
website:http://www.ini-hannover.de/en/home.html
bio:http://www.societyns.org/society/bio.aspx?MemberID=15543

mahtabbbb

Registered User
لایک‌ها
11
از من میشنوید اول نظر جراحان مغز و اعصاب رو بشنوید. بعد پیش فوق تخصص ستون فقرات برید.

در مورد دکتر پرویز حبیب الله زاده هم همونطور که فکر میکردم جزو ارتوپدهای عزیز تشریف دارن! دوست عزیز کار کردن به عنوان یک پزشک و کسب گواهی کار در بیمارستان X برابر نیست با فوق تخصص یا حتی فلوشیپ. شما پیش هر کسی میخواید برید اول تخصص ایشون رو در سایت **** پزشکی چک کنید. آقای دکتری که فرمودید از نظر وزارت بهداشت و درمان به عنوان جراح و متخصص ارتوپدی شناخته میشن نه فوق تخصص!! فوق تخصص ستون فقرات خیلی کم گیر میاد چون کار هر کسی نیست. ارتوپدی که به این درجه رسیده تقریبا از نظر کلاس کاری با جراح مغز برابری میکنه. کماکان پیشنهاد میکنم برای تشخیص پیش متخصص مغز و برای جراحی ایشون شما را به جراح مغز معرفی میکنن.

برای چک کردن وضعیت تخصص پزشک مورد نظرتون روی لینک زیر کلیک کنید:

http://www.irimc.org/searchinfo.aspx

به هر حال هر کاری کردید انشاالله زودتر دوستتون خوب شه.

منم مهره آخر ستون فقراتم مشکل داره. پیش یه دکتر ارتوپد رفتم که ماشاءالله دقیقه ای مریض میبینه و مردم خیلی قبولش دارن. گفت فعلا دارو کافیه. پیش یکی دیگه رفتم گفت چیزیت نیست پیاده روی کن. ماشاءالله هر کی یه جوابی میده و معلوم نیست کی راست میگه.
با تشکر فریبا

Farbodmcp

Registered User
لایک‌ها
2
منم مهره آخر ستون فقراتم مشکل داره. پیش یه دکتر ارتوپد رفتم که ماشاءالله دقیقه ای مریض میبینه و مردم خیلی قبولش دارن. گفت فعلا دارو کافیه. پیش یکی دیگه رفتم گفت چیزیت نیست پیاده روی کن. ماشاءالله هر کی یه جوابی میده و معلوم نیست کی راست میگه.
با تشکر فریبا

چه کسی تشخیص داده مهره آخر ستون فقراتتون مشکل داره؟ چه مشکلی؟ با چه روشی تشخیص دادن؟ چه دارویی براتون تجویز کردن ؟

معمولا درمانهای غیر تهاجمی مثل داروهای مسکن ساده و پیاده روی جهت کم کردن علائم تغییرات زودهنگام دژنراتیو در ستون فقرات پیشنهاد میشن. اگر راهنمایی بیشتر خواستید pm بزنید در خدمتتون هستم.

amir5050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بهترين جراح ستون فقرات ايران پرفسورنعمتي هست كه سالي 1 الي 2 بار مياد ايران عمل ميكنه
اگر كسي خواست به من ايميل كنه راهنماييش كنم .

[email protected]

بالا