برگزیده های پرشین تولز

دکتر فوق تخصص جراحی بینی عالی سراع دارید؟

silensio21

Registered User
لایک‌ها
250
سلام

از شما عزیزان می‌خواستم یک دکتر فوق متخصص جراجی زیبایی بینی معرفی کنید
یکی از دوستان در یک حادثه دماغش شکسته است، به یک دکتر غیر معروف مراجعه می‌کند
برای جا انداختن بینی، بعد از عمل مشخص می‌شود آن دکتر اصلن درست جا نیانداخته، دماغ
رفیق ما هنوز کج است، از لحاظ تنفسی هم دچار مشکل است همچنین امکان و زمان جاانداختن
هم بینی گذشته است. برای همین باید به یک پزشک فوق متخصص خیلی خوب مراجعه تا عمل جراحی
روی بینی او انجام شود بعد از آن عمل هم دیگر می‌ترسد به هر دکتری مراجعه کنید.

حالا اگر شما لطف کنید یک یک دکتر فوق متخصص جراجی زیبایی بینی که تعریفش را شنیده‌اید
در (تهران) به ما معرفی کنید سپاس‌گذار شما می‌شوم

با احترام

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
ent که بورد فوق تخصصی نداره. اگه کسی گفت فوق تخصص هست در این زمینه بدونید کلاهبرداره!

فلوی ترمیم بینی هم من تا حالا ندیدم. البته فلوی راینوپلاستی (تلفیقی از تکنیکهای بورد زیبایی + بورد پلاستیک و ترمیمی) هست ولی اونی که شما میخوای کار همون متخصص هست. باید یه متخصص خوب گیر بیارید.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
دکتر محسن نراقی از لحاظ علمی در این زمینه معروف هستند. متخصص گوش و حلق و بینی هستند و اگر اشتباه نکنم فلوشیپ بینی (گفته خودشون هستش).

استاد دانشگاه هستند و در بیمارستان امیراعلم کار می کنند. البته خوب قاعدتا اگر مشاوره و کار بهتر می خواین باید برین مطب شون.

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دکتر محسن نراقی از لحاظ علمی در این زمینه معروف هستند. متخصص گوش و حلق و بینی هستند و اگر اشتباه نکنم فلوشیپ بینی (گفته خودشون هستش).

استاد دانشگاه هستند و در بیمارستان امیراعلم کار می کنند. البته خوب قاعدتا اگر مشاوره و کار بهتر می خواین باید برین مطب شون.

دوست عزیز من این دکتر رو اصلا پیشنهاد نمی کنم.
دکتر نراقی از دکتر های معروف تلویزیون هستند و به همین دلیل قیمتشون در حد خداوندگاره. در ضمن کارشون هم از لحاظ زیبایی خیلی عالی نیست.
سال قبل برای عمل بینی خانمم تقریبا 70 یا 80 درصد پزشکان زیبایی و ENT تهران رو دیدم. به دلیل اشنایی که با چشم پزشکان داشتم و به دلیل یکی بودن اتاق عمل ENT و چشم سر عمل خیلی ها رفتم./
به نظرم دکتر کلانتر هرمزی پایین تر از ظفر در شریعتی کارشون از همه بهتر اومد.
من ایشون رو پیشنهاد می کنم.

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
دکتر نراقی از دکتر های معروف تلویزیون هستند و به همین دلیل قیمتشون در حد خداوندگاره. در ضمن کارشون هم از لحاظ زیبایی خیلی عالی نیست.
سال قبل برای عمل بینی خانمم تقریبا 70 یا 80 درصد پزشکان زیبایی و ENT تهران رو دیدم. به دلیل اشنایی که با چشم پزشکان داشتم و به دلیل یکی بودن اتاق عمل ENT و چشم سر عمل خیلی ها رفتم./

ایشون رئیس انجمن راینوپلاستی ایران و دارای فلوی راینوپلاستی هستند. ولی من هم کاملا با شما موافقم. یکی دو سال پیش که دستمزد خودش فقط 18 میلیون بود. الآن باید بالای 20 باشه.

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
ایشون رئیس انجمن راینوپلاستی ایران و دارای فلوی راینوپلاستی هستند. ولی من هم کاملا با شما موافقم. یکی دو سال پیش که دستمزد خودش فقط 18 میلیون بود. الآن باید بالای 20 باشه.

زیاد به این موارد توجه نکنید. قیمتشون واقعا بالاست. هیچ دلیلی برای این کار نیست. نمی دونم چرا مراجع قانونی چشمشون رو روی این موارد بستند.

javidx

Registered User
لایک‌ها
8
برو انجمن ninisite از اونا سوال کن یه تاپیک برای بینی دارن خانوما تا تاریخچه همه دکترارو میدونن ازشون سوال کنید

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482

قیمت جراحی دکتر کلانتر چقدره ؟
منم تعریفشو خیلی شنیدم

http://www.drkalantar.ir/

Last edited:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
ایشون پزشک فوق تخصص خواستند، من هم تنها کسی که حدس می زدم فلوشیپ باشند رو معرفی کردم.

البته دو موردی که نوشتید درسته. نتیجه کارشون از لحاظ زیبایی خیلی عالی نیست و قیمت کارشون گرونه، ولی از لحاظ علمی در کار خودشون بسیار استاد هستند، بینی کسی رو از لحاظ عملکردهای بینی مثل تنفس خراب نمی کنند، و برای حل کردن مشکلی که جای دیگه به وجود اومده میشه پیشنهاد کردشون.
زیاد به این موارد توجه نکنید. قیمتشون واقعا بالاست. هیچ دلیلی برای این کار نیست. نمی دونم چرا مراجع قانونی چشمشون رو روی این موارد بستند.
علتش به خاطر اینه که تهران پر از پزشکان خودی هستش و کسی تمایل به گیر دادن به پزشکانی که توی تهران و شهرهای بزرگ دیگه کار می کنند نداره و بیشتر پزشکان شاغل در شهرستان ها که عمدتا بسیار قوی تر و باسوادتر از این آقایون هم هستند درگیر قضایایی مثل زیر میزی و مبالغ اضافه و... می شن، نه نورچشمی ها.

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
من پیش احمدی مقدم عمل کردم..

ایشون:

http://www.plasticsurgeons.ir/medProfUsr/profile.aspx?lang=Fa&u=ahmadimoghaddam

فوق تخصص جراحی پلاستیک و عضو انجمن جراحان زیبایی ایران.

سعی کنید دکتری که انتخاب میکنید حتما فوق تخصص جراحی پلاستیک باشه.

اینم لیستشون:

انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران [پیدا کردن جراح پلاستیک]

A R @ M

کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
من فکر میکردم نراقی خوب عمل میکنه
چند روز پیش یکی 2نفرو دیدم عمل کرده بودن اصلا هم راضی نبودن از نظر ظاهری
مامان یارو فحش میداد به دکتر که بینی بچمو خراب کرده:D
ولی خب زیر دست این دکتر که بری حداقل میتونی از نظر تنفسی مطمئن باشی که مشکلی پیش نمیاد
حالا منم 4 مهر پیش نراقی نوبت دارم
عمرا اگه برم:wacko:
برم سراغ کلانتر
نراقی هم واقعا بالا میگیره
اگه کسی از حدود قیمت کلانتر چیزی میدونه به من بگه لطفا

A R @ M

کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
من پیش احمدی مقدم عمل کردم..

ایشون:

انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران [نمایش پروفایل]

فوق تخصص جراحی پلاستیک و عضو انجمن جراحان زیبایی ایران.

سعی کنید دکتری که انتخاب میکنید حتما فوق تخصص جراحی پلاستیک باشه.

اینم لیستشون:

انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران [پیدا کردن جراح پلاستیک]

راضی هستی؟
از نظر ظاهری و خصوصا تنفسی ..؟

---
تعریف شیروانی هم زیاد شنیدم
قیمت حدود 6 تومن
ولی میگن خیلییییییییی کوچیک میکنه

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
من فکر میکردم نراقی خوب عمل میکنه
چند روز پیش یکی 2نفرو دیدم عمل کرده بودن اصلا هم راضی نبودن از نظر ظاهری
مامان یارو فحش میداد به دکتر که بینی بچمو خراب کرده:D
ولی خب زیر دست این دکتر که بری حداقل میتونی از نظر تنفسی مطمئن باشی که مشکلی پیش نمیاد
حالا منم 4 مهر پیش نراقی نوبت دارم
عمرا اگه برم:wacko:
برم سراغ کلانتر
نراقی هم واقعا بالا میگیره
اگه کسی از حدود قیمت کلانتر چیزی میدونه به من بگه لطفا
فقط از لحاظ زیبایی بد عمل می کنند، از لحاظ علمی و از نظر تنفس و خراب نکردن عملکرد طبیعی بینی کارشون عالیه.

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
راضی هستی؟
از نظر ظاهری و خصوصا تنفسی ..؟

---
تعریف شیروانی هم زیاد شنیدم
قیمت حدود 6 تومن
ولی میگن خیلییییییییی کوچیک میکنه

من پلیپ داشتم..این پلیپ از داخل بود و زده بود بینی رو کج کرده بود!
یعنی 2 تا عمل همزمان انجام داد..هم پلیپ هم زیبایی...خب خیلی سخته..در کل 95% از نظر ظاهری راضیم..اون 5% م به خاطر اینه که من کلا زیادی حساسم :دی دوس داشتم مثل مانکنا در بیاد ..هه هه...
کلا یه کم هم شانسی هست..به نظرم هیچ دکتری نیست که 100% مریضاش..100% راضی بوده باشن ..باید به میانگین نگاه کنید..

یه چیزم بگم..شما که میرید دکتر جراح پلاسیتک همینجوری فرت فرت مریضاشونو اونجا میبینید که بینیشونو عمل کردن و اومدن تا دکتر ببینه..اونجا هم کلی اطلاعات گیرتون میاد..
چون بعد از عمل باید چند بار برید مطب...پس اونایی که عمل کردن و میان..ازشون سوال کنید.
از نظر تنفسی هم هیچ مشکلی ندارم..
چند نفر توی خیابون ازم پرسیدن آقا بینیتو کجا عمل کردی :دی
البته خیلی وقت پیش عمل کردم فکر کنم 4 سال شده باشه..

cclboys

Registered User
لایک‌ها
447
بینی چندتا از بازیگرا رو دکتر مسعود صحرائیان عمل کرده، دکتر جانثاری هم هست که عادت داره بینی رو زیاد بالا بده یکی از بچه محلامون رفت پیشش عمل کرد الان به سینا گراز معروف شده، اگه هنوز میشه بینی رو جا انداخت بگو آدرس حرفه ای ترین شخصی که در این زمینه وجود داره و میتونه جا بندازش رو برات پ.خ کنم

A R @ M

کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
من پلیپ داشتم..این پلیپ از داخل بود و زده بود بینی رو کج کرده بود!
یعنی 2 تا عمل همزمان انجام داد..هم پلیپ هم زیبایی...خب خیلی سخته..در کل 95% از نظر ظاهری راضیم..اون 5% م به خاطر اینه که من کلا زیادی حساسم :دی دوس داشتم مثل مانکنا در بیاد ..هه هه...
کلا یه کم هم شانسی هست..به نظرم هیچ دکتری نیست که 100% مریضاش..100% راضی بوده باشن ..باید به میانگین نگاه کنید..

یه چیزم بگم..شما که میرید دکتر جراح پلاسیتک همینجوری فرت فرت مریضاشونو اونجا میبینید که بینیشونو عمل کردن و اومدن تا دکتر ببینه..اونجا هم کلی اطلاعات گیرتون میاد..
چون بعد از عمل باید چند بار برید مطب...پس اونایی که عمل کردن و میان..ازشون سوال کنید.
از نظر تنفسی هم هیچ مشکلی ندارم..
چند نفر توی خیابون ازم پرسیدن آقا بینیتو کجا عمل کردی :دی
البته خیلی وقت پیش عمل کردم فکر کنم 4 سال شده باشه..

در مورد شانس هم موافقم
الان هم واقعا گیرکردم
اصلا نمیدونم کجا برم و این بینی رو دست کی بدم:wacko:
خیلی دکترا رو دیدم
فتاحی..فرخی ..نراقی شیروانی صحرائیان
البته خدا رو شکر من نه انحراف دارم و نه از نظر تنفسی مشکل دارم
ولی واقعا گیج شدم
کمممممممک:(

فقط از لحاظ زیبایی بد عمل می کنند، از لحاظ علمی و از نظر تنفس و خراب نکردن عملکرد طبیعی بینی کارشون عالیه.

دقیقا
ولی خب برای اونایی که مشکل تنفسی ندارن و برای زیبائی بیشتر دنبال جراحی هستن اصلا کیس مناسبی نیست

A R @ M

کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
بینی چندتا از بازیگرا رو دکتر مسعود صحرائیان عمل کرده، دکتر جانثاری هم هست که عادت داره بینی رو زیاد بالا بده یکی از بچه محلامون رفت پیشش عمل کرد الان به سینا گراز معروف شده، اگه هنوز میشه بینی رو جا انداخت بگو آدرس حرفه ای ترین شخصی که در این زمینه وجود داره و میتونه جا بندازش رو برات پ.خ کنم

صحرائیان هم بدک نیست
دکتر مسعود صحرائيان

منتها آدم نمیتونه به این نمونه عملا اطمینان کنه
چون هم بهترین رو انتخاب میکنن و هم اینکه عکسا روکلی دستکاری میکنن
بهترین راه رفتن و نشستن تو مطبه
آخ که متنفرم از این بینی های سر بالا
از 100 کیلومتری سوراخ بینی طرف مشخصه

من از دکتر فرهاد حافظی هم خیلی شنیدم
ظاهرا بینی حدیث فولادوند رو هم این آقا عمل کرده
این هم نمونه عمل ها ..

Welcome to the WebSite of Dr. Hafezi >> Photo Gallery

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
خب عزیز..نهایت همه میان اینجا و هر کس میگه فلان دکتر خوبه..

به نظرم به همه دکتر های پیشنهادی سری بزنید و از مریضای داخل مطب که عمل کردن سوال کنید که راضین یا نه! حداقل از 5 نفر میتونید سوال و بینیشونو از نزدیک ببینید!
این خلی تاثیر داره..

یه سایت هم هست که دوستمون گفتن..نی نی سایت..اونجا یه تاپیک داره مخصوص این 99% هم خانوم هستن..اونجا هم تجربه ها رو بخونید.

ولی بارم بهتون تاکید میکنم.

پیش دکتری که فوق تخصص جراحی پلاستیک نیست نرید! بیخیال همچین دکتری بشید .چون ریسکش بالاتر هست.

فوق تخصص های جراحی پلاسیتک و زیبایی بهترین گزینه ها هستن.

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
بالا