برگزیده های پرشین تولز

رانا بخرم یا پژو 206 یا تندر 90 ؟!

hamidrezaaaa

Registered User
لایک‌ها
116
اسپورت كردن دنياييه ها
كسايي رو ديدم پرايد هاچبك ميخرن اندازه پول يه پژو خرج اسپورت كردنش ميكنن
من كه ماشينم رو اصلا بهش نميرسم . همين كه موتور ايناش سالم باشه كافيه . مهم اينه كه راه بره كه خدارو شكر راه ميره :D

Katy.Perry

Registered User
لایک‌ها
210
l3t8rgrj7cx3h8y2h.jpg

واااااااااااااااااای....:blink:

mehdi_08

Registered User
لایک‌ها
82
ها کاکو ...
جفتش فول بودن ، اسم بندی ایرانخودرویی ها رو نمیدونم ، اما مثلِ E2LP پاررس خودرو !

@ استارتر :
اینو هم یادم رفت بگم که :
صندلی های 206 از ال 90 خیلی راحت تره ... کلا" توصیه میکنم هر طور شده ، قبل از خرید با هر دوش رانندگی کنی
بعدش باز شدن ایربگ تابع شرایط خاصه و باید ضربه از روبه جلو و به اندازه کافی باشه تا ایربگ باز بشه
یونیت ایربگ پارس خودرو با ایران خودرو هیچ فرقی نداره و هر دو خارجی هستن

black_ice

Registered User
لایک‌ها
41
ال 90 از شرکت پارس خودرو
206 اس دی وی 8 یا 9

bixbox1990

Registered User
لایک‌ها
15
l90 ایران خودرو یه جورایی بهتر از پارس خودرو هست
ایران خودرو نسبت به پارس خودرو نرم تر هست تجربه اش را داشتم با هر دو هم (وقتی زیر 5000 کار کرده بودن) رانندگی کردم ولی ایران خودرویی بهتر بود
پارس خودرویی خیلی خشک بود اصلا حالی بهم نداد
البته از چند نفر هم که از پارس خودرو گرفته بودندپرسیدم: میگفتن ماشین خشکی هست نسبت به ایران خودرو

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
دوست عزیز 206 بگیر . یا وی 8 یا وی9

تمام قطعات 206 رو خالی کردن تو رانا با یه اتاقه دیگه با موتور tu5

الان موتور tu5 دویست و شش رو روی پارس . سمند و 405 و حالا روی رانا گذاشتن

ولی یکم اگه محدودیت بودجه رانا پیش خرید کن

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
از تمامی دوستان که راهنمایی کردن واقعا ممنونم . خیلی استفاده کردم از نظرات . به احتمال خیلی زیاد همون ال 90 رو میگیرم . در مورد اسپرت کردن هم کار خاصی نمیخوام بکنم یه کپ کردن یه رینگ یه سیستم صوتی خیلی معمولی :D و دوستمون که گفتن اهل کل کل های خیابونی اصلا تو فاز این چیزا نیستم ! چون بازی کردن با جون خودت و هیچ سود دیگه ای نداره :) باز هم از تمامی دوستان گلم ممنونم . و یه چیز دیگه اینکه من پول در حد 16-17 دارم . ولی پایین ترین مدل 206 SD آپشن v20 که از همه ارزون تر همین 16-17 . ولی 8 سوپاپ !! ولی مدل های بالاتر مثل وی 8 و ی9 و.. همه 19 به بالا که اونا 16 سوپاپ ! پس با پولی که من دارم فکر کنم بهترین گزینه همین ال 90 باشه .

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
از تمامی دوستان که راهنمایی کردن واقعا ممنونم . خیلی استفاده کردم از نظرات . به احتمال خیلی زیاد همون ال 90 رو میگیرم . در مورد اسپرت کردن هم کار خاصی نمیخوام بکنم یه کپ کردن یه رینگ یه سیستم صوتی خیلی معمولی :D و دوستمون که گفتن اهل کل کل های خیابونی اصلا تو فاز این چیزا نیستم ! چون بازی کردن با جون خودت و هیچ سود دیگه ای نداره :) باز هم از تمامی دوستان گلم ممنونم . و یه چیز دیگه اینکه من پول در حد 16-17 دارم . ولی پایین ترین مدل 206 SD آپشن v20 که از همه ارزون تر همین 16-17 . ولی 8 سوپاپ !! ولی مدل های بالاتر مثل وی 8 و ی9 و.. همه 19 به بالا که اونا 16 سوپاپ ! پس با پولی که من دارم فکر کنم بهترین گزینه همین ال 90 باشه .

از انتخابت پشیمون نمیشی ... پیشاپیش مبارک باشه

فقط میمونه رنگ ، که یا مشکی یا سفید ، نری نقره ای بخری که خودمو میکشم :دی

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
گل به خرجِ بالا معروفه ها ... اونم برای رانندگی درون شهری
از 206 بهرته ، اما از l90 نه ... با اینکه 1800هست ، اما نمیتونه ال90 رو بگیره !
این خرج بالا رو هم بچه های همین جا میگن , ولی از قیافش خوشم میاد سواریش هم میگن خیلی خوبه

به قول بچه ها فقط یه بدیه خیلی بزرگ داره و اونم اینه که دخترا بهش پا نمیدن :D

حمید تو خر بگیر ! از پراید ایمن تره

یه خر در حد و بدون زدگی , فنی سالم سراغ داشتی خبرم کن :D

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
این خرج بالا رو هم بچه های همین جا میگن , ولی از قیافش خوشم میاد سواریش هم میگن خیلی خوبه

به قول بچه ها فقط یه بدیه خیلی بزرگ داره و اونم اینه که دخترا بهش پا نمیدن :D

یه خر در حد و بدون زدگی , فنی سالم سراغ داشتی خبرم کن :D

حمید با پراید بودی گفتن 1400 تا ! با گل بری می ره رو تعداد پیامبرها !

alishadmehr

Registered User
لایک‌ها
135
206 صندوق دار نگیر فقط هر موقع میبینمش نزدیکه بالا بیارم !:hmm:

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
از انتخابت پشیمون نمیشی ... پیشاپیش مبارک باشه

فقط میمونه رنگ ، که یا مشکی یا سفید ، نری نقره ای بخری که خودمو میکشم :دی

نه بابا خودمم نقره ای اصلا دوست ندارم . نظر خودم رو مشکی بود . خانواده رو هم راضی کردم همون مشکی شد :D:) فقط داداش یه سوال ماشین گفتی فنر نمیدونم چی چی بندازم :D مخیوام طوری بشه هم خوشگل بشه هم اینکه روی مانع ها اصلا گیر نکنه و راحت رد بشه . اخه میبینم کپ میکنن بعد روی مانع ماشین کج میکنن کلی قر و فر میان تا رد بشن :D من اصلا اینجوری دوست ندارم ! این عکس ببین . اگه اینطوری بیارمش پایین روی مانع گیر میکنه یا نه ؟! اخه خیلی خوشگل میشه کپ میشه :D

06637609739745388035.jpg

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
نه بابا خودمم نقره ای اصلا دوست ندارم . نظر خودم رو مشکی بود . خانواده رو هم راضی کردم همون مشکی شد :D:) فقط داداش یه سوال ماشین گفتی فنر نمیدونم چی چی بندازم :D مخیوام طوری بشه هم خوشگل بشه هم اینکه روی مانع ها اصلا گیر نکنه و راحت رد بشه . اخه میبینم کپ میکنن بعد روی مانع ماشین کج میکنن کلی قر و فر میان تا رد بشن :D من اصلا اینجوری دوست ندارم ! این عکس ببین . اگه اینطوری بیارمش پایین روی مانع گیر میکنه یا نه ؟! اخه خیلی خوشگل میشه کپ میشه :D

06637609739745388035.jpg

ایول .. حالش رو ببر ... ببین 4 انگشت فاصله باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد ، مشکل از وقتی شروع میشه که دست به رینگ و لاستیک بزنی و ارتفاع رو مثِ این عکس بیاری پایین ، بعضی ها گلگیر رو باد میدن که چرخ زارررت گیر نکنه زیرش ، ببین ماشین خانوادگی هم هست ، شما حساب کن 1 دفعه میخوایی صندوق عقبش 1 چیز سنگین بگذاری ، حالا حساب کن این ارتفاع رو هم زدی :دی ... اون موقع هست که خانواده گرامی فحش نثارتون میکنن :دی

من خودم دست به ارتفاعش نزدم ، کلا" زیاد خرجش نکردم ، اما همینطوریش هم حال میده ...

راستی حتما" نمد زیر کاپوت بگیر براش وقتی اومد دستت ، مارکش رو یادم نیست ، اما بهترینش رو بگیر

ادیت : رینگ سلیقه ای هست ، اما تو خیابون ببین رینگ ها رو بعد برو بگیر ... رینگی بگیر که تو مایه های رینگِ فابریک خودش باشه ، رینگ پُر پره ، رینگ 3-4 پره پهن ، رینگ شاخ گوزنی ، این 3 تا اصصصلا" به ال 90 نمیاد :دی

بالا