برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای مهاجرت و اقامت

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
عاره

Sent from my LG-E425 using Tapatalk 2

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
البته اگه اونا اونجا رزیدنت یعتی شهروند باشن

Sent from my LG-E425 using Tapatalk 2

only_flight

Registered User
لایک‌ها
595
فقط اسکاندیناوی.....با حکومت سوسیالیستی که داره خوب به مردمش میرسه....فقط هواش سرده اونم به Kiرت....پول باشه ، رفاه باشه ...سرما رو وللش

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
فقط اسکاندیناوی.....با حکومت سوسیالیستی که داره خوب به مردمش میرسه....فقط هواش سرده اونم به Kiرت....پول باشه ، رفاه باشه ...سرما رو وللش

وقتی تو اون سرما اب توی kiرت هم یخ زد حالت جا میاد!

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
تو صفحه قبل پستی که من گذاشتم کمک خواستم درباره مهاجرت به آلاسکا بخونید میبینید سرما اصلا مهم نیست

امکانات و رفاه و آسایش و ثبات سیاسی و امنیتی مهمه

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
حقوق یک گارسون 1500 تا 1200 دلار معادل(اگه دلار رو 3000 تومن بگیریم که میونم پایین میاد ) میشه 4500000 یا 3600000 تومن

درست حتی گیر آوردن این شغل هم گرفتاری داره اما میتونی به اون پیری بگی یه جواب قانع کننده بهم بده؟

من اون پست رو که میگه برای عملگی توی کشور خودت از همه جا موفق تری رو قبول ندارم. :)
ولی جواب شما هم جواب جامعی نیست ، چرا که باید در نظر بگیری تو کشوری که داری ازش حرف میزنی (که نمیدونم کجاست) اون حقوق چقدر قدرت خرید داره؟
شما که نمیتونی صبح بری سر کار توی اون کشور و بعد از ظهر بیای توی کشور خودت خرج کنی. شما باید با اون حقوق توی اون کشور زندگی کنی و تو بعضی از مناطق هزار و پونصد دلار پول هیچه. و چیزی بیش از اجاره ی یه خونه بسیار ساده با هزینه های مرتبطی مثل آب و برق و اینترنت و ... نیست و تو بعضی از مناطق هم کلی پوله و باهاش میشه یه خونواده رو اداره کرد.
و در کل این خیلی مسخرس که شما درامد یک کارگر مثلاً امریکایی رو با مخارج یک کارگر ایرانی مقایسه کنید ...
باید شاخص هایی مثل برابری قدرت خرید رو در نظر بگیرید به صورت کلی و موردی هم میشه بررسی کرد ...

ttawakol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اقامت آمریکا از طریق نامزدی
شرایط :
1- دختر
2- سن بین 18 الی 22
3- بهترین پیشنهاد مالی

[email protected]m

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
من اون پست رو که میگه برای عملگی توی کشور خودت از همه جا موفق تری رو قبول ندارم. :)
ولی جواب شما هم جواب جامعی نیست ، چرا که باید در نظر بگیری تو کشوری که داری ازش حرف میزنی (که نمیدونم کجاست) اون حقوق چقدر قدرت خرید داره؟
شما که نمیتونی صبح بری سر کار توی اون کشور و بعد از ظهر بیای توی کشور خودت خرج کنی. شما باید با اون حقوق توی اون کشور زندگی کنی و تو بعضی از مناطق هزار و پونصد دلار پول هیچه. و چیزی بیش از اجاره ی یه خونه بسیار ساده با هزینه های مرتبطی مثل آب و برق و اینترنت و ... نیست و تو بعضی از مناطق هم کلی پوله و باهاش میشه یه خونواده رو اداره کرد.
و در کل این خیلی مسخرس که شما درامد یک کارگر مثلاً امریکایی رو با مخارج یک کارگر ایرانی مقایسه کنید ...
باید شاخص هایی مثل برابری قدرت خرید رو در نظر بگیرید به صورت کلی و موردی هم میشه بررسی کرد ...
من مقایسه کردم البته برای کشوری مثل انگلیس نه امریکا.کاملا اونجا رفاه عمومیت بیشتری از ایران داشت.حاضرم ثابت هم بکنم با مدرک و دلیل...

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
من مقایسه کردم البته برای کشوری مثل انگلیس نه امریکا.کاملا اونجا رفاه عمومیت بیشتری از ایران داشت.حاضرم ثابت هم بکنم با مدرک و دلیل...

خب این واضحه رفاه و رسیدگی و .. ... تو اروپا خیلی بیشتر از آمریکاست بخاطر همین لقب دولتا رفاه گرفتن

اما تنوع قومیتی و نژادی تو آمریکا خیلی بیشتره و در اصل آایالات متحده آمریکا به معنا واقعی چند ملیتی هست و نژاد پرستی نسبت مثلا به ایرانی ها توش کمتره

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538

معلومه که رفاه عمومی بیشتر از ایرانه دوست عزیز! ولی شما داری میگی درامد یک خدمتکار در فلانجا بر فرض ماهی دو هزار دلاره که میشه شیش میلیون تومن ایران! این حرف این منظور رو تداعی میکنه که یک خدمتکار داره مثل یک ایرانی که شیش میلیون تومن درامد داره زندگی میکنه که کاملاً غلطه ، ولی این واضحه که رفاه در این اقتصاد ها از اقتصاد ایران بیشتره ، منم قبول دارم کاملاً. :) ولی ایراد من به اون بخش از حرفت بود :)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
معلومه که رفاه عمومی بیشتر از ایرانه دوست عزیز! ولی شما داری میگی درامد یک خدمتکار در فلانجا بر فرض ماهی دو هزار دلاره که میشه شیش میلیون تومن ایران! این حرف این منظور رو تداعی میکنه که یک خدمتکار داره مثل یک ایرانی که شیش میلیون تومن درامد داره زندگی میکنه که کاملاً غلطه ، ولی این واضحه که رفاه در این اقتصاد ها از اقتصاد ایران بیشتره ، منم قبول دارم کاملاً. :) ولی ایراد من به اون بخش از حرفت بود :)
البته به اين صورت هم نميشه بحث كرد! شما اون خدمتكاري كه ٢٠٠٠ دلار درامد داره( هر چند حداقل دستمرد بيشتر از اينه) رو از لحاظ سطح رفاهي با خدمتكار ايراني با درامد ٦٠٠ هزار تومن( ٢٠٠ دلار!) در ماه مقايسه كن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
نژاد پرستی تویه امریکا کمتر انسبت به ایرانی ها........شما یا نمی دونی امریکا کجاست یا نمی دونی نژاد پرستی چیه.......فیلمای 300 رو کجا ساختن....بازی حمله به ایران رو کجا ساختن......همین چند وقت پیش بود که یه دانش اموز ایرانی تویه دبیرستان امریکا رو به جرم ایرانی بودن زدن کتفشو شکستن......البته نمی گم اروپا اینجوری نیست ....اروپا و امریکا سرو ته یه کرباسن
آمريكا يه كشور مهاجر پذيره دوست عزيز و درصد نژاد پرستيش خيلي كمتر از اروپا و جاهاي ديگه هست. در مورد ايران و نژاد پرستي هم حرفي نزنيم بهتره!
تو خود آمريكا هم كلي فيلم ضد آمريكايي ساختن! حكومت ديكتاتوري نيست كه دولت، كارگردان و به خاطر ساخت فيلم بندازه زندان!

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
نژاد پرستی تویه امریکا کمتر انسبت به ایرانی ها........شما یا نمی دونی امریکا کجاست یا نمی دونی نژاد پرستی چیه.......فیلمای 300 رو کجا ساختن....بازی حمله به ایران رو کجا ساختن......همین چند وقت پیش بود که یه دانش اموز ایرانی تویه دبیرستان امریکا رو به جرم ایرانی بودن زدن کتفشو شکستن......البته نمی گم اروپا اینجوری نیست ....اروپا و امریکا سرو ته یه کرباسن

داداش زیاد اخبار تلویزیون نگاه نکن مغزتو خراب میکنه بعد فکرت بسته میشه بعد میگنده

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
داداش من ترجیح می دم اخبار کشور خودمو قبول کنم نه کشورایی که سالها به ما می گن محور شرارت و هر روز تحدیدمون می کنن و برامون فیلم 300 می سازن.....اگر تو عادت کردی هر روز یکی بیاد هی بهت دروغ تحویل بده و تو رو نادون فرض کنه چون می دونه تو نمی ری یه تحقیق کنی و پشبندش کلی فیلم بزن بزن امریکایی تحویلت بده و تو از ترس امریکایی بیافتی به مجیز گفتنشون به حودت ربط داره ولی من بیشتر از شعورم استفاده می کنم تا چشمم
پست پاک شد

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
امریکا که برای قشنگی و کلاس کار مهاجر قبول نمی کنه.....برای تامین نیروانسانیش برای کارخونه ها و ارتشش و کلا کارای رده ی دومی مهاجر قبول می کنه....یه فرمانده ی ارتش اسم ببر که مهاجره......صاحب یه شرکت گنده اسم ببر که مهاجره.....بله تویه امریکا فیلم می سارزن از دولت انتقاد می کنن ولی اصول امریکایی رو زیر سوال نمی برن.....نمیان فیلم بسازن بگن **** امریکا مشکل داره ....فیلم میسازن و می گن اگر کمبودی هست به خاطره فساد یه نفره......حالا همین فیلما هم نه درست حسابی اکران می شه و نه اسکار می گیره..ولی اینجا فیلم می سازن به همه چی فحش می ده بعد جشنواره هم می ره و جایزه می گیره......
در مورد نژاد پرستی تو ایران هم جک نگو.....معلوم نمی دونی نژاد پرستی چیه......تویه ایران کدوم کارگردان افتاد زندان.......لطفا حرف بی خود نزن......اگر میخوای بری امریکا برو ولی برای توجیه رفتنت اراجیف نباف و دروغ نگو

معلومه يه كشور براي نياز هاي خودش مهاجر ميگيره!! اتفاقا رفتن تو ارتش آمريكا كلي مزايا داره كه خود آمريكايي ها ميرن و به مهاجر ها نميرسه!!
تو آمريكا و كانادا و كلا كشور هاي مهاجر پذير افراد با توجه به توانايي ها و استعداد هاشون جاي پيشرفت دارن. ما ايراني ها فكر ميكنيم همه جاي دنيا مثل ما رفتاري رو كه با مهاجران افغان داريم با مهاجراشون دارن!! در صورتي كه نه تو افغانستان يك سال و خورده اي ديپلمات ها ما رو گروگان گرفتن نه هر روز پرچم مارو آتيش ميزنن و مرگ بر ايران ميگن و...
بعله شما درست ميگي! تو ايران نه نژاد پرستي هست نه كارگردان و روزنامه نگار و زنداني سياسي داريم. شما خوش باش!

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
امریکا که برای قشنگی و کلاس کار مهاجر قبول نمی کنه.....برای تامین نیروانسانیش برای کارخونه ها و ارتشش و کلا کارای رده ی دومی مهاجر قبول می کنه....یه فرمانده ی ارتش اسم ببر که مهاجره......صاحب یه شرکت گنده اسم ببر که مهاجره.....بله تویه امریکا فیلم می سارزن از دولت انتقاد می کنن ولی اصول امریکایی رو زیر سوال نمی برن.....نمیان فیلم بسازن بگن **** امریکا مشکل داره ....فیلم میسازن و می گن اگر کمبودی هست به خاطره فساد یه نفره......حالا همین فیلما هم نه درست حسابی اکران می شه و نه اسکار می گیره..ولی اینجا فیلم می سازن به همه چی فحش می ده بعد جشنواره هم می ره و جایزه می گیره......
در مورد نژاد پرستی تو ایران هم جک نگو.....معلوم نمی دونی نژاد پرستی چیه......تویه ایران کدوم کارگردان افتاد زندان.......لطفا حرف بی خود نزن......اگر میخوای بری امریکا برو ولی برای توجیه رفتنت اراجیف نباف و دروغ نگو
کارای رده دوم!!!
شما عرضه کارای رده اول داشته باشی بهش میرسی!با این حرفات معلومه عرضه ی ایران موندن خوب داری!
مثل ایران نیست یه عده........میشن همه کاره.
برادر زیاد تلویزیون خودمون نگاه میکنی یکم کمش کن!
فقط شما میفهمی نژاد پرستی چیه!ملت ایران بدون شک جزو یکی از کشورهایی هست که نژادپرستی توش بیداد میکنه حالا شما نتونستی ببینی مشکل خودته!نمونه ش رفتار ما با افغانی ها.
تو ایران کدوم کارگردان افتاد زندان!!!بگو کی نیوفتاده زندان!
رفتن و زندگی کردن تو هر کشوری به خود فرد ربط داره توجیح کردنی نیست!هر کسی ام عرضه ی رفتن به امریکا نداره وگرنه اکثر ایرانیا امریکا بودن!

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
......صاحب یه شرکت گنده اسم ببر که مهاجره.....
هر چی که گفتین رسما bullshit بود
صرفا جواب یه تیکه از حرفاتون
رییس شرکت دراپ باکس
ارش فردوسی
فردی ایرانی
با اون اونقد سرمایه که میتونه یه شهر رو بخره

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
هر چی که گفتین رسما bullshit بود
صرفا جواب یه تیکه از حرفاتون
رییس شرکت دراپ باکس
ارش فردوسی
فردی ایرانی
با اون اونقد سرمایه که میتونه یه شهر رو بخره
داداش از این مثال ها زیاده.
برو ببین هندی ها چه شرکت هایی که ندارن تو امریکا البته جمعیتشونم از ما خیلی بیشتره!
مدیر عامل جدید ماکروسافتم هندیه!
این نشون میده عرضه ش داشته باشی به همه جا میرسی که خیلی از ماها متاسفانه نداریم!

بالا