برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی جهت خرید مموری (micro sd 16 gig (class 10... ممنون اگر کمک کند

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
نه آقا همه ورودی ها رو داره اپتیکال هم ورودی داره هم خروجی ... من الان دارم از اپتیکش استفاده میکنم ... و اتفاقا تنها کارتیش هست که واقعا برای موزیک طراحی شده و هم هدفون ( تا 330 اهم جواب میده ) و تا سیستم 5.1 هم ساپرت میکنه

الآن دیگه کارت صدا های مینبورد هم 7.1 ساپورت می کنه ، ارزش نداره آدم این همه هزینه کنه اونوقت 5.1 باشه ساپرتش ...

این هزینه رو واسه یه اسپیکر کنه بهتره !

ما بیشتر برادر:blush:

در مورد این کیفیتی که میگی من شک دارم! اولا بحث سر MicroSD هستش! شاید تو SD برندهای مختلف تفاوت چشمگیری داشته باشن ولی تو MicroSD من مطمئن بهت میگم همه برند ها تقریبا منشاشون یکسانه و همگی 15-16 مگ رایت و 18-20 مگ رید دارن! گارانتی مادام العمر هم چیز خیلی شاخی نیست! معادل 3 سال گارانتی معمولیه! گارانتی 5 ساله از همشون بهتره!

در مورد برند هم تو بازار ما به نظر من اول PQI و PNY و بعدش Kingmax و بعدش TeamGroup مطمئنترین وارد کننده هارو دارن! ما خودمون TeamGroup زیاد فروختیم! (تستهاشم هست تو فروم و سایت) و بیشترین احتمال خرای و تقلبی بودن هم پتریوت و ترسنسند و مخصوصا سندیسک و کروشیال و دارن!

به نظر من بهتره بجای اطمینان به جنس یا اطمینان به گارانتی مادام العمر به شرکت گارانتی کننده و وارد کننده اعتماد کنی! آلبالو و DHT و آواژنگ و IPM میشه گفت هر 4 تا واقعا معتبر هستند!

عملا کمپانیا نتونستن سرعت کلاس 10 رو توی میکرو اس دی ها با این اندازه کوچیکشون ایجاد کنن (یعنی با هزینه ای که داشته صرف نمی کرده) و کلاس 10 گفتن در این نوع کارتها چیزی جز بازار یابی نیست

چون اکثر دوربین های فول اچ دی و سایر لوازمی که نیاز به سرعتی معادل کلاس 10 دارن از مموری های اس دی استفاده می کنن و میکرو اس دی ها غالباً برای موبایل هستن که اونم همه دوربیناشون زیر 60 فریم و در مدل های پال زیر 50 فریم هست که همشون زیر 24 مگابیت در ثانیه نیاز دارن .... یعنی 4 مگابایت که استاندارد کلاس 4 هست !

با تشکر (برای تشکر از پست های مفید از گزینه ی لایک استفاده نمایید)

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
الآن دیگه کارت صدا های مینبورد هم 7.1 ساپورت می کنه ، ارزش نداره آدم این همه هزینه کنه اونوقت 5.1 باشه ساپرتش ...

این هزینه رو واسه یه اسپیکر کنه بهتره !

عملا کمپانیا نتونستن سرعت کلاس 10 رو توی میکرو اس دی ها با این اندازه کوچیکشون ایجاد کنن (یعنی با هزینه ای که داشته صرف نمی کرده) و کلاس 10 گفتن در این نوع کارتها چیزی جز بازار یابی نیست

چون اکثر دوربین های فول اچ دی و سایر لوازمی که نیاز به سرعتی معادل کلاس 10 دارن از مموری های اس دی استفاده می کنن و میکرو اس دی ها غالباً برای موبایل هستن که اونم همه دوربیناشون زیر 60 فریم و در مدل های پال زیر 50 فریم هست که همشون زیر 24 مگابیت در ثانیه نیاز دارن .... یعنی 4 مگابایت که استاندارد کلاس 4 هست !

با تشکر (برای تشکر از پست های مفید از گزینه ی لایک استفاده نمایید)

خوب اول باید بگم در مورد اسپیکر که کلا 5.1 به بالا بی معنی هست و 7.1 یک چیز من درآوردی هست چون عمرا شمت فرق 5.1 با 7.1 رو بتونی تشخیص بدی
و اینکه این کارت برای موزیک ساخته شده و موزیک 2.1 هست نه بیشتر ... و همینطور برای هدفون بهینه شده
و اینکه شما خروجیت باید خوب باشه که تو اسپیکرت میره کیفیت پخش اسپیکرت خوب بشه نه اینکه کیفیت بد از کارتت بره داخل اسپیکر و انتظار کیفیت بالا از اسپیکرت داشته باشی
......................................................................................................
در مورد کارت اتفاقا بنچمارک ها نشون میده سرعت رایت در کلاس 4 با 10 خیلی متفاوت هست ( معمولا بالای 10 در کلاس 10 هست ) که برای فیلمبرداری hd لازمه
در مورد موبایل هم حق با شماست اما الان دیگه قیمت کلاس 4 و 10 مثل هم هست پس بهتره کلاس 10 بگیره آدم تا کلاس 4

موفق باشید

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
خوب اول باید بگم در مورد اسپیکر که کلا 5.1 به بالا بی معنی هست و 7.1 یک چیز من درآوردی هست چون عمرا شمت فرق 5.1 با 7.1 رو بتونی تشخیص بدی
و اینکه این کارت برای موزیک ساخته شده و موزیک 2.1 هست نه بیشتر ... و همینطور برای هدفون بهینه شده
و اینکه شما خروجیت باید خوب باشه که تو اسپیکرت میره کیفیت پخش اسپیکرت خوب بشه نه اینکه کیفیت بد از کارتت بره داخل اسپیکر و انتظار کیفیت بالا از اسپیکرت داشته باشی
......................................................................................................
در مورد کارت اتفاقا بنچمارک ها نشون میده سرعت رایت در کلاس 4 با 10 خیلی متفاوت هست ( معمولا بالای 10 در کلاس 10 هست ) که برای فیلمبرداری hd لازمه
در مورد موبایل هم حق با شماست اما الان دیگه قیمت کلاس 4 و 10 مثل هم هست پس بهتره کلاس 10 بگیره آدم تا کلاس 4

موفق باشید

چطور بی معنا است ؟

5.1 یعنی شما صدا ها رو یا از جلو می شنوید یا از پشت .... در حالی که در 7.1 صداها تقسیم میشن به جلو کناره ها و پشت سر .... و این صدایی بسیار واقعی تر بشما می ده بخصوص در فیلم هایی با این قابلیت و بازی های جدید!

من خودم یه اسپیکر 7.1 دارم و این تفاوت کاملا واضح است .... اسپیکر من قابلیت سویج به 5.1 و 2.1 هم داره !

البته در مورد بیشتر موسقی ها حق با شماست و 7.1 چیزی بیشتر از صدای فراگیر تر و همه جانبه تر بهتون نمی ده (یعنی در واقع همون 2.1 کانال رو از تمام 7 کانال پخش می کنه)

ایکه سرعت ها متفاوت باشه با اینکه یکی کلاس 10 باشه یکی 2 فرق می کنه .... به خاطر همون مشکلاتی که تولید میکرو اس دی اچ سی ها با سرعت بالا دارن ... و همینطور جو روانی بازار و تأثیرش در فروش وقتی یه کمپانی می بینی رقیبش یه کارت کلاس 2 رو با عنوان کلاس 6 وارد بازار می کنه ....کارت خودش رو که سرعت بیشتری داره با کلاس 10 اسم گذاری می کنه در حالی که کلاس 4 هم ممکنه به زور باشه ،

در این بین فقط سن دیسک تا حدی صادق مونده اونم به خاطر حفظ اعتبارش در این ضمینه است و اینکه نمی خواد به عنوان آغاز گر استاندارد SD خودش رو خراب کنه !

با تشکر (فیلمبر داری اچ دی روی کلاس 2 هم جواب می ده .... اگه منظورتون فول اچ دی هست، اونم به بیشتر از کلاس 6 در بیشترین فریم خودش نیازی نداره، و این احتیاج به کلاس 10 برای عکاسی هست با عکس های بسیار بزرگ و پی در پی که نیاز به خالی شدن سریع وافر داره)

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
ما بیشتر برادر:blush:

در مورد این کیفیتی که میگی من شک دارم! اولا بحث سر MicroSD هستش! شاید تو SD برندهای مختلف تفاوت چشمگیری داشته باشن ولی تو MicroSD من مطمئن بهت میگم همه برند ها تقریبا منشاشون یکسانه و همگی 15-16 مگ رایت و 18-20 مگ رید دارن! گارانتی مادام العمر هم چیز خیلی شاخی نیست! معادل 3 سال گارانتی معمولیه! گارانتی 5 ساله از همشون بهتره!

در مورد برند هم تو بازار ما به نظر من اول PQI و PNY و بعدش Kingmax و بعدش TeamGroup مطمئنترین وارد کننده هارو دارن! ما خودمون TeamGroup زیاد فروختیم! (تستهاشم هست تو فروم و سایت) و بیشترین احتمال خرای و تقلبی بودن هم پتریوت و ترسنسند و مخصوصا سندیسک و کروشیال و دارن!

به نظر من بهتره بجای اطمینان به جنس یا اطمینان به گارانتی مادام العمر به شرکت گارانتی کننده و وارد کننده اعتماد کنی! آلبالو و DHT و آواژنگ و IPM میشه گفت هر 4 تا واقعا معتبر هستند!

داداش وحید می تونی بگی این 4 شرکت آلبالو و DHT و آواژنگ و IPM چه برند هایی از Micro sd رو گارانتی می کنن
مخلصم

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
من امروز وقت کردم و این Fatality Champion رو نصب کردم ،فقط میشه گفت Wow خیلی عالی بود .. حیف که اون Titanium HD گیرم نمیومد .. البته Chipset اش یکیه .. راستی برای دوربین فیلمبرداری یا عکس حرفه‌ای MicroSD استفاده نکنید خیلی اذیت میکنه ..

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
من امروز وقت کردم و این Fatality Champion رو نصب کردم ،فقط میشه گفت Wow خیلی عالی بود .. حیف که اون Titanium HD گیرم نمیومد .. البته Chipset اش یکیه .. راستی برای دوربین فیلمبرداری یا عکس حرفه‌ای MicroSD استفاده نکنید خیلی اذیت میکنه ..

آره اما بازم میگم بنظرم هزینه اضافه کردی شما که 300 هزینه کردی رفتی یک چیزی خریدی که کیفیت پخشش از titanum hd پایین تر هست ... مهم هم فقط چیپ ست نیست که N تا چیز دیگم دخیل هست مخصوصا اینکه کارت شما واسه بازی بهینه شده اما titanum hd برای موزیک... به هر حال مبارکت باشه
جدی titanum hd هیچ جا پیدا نکردی ؟ دیدم خیلی از فروشگاه های اینترنتی بنظر هنوز دارن اگر یادم باشه یکیش همین آلبالو بود 238 می داد. micro sd هم فقط به درد موبایل می خوره کلا اذیتش خیلی زیاده باهات موافقم

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
دوستان در مورد micro sd کسی نظری راه کاری چیزی نداره :guitar:

Alert76

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان در مورد micro sd کسی نظری راه کاری چیزی نداره :guitar:

خیلی کاره بعد 2 سال بیای یجا پست بدی اما منم میخواستم بخرم الان 2 تا کلاس 10 که انتخواب کردم یکیش 8 و یکی دیگه 16 گیگه
مارک 8 هه ADATA و مارک 16 هه silicon power هست تفاوتشونم 15 تومنه و با هزینه ارسال در میان 50 و 32 تومن
به نظرتون کدوم رو بگیرم؟

reza_traj

Registered User
لایک‌ها
3
سلام.دوستان سایت عمده.نت مراجعه کنید.مموری کلاس 10 داره و تو سایت گوشی و ... رو 10 روز گارانتی تست میده!

behsys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان اگه میشه لینک برنامه تست سرعت مموری کارت برای اندروید بزارید.
ممنون

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
برند رو توصيه ميكنم ترنسند بگير
توصيه ميكنم از نور نگار بگير

بالا