برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد کلاسهای اموزش عکاسی

Moskapa

Registered User
لایک‌ها
11
سلام
من چند وقته دنبال یه کلاس خوب آموزش عکاسی حرفه ای از پایه میگردم . جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران داره و مجتمع فنی ، البته تا اون جا که من جستجو کردم .
به نظر دوستان و اساتید کجا مینونه یه جای خوبی برای اموزش عکاسی باشه . توضیح بدم که منظورم عکاسی حرفه ای از پایه با دوربین دیجیتاله
مرسی از همه

behzad-hacker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
درود
منم همین سوال رو برای یکی از دوستم دارم
لطفا راهنمایی کنید

Moskapa

Registered User
لایک‌ها
11
سلام
من چند وقته دنبال یه کلاس خوب آموزش عکاسی حرفه ای از پایه میگردم . جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران داره و مجتمع فنی ، البته تا اون جا که من جستجو کردم .
به نظر دوستان و اساتید کجا مینونه یه جای خوبی برای اموزش عکاسی باشه . توضیح بدم که منظورم عکاسی حرفه ای از پایه با دوربین دیجیتاله
مرسی از همه

یک سال گذشت و هیچکس جواب مارو نداد!!
بابا یکی جواب بده
:blink:

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451

parham20008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
های هوار چرا کسی جواب نمیده
سلام دوست عزیز
برای یاد گیری دوره عکاسی دیجیتال من خودم رفته ام موسسه آرمان هم مدرک از وزارت علوم میده و هم از اساتید ممتاز و به نام استفاده میکنه

اگر دوست داشتی می تونی به شماره 88905164 تماس بگیری و مشاوران موسسه اطلاعات بیشتری در اختیارت قرار می دهند
آدرس سایت هم www.armancollege.ac.ir است
موفق باشی

Moskapa

Registered User
لایک‌ها
11
سلام دوست عزیز
برای یاد گیری دوره عکاسی دیجیتال من خودم رفته ام موسسه آرمان هم مدرک از وزارت علوم میده و هم از اساتید ممتاز و به نام استفاده میکنه

اگر دوست داشتی می تونی به شماره 88905164 تماس بگیری و مشاوران موسسه اطلاعات بیشتری در اختیارت قرار می دهند
آدرس سایت هم موسسه آموزش عالي آرمان - است
موفق باشی

مرسی تماس میگیرم

b.khosravani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
کلاسهای دوربی.نت رو پیشنهاد میدم .
میتونید از کلاسهای سایت عکاسی هم استفاده کنید .
اگه خواستین بگین که اطلاعات و توضیحاتشونو بفرستم واستون .

shishii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
salam
benazar man jay boro ke madrake fani herfi bede ke az nazare arzeshi bishtare eshtebahe mano tekrar nakon vali man migam ye jay boro kemadrakam nadan vali tajrobi yad begiri in behtare harchi ax bendazi bishtar dastet miyad ke chi kar koni va ketab va tu site hay mokhtalef ye sechi bezan az harja ye chizi befahmi base
movafaghbashi

sh_kingofiran

Registered User
لایک‌ها
5
سلام دوستان سایتی یا مقاله ای رو میشناشید که در مورد عکاسی و مفاهیم اولیه آموزش بده ؟؟؟

shishii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام
به این آدرس برو کمکت میکنه[email protected] یا اگه اهل کتابی "گذار عکاسی به دنیای دیجیتال " با مولف :ترانه امضائی امیر خیز" 66466793-66417072-66405084 بخونی خیلی کمکت میکنه

سارا فرهادکیایی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام بچه ها به این سایت سر بزنید 100 درصد کلاس مورد نظرتون رو پیدا میکنید http://class.akkasee.com/ من ته همه ی سایت هاو کلاس هاش رو درآوردم هرکودوم یه اشکالی داشت ، اما اینجا به نظرم خیلی منظم و منسجم بود . همه ی استاد هاش رو هم به طور کامل معرفی کرده

Last edited:

مریم مهربینا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من خودم برای کلاسای عکاسی رفتم اموزشگاه جهانگیر خیلی خوب بود همه چی رو به طور کامل اموزش می دن.اساتیدش هم خیلی حرفه ای ان.سایتشون www.jps.ir

Adel.J

Registered User
لایک‌ها
50
سلام دوستان من خودم برای کلاسای عکاسی رفتم اموزشگاه ... خیلی خوب بود همه چی رو به طور کامل اموزش میدن. اساتیدش هم حرفه ای ان...
سلام. من به طور اتفاقی این تاپیک رو دیدم. خب الان شما هنوز هنرجوی دوره عکاسی هستید؟ چون خواستم بگم که توی این دوره زمونه بهتره جائی دوره ببینید که علاوه بر اساتید خوب، مدرک معتبر هم بدهند.

مریم مهربینا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. من به طور اتفاقی این تاپیک رو دیدم. خب الان شما هنوز هنرجوی دوره عکاسی هستید؟ چون خواستم بگم که توی این دوره زمونه بهتره جائی دوره ببینید که علاوه بر اساتید خوب، مدرک معتبر هم بدهند.
سلام من هنوز از کلاسای عکاسی این اموزشگاه استفاده می کنم. مدرک وزارت ارشاد می دن که هم باهاش کار می شه کرد و هم مجوز اتلیه گرفت.

ninimaster

Registered User
لایک‌ها
174

mina_photo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هنر نوین رو بهتون معرفی میکنم
سلام
تا اونجایی که من میدونم نه مدرک وزارت ارشاد و نه مدرک فنی حرفه ای بدرد مجوز آتلیه نمیخوره. باید حتما امتحان اتحادیه رو بچه ها بدن.
به هر حال من خودم کلاس های استاد بیان فر رو شرکت کردم و خیلی راضیم و به همه پیشنهاد میکنم. اگه دوس داشتین از کلاساشون اطلاع داشته باشین میتونین به سایت www.bayanfar.com یه سری بزنین.
موفق باشین

tm.fard

کاربرفعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
440
سلام بچه ها به این سایت سر بزنید 100 درصد کلاس مورد نظرتون رو پیدا میکنید http://class.akkasee.com/ من ته همه ی سایت هاو کلاس هاش رو درآوردم هرکودوم یه اشکالی داشت ، اما اینجا به نظرم خیلی منظم و منسجم بود . همه ی استاد هاش رو هم به طور کامل معرفی کرده
تایید میشه بهترین اموزش و دارند بخصوص استادان اقایان هادی هژیرآذر و محمدرضا شهبازی و زانیار بلوری

کانون عکاسان ایران هم اموزش دارند
http://www.iranartphoto.ir/about/courses

yasgroup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تایید میشه بهترین اموزش و دارند بخصوص استادان اقایان هادی هژیرآذر و محمدرضا شهبازی و زانیار بلوری

کانون عکاسان ایران هم اموزش دارند
http://www.iranartphoto.ir/about/courses
ببخشید شما اینجا دوره دیدید؟
من میخوام ثبت نام کنم دیدم در مورد اساتید نوشتید باهاشون کلاسی داشتید؟
استاد علی میراسماعیلی چطوره میشناسید؟؟؟

tm.fard

کاربرفعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
440
بخشید شما اینجا دوره دیدید؟
من میخوام ثبت نام کنم دیدم در مورد اساتید نوشتید باهاشون کلاسی داشتید؟
استاد علی میراسماعیلی چطوره میشناسید؟؟؟
خیر اشنایی بنده به جای دیگه ای بر میگیرده
افتخار اشنایی با جناب میراسماعیلی را نداشتم
اساتید نامبرده تخصص بالایی در این هنر دارند و در پیشرفت شما کمک میکنن

بالا