برگزیده های پرشین تولز

** راهنمایی گرفتن امریه **

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
عرض ادب خدمت دوستان گل pt //

الان حدود 1 ماهی میشه که کارشناسیم تموم شده (برق قدرت ) معدلمم بد نیست و حدود 1 سال فرجه دارم برای ادامه تحصیل و ... الان نمیدونم از کجا باید برای امریه شروع کنم !!

چندتا سوال دارم :
1) برای گرفتن امریه خاتم حتما" باید بسیجی داشته باشم ؟! حتما" باید حضورا" برم تهران ؟!

2) سپاهنیر جزء همون خاتم هست ؟ پارتی و بسیجی میخواد ؟!

3)برای سربازمعلمی معمولا" چندتا میگیرن !؟ آخه برای ثبت نامش برگه اعزام میخوان که میترسم هم پارتی بخواد و هم نیرو کم بگیرن که اونوقت باید برم سربازی !

کسی از دوستان محلهای مربوطه برای امریه رو میتونه بهم معرفی کنه ؟! (اگه شیراز باشه که عالی میشه !)

درآخر اگه کسی از دوستان میتونه من رو راهنمایی کنه و کمکم کنه امریه رو بگیرم شیرینی هم بهش میدم ....لطفا" اگه همچین شخصی بود بهم pm بده !!!

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110

davood21

Registered User
لایک‌ها
86
عرض ادب خدمت دوستان گل pt //

الان حدود 1 ماهی میشه که کارشناسیم تموم شده (برق قدرت ) معدلمم بد نیست و حدود 1 سال فرجه دارم برای ادامه تحصیل و ... الان نمیدونم از کجا باید برای امریه شروع کنم !!

چندتا سوال دارم :
1) برای گرفتن امریه خاتم حتما" باید بسیجی داشته باشم ؟! حتما" باید حضورا" برم تهران ؟!

2) سپاهنیر جزء همون خاتم هست ؟ پارتی و بسیجی میخواد ؟!

3)برای سربازمعلمی معمولا" چندتا میگیرن !؟ آخه برای ثبت نامش برگه اعزام میخوان که میترسم هم پارتی بخواد و هم نیرو کم بگیرن که اونوقت باید برم سربازی !

کسی از دوستان محلهای مربوطه برای امریه رو میتونه بهم معرفی کنه ؟! (اگه شیراز باشه که عالی میشه !)

درآخر اگه کسی از دوستان میتونه من رو راهنمایی کنه و کمکم کنه امریه رو بگیرم شیرینی هم بهش میدم ....لطفا" اگه همچین شخصی بود بهم pm بده !!!
حتماً میدونی، ولی باز هم یادآوری میکنم، خدمت 21 ماه هست و امریه 24 ماه.
عضو بسیج بودن یک امتیاز هست؛ ولی همه جا لازم نیست.
در رابطه با ****، 100% عضویت بسیج لازمه.
برای سرباز معلمی، به آموزش و پرورش منطقه تون سر بزن. دستورالعملش یکی دو ماه قبل از عید میاد. تا اونجا که از قدیم یادم مونده، میگفتن حتماً باید تاریخ اعزام بین اسفند و خرداد باشه. یعنی باید برگه سبزت اومده باشه (که البته اگر پذیرفته نشی، دیگه مجبوری بری خدمت)

امریه فقط این چند جا نیست.
از جهاد سازندگی و آموزش و پرورش گرفته تا ایران خودرو و صا ایران و وزارت دفاع و... همه جذب سرباز امریه دارن.

aliy2324

Registered User
لایک‌ها
48
برای امریه خاتم چون خودم می خواستم بگیرم می دونم شرایط
1- کارت بسیج نه الزاما فعال ، عادی هم قبوله. البته باید بری از پایگاهی که عضوی گواهی بگیری. ( حداقل باید 6 ماه از عضویتت گذشته باشه )
2- دانشگاه دولتی معدل 15 به بالا و بقیه 16 به بالا .
3- باید بری توی یکی از شاخه های قرارگاه محل زندگیتون مثلا کرمان قرارگاه کربلا است شیراز نمی دونم.
4- البته و صد البته شرط نا نوشته پارتی.
5- من رفتم شرط یک و 4 نداشتم جوابم ندادن.

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
حتماً میدونی، ولی باز هم یادآوری میکنم، خدمت 21 ماه هست و امریه 24 ماه.
عضو بسیج بودن یک امتیاز هست؛ ولی همه جا لازم نیست.
در رابطه با ****، 100% عضویت بسیج لازمه.
برای سرباز معلمی، به آموزش و پرورش منطقه تون سر بزن. دستورالعملش یکی دو ماه قبل از عید میاد. تا اونجا که از قدیم یادم مونده، میگفتن حتماً باید تاریخ اعزام بین اسفند و خرداد باشه. یعنی باید برگه سبزت اومده باشه (که البته اگر پذیرفته نشی، دیگه مجبوری بری خدمت)

امریه فقط این چند جا نیست.
از جهاد سازندگی و آموزش و پرورش گرفته تا ایران خودرو و صا ایران و وزارت دفاع و... همه جذب سرباز امریه دارن.

ممنون از راهنماییتون ...

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
برای امریه خاتم چون خودم می خواستم بگیرم می دونم شرایط
1- کارت بسیج نه الزاما فعال ، عادی هم قبوله. البته باید بری از پایگاهی که عضوی گواهی بگیری. ( حداقل باید 6 ماه از عضویتت گذشته باشه )
2- دانشگاه دولتی معدل 15 به بالا و بقیه 16 به بالا .
3- باید بری توی یکی از شاخه های قرارگاه محل زندگیتون مثلا کرمان قرارگاه کربلا است شیراز نمی دونم.
4- البته و صد البته شرط نا نوشته پارتی.
5- من رفتم شرط یک و 4 نداشتم جوابم ندادن.

ممنون ...
1) ندارم
2)18.5
4)به هیچ وجه ندارم

پس فکر کنم توی این یکسال فرجه برم عضو بسیج بشم در اولویت کارم باید باشه !

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
راستی این قضیه **** یا همون نیروی انتظامی که میگن 5 سال باید خدمت کنی چیه ؟!
ارزش داره اگه جایی نتونستم پیدا کنم برم اینجا ؟!

davood21

Registered User
لایک‌ها
86
راستی این قضیه **** یا همون نیروی انتظامی که میگن 5 سال باید خدمت کنی چیه ؟!
ارزش داره اگه جایی نتونستم پیدا کنم برم اینجا ؟!

شما میرید ثبت نام میکنید، توی آزمون هاشون شرکت میکنید (مصاحبه، قرآن، تربیت بدنی، تست سلامت توسط پزشک معتمد نیروهای مسلح)
معدل تون هم قدیم میگفتن بالای 14، با سابقه ی بسیج، معدل 13 هم میگرفتن. الان ظاهراً میگن معدل همه بالای 13 باشه.
9 ماه فکر میکنم آموزشی داره.
بعد از 5 سال استخدام میشید.
اگر پذیرفته بشید، این 5 سال جزء خدمت شما محسوب میشه.

بالا