برگزیده های پرشین تولز

راهنمای خرید گیتار

Ariota

Registered User
لایک‌ها
3
گیتار ساز رونیه!با یه کتاب یا یه سی دی آموزشی میتونی در حد نیاز یاد بگیری.
بیانش یکم دشواره:D
اول گیتارو بگیر دستت! دست راست روی دهانه گیتار طوری قرار بگیره که راحت بتونی به سیم ها ضربه بزنی. با دست چپ دسته رو بگیر طوری که شستت دقیقا پشت دسته و بقیه انگشتا روی دسته و روی فرت ها(همون خطوط روی دسته)قرار بگیرن.بعد تمرین کن که حین ضربه زدن به سیمها فرت ها رو با انگشتای دست چپ بگیری جوری که صدای شفافی ایجاد شه انگشت 1(اشاره دست چپ)فرت اول- انگشت2 فرت دوم- انگشت3فرت3 -انگشت4 فرت چهار- حالا یه فرت بیا پایین و انگشت 1 روی فرت دوم انگشت2 فرت سوم...
این تمرین رو روی هر شش سیم انجام بده.ضربه ها رو هم یکی درمیون با انگشت اول و دوم دست راست بزن.
بعید میدونم توضیحاتم مفید باشه:lol:

توضیحاتت که مفید بود ولی در این حد که دیگه میدونم. چند جلسه ای کلاس رفتم ولی خیلی کند پیش میرفت دیگه نرفتمو آموزشای توی نت رو دنبال میکردم.
چند تا آهنگ ساده و معروف را یکی از دوستان اگه بتونه با ریتم آروم بزنه و فیلم بگیره و بده و ترتیب آکورد هاشو هم بنویسه واسم تا بتونم آهنگ به آهنگ تمرین کنم ممنون میشم

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
توضیحاتت که مفید بود ولی در این حد که دیگه میدونم. چند جلسه ای کلاس رفتم ولی خیلی کند پیش میرفت دیگه نرفتمو آموزشای توی نت رو دنبال میکردم.
چند تا آهنگ ساده و معروف را یکی از دوستان اگه بتونه با ریتم آروم بزنه و فیلم بگیره و بده و ترتیب آکورد هاشو هم بنویسه واسم تا بتونم آهنگ به آهنگ تمرین کنم ممنون میشم

چنان گفتی آماتور و حال ندارم کلاس برم گفتم شاید در این حد بلد نیستی:lol:
یه دی وی دی داشتم اسمش یادم رفته!خیلی خوب بود هم فیلم نواختن استاد رو داشت هم ملودی و آکوردشو.
جلسه های اول این طوره دستت راه بیفته سریع پیش میره.

Topolinoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
ببین جانم اگه می خای سریع جلو بری و پیشرفتتو حس کنی ، حداقل باید روزی 5 ساعت تمرین کنی.یه Guitar Pro 6 دانلود کن و آرشیوش هم بگیر، کلی آهنگ ایرانی هم داره ، صداش هم در ورژن های 6 به بعد realistic شده ، یعنی تا جای ممکن به صدای واقعی نزدیک شده.خلاصه هیولاییه این برنامه.
ملودی پیش نهادی هم برای شروع در آرشیوش persian melody باشه با تنظیم guitar dove عزیز ، که هم آسونه و هم بی نهایت زیبا .

Ariota

Registered User
لایک‌ها
3
ببین جانم اگه می خای سریع جلو بری و پیشرفتتو حس کنی ، حداقل باید روزی 5 ساعت تمرین کنی.یه Guitar Pro 6 دانلود کن و آرشیوش هم بگیر، کلی آهنگ ایرانی هم داره ، صداش هم در ورژن های 6 به بعد realistic شده ، یعنی تا جای ممکن به صدای واقعی نزدیک شده.خلاصه هیولاییه این برنامه.
ملودی پیش نهادی هم برای شروع در آرشیوش persian melody باشه با تنظیم guitar dove عزیز ، که هم آسونه و هم بی نهایت زیبا .

ممنون
آرشیو تبلچر های این نرم افزارو از کجا گیر بیارم؟ جایی واسه دانلود هست؟

Topolinoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
ممنون
آرشیو تبلچر های این نرم افزارو از کجا گیر بیارم؟ جایی واسه دانلود هست؟

قبلن برنامه بهمراه آرشیو کاملش در dvd های کینگ بود الانو نمی دونم .اینی که من روی هارد دارم با آرشیو tab هاش ، شده دو گیگ و خورده ای. از اینجا می تونی دانلودش کنی.

Ariota

Registered User
لایک‌ها
3
قبلن برنامه بهمراه آرشیو کاملش در dvd های کینگ بود الانو نمی دونم .اینی که من روی هارد دارم با آرشیو tab هاش ، شده دو گیگ و خورده ای. از اینجا می تونی دانلودش کنی.
از کجا؟؟ لینکی که دادید درست نبود

criss21

Registered User
لایک‌ها
40
گیتار ساز رونیه!با یه کتاب یا یه سی دی آموزشی میتونی در حد نیاز یاد بگیری.
بیانش یکم دشواره:D
اول گیتارو بگیر دستت! دست راست روی دهانه گیتار طوری قرار بگیره که راحت بتونی به سیم ها ضربه بزنی. با دست چپ دسته رو بگیر طوری که شستت دقیقا پشت دسته و بقیه انگشتا روی دسته و روی فرت ها(همون خطوط روی دسته)قرار بگیرن.بعد تمرین کن که حین ضربه زدن به سیمها فرت ها رو با انگشتای دست چپ بگیری جوری که صدای شفافی ایجاد شه انگشت 1(اشاره دست چپ)فرت اول- انگشت2 فرت دوم- انگشت3فرت3 -انگشت4 فرت چهار- حالا یه فرت بیا پایین و انگشت 1 روی فرت دوم انگشت2 فرت سوم...
این تمرین رو روی هر شش سیم انجام بده.ضربه ها رو هم یکی درمیون با انگشت اول و دوم دست راست بزن.
بعید میدونم توضیحاتم مفید باشه:lol:

اقا من کاملا گرفتم چی میگی
من دیروز اولین جلسه گیتارمو رفتم کلاس

اینی که داره میگه اکورد می ماژور هست و لا مینور با ریتم 3/4 خیلی ساده برای یاد گرفتن و تقویت انگشتان دست چپ من روزی 1 ساعت تمرین میکنم دست چپم خیلی ضعیفه پدرم در میاد از می ماژور برم لا مینور!!

ولی برای منکه اولین باره گیتارو از نزدیک میبینم خوب پیشرفت کردما

اقا من این گیتار پرو 6 رو دانلود کرده بودم قبلا رجیستر نمیشد حذفش کردم کلا دلیتش کردم از فلان سایت دانلود کرده بودم (اسمشو نمیگم شاید خلاف قوانین باشه)

avizhe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
دوزتان من گيتاري ميخوام كه صداش هوم هوم نكنه نميخوام باس باشه صداي تيز و شفافو دوس دارم

اين مدلاي ياماهاC40 C70 صداشون چجورياس؟
كلا با اين شرايطي كه گفتم چه مارك و مدليو پيشنهاد ميكنيد؟

saeed engine

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
300

mojigod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من می خواستم گیتار C70 یا C80 بگیرم کسی می دونه قیمت اینا الان چنده؟
اگر هم فروشگاه معتبری می شناسید که خرید ازش مطمئن باشه ممنون میشم راهنمائیم کنید

bijan darbari

Registered User
لایک‌ها
258
سلام دوستان من می خواستم گیتار C70 یا C80 بگیرم کسی می دونه قیمت اینا الان چنده؟
اگر هم فروشگاه معتبری می شناسید که خرید ازش مطمئن باشه ممنون میشم راهنمائیم کنید

c70 فکر کنم بین 250 تا 300 باشه.
می تونید به یاماها c40m هم فکر کنید. صداش یک سر و گردن از c40 و c70 بهتر و پخته تره.
تو آدرس زیر مدل های مختلف یاماها همراه با تست صداشون هست:
Yamaha Classical Guitars - Thomann UK Cyberstore

mojigod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
c70 فکر کنم بین 250 تا 300 باشه.
می تونید به یاماها c40m هم فکر کنید. صداش یک سر و گردن از c40 و c70 بهتر و پخته تره.
تو آدرس زیر مدل های مختلف یاماها همراه با تست صداشون هست:
Yamaha Classical Guitars - Thomann UK Cyberstore

ممنون از راهنماییت دوست عزیز
C40m رو هم دیدم البته اونم قیمتش باید در بیاد که بشه انتخاب آخر و انجام داد
امروز میرم جمهوری مثل اینکه وضعیت قیمت ها خیلی خرابه دو برابر شده
لعنت به این بازار

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
یالله
سلام

گیتار ارزون الان کسی قیمت داره کیفیتش زیاد مهم نیست فقط اگه یکی دید درگوشی مسخره مون نکنن برای بچه هام میخوام

خودمم عقده دارم آهنگ اگه یه روزی فرامرز اصلانی رو بزنم بعدش برم بمیرم

کلا برای بچه ها میخوام سنشون 13و11 هستش یه چیزی میخوام کار بکنه و بگین اگه بگردم دنبال دست دوم چیکار کنم یارو تو پاچه مون نکنه
عیدتونم مبارک پساپس

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
سلام یاماها c 40 دارم بخوای میفروشم 80 با کیف
داداش اگر اون سال 2011 که این پیامو میدادی میدونستی قرار تو اینده های دور (2015) چه اتفاقاتی بی افته این یاماها رو نگه میداشتی 500 تومن میفروختی:D

بالا