برگزیده های پرشین تولز

راهکارهایی برای کسب سود از بورس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
با سلام
دوستانی که علاقمند به فعالیت در بورس هستند و شرایط فعالیت در بورس را دارن و یا به نوعی به این نوع تجارت و کسب و کار علاقمند هستن
و در کل همه دوستانی که بدنبال سود در معامله هستن میتونن پ خ بدن تا بنده توضیحات تکمیلی رو خدمتشون ارائه بدم
اما یک اشاره کلی میکنم
هدف و برنامه ما بدین صورت هست که با توجه به تجربیاتمون و استفاده از دانش و تخصص تیم کارآزموده و باتجربه در معاملات بورس نسبت به تحلیل بازار و شرکتهای حاضر در بورس اقدام میکنیم و با توجه به نتایج نموداری و تحلیل بازار و اخبار سیاسی اقتصادی شرکتها و دولت و همچنین تحلیل های تخصصی تکنیکال و فاندامنتال سهام میتوانیم پیشنهادات خریدی را اعلام کنیم که سودآوری آنها بین ۷۰ تا ۹۹ درصد قطعی خواهد بود
برای اطلاعات تکمیلی در همین تاپیک درخواست کنید
با تشکر

اطلاعات تکمیلی:
شرکت تجارت و بازرگانی منادی مهر سالهاست در زمینه تجارت و بازرگانی مشغول فعالیت میباشد و در کنار فعالیتهای خود در بازار، فعالیت و معامله در بورس را نیز در اولویت های کاری خود قرار داده است همانطور که مطلع هستید فعالیت در بورس نیاز به تحقیق در خصوص وضعیت صنایع موجود در بورس و آگاهی از سیاست های دولت و اخبار سیاسی اقتصادی جهان و همچنین مطالعه اخبار شرکتها و کارخانجات و بررسی نمودارها و شاخص ها و اطلاعات آماری آنها دارد. به منظور انجام معاملات موفق، شرکت منادی در این راستا از متخصصین با تجربه و کارآزموده خود بهره میبرد که تمامی موارد مذکور (تحلیل اطلاعات پیگیری اخبار و...) و تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال را انجام میدهند و هر زمان نسبت به سود سهام شرکتی مطمئن شدند سریعا خرید سهام آن شرکت را در راس امور شرکت قرار میدهند.
حال ما میتوانیم هر زمان سیگنال مثبتی از رشد احتمالی سهامی را ملاحظه نمودیم (احتمال رشد سهام و اطمینان از سود آن بین 70 تا 99درصد تخمین زده میشود) این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم. شما به منظور اطمینان از صحت اطلاعات ما میتوانید ابتدا سهام پیشنهاد شده را در تالار مجازی بورس ایران خرید کنید و نسبت به پیشنهاد ما مطمئن شوید سپس برای معاملات بعدی از خرید حقیقی در بازار بورس بهره ببرید
بدیهی است شرکت در قبال در اختیار قرار دادن این اطلاعات مبلغی را به عنوان کارمزد پیش از ارائه اطلاعات از شما دریافت میکند
به امید موفقیت اقتصاد این مرز و بوم و پیروزی شما عزیزان
منادی مهر

خب
دوستان این هفته به سه نفر از کاربرا برای خرید پیشنهاد داده شد
منتظر باشید نتیجه رو دوستانی که پیشنهاد دریافت کردن بزودی منعکس میکنن
کلیت کار هم که بالا ذکر شده
اگر تمایل به فعالیت در بورس داشتین برای دریافت پیشنهاد خرید پ خ بدین (فقط دوستانی که در بورس فعال هستن و کد معاملاتی دارن)

Last edited:

youzar

Registered User
لایک‌ها
118
سلام.
امكانش هست براي من هم بفرستين؟

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
سلام.
براي من هم بفرستين

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
سلام برای بنده هم ارسال کنید

rezapr2

Registered User
لایک‌ها
248
برای من هم ارسال کنید

Blue Moon

Registered User
لایک‌ها
50
براي بنده هم بي زحمت بفرستيد

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
لازمه بازم تذکر بدم
من عرض کردم احتمال اینکه سهام با رشد همراه باشه بین 70 تا 99 درصد هست پس قطعیتی در کار نیست (100% نیست)
و عرض کردم خرید اون سهم میتونه با رشد و سودآوری همراه باشه اما نگفتم چند درصد سود!!
دوستان توجه کنن
قصد ما فقط راهنمایی عزیزانی هست که قصد فعالیت دارن و دانش و تخصص کافی برای تحلیل اطلاعات رو ندارن و واقعا در ابتدای کار در بورس با یک سوال بزرگ موجه میشن: "سهام چه شرکتی رو بخریم؟" هدف ما فقط کمک و راهنمایی به این دوستان هست
البته در قبالش کارمزدی هم ناچیز دریافت میکنیم اما شرکت معطل کارمزد شما نیست که انگ و برچسب سیگنال فروشی بعضی از دوستان میزنن
ما نیازی به این چیزا نداریم خب خودمون همون سهام رو میخریم و سودمون رو میکنیم متاسفانه انگار آدم یه چیزی هم از دستش میاد یا بلده نباید به کسی بگه و کمک کنه چون به راحتی بهش تهمت میزنن
حالا خوبه نگفتیم سرمایتون رو بدین ما براتون خرید کنیم!!! در اون صورت که الان بهمون میگفتین دزد و کلاهبردار

sepehrsr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ممنون میشم برای من هم بفرستید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا