برگزیده های پرشین تولز

راه مهاجرت به امریکا و کانادا 100 % قطعی در 1 ماه.

brothrhood2

Registered User
لایک‌ها
17
سلام دوستان .

کسی اینجا همسفر هست که با هم بریم امریکا/کانادا برای ...... ؟

راه ها :

1 - با هزینه 7 ملیون تومن از یکی از کشور هایه شینگن ویزا میگیرن براتون و بعد به هلند میرین و از اونجا هوایی با 8000 یورو به امریکا/کانادا هوایی میریم.
2 - به صورت قاچاق از ایران با 2000 دلار میریم ترکیه و از اونجا با 2000 دلار میریم میریم یونان و از اونجا با 2000 میریم ایتالیا و از اونجا هم با قطار مستقیم به هلند میریم و در هلند 8000 یورو میریم امریکا/کانادا.

طریقه پرداخت پول :

1 - برای قانونی رفتن به شینگن : در یکی از اژانس هایه مسافرتی قرار داد میبندین و بعد از کار پول رو پرداخت میکنین و حد اقل 40 روز طول میکشه و و هیچ مدرکی جز پاسپورت نمیخاد.
2 - برای غیر قانونی رفتن به شینگن : پور در سرافی در تهران به انتخاب خودمون میزاریم و بعد ادم پرون ما رو میبره و بعد از رسیدن پول رو بر میداره.
3 - برای رفتن به هلند : پول رو در یک سرافی در هلند میزاریم و بعد با پاس اروپایی ما رو میفرستن به امریکا/ کانادا بعد از رسیدن پول رو ازاد میکنیم که بر دارن پول رو.

بچه ها کسی هست با هم بریم ؟
چون به صورت معمولی رفتن به امریکا 15000 دلار هست ولی چون ما گروهی هستین و تا الان 5 نفر هستیم که داریم میریم ارزون تر میگیره.
کسی هست ؟

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
بعد که رفتیم کاناد چه خاکی بر سر کنیم:D
بعد رفتن به اروپا به این سادگیا هم نیست البته قانونی چون سند میخوان حساب درست حسابی میخوان که مطمئن شن شما برمیگردی درسته ؟

brothrhood2

Registered User
لایک‌ها
17
سلام.
این 7 تومن رو میدی که این چیزا رو نخاد دیگه برای اروپا قاونی بخایی بری دیگه عزیز.
-----
کانادا هم 1000 دلار میگیرن و کیس برای پناهندگی میدن بهتون.

Michael Corleone

Registered User
لایک‌ها
122
1 - برای قانونی رفتن به شینگن : در یکی از اژانس هایه مسافرتی قرار داد میبندین و بعد از کار پول رو پرداخت میکنین و حد اقل 40 روز طول میکشه و و هیچ مدرکی جز پاسپورت نمیخاد.
توهم جالبی بود این قسمت:lol:

NovinVisa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
:|

ما با همین توهم میریم ...

سلام عزیز
هزینه ویزای شینگن 15 میلیون هست بدون مدارک لطفا ویرایشش کن که برای اعضای پرشین تولز 14 میزنم

اون واسه شما 7 میلیون بود که شرایط خاصی داشتی

Last edited:

Michael Corleone

Registered User
لایک‌ها
122
:|

ما با همین توهم میریم ...
خوب پس این جور که به نظر میرسه واقعا از چیزی خبر نداری و یک عده (ببخشید که رک میگم) شما رو اسگل کردن , از راه های غیر قانونی و قاچاق و .... رو چیزی در موردش نمیگم چون امکان پذیره ولی دقیقا همون موردی که نقل قول کردم (رفتن به اروپا از طریق قانونی اونم فقط با 7 میلیون تومن!!!!!) اصلا امکان نداره و کاری نکنید که ملت بخندن بهتون
در ضمن این 7 میلیون نیست و 15 میلیونه و دوما این 15 میلیون فقط هزینه ویزای شنگن هست و نه هزینه های لازم برای اثبات این که برمیگردید و اونجا موندگار نمیشید (هزینه های لازم هم سند خونه و حساب بانکی هست)
من 5 ماه پیش که میخواستم برم اسپانیا دفعه اول رد کردن درخواست رو و وقتی که پیگیر شدم فهمیدم که حساب بانکیم گردش زیادی نداشته!!! با این که مبلغ قابل توجهی توش پول بود و دفعه دوم با گذاشتن سند خونه + حساب بانکی با گردش مالی بالای 1 میلیارد تومن در ماه تونستم ویزا بگیرم محض اطلاعتون!!!!
بفرمایید تشریف ببرید با روش قانونی اونم با 7 میلیون تومن ببینم چه جوری میرید
به جای توهم زدن واقع بین باشید تا به چیزی که میخواید برسید

mohammad.5477560

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من یه شماره تماس لازم دارم با هاتون حرف بزنم

بابای سعید

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
204
آرزو بر جوانان عیب نیست ولی اسکلت کردن می خوان 7 میلیونت رو از چنگت در بیارن :D
یا شاید هم آدم های منحرفی هستند و می خوان همون بلایی که سر شادمغز اوردن رو سر تو هم بیارن :general508:

آشغالی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
139
سلام من یه شماره تماس لازم دارم با هاتون حرف بزنم
دادا تاپیک مال یه سال و نیم پیشه ها!
این دوستمون هم به احتمال زیاد دستگیر و دیپورت شده اونوقت شما هنوز تو کف تبلیغات کذبشی؟!

amispl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
هیچ علاقه ای به مهاجرت به آمریکا و کانادا ندارم.

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
من یکی رو می شناسم تو شبکه ماهواره ای طبق گفته های خودش با سه هزار دلار معادل ده میلیون شما رو توریستی میاره امریکا. بازم طبق گفته های خودش تا حالا نصف جمعیت ایرانو سیتیزن کرده و الان جمعیت ما چهل میلیونه. اسم این شبکه ایران بی مرزه فامیل یارو هم دلاوریه اگه اشتباه نکنم. تازه این که جیزی نیست یکی دیگه هم پیدا کردم با هزار دلار شهروند درجه یک سوئد میشی. با این کیس های مناسب من به دنبال کیس های مناسب تری هستم که بشه با صد دلار کارمو راه بندازه

Sent from my ZP998 using Tapatalk

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
من یکی رو می شناسم تو شبکه ماهواره ای طبق گفته های خودش با سه هزار دلار معادل ده میلیون شما رو توریستی میاره امریکا. بازم طبق گفته های خودش تا حالا نصف جمعیت ایرانو سیتیزن کرده و الان جمعیت ما چهل میلیونه. اسم این شبکه ایران بی مرزه فامیل یارو هم دلاوریه اگه اشتباه نکنم. تازه این که جیزی نیست یکی دیگه هم پیدا کردم با هزار دلار شهروند درجه یک سوئد میشی. با این کیس های مناسب من به دنبال کیس های مناسب تری هستم که بشه با صد دلار کارمو راه بندازه

Sent from my ZP998 using Tapatalk
لینک داری از اون شهروند سوید شدن با هزار دلار؟!!!

network_shop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
دوستان محترم توجه کنید!

این آقای دلاوری که در ستلایت هم یک کانال اختصاصی دارد یک شیاد به تمام معنا است!
لطفا فریب این شیطان صفت ها را نخورید!

راه های مهاجرت به صورت قانونی فقط در سایت سفارت خانه کشورهای مقصد موجود است و به راحتی میتوانید فرم ها و شرایط پذیرش را مطالعه فرمایید!

برای مهاجرت قانونی شما نیازی به انگل هایی همانند دلاوری و راه حل های زیر نافی امثال اینها ندارید!

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
دوستان محترم توجه کنید!

این آقای دلاوری که در ستلایت هم یک کانال اختصاصی دارد یک شیاد به تمام معنا است!
لطفا فریب این شیطان صفت ها را نخورید!

راه های مهاجرت به صورت قانونی فقط در سایت سفارت خانه کشورهای مقصد موجود است و به راحتی میتوانید فرم ها و شرایط پذیرش را مطالعه فرمایید!

برای مهاجرت قانونی شما نیازی به انگل هایی همانند دلاوری و راه حل های زیر نافی امثال اینها ندارید!
کدوم دلاوری؟!
خبرنگاره؟!

network_shop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
کدوم دلاوری؟!
خبرنگاره؟!

این یارو دیوووس توی شبکه ی ایران بی مرز !!! مرتیکه الاغ مردم رو دراز گوش فرض کرده !!! شبکه ماهیتابه ایی راه انداخته رسما داره ق ا چ ا ق بری میکنه !!! البته مال ق ا چ ا ق بری هم نیست فقط شیادی و پول مردم رو بالا کشیدنه!

یه انگل دیگه هم داخل دوبی هست فامیلیش رو یادم رفته! یه فاحشه مغزی به تمام معنا که داخل دوبی دفتر آزانس مسافرتی داره و با وعده ی اقامت کشورهای اروپایی شما رو فریب میده و سر از دوبی درمیارید!!! یه مدت توی دوبی سرگردانتون میکنه و آخر کاری هم با مردهای مجرد س ک س و با دخترها هم همجنس بازی میکنه و پول هاشون رو بالا میکشه! (در مورد این روانی میتونی داخل نت سرچ بزنی!)

Last edited:

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
مهاجرت به امریکا خیانت به اسلام و ایران است .دست بردارید از این کارها

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,045
منم یه راه میشناسم.. با هزینه رایگان!
میری یک سال فشرده مستند سازی یاد میگیری!! (فقط تمرینی و تجربی)
یعد یه مستند سیاسی درست میکنی و اون طرف درخواست پناهندگی مکینی.

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
منم یه راه میشناسم.. با هزینه رایگان!
میری یک سال فشرده مستند سازی یاد میگیری!! (فقط تمرینی و تجربی)
یعد یه مستند سیاسی درست میکنی و اون طرف درخواست پناهندگی مکینی.
راه های رسیدن به آمریکا به عده آدم هاست. راه راحت ترش اینه بروید سفارت بگویید من هم(جنس) باز تشریف دارم. این روش بسیار راحت خطراتی هم در پی دارد چه بسا یک عدد کاکاسیاه در مقابل شما حاضر شود و بگویند برای اثبات قضیه در رکاب آلت یک متری ایشان شاگردی کنید تا درهای بهشت (عمریکا) به روی شما باز شود
لینک داری از اون شهروند سوید شدن با هزار دلار؟!!!

لینک ندارم فقط از شخص مالباخته ای شنیدم.

بالا