برگزیده های پرشین تولز

راه های رفع کبودی و گودی زیر چشم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
بلاخره نفهميديم چي شد معلومه بين دانشمندان اختلافه...آقا اگه منبع معتبري پيدا كرديد منو خبر كنيد

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
بلاخره نفهميديم چي شد معلومه بين دانشمندان اختلافه...آقا اگه منبع معتبري پيدا كرديد منو خبر كنيد
این هم منبع معتبر:
21.gif
22.gif

:blink::blink: :D

نظر شخصی من اینه که : ضرر نداره ...

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
والا من فکر میکنم کسانی که اصرار بر ضرر نداشتن اين کار دارن از اين کارا میکنن ( البته نه همه..بعضی ها )
نه منی که میبينم اين همه ضرر داره بخوام از اين کارا بکنم
در ضمناً من اين قدر دوست دختر دوره ورم هست که ذره ای فکرمرو به اين مسأله معطوف نمیکنم

من گفتم ضرر نداره؟؟
من گفتم کبودی دور چشم و کمر درد و... الکی و بی اساسه ...
کسی رو میشناسم که کارشه اما چشماش از من و تو سالم تره

گفتم گه این کار عواقب بد تر و وحشتناک تری داره

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
پس معلومه كه .....اره
تو هر چقدر هم دوست دختر داشته باشي نمتوني هر موقع خاستي يكيو بياري پيشه خودت مگه اينكه ايران نباشي
آمار:
صد در صد آقایان و 80 درصد خانم ها این کار را انجام می دهند.
ببين من اين تضمين رو بهت میدم که هيچ کس تو دنيا امکان نداره اين کارو حده اقل برای يک باره هم که شده انجام نداده باشه
مطمئناً و يقينن همه مردها يک بار اين کارو انجام دادند...نميدونم اون تيکه صحنه ای که موقع انتخابات رياست جمهوری از رفسنجانی گرفتندرو ديديد يا نه ؟
فکرشو بکن رفسنجانی هم آره ديگه بقيه که..............و هرکی بگه تا حالا اين کارو نکرده بايد گفت يا ديوونست يا اين که دروغ محض گفته...ولی خوب واسه بعضی ها تداوم نداره اين کار.....
ببخشید بهتون بر نخوره دوست دختر یکی هست ؛ اونی که زیاد دور و بر ادم ریخته slut هست .
که اینطوری ، دور و بر من بیشترش ریخته ، تازه مدل های CFM , PB &  MAXIM

مطمئن باش slut هم چیز مهمی نیست و کسی هم که حتی GF داشته باشه باز اینکار رو میکنه
همونطور هم که بچه ها گفتن ، و تو اینترنت میتونی ببینی با به طور مجازی 100% مردا اینکار رو میکنن

همین که شما امدی تو این تاپیک یعنی فکرت معطوف شده . اگر هم می خوای هاشا کنی ، بگی معطوف نشده
خوب نه تنها تجربه دربارش نداری ، اطلاعات هم نداری ، پس حرف هایی که میزنی ارزش نداره
شما فکر کنم الان يه مقدار شهوت و اسپرمهای بدنت زيادی بالاست....اول برو طبق همون چند پست قبليت که گفتی اين کارت تداوم داره اين کارو برای خارج شدن اسپرمهات انجام بده تا بعد با خيال راحت تر در باره اين موضوع صحبت کنيم..چون فکر میکنم شهوته زده به موخت:D

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
مثلا این که گودی زیر چشم رو ول کردین همه اومدین سراغ بخش خودارضاییش
بحث خیلی بالا گرفته! بی خیال شید زیاد جالب نیست چون یکی دوجا دیدم بچه ها زدن تو پر هم دیگه!

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
شما فکر کنم الان يه مقدار شهوت و اسپرمهای بدنت زيادی بالاست....اول برو طبق همون چند پست قبليت که گفتی اين کارت تداوم داره اين کارو برای خارج شدن اسپرمهات انجام بده تا بعد با خيال راحت تر در باره اين موضوع صحبت کنيم..چون فکر میکنم شهوته زده به موخت:D

دوست عزیز من با شما جدی حرف زدم ، انتظار جواب جدی هم دارم . شما خیالت راحت باشه مشکلی پیش نمیاد . بعدم شهوت من تحت کنترل هست و خودم هم میدونم که کی باید این کارو رو انجام بدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا