برگزیده های پرشین تولز

رستوران پدیده شاندیز تهران

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
کسی رفته رستوران پدیده شاندیز تهران ( شهرک غرب ) ؟ کیفیت غذا و قیمتش چه جوریاست ؟
فکر میکنید برای 30 نفر افطاری + شام حدودا چقدر دربیاد ؟
ممنون . :)

Atomic

Registered User
لایک‌ها
2
کسی رفته رستوران پدیده شاندیز تهران ( شهرک غرب ) ؟ کیفیت غذا و قیمتش چه جوریاست ؟
فکر میکنید برای 30 نفر افطاری + شام حدودا چقدر دربیاد ؟
ممنون . :)

من رفتم.کیفیت که فوقو العاده هست. اما قیمتش نجومی . مثلا چلو کباب کوبیده هر پرس 18 هزار تومان.... این تازه شروع ماجرا هست. سرویس هم اجباری بود 7 هزار تومان به هر نفر اضافه میشه. برای 1 بار تست کردن خوبه اما برای 30 نفر باید کلی پیاده بشی.

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
من رفتم.کیفیت که فوقو العاده هست. اما قیمتش نجومی . مثلا چلو کباب کوبیده هر پرس 18 هزار تومان.... این تازه شروع ماجرا هست. سرویس هم اجباری بود 7 هزار تومان به هر نفر اضافه میشه. برای 1 بار تست کردن خوبه اما برای 30 نفر باید کلی پیاده بشی.

اينا مهمون/مفتي خوردنش خيلي ميچسبه. از عسل شيرين‌تر :happy: آخر تفكر اصفهاني :cool:

Atomic

Registered User
لایک‌ها
2
free choice هم داره ؟

منظورتون از منوی آزاد همون پیش غذایی هست که خودمون با بشقاب میریم برمیداریم(اردوف) ؟ اینو داشت. خلاصه اینو بگم که ارزونترین غذاش 18 هزار تومان و گرونترینش هم 35 هزارتومان (چلو ماهیچه ) بود......(طبق منو که من دیدم).

اينا مهمون/مفتي خوردنش خيلي ميچسبه. از عسل شيرين‌تر :happy: آخر تفكر اصفهاني :cool:

واقعاااااااا :lol:

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
شنیده ها حاکی از این است که پدیده های شاندی(مشهد و تهران)ز از آقا زاده ها هستش که الان خالج از کشوله.م.ه

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
منظورتون از منوی آزاد همون پیش غذایی هست که خودمون با بشقاب میریم برمیداریم(اردوف) ؟ اینو داشت. خلاصه اینو بگم که ارزونترین غذاش 18 هزار تومان و گرونترینش هم 35 هزارتومان (چلو ماهیچه ) بود......(طبق منو که من دیدم).

واقعاااااااا :lol:

ببین پدیده مشهد 3 تا قسمت داره تا اونجائیکه میدونم . یه جا لمکدست که تخت و این چیزاست . یه قسمت رستورانش که میری غذا سفارش میدی . یه جا هم میری فقط پول یه ورودی رو میدی بعد هر نوع غذایی که بود میتونی بخوری .

میخوام بدونم این آخری رو هم داره ؟

راستی مگه تهران شاندیز داره ؟ :D

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
شنیده ها حاکی از این است که پدیده های شاندی(مشهد و تهران)ز از آقا زاده ها هستش که الان خالج از کشوله.م.ه

اين حرف كاملا" اشتباه هستش چون اين پديده مال آقاي پهلوان هستش و اگه بري پديده مشهد معمولا با خانواده هرشب همونجا غذا ميخوره

Atomic

Registered User
لایک‌ها
2
ببین پدیده مشهد 3 تا قسمت داره تا اونجائیکه میدونم . یه جا لمکدست که تخت و این چیزاست . یه قسمت رستورانش که میری غذا سفارش میدی . یه جا هم میری فقط پول یه ورودی رو میدی بعد هر نوع غذایی که بود میتونی بخوری .

میخوام بدونم این آخری رو هم داره ؟

راستی مگه تهران شاندیز داره ؟ :D

آره. تهران پدیده شاندیز داره. شهرک غرب اریکه ایرانیان. شعبه همون مشهدیه هست.

اینجا 2 قسمت داشت. البته دکورش فرق داشت. سال اول که یک پیانو گذاشتن و یکی میزنه و دور تا دورش هم تخت گذاشتن هم میز و صندلی. سالن دوم که رسمی تر هست اما از موسیقی زنده خبری نیست.
اونی که شما میگی همون بوفه هست. تا جایی که دیدم از بوفه خبری نبود.
یک عکاس خانم هم در حال گشت زنی هست و میره سر میز ها میگه میخواین از خاطره امشب عکس داشته باشین یا خیر.
خودش میدونه که 1 بار برای همیشه هست برای همین پیشنهاد گرفتن عکس یادگاری میکنه.... :D

Atomic

Registered User
لایک‌ها
2
اين حرف كاملا" اشتباه هستش چون اين پديده مال آقاي پهلوان هستش و اگه بري پديده مشهد معمولا با خانواده هرشب همونجا غذا ميخوره

البته نبایدبرای شخص خاصی باشه. این مجموعه تفریحی و رستوران ها برای "گروه شرکت های پدیده شاندیز" هست.

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
من نرفتم و نمیرم :دی فلافلی های جنوب شهر از 100 تا پدیده شاندیز و اینا بهتره :دی

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
آره. تهران پدیده شاندیز داره. شهرک غرب اریکه ایرانیان. شعبه همون مشهدیه هست.

اینجا 2 قسمت داشت. البته دکورش فرق داشت. سال اول که یک پیانو گذاشتن و یکی میزنه و دور تا دورش هم تخت گذاشتن هم میز و صندلی. سالن دوم که رسمی تر هست اما از موسیقی زنده خبری نیست.
اونی که شما میگی همون بوفه هست. تا جایی که دیدم از بوفه خبری نبود.
یک عکاس خانم هم در حال گشت زنی هست و میره سر میز ها میگه میخواین از خاطره امشب عکس داشته باشین یا خیر.
خودش میدونه که 1 بار برای همیشه هست برای همین پیشنهاد گرفتن عکس یادگاری میکنه.... :D

آها !

منظورم این بود که مگه جایی به اسم شاندیز تو تهران هست . باید اسمشو میزاشتن پدیده فرحزاد :D خلاقیت ندارن

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
البته نبایدبرای شخص خاصی باشه. این مجموعه تفریحی و رستوران ها برای "گروه شرکت های پدیده شاندیز" هست.

درسته مال شركتهاي پديده شانديز هستش ولي سهامدار اصليش پهلوان هستش
الان هم دارن شاپينگ سنتر رو ميزنند كه 300ميليارد بودجه اين پروژه هستش ككه پيمانكارش از اروپا هستش (آخه اگه ايرانيها ميخواستن بسازن درست نشده ريخته بود ديگه:blink:) واسه اين پروژه هم سهام فروختن و هر سهمش 100000تومن بودش

The Rock

Registered User
لایک‌ها
421
خب با اين تبليغاتش معلومه غذاهاش گرونه

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
طبق گزارش بازرسان بهداشت از نظر بهداشتي بسيار آلوده هست
ولي بدلايلي کارش ندارن و گزارشها ميره ...

شماها البرز رو دارين که بمراتب بهتر هست

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
بهترین و مرغوب ترین چلوکباب کوبیده با برنج ایرانی درجه یک و خلوص بالا با 40 درصد سود و هزینه های سربار قیمت فروشش در میاد 5500 تومن . حالا این رستوران داره چلوکباب کوبیده رو به شما میده پرسی 18 هزار تومن!!!! خوب ، این یعنی که داره پول تبلیغات گسترده تلویزیونی ، رادیویی ، محیطی و غیره رو به اضافه هزینه های دکوراسیون و فضاسازی رستوران ، هزینه های نگهداری سرسام آور ، شارژ ماهانه کذایی که باید به اریکه ایرانیان پرداخت کنه ، حقوق پرسنل و 100 جور هزینه های فضایی که برای خودش درست کرده (البته به اضافه سود غیر متعارف) رو از مشتری میگیره .

پولی که از شما گرفته میشه در خوشبینانه ترین حالت فقط 30 درصدش مربوط به غذا میشه که شما میخوری . 70 درصد مابقی برمیگرده به اون چیزهایی که در بالا گفتم .

حالا هر کس دوست داره هزینه های رستورانداری اونها رو پرداخت کنه میتونه بره اونجا غذا بخوره ، نوش جونش:D

skyupper2

Registered User
لایک‌ها
3
اگه میخوای افطاری بدی ... برو هانی "روبرو سینما آزادی/خ بهشتی"

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
پدیده آشغاله . من که مشهدم میدونم داره چه غلطی میکنه . فقط پول تبلیغاتشو میگیره . تو همین شاندیز که بازم نسبت به خود مشهد گرونتره غذاهاش همه غذاهای پدیده رو میشه با کیفیت بالاتر و نصف قیمت خرید . مثل رستوران عنبران، ارم ، ارگ و ....
باغ سالار با اون کیفیت بالا قیمت هاش از پدیده کمتره . به نظر من که با کلاس تر هم هست .
تازه اینجا مشهده . واسه تهرانیا که اینهمه جای خوب هست . چرا پدیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اونم افطار ؟

Last edited:
بالا