برگزیده های پرشین تولز

روش بازگشت به یاهو میل کلاسیک ؟

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
سلام

کسی می دونه بعد از آپگرد یاهو به نسخه جدیدش چطوری میشه به نسخه کلاسیک برگشت ؟

روشی که تو سایت ها هست مربوط به اون یکی نسخه اش هست :weird:

mmali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Yahoo-Mail-Beta-Almost-Out-of-the-Beta-and-5-Tips-to-Outsmart-Phishers.jpg
سلام به همه دوستان
چند وقته یاهو نسخه بتا میل خود را ارائه کرده و سر و صدای زیادی هم برای اون براه انداخته. سریع، مطمئن و زیبا و ... . از نظر من مقداری ارتقا ایجاد شده ولی دارای مشکلات و مسائل زیادی هست که اعصاب هر کاربری را به هم خواهد ریخت. لینک بازگشت از بتا به کلاسیک مدتی است که از قسمت help برداشته شده و تقریبا با این کار کاربران را مجبور به استفاده از نسخه معیوب می نمایند. در زیر لینک مبدل بتا به کلاسیک را ارائه شده است.موفق باشید

battlefield2

Registered User
لایک‌ها
28
اخ اخ انقدر حالم گرفته شده بود از این استایل جدیده.کلی گشتم که به این راه حل رسیدم:

اول از یاهو ساین اوت میکنین بعد رزولیشن دسکتاپ رو بیارین پایینترین حد ممکن بعدش دوباره وارد یاهو بشین یه پیغام میده که تنظیمات گرافیکتون پایینه ایا می خواین برگردین به نسخه کلاسیک؟ که شما هم میگین اره:D تمام

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
راهش اینه :
لول روزولوشن کامیپیوترتو به 600*800 تغییر بده
بعد بخوای لاگین کنی ارور میده و اون پایین یه لینکی هست که نوشته برگشت به ورژن قبلی کلیک میکنی و خلاص !
قبلا دو راه به دوستان ارائه کردم که این راه نشد تو پستام سرچ کن پیدا میکنی...

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
اخ اخ انقدر حالم گرفته شده بود از این استایل جدیده.کلی گشتم که به این راه حل رسیدم:

اول از یاهو ساین اوت میکنین بعد رزولیشن دسکتاپ رو بیارین پایینترین حد ممکن بعدش دوباره وارد یاهو بشین یه پیغام میده که تنظیمات گرافیکتون پایینه ایا می خواین برگردین به نسخه کلاسیک؟ که شما هم میگین اره:D تمام
چطور شد که جواب شما رو ندیدم و جواب دادم موندم !....:D

Hamed_Au

کاربر فعال آپلود سنتر
کاربر فعال
لایک‌ها
78
فکر کنم ورژن جدید با اوپرا سازگار نیست و ازتون میخواد که ورژن قدیم رو انتخاب کنید.

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
این تاپیک یادم رفته بود :دی

ممنون از همه دوستان

از روش جناب mmali استفاده کردم . اینطوری هر دو نسخه رو دارم

فکر کنم ورژن جدید با اوپرا سازگار نیست و ازتون میخواد که ورژن قدیم رو انتخاب کنید.

نه اتفاقا . من با اپرا میرم . برای همه آی دی ها همیشه میپرسه . منم روی no کلیک می کنم ولی باز دفعه بعد می پرسه :دی

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
Yahoo-Mail-Beta-Almost-Out-of-the-Beta-and-5-Tips-to-Outsmart-Phishers.jpg
سلام به همه دوستان
چند وقته یاهو نسخه بتا میل خود را ارائه کرده و سر و صدای زیادی هم برای اون براه انداخته. سریع، مطمئن و زیبا و ... . از نظر من مقداری ارتقا ایجاد شده ولی دارای مشکلات و مسائل زیادی هست که اعصاب هر کاربری را به هم خواهد ریخت. لینک بازگشت از بتا به کلاسیک مدتی است که از قسمت help برداشته شده و تقریبا با این کار کاربران را مجبور به استفاده از نسخه معیوب می نمایند. در زیر لینک مبدل بتا به کلاسیک را ارائه شده است.موفق باشید

از همین لینکی که ایشون گذاشتن استفاده کنید دیگه...رزولیشن بالا پایین کردن نداره..من تست کردم بدون هیچ پیغامی switch شد به کلاسیک

tmb62tmb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.من هروقت از داخل یاهو sign up می کنم دیگه نمی تونم وارد یاهو میلم بشم.کسی میتونه کمکم کنه.در ضمن مسنجرم هم id م رو نمی خونه و وصل نمیشه.بخاطرش انتی ویروسمو پاک کردم . نشد! HELP ME!!

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
سلام.من هروقت از داخل یاهو sign up می کنم دیگه نمی تونم وارد یاهو میلم بشم.کسی میتونه کمکم کنه.در ضمن مسنجرم هم id م رو نمی خونه و وصل نمیشه.بخاطرش انتی ویروسمو پاک کردم . نشد! HELP ME!!
خودت فهمیدی چی گفتی !
در ضمن شما که sing up کردی دیگه چه انتظاری داری وارد ایمیلت بشی دی !

tmb62tmb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخه قبلا که انتی ویروسم نصب بود باAvg Toolbar خیلی راحت و بعد خارج شدن از میل،دوباره وارد میشدم.اما حالا که پاکش کردم گفتم شاید راه دیگه ای باشه.
دلیل وصل نشدنم با مسنجر رو هم با همون مهربونی که قبلی رو جواب دادی، میگی؟!!!:hmm:

بالا