برگزیده های پرشین تولز

روش تقلبی بسیار ساده در سایت های پاپ اپ ( مدیران پاپ)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
سلام دوستان و همکاران گرامی

همونطور که می دونید مدتی پیش برای بار دوم پروژه پاپ اپ با شکست مواجه شد اما اینبار کمی عجیب بود چون طی تست های قبلی ما باید اینکار حتما جواب می داد اما بازدهدی 1/10 انتظار ما رو هم نداشت

مدتی در اینباره تحقیق می کردم تا بالاخره چند روز پیش کشف کردم دلیل این قضیه چی بوده

متوجه روش نقلب جدید در سیستم های پاپ اپ شدم و برای تست روی 2 سیستم متفاوت انجام دادم و متاسفانه توسط سیستم ها شمارش شد

برای تست چند ایپی رو با شمارنده مخصوص خودم تست کردم و ایپی ها دقیقا در سیستم ما به کرات وجود داشتند و باز هم ناجوانمردی وب مستر های سودجو باعث شده بود ما به این وضع در بیایم

با یکی از دوستانم در اینباره صحبت کردم که کارش برنامه نویسیه و دنبال راه حلی گشتیم که گفت با توجه به کاری که این روش انجام می ده اصلا نمیشه متوجه شد و چون ایپی ایرانی هم داره هیچ راهی براش وجود نداره

البته یه راه به ذهن من رسیده براش که کار بسیار دشواریه
دلیل زدن این تایپیک هشدار به صاحبان پاپ هاست که بدونن امارشون متاسفانه 30 تا 40 درصد تقلی داره میاد و برای همین همه در حال برشکست کردن هستند

با این روش به راحتی می شه در هر روز هزاران ایپی ریخت

دو عکس نمونه اپلود شده رو مشاهده کنید

فایل های ضمیمه

• aks1.gif
    aks1.gif
    107.9 KB · نمایش ها: 372
  • aks2.gif
    aks2.gif
    152.8 KB · نمایش ها: 363

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392

همونطور که می دونید مدتی پیش برای بار دوم پروژه پاپ اپ با شکست مواجه شد اما اینبار کمی عجیب بود چون طی تست های قبلی ما باید اینکار حتما جواب می داد اما بازدهدی 1/10 انتظار ما رو هم نداشت

مدتی در اینباره تحقیق می کردم تا بالاخره چند روز پیش کشف کردم دلیل این قضیه چی بوده

متوجه روش نقلب جدید در سیستم های پاپ اپ شدم و برای تست روی 2 سیستم متفاوت انجام دادم و متاسفانه توسط سیستم ها شمارش شد

برای تست چند ایپی رو با شمارنده مخصوص خودم تست کردم و ایپی ها دقیقا در سیستم ما به کرات وجود داشتند و باز هم ناجوانمردی وب مستر های سودجو باعث شده بود ما به این وضع در بیایم

با یکی از دوستانم در اینباره صحبت کردم که کارش برنامه نویسیه و دنبال راه حلی گشتیم که گفت با توجه به کاری که این روش انجام می ده اصلا نمیشه متوجه شد و چون ایپی ایرانی هم داره هیچ راهی براش وجود نداره

دلیل زدن این تایپیک هشدار به صاحبان پاپ هاست که بدونن امارشون متاسفانه 30 تا 40 درصد تقلی داره میاد و برای همین همه در حال برشکست کردن هستند

متوجه منظور شما نشدم .این ای پی های ایرانی رو چطوی تغییر میدن؟

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
متوجه منظور شما نشدم .این ای پی های ایرانی رو چطوی تغییر میدن؟

نمی تونم در اینباره توضیح بدم فقط همینقدر بگم که با این روش روزانه میشه از 2 سیستم پاپ اپ تا 100 هزار تومان در اورد

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
چیزی در مورد روش که نگفتید ، الان این تبلیغ غیرمستقیم فروش روش تقلب در پیام خصوصی هست (زبونم لال جسارت نشه) :general509:;) یا هشدار به مالکین سیستم پاپ آپ؟

خب بگو چیه روش شاید ما یه راه حلی به ذهنمون رسید :general609:

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
چیزی در مورد روش که نگفتید ، الان این تبلیغ غیرمستقیم فروش روش تقلب در پیام خصوصی هست (زبونم لال جسارت نشه) :general509:;) یا هشدار به مالکین سیستم پاپ آپ؟

خب بگو چیه روش شاید ما یه راه حلی به ذهنمون رسید :general609:

علی اقا از شما بعیده اینو بگید من اگر می خواستم از این روش درامدی کسب بکنم که نیاز نبود اینجا بیان کنم یا بفروشم مثل بقیه که بی سرو صدا دارن استفاده می کنند

مسلما من به کسی این روش رو نمی فروشم از این لحاظ خیالتون راحته راحت

اینجا توضیح بدم دردسر میشه برای راه حل هم با سازنده مذاکره کردم متاسفانه راهی براش نیست چون با این روش ایپی مثل یک بازدید کننده معمولی محاسبه میشه و نمیشه تشخیص داد این بازدید واقعی هست یا الکی

اما یک راه حل ریز به ذهن من رسیده که به طراح سیستم ها خواهم گفت

این پست صرفا برای مدیران پاپ اپه که هر سایتی رو قبول نکنند مخصوصا وبلاک ها رو ( البته متاسفانه 2 سایت بزرگ هم که با من کار می کردن از این روش استفاده کرده بودن )

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تو وجود ایرانی جماعت حقه بازی نهفته هستش
همین
این کارا همه جای دنیا هست
thebot.net
@senatoor از شما هم ممنون که به کسی نمی گین فعلا بحث همین اسپمر ها واسمون زیادم هست دیگه حوصله اینا رو ندارم همه جا پخش شن o_O
دو روز دیگه پاپ کش و پاپ ادس و اینا ایرانو تحریم میکنن :general208:

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
این کارا همه جای دنیا هست
thebot.net
@senatoor از شما هم ممنون که به کسی نمی گین فعلا بحث همین اسپمر ها واسمون زیادم هست دیگه حوصله اینا رو ندارم همه جا پخش شن o_O
دو روز دیگه پاپ کش و پاپ ادس و اینا ایرانو تحریم میکنن :general208:

خواهش می کنم اتفاقا این روش برای خارجی ها خیلی بهتر جواب می ده به قول شما این روش لو بره دیگه هیچی همه می زنن تو کار خارجی ها و به زودی هیچ سایت ایرانی نمی تونه با هیچ سیستم خارجی کار کنه

من قصد داشتم دوباره پاپ نما رو فعال کنم که با این وضعیت به طور کل نظرم عوض شد

babak13633

Registered User
لایک‌ها
737
آقا میشه یه توضیح مختصر بدی ببینیم دقیقا قضیه چیه؟

meysam4406

Registered User
لایک‌ها
152
اگر میشه سایتهایی که از این طریق تقلب می کنند را در خصوصی بگید ممنون میشم
این موردی که شما می گویید من پارسال برخورد داشتم در مورد سایتهایی که رتبه الکسای خوبی ندارن قابل تشخیص است اما سایت های پربازدید سخت میشه بازدیدی که این سایتها می فرستن در رتبه وبلاگ و سایت انها تاثیری ندارد مثلا من خودم یک کاربر چند سایت ثبت کرد با رتبه 30 تا 40 هزار روزی 50 هزار درآمد داشت خوب این قابل تشخیص است همخوانی ندارد اما سایتهای پربازدید سخت می شود دوستان اگر با چنین کاربرانی برخورد کرده اند به مدیران دیگر اطلاع دهند اینقدر فکر زمین زدن هم نباشید کمک کنید جلوی این موارد را بگیریم الان که این موضوع پیش آمد دیدم همان کاربر در سیستم دیگری دارد کار می کند حتما به مدیر سایت اطلاع می دهم که جلوی ضرر و زیان گرفته شود نام سایتهای آن کاربر را ذکر می کنم مدیران پاپ اپ حواسشان را جمع کنند
http://azinkade.ir
http://badshans.ir
http://masmasak.ir
http://nazface.ir
http://takpaper.ir
http://funrooz.ir

Last edited:

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
علی اقا از شما بعیده اینو بگید من اگر می خواستم از این روش درامدی کسب بکنم که نیاز نبود اینجا بیان کنم یا بفروشم مثل بقیه که بی سرو صدا دارن استفاده می کنند

مسلما من به کسی این روش رو نمی فروشم از این لحاظ خیالتون راحته راحت

اینجا توضیح بدم دردسر میشه برای راه حل هم با سازنده مذاکره کردم متاسفانه راهی براش نیست چون با این روش ایپی مثل یک بازدید کننده معمولی محاسبه میشه و نمیشه تشخیص داد این بازدید واقعی هست یا الکی

اما یک راه حل ریز به ذهن من رسیده که به طراح سیستم ها خواهم گفت

این پست صرفا برای مدیران پاپ اپه که هر سایتی رو قبول نکنند مخصوصا وبلاک ها رو ( البته متاسفانه 2 سایت بزرگ هم که با من کار می کردن از این روش استفاده کرده بودن )

من روم به دیوار :general503::general509::general507:
شوخی کردم قطعا اگر قصدتتان خیر نبود اینجا هشدار نمیدادید.

یه حدسی زدم با مطالبی که شما نوشتی ولی خب اینجا دیگه نمیگم که قصد خیر شما خراب نشه :دی کلا ما تو کار پاپ اپ هم نیستیم نه کسب درامد نه سایتش ولی اگر دوست داشتی خصوصی بگید شاید راه حلی توانستیم پیشنهاد بدم ...

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129

من اصلا متوجه نشدم.
منظور شما اینه که عده ای تونستند آی پی مصنوعی ایران تولید کنند؟
اگه اینطوره این موضوع نه تنها برای سایت های پاپ آپ بلکه برای کل سیستم های تبلیغاتی خطری بزرگ به شمار میاد

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
وحید بشکاف

AhrimanSefid2

Registered User
لایک‌ها
92
چرا نمی گین برعکس این تقلب هم است که در سیستم های پاپآپ ثبت نمی شه.
نمونه های زیادی است که تو فقط 10-20 روز دیدم.
کلا تقلب یا کلاه برداری دیگه داره نمادین می شه.
یاد جمعه ایرانی بخیر (سندیکا کلاهبردان و چاخان گویان)

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
دوست گرانمایه به طور حتم آی پی نمی تونه به عنوان یه مقدار قابل اعتماد استفاده بشه چرا که قابل تغییر هست اگر فرد کمی از درخواست ها و پروتکل های نت اطلاع داشته باشه با دانش برنامه نویسی متوسط هم می تونه این راه رو دور بزنه(یاد کارای جونیم افتادمo_O) به اون دوست برنامه نویستون بفرمائید که کار نشد نداره فقط زمان و هزینه ها هست و الا تو برنامه نویسی نشد نداریم الان مشکل ما فرهنگ غلط هست که برخی به خودشون اجازه دزدی میدن
اگه دوستان یادشون باشه من یه زمانی برنامه ای برای یک سیستم ضد تقلب نوشتم و چند روزی هم اجرا کردم که سیستم کلیکی منحصر به فردی بود برای پیاده سازی اون همه سیستم ها رو بررسی کردم و از همه موانع اوونا رد شدم آی پی که جای خود دارد یادمه یکی از دوستان یه فرآیند چند مرحله ای داشت که اونم رد شدم و دیدم اساسا این ها به درد کار من نمی خوره و توجهم به بحث گوگل جلب شد و نوع خاصی از فرآیند ضد تقلبش و اونو تونستم پیاده کنم و جواب داد و تمامی مسیر های قبلی به کل بسته شده بود و خودم هم نتونستم هیچ مسیر جدیدی براش پیدا کنم اما به دلیل هزینه های بالا که اون زمان برام پیش اومد سیستم داون کردم
سخن آخر
دوست من ما مشکلمون عدم رعایت حقوق طرفین هست هم در سیستم های پاپ و هم وبمستران

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
روش شما رو نمی دونم ولی من خودم از این روش برای سایت های کلیکی استفاده کردم به صورت دستی تا روزی 2 تومن رو دیدم که بدونم مشکل حساب می کردن
که به صورت پاک کردن کش مرورگر بود و تغییر ای پی
حدود 90 درصد این کلیک ها شمارش شد ، بنظرم اگر رباتش در میومد قطعا تو زمان طولانی سود زیادی میداده

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
ماشالله همه دوستان یه پیش زمینه ای در اینباره رو تجربه کردن :ی

رو سیستم کلیکی تستش نکردم هنوز اما لازم شد در این مورد هم تست کنم

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
بعضی دوستان از طریق پیام خصوصی سوالاتی شبیه به بازی 20 سوالی می پرسند دوستان عزیز من به هیچ عنوان نمی گم این برنامه چیه و چطور میشه پیداش کرد دقت کنید که من از این نوع کسب درامد به شدت ضرر کردم و شاکی هستم توقع نداشته باشید به بقیه اموزشش رو بدم بابا این پولا خوردن نداره بخدا

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
ماشالله همه دوستان یه پیش زمینه ای در اینباره رو تجربه کردن :ی

رو سیستم کلیکی تستش نکردم هنوز اما لازم شد در این مورد هم تست کنم
نه ما فقط در حد تست بودیم
اگه می خوای تا از اکانت سایت کلیکی عکس بگیرم مطمئن شی از این پولا چیزی گیرم نیومده هنوز تو اکانت مونده

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
نه ما فقط در حد تست بودیم
اگه می خوای تا از اکانت سایت کلیکی عکس بگیرم مطمئن شی از این پولا چیزی گیرم نیومده هنوز تو اکانت مونده

نه فقط نگران شدم چون قصد زدن سیستم کلیکی رو دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا