برگزیده های پرشین تولز

روکش خنک صندلی بدون نیاز به برق/ ضد عرق و قارچ

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
3.jpg
IMG_20150606_133459.jpg
IMG_20150606_133522.jpg
22.jpg

صندلي انواع خودرو از مواد سنتزي و پليمري ساخته شده و گرماي زيادي در خود جمع مي كند اين امر موجب مي شود كه در فصول گرم سال رانندگي براي افراد مشكل مي گردد. اين مشكل براي رانندگان حرفه اي مانند رانندگان تاكسي و اتوبوس به مراتب مهم تر است. از طرف ديگر، استفاده از كولر خودرو مشكلاتي دارد كه شامل بالا بردن مصرف بنزين و هزينه بوده و استهلاك زيادي ايجاد مي كند. به علاوه كولر فقط بخش جلوئي فرد كه در مسير باد كولر قرار دارد را خنك ميكند و تاثير كمي در خنك كردن قسمت پشت بدن دارد. روکش خنك كننده براي تمامي افرادي كه مي خواهند در هنگام رانندگي حس مطلوب خنكي را داشته باشند مورد استفاده قرار مي گيرد.

این مشکل اکثر راننده ها است.مهم نیست چه ماشینی سوار هستید عرق پشتی صندلی همه گیر است.مشکل زمانی حادتر میشود که روکش صندلیتان چرم باشد. کولر ماشین حتی اگر همیشه روشن باشد تنها قسمتی از بدنتان را پوشش میدهد و در نهایت این شما هستید که باید با کاردک از پشتی صندلیتان جدایتان کنند.
من به دنبال رفع این مشکل بوده ام چون خودم به گرما بسیار حساسم و رانندگی در تابستان و ترافیک بزرگترین معضل زندگیم است.با دوستانم در چین و ژاپن تماس گرفتم و راهکارهای اونها را بررسی کردم مواردی ازقبیل چسب خنک بدن،صندلی کولردار،ژلهای خنک کننده،پنکه صندلی و..

اما اونقدر کاربردی به نظر نمیرسیدن یا قیمت بالایی داشتند در نهایت ناامیدی با یکی از دوستانم در ثبت اختراعات صحبت کردم و تولید کننده این محصول را بهم معرفی کرد .از یک کالای ایرانی گمنام هیچ انتظاری نداشتم، جز سمبل کاری و ارائه کالایی غیر قابل استفاده و متفاوت از تبلیغاتش. اما وقتی به دستم رسید و بسته بندی حرفه ای و جنس با کیفیت روکش و نتیجه استفاده اش را دیدم، تصمیم گرفتم در معرفی و فروش کمکشان کنم.
روکش صندلی دو رو میباشد.یک طرف مشکی و یک طرف خاکستری است. روکش از الیاف مقاوم در برابر قارچ تهیه شده و قابل شستشو است. خود روکش به تنهایی همانند روکشهای حصیری کار میکند و به تهویه کمر کمک میکند. فیکس صندلی انواع مختلف خودرو میشود.بسیار شکیل و زیباست.وقتی پکهای خنک را به روکش اضافه میکنید پس از چند دقیقه احساسی همانند استفاده پماد ویکس خنک به شما دست میدهد.فرمول پک خنک بگونه ای است که دمای 21-22 درجه سانتیگراد را ایجاد میکند و مانع سرمازدگی کمرتان میشود.
پس از استفاده ، مشکل عرق کاملا از بین رفت و مدت زمان استفاده از کولر برای من نصف شد.
به همراه روکش دو سری پک سرد و یک یخدان فوم ارسال میشود.
پکها را در یخچال یا فریزر قرار دهید و هنگام رانندگی استفاده کنید .میتوانید یک سری پک سرد را در یخدان ارسال شده در صندوق عقب نگهداری کنید و هر زمان لازم شد تعویضشان کنید.
هر پک در حدود 5 ساعت استفاده مداوم کاربرد دارد.یعنی شما با استفاده از هر دو سری پک در حدود 10 ساعت میتوانید رانندگی مداوم داشته باشید.
من خودم به شخصه در محل کار یک پک را در یخچال قرار میدهم و یک پک در یخچال منزل و هنگام سوار شدن استفاده میکنم. اینطوری همیشه یک سری یدک استفاده نشده دارم.

به اندازه کافی توضیح دادم. مطمئن باشید نیاز به پرسیدن هیچ سوالی ندارید و فقط سفارش دهید و استفاده کنید. من در خرید وسواس بالایی دارم و تمام شرایط را بررسی میکنم.وقتی کالایی از شرایط سختگیرانه من عبورمیکند یعنی مناسب شما هم هست. سطح انتظارتان باید در همان حدی باشد که گفتم.توقع نداشته باشید ماشین را خنک کند یا کلا بیخیال کولر شوید(اگر عادت به استفاده کولر دارید.کولر ماشین من همیشه روشن بود اما الان نصف زمان قبلی روشن است)

قیمت: 120000 تومان

قیمت ویژه (با تولید کننده صحبت کردم که جهت تبلیغات و معرفی محصول مدت کوتاهی این قیمت ویژه را ارایه دهد) : 75000 تومان

هزینه ارسال با خریدار است. در تهران پیک و برای شهرستان تیپاکس

نحوه سفارش در پیغام خصوصی اعلام کنید
0911
151
4410
پدرام آشنا

Last edited:

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
تفاوت روکشهای حاوی پک سرماساز با روکشهای مشابه مثل تفاوت پنکه و کولرگازی است.

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام
کاش از پک ها هم عکس میزاشتی.و آیا این پک ها یک بار مصرفند؟اگه نه چه مدت دوام میارن؟رنگبندی داره؟
سلام
تصویر یکی از این پکها را در پست اول قرار دادم.کلا چهار تا از اینها تحویل میگیرید. فرمول مایع درون این پکها بگونه ای است که سریع یخ میزند و به آرومی مایع میشود.و یک دمای ثابت 20-22 را ارایه میدهد که جلوی آسیب به کمر را میگیرد.
رنگبندی مشکی و طوسی. دورو است هر رو یکرنگ است.مدت ماندگاری پکها حداقل 3 سال است.

لپ کلام این است که وقتی من بعنوان مصرف کننده راضی هستم مطمئن باشید همه راضی خواهند بود. من قصد داشتم یک تومان هزینه صندلی کولردار کنم اما در کمال ناباوری با کمتر از صد تومان مشکلم حل شد. کیفیت اونقدر بالا هست که نیازی نیست گزافه گویی کنم

mohsen_d_62

Registered User
لایک‌ها
58
سلام و عرض ادب ،
آیا این پک ها (یا محصول مکمل) امکان عملکرد معکوس هم دارند ؟ ایجاد گرما در پشت صندلی برای فصل زمستان (برای مثال در خودرو هایی مثل پراید بخاری خیلی دیر میتونه گرمای مناسبی رو ارائه بده )
مدت زمان یخ زدن این پک ها چقدر هستند ؟
حتما باید داخل فریزر باشن یا داخل یخچال هم به دمای لازم میرسن ؟
در صورتی که مایع داخل نشست کنه آیا سمی است یا خیر (برای احتیاط های لازم در زمان گذاشتن داخل یخچال)
خرید 2 عدد از این روکش ها شامل تخفیف خواهد شد ؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام و عرض ادب ،
آیا این پک ها (یا محصول مکمل) امکان عملکرد معکوس هم دارند ؟ ایجاد گرما در پشت صندلی برای فصل زمستان (برای مثال در خودرو هایی مثل پراید بخاری خیلی دیر میتونه گرمای مناسبی رو ارائه بده )
مدت زمان یخ زدن این پک ها چقدر هستند ؟
حتما باید داخل فریزر باشن یا داخل یخچال هم به دمای لازم میرسن ؟
در صورتی که مایع داخل نشست کنه آیا سمی است یا خیر (برای احتیاط های لازم در زمان گذاشتن داخل یخچال)
خرید 2 عدد از این روکش ها شامل تخفیف خواهد شد ؟

سلام/اتروپات را یادتان هست؟ اگر در اینده پک گرما ارائه شود (جزو برنامه ها هست)میتوانید به راحتی جای پک سرما استفاده کنید ولی در حال حاظر این ارائه نمیدهند
نیمساعت در فریزر.یخچال بیشتر طول میکشد
سمی نیست.
قیمت ارائه شده حداقل قیمت است و تخفیفی را شامل نمیشود.
ارسال با باربری است.

بالا