برگزیده های پرشین تولز

ريزش مو و راه هاي جلو گيري از اون

iced earth

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
180
امروز توی ایران سلامت در مورد پروپشیا مطلب می خوندم چند تا نکته مهم داره که قبل از استفاده باید راجع بهش خوب فکر کرد:
اول اینو بگم که گفته بود ممکنه باعث ناباروری موقتی بشه!
از ماینوکسیدیل موثرتره ولی باید دائمی مصرف بشه و اگه مصرفشو قطع کنی ریزش شدیدتر از قبل میشه!
عوارض خاصی نداره به غیر از کاهش میل جنسی که توی 5% مردها دیده میشه و باید اینو هم در نظر داشت که اگه مصرفشو شروع کنی و جزء اون 5 درصد باشی و میلت کاهش پیدا کنه دیگه یا باید بسوزی و بسازی و ادامه بدی یا قطع کنی و شاهد ریزش شدید باشی.:f34r:
در مورد خانم ها اصلا کاربردی نداره.
نوع ایرانی و هندی و آمریکاییش فرقی نداره فقط مهم اینه که روزی یه قرص 1 میلی گرمی مصرف بشه.
در مصرفش باید صبور بود و بعد از 6 ماه شروع می کنه به جواب دادن ولی اگه بعد از یک سال جواب نداددیگه فایده نداره! یک سال!!!!! احتمالا بعد یه سال نابود شدی!!!:lol:

کلا نتیجه می گیریم مصرف نکنی بهتره!!!!ا

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
امروز توی ایران سلامت در مورد پروپشیا مطلب می خوندم چند تا نکته مهم داره که قبل از استفاده باید راجع بهش خوب فکر کرد:
اول اینو بگم که گفته بود ممکنه باعث ناباروری موقتی بشه!
از ماینوکسیدیل موثرتره ولی باید دائمی مصرف بشه و اگه مصرفشو قطع کنی ریزش شدیدتر از قبل میشه!
عوارض خاصی نداره به غیر از کاهش میل جنسی که توی 5% مردها دیده میشه و باید اینو هم در نظر داشت که اگه مصرفشو شروع کنی و جزء اون 5 درصد باشی و میلت کاهش پیدا کنه دیگه یا باید بسوزی و بسازی و ادامه بدی یا قطع کنی و شاهد ریزش شدید باشی.:f34r:
در مورد خانم ها اصلا کاربردی نداره.
نوع ایرانی و هندی و آمریکاییش فرقی نداره فقط مهم اینه که روزی یه قرص 1 میلی گرمی مصرف بشه.
در مصرفش باید صبور بود و بعد از 6 ماه شروع می کنه به جواب دادن ولی اگه بعد از یک سال جواب نداددیگه فایده نداره! یک سال!!!!! احتمالا بعد یه سال نابود شدی!!!:lol:

کلا نتیجه می گیریم مصرف نکنی بهتره!!!!ا

یعنی 1 سال ناباروری؟

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
فکر کردم...:blink: حالا یه راهنمایی کن !

به پست 101 مراجعه شود ... Cp You ‌هم كوله بارشو بست و رفت ... ديد نميتونه پورسانت در بياره

پست 101 رو به شدت و چندين بار در روز بخونيد

iced earth

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
180
یعنی 1 سال ناباروری؟

نه رفیق! یک سال بی میلی و ضعف!!!!:f34r:
منظورم اینه که اگه یک سال مصرف کنی و بعد جواب نده باید مصرفشو قطع کنی. حالا نتیجه میشه این که یک سال رو با بی میلی و ضعف جنسی سر کردی اونم کاملا بیهوده! بعد از قطعش هم که ریزش بیشتر میشه بعید هم نیست عقیم بشی!

konrad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من الان دو هفته از ریوایوژن استفاده میکنم
واقعا تو همون دو روز اول فهمیدم چه چیز توپی
موهامو پرتر کرده زنده کلفت باور نکردنی
من پدرم موهاش ریخته ولی موهای پر من همه رو ترکونده
چون میخاست شروع کنه به ریختن که جلوشو گرفتم
من موهام از نون شب واسم واجب تره
قیافه 50 درصد زندگی

آقا تو رو خدا هر كي از ريوايوژن استفاده كرده بگه خوبه يا نه