برگزیده های پرشین تولز

ریزش و ضعیف شدن بیش از حد ریشه مو کمک :(

saeidk2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک خبری رو بهتون بدم که میتونه امیدوارکننده باشه
خبر این هست که عامل اصلی طاسی سر مردان کشف شده. این عامل که به صورت یک آنزیم هست موجب میشه موهای سر بعد از ریزش دیگه رشد نکنه و این باعث طاسی سر میشه
اینطور که دانشمندان اعلام کردند دارویی که این آنزیم رو هدف قرار میده در دست ساخته و تا دو سال دیگه وارد بازار میشه
فقط باید دعا کنیم که این دارو واقعا موثر باشه
الان خودم بیست چهار سالمه و موهای سرم شدیدا داره میریزه. فیناستراید و ماینوکسیدیل رو هم استفاده کردم ولی فایده ای نداشت :(

paeze91

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
داداشای کچل:D شامپو سیر پرژک بزنید باعث تقویت مو میشه واسه من که خوب بوده . ماشالله :happy:

omidsys

Registered User
لایک‌ها
72
دوستان هنوز مشکل پا برجاست البته کمتر شده اما ریزش دارم از چه شمامپویی استفاده کنم؟

mad50

Registered User
لایک‌ها
83
کسی از دوستان راهی نداره برای پر پشت شدن جلوی مو و جلو گرفتن از کم شدن انها چون روز به روز داره کمتر میشه -پیش دکتر رفتم شامپو و محلول لامینین با مایندکسیدیل 5 درصد داد هرچی انها می زنم روز به روز حس میکنم مو هام از جلو کمتر میشه به نظر دوستان ادامه بدم اینا همه اش 1 ماه دارم استفاده می کنم و ماینو کنار گذاشتم
از دوستان به نظر شما محلول و شامپو ضد ریزش لامینین اصلا خوب هست هر چی دارم استفاده میکنم بیشتر ریزش شده و از جلو مو هام کمتر کرده

ms.shams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
[ این مطلب ] رو درباره درمان طبیعی ریزش مو مطالعه کنید، چندین روش کاربردی خوب توضیح داده...

Done

Registered User
لایک‌ها
168
کسی از دوستان راهی نداره برای پر پشت شدن جلوی مو و جلو گرفتن از کم شدن انها چون روز به روز داره کمتر میشه -پیش دکتر رفتم شامپو و محلول لامینین با مایندکسیدیل 5 درصد داد هرچی انها می زنم روز به روز حس میکنم مو هام از جلو کمتر میشه به نظر دوستان ادامه بدم اینا همه اش 1 ماه دارم استفاده می کنم و ماینو کنار گذاشتم
از دوستان به نظر شما محلول و شامپو ضد ریزش لامینین اصلا خوب هست هر چی دارم استفاده میکنم بیشتر ریزش شده و از جلو مو هام کمتر کرده
داداش شما هر روز روزی دوبار بزن آره بیشتر میشه و میریزه تا یه ماه اینطوره بعد می بینی کم میشه و در ضمن باید قرص هم مصرف کردش برای جواب گرفتن بهتر
اما میتونی در طول این دوره از داروهای گیاهی و شامپو گیاهی استفاده کنی شامپو شیمیایی تاثیر خاصی نداره و فقط پول هدر دادن هستش

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
60% تایید میشه
اول یه سوال: سیپروترون کامپاند بیشتر برای جوش صورت استفاده نمیشد؟ یا کلا جوش؟
دوم: توی زمینه مو البته اسپسرونولاکتون مشهور تره و نتایج خیلی خوبی هم داده اما
این طور نیست که طرف رو از مردونگی بندازه منظورم اینه که این طوری گفتن یه کم ثقیله و دیگه تا این حد پیش نمیره
ولی عوارض اسپیرونولاکتون شامل کاهش میل جنسی میشه( من به جرات میگم که توی جوون های 17 تا 30 سال قابل چشم پوشیه) از طرف دیگه باعث کم شدن حجم منی، سست شدن نعوظ میشه
که عوارض بالا توی داروی معروف فیناستراید و فین پشیا هم وجود داره که در تمام موارد عوارض یاد شده صرفا زمان مصرف و نهایتا تا 1 سال بعد از قطع مصرف وجود داره
اما علت اصلی عدم تجویز این قرص برای مردان
علی رغم نتایج مطلوب روی مو، اثر اون روی سینه های مردان هست
به این معنی که این قرص باعث تجمع چربی بیشتر در ناحیه سینه های مردان و در نتیجه بزرگ شدن اون ها میشه
اما این که این چقدر بده یا خوبه یا اینکه چقدر قابل چشم پوشیه متفاوت هست = توضیح:
بعضی از افرادی که اظافه وزن دارند و در واقع چاق هستند(یا بودند، یعنی اون هایی که استعداد دارند و یا چاق بودند و الان وزن کم کردن)
این قرص عوارض خوبی روی سینه هاشون نداره به این معنی که باعث بزرگ شدنشون میشه و با توجه به استعداد و این حرفا میتونه براشون دردسر درست کنه(از نظر ظاهری)
اما افراد لاغر و یا متناسب، به نظر من ارزششو داره که از این قرص استفاده کنن هرچند که حالا یه ذره سینه هاشون بزرگ بشه تازه یه ذره هیکشون هم رو میاد
و افراد متناسب و یا تو پر هم اگه باشگاه بدن سازی برن و 6 ماه تا یک سال هم تمرین کنن اون بزرگ شدن سینه با بزرگ شدن دارویی در اثر باشگاه و تمرین ورزشی ادغام میشه و نتیجه خوبی هم بهشون میده!

اما اگر به موهاتون خیلی اهمیت میدید و از جهت دیگه مستعد بزرگ شدن سینه ها هستید برای شما هم راه حل وجود داره= ساکشن! بله ساکشن عبارت است از مکش چربی از بدن حالا ایرادی نداره طرف مرد باشه و چربی اضافی سینه هاش کشیده بشه و این کار الان انجام میشه باشگاه رفتن به این افراد هم کمک میکنه تا فرم افتاده سینه هاشون اصلاح بشه!
تفاوت فیناستراید و اسپیرونولاکتون :
تفاوت عمده این دو اینه که اولی برای زن ها تجویز نمیشه و دومی برای مردها !
اولی برای زن ها حتی دست زدن به قرص ها هم خوب نیست
اما اسپیرونولاکتون رو مردا می تونن بخورن و با توضیحاتی که داده شد کلی اثر مثبت داره و عوارض اصطلاحا منیفش رو هم میشه کنترل کرد...

بنابراین این قسمت از حرف دوستمون که گفتن طرف رو از مردی میندازه زیاد درست نیست.

اگر از ریزش مو رنج می برید مصرف فیناستراید و اسپیرونولاکتون رو همین امشب شروع کنید!
البته با مراجعه به دارو خانه شبانه روزی!

خب در این موارد اتفاق نظر داریم!
ولی در مورد باشگاه رفتن برای ساختن سر سینه و برای جلوگیری از ایجاد نمای بد بزرگ شدن سینه ها با توجه به جوون بودن میشه تا حدودی اون بخش از اثراتی رو که هورمون آندروژن بر ایجاد صفات زنانه مثل فرم خاص بدن واحتمالا تحلیل و یا کند شدن رشد عضلات میذاره کم کرد به ویژه با تمرین سخت و سنگین و استفاده همزمان از تقویتی هایی مثل ناندرلون و پور های مکمل ...
نکه دیگه در باره ماینوکسیدیل هست که درسته اثر داره ولی به نظر من چرت ترین راه هست! هم مصرف سختی داره و پوست رو حساس می کنه و هم ریزیش موهای دراومده ÷س از قطع درمان با سرعت بیشتری نسبت به بقیه روش ها ش روع به ریزش میکنه....

به هر ترتیب خدا اسپیرونولاکتون رو آباد کنه! اونم از نوع 100 میلی گرمش(بالاترینش 100 بود دیگه؟)

ماینوکسیدیل چرته ، خودشونم میگن که روی جلوی سر تاثیر نداره و فقط روی وسط سر تاثیر داره

در مورد اسپیرونولاکتون هم تحقیق کردم 100 میلی هم داره

والا من خودم بسته ای می گرفتم که فک کنم سه تا ورق 20تایی بود که با غذا می خوردم صبح یا ظهر

ولی نشنیدم ورقی هم بفروشن
تا جایی که می دونم توی بسته هست با پلمپ و هولوگرام و کد شرکت و کد شبنم

دوستان من صحبت های گذشته ام رو در خصوص اسپیرونولاکتون تکذیب می کنم!
هرچند این دارو اون تاثیراتی رو که گفتم روی مو داره و زیاد هم هست اما به هیچ وجه نباید برای مردان استفاده بشه به خاطر اینکه عوارض بسیار شدید و گاها غیر قابل برگشتی داره همچنین عوارض زیادی برای کبد مردان ایجاد می کنه!
اصلا و به هیچ وجه از اسپیرونولاکتون استفاده کنید

در مورد فیناستراید هم ایرانی داره و خارجی که خارجیش یعنی هندی (یا آمریکایی به نام پروپشیا که در ایران در دسترس نیست) تاثیر بیشتری داره
ماینوکسیدیل 5% هم تاثیر زیادی روی مو داره البته در طولانی مدت نه کوتاه مدت یعنی شاید لازم باشه برای دیدن نتایجش حد 2 سال هم صبر کنید هرچند که این نتایج بعد از 3 تا 6 ماه هم قابل رویت هست و البته نتیجه نهایی اون بعد از 4 سال مشخص می شه!

page7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
ماینو 5 درصد + فینا + زینک و ویتامین ب + ی شامپو خوب مناسب موهات (جرب و خشک...) + استرس کم + فعالیت جنسی سالم + دو روزی ی بار حموم رفتن : انجام بدی اینا رو حله کچل نمیشی شک نکن! :cool:

Tom.Cruise

Registered User
لایک‌ها
168
من که حوصله این همه رسیدگی رو ندارم! شاید در چند سال آینده علم پیشرفت کرد از کچلی نجات پیدا کردیم!

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
قرص زینک عالی هست و میتونید 2 ساعت قبل از حمام قطره رزماری به ریشه موهاتون بزنید و ماساژ بدید و بعد حمام کنید.تاثیرش عالیه

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
یه چیزی که واقعا در مورد من معجزه کرد قرصی به نام
The 30 day beauty secret
بود
این قرص رو از داروخانه گرفتم حدود 100 هزار تومن شده الان
من دو سال پیش به پیشنهاد دکتر گرفتم
هر جعبش برای یک ماهه و ۹۰ تا قرص توشه (روزی سه تا)
که برای پوست و مو و ناخن هست.

خودش توصیه کرده که هر دو سال یک بار یه دوره یکماهه استفاده کنین
البته از بس خوب بود من توی این سه سال ، هر سال یه بسته یکماهه مصرف کردم
پوست سرم که وقتی ژل میزدم کاملا از لا به لای موهام معلوم بود الان اصلا دیده نمیشه
بالشم همیشه پر مو بود که الان ماهی یه بار یه نخ تار مو میبینم،..
ضمن اینکه سیاهی دور چشمام که همه دکترا میگفتن ارثیه و خوب نمیشه کاملا برطرف شده...

اگه از همون ۱۰ سال پیش که موهام شروع به ریزش کرد اینو فقط استقفاده کرده بودم ... با این پولی که سالها صرف خرید ماینوکسیدیل و انواع قرص و انواع شامپو و لوسیون و محلول تقویتی کردم دو تا اپارتمان میتونستم بخرم.
ecab876e4c88377a0f095d04400a7a34.jpg

البته این جعبه ای که عکسشو گذاشتم زنونشه
مردونش هم تقریبا همین شکلیه

Musso

Registered User
لایک‌ها
42
يكي از دوستان 5 ميليون خرج كرد مو كاشت موهاي داراي رشد عالي هست

mahdidutt

Registered User
لایک‌ها
574
The 30 day beauty secret
بود

پوست سرم که وقتی ژل میزدم کاملا از لا به لای موهام معلوم بود الان اصلا دیده نمیشه
ضمن اینکه سیاهی دور چشمام که همه دکترا میگفتن ارثیه و خوب نمیشه کاملا برطرف شده...

اگه از همون ۱۰ سال پیش که موهام شروع به ریزش کرد اینو فقط استقفاده کرده بودم ... با این پولی که سالها صرف خرید ماینوکسیدیل و انواع قرص و انواع شامپو و لوسیون و محلول تقویتی کردم دو تا اپارتمان میتونستم بخرم.

داداش هیچ عوارضی نداره؟مث فیناستراید و...؟

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
نه همش ویتامین و مواد معدنی و عصاره های گیاهیه.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
The 30 day beauty secret
بود

داداش ریزش موی شما ارثی بود ؟
یعنی سابقه ارثی داشتین که این قرص برطرفش کرد ؟

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
بالا