برگزیده های پرشین تولز

(زندگی کردن در خارج از کشور (ایران

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
می خواستم نظرتون رو در مورد زندگی کردن در خارج کشور بدونم! با تمامی شرایط و مسائل موجود در کشور
ترجیح میدید در ایران زندگی کنید یا خارج؟ به چه دلیل؟ و کدام کشور رو برای زندگی ترجیح میدید چرا؟ :)

greenapple

Registered User
لایک‌ها
21
من نظرم با ترکیه موافقه
.
چون زیاد اونورا مارو راه نمیدن . مثل امریکا. آلمان هم بد نیس.
البته اگه یه آبجی آمریکایی ازمون خوشش بیاد جدا.

microdump

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خارج از کشور زندگی می کنم.
البته از ضغف مدیریت در این که بگذریم ایران کشور خوبی است یعنی کشور آدم های خوب است ولی من ترجیحاً تا وقتی که نتونم به بهتر شدن مسائل داخل ایران کمک کنم در خارج از کشور زندگی کنم و وقتی به ایران بر می گردم بتونم کمکی به بهبود کشور عزیزمون بکنم

M-r-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آلمان . علت خاصی نداره .

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
با توجه به شرایط کاری که دارم اکثر کشور های اروپایی رو دیدم . من سوییس رو انتخاب میکنم.
1- به دلیل احترامی که دولت به ملت میذاره
2- به دلیل احترامی که مردم به قانون میذارن در نتیجه احترام به هم قایل هستند
3- کشور خوش اب و هوایی که هیچ جایی نمیشه لنگه اش رو پیدا کرد . با مناظر و طبیعت زیبا
4- به دلیل ثبات اقتصادی و سیاسی .
5- که همه دلایل بالا باعث رفاه حال مردم و ساکنین اونجا میشه

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
من چند سال در خارج از کشور ( انگلیس ) زندگی کردم ... و کشور های دیگه رو هم دیدم ....

از نظر امکانات ... آزادی ... احترام ... تکنولوپی ... علم ... مردم ... قانون ... اقتصاد ... رفاه ... و تقریبا همه چیز .. خارج رو ترجیح میدم ...

ولی یه بدی داره .. و اونم اینه که اونجا کشورت نیست .. هر کاری هم که بکنی به هر حال توی اون کشور یه خارجی هستی ...و مردم اونجا هم زبونت نیستند ....

البته من وقتی که از انگلیس برای زندگی به ایران برگشتم ... تا چند وقت دیپرس بودم .... چون زندگی توی اونجا برام واقعا راحتتر بود ... از همه نظر ...
مثلا وقتی رفتم که کارهای ادامه ی تحصیلم (در مقطع پیش دانشگاهی)رو توی ایران جفت و جور کنم .. انقدر اذیتم کردند ( انسانهای حسود ) که تصمیم گرفتم دوباره برگردم ... ولی به خاطر سربازی و این جور مسایل نمیشد ...

تنها مزیت ایران اینه که مردم هم زبونت هستند ... همین ...

و من به همین دلیل آخر ایران رو ترجیح میدم ......

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از M-r-r :
آلمان . علت خاصی نداره .
83.gif

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من امریکا رو قبول دارن چون مهد سرمایه داری آزاد هستش.

قدرت اول دنیا

اما اروپا رو ترجیح میدم چون کلاس شخصیتی مردم اونجا به مراتب بالاتر از اروپاییهاست

انگلیس - آلمان - سویس - جمهوری چک و ایتالیا

همه کشورهای خوبین

در آسیا ژاپن - چین و امارات ( آخری به لحاظ ایرانیهاش می گم )

البته در این شکی نیست : هیج جا کشور خود آدم نمیشه
اما جایی که قدر انسان رو ندونن جای جالبی نیست.

انسان در جایی باید باشه که آرامش خاطر داشته باشه و در ایران متاسفانه این قانئن برقرار نیست

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از afshin_electronic :

شما سخت در اشتباهي اتفاقاً تنها جايي كه زبون آدم رو نميفهمند همين كشوره و شما خيال ميكني مردم زبون همديگه رو ميفهمن (ماتريكس) ;)

اما من بهترين جا براي زندگي رو استراليا ميدونم چون مردمش مثل مردم ايران احساساتي هستند و خداييش خيلي مردم خونگرم و بي آذاري هستند و اخلاق خشك مثل مردمان كشورهاي اروپايي و آمريكايي ندارند . در كل استراليا اگه آدم بتونه اقامتش رو بگيره براي زندگي خيلي عاليه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دیوید نظرت رو در مورد مردو استرالیا قبول دارم

انسانهای با شخصیتی هستند.

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
من چند سال انگليس زندگي كردم.به نظرم عمرا كسي طرف اروپا نياد بهتره.من آمريكا و كانادا و دبي رو پيشنهاد مي كنم واسه زندگي.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
درسته قبول دارم
با توجه به مسائلی که بین ایران و اروپاییها پیش اومده دیگه شرایط مثل سابق نیست.

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بابا هامون با پای پیاده و اسب و الاق از اروپا اومدند ایران حالا ما برگردیم به همین راحتی!؟ نوشد!

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نقل از microdump :
من خارج از کشور زندگی می کنم.
البته از ضغف مدیریت در این که بگذریم ایران کشور خوبی است یعنی کشور آدم های خوب است ولی من ترجیحاً تا وقتی که نتونم به بهتر شدن مسائل داخل ایران کمک کنم در خارج از کشور زندگی کنم و وقتی به ایران بر می گردم بتونم کمکی به بهبود کشور عزیزمون بکنم
ممنون از نظری که دادی اما چزا نگفتی کجا هستی؟
که جای خوبیه!

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نقل از amirhoman :
با توجه به شرایط کاری که دارم اکثر کشور های اروپایی رو دیدم . من سوییس رو انتخاب میکنم.
1- به دلیل احترامی که دولت به ملت میذاره
2- به دلیل احترامی که مردم به قانون میذارن در نتیجه احترام به هم قایل هستند
3- کشور خوش اب و هوایی که هیچ جایی نمیشه لنگه اش رو پیدا کرد . با مناظر و طبیعت زیبا
4- به دلیل ثبات اقتصادی و سیاسی .
5- که همه دلایل بالا باعث رفاه حال مردم و ساکنین اونجا میشه
این سوئیس اینطور که شما میگید کشور خیلی ایده الی هست!
تعداد ایرانی های اونجا چطوره کم؟ زیاد ؟

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نقل از afshin_electronic :
من چند سال در خارج از کشور ( انگلیس ) زندگی کردم ... و کشور های دیگه رو هم دیدم ....

از نظر امکانات ... آزادی ... احترام ... تکنولوپی ... علم ... مردم ... قانون ... اقتصاد ... رفاه ... و تقریبا همه چیز .. خارج رو ترجیح میدم ...

ولی یه بدی داره .. و اونم اینه که اونجا کشورت نیست .. هر کاری هم که بکنی به هر حال توی اون کشور یه خارجی هستی ...و مردم اونجا هم زبونت نیستند ....

البته من وقتی که از انگلیس برای زندگی به ایران برگشتم ... تا چند وقت دیپرس بودم .... چون زندگی توی اونجا برام واقعا راحتتر بود ... از همه نظر ...
مثلا وقتی رفتم که کارهای ادامه ی تحصیلم (در مقطع پیش دانشگاهی)رو توی ایران جفت و جور کنم .. انقدر اذیتم کردند ( انسانهای حسود ) که تصمیم گرفتم دوباره برگردم ... ولی به خاطر سربازی و این جور مسایل نمیشد ...

و من به همین دلیل آخر ایران رو ترجیح میدم ......
ایران خودمون که اوضاعش بی ریخته! به خاطر همین مسائل که همه دارن میزارن میرن اونور اب!
خوبی اونجا هم به ارامش و اسایش و امکاناتش هست دیگه!

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نقل از david_sh :
شما سخت در اشتباهي اتفاقاً تنها جايي كه زبون آدم رو نميفهمند همين كشوره و شما خيال ميكني مردم زبون همديگه رو ميفهمن (ماتريكس) ;)

اما من بهترين جا براي زندگي رو استراليا ميدونم چون مردمش مثل مردم ايران احساساتي هستند و خداييش خيلي مردم خونگرم و بي آذاري هستند و اخلاق خشك مثل مردمان كشورهاي اروپايي و آمريكايي ندارند . در كل استراليا اگه آدم بتونه اقامتش رو بگيره براي زندگي خيلي عاليه
ممنون در مورد استرالیا چیزی نشنیده بودم! اینطور که بوش میاد استرالیایی ها خیلی با شخصیت هستند!
اما فکر نکنم اونجا زیاد ایرانی داشته باشه؟ از لحاظ اوضاع اقتصادی چطوره؟

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نقل از amir_ :
من چند سال انگليس زندگي كردم.به نظرم عمرا كسي طرف اروپا نياد بهتره.من آمريكا و كانادا و دبي رو پيشنهاد مي كنم واسه زندگي.
یعنی امریکایی ها با این مسائل پیش اومده رابطه شون با ایرانی ها بهتر از اورپایی هاست؟
من تعریف کانادا رو خیلی شنیدم! اما توی امریکا ایرانی بیشتر هستن!

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از kiuna :
ممنون در مورد استرالیا چیزی نشنیده بودم! اینطور که بوش میاد استرالیایی ها خیلی با شخصیت هستند!
اما فکر نکنم اونجا زیاد ایرانی داشته باشه؟ از لحاظ اوضاع اقتصادی چطوره؟

آره مردمان استراليا بسيار با شخصيت و فهميده هستند البته يك محله لبناني ها داره كه متأسفانه يه مشت لبناني بي شعور و بي فرهنگ ريختند اونجا و بعضي اوقات مزاحمت ايجاد ميكنند (البته توسط دولت دارند كنترلشون ميكنند) به غير از اونا خود شهروندان استراليا خيلي با محبت و با فرهنگ هستند و خيلي هم با شخصيتند . البته اونجا ايراني كم هست ولي در كل كشور يا بهتره بگم قاره بسيار خوبيه

بالا