برگزیده های پرشین تولز

(زندگی کردن در خارج از کشور (ایران

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من شخصا از مردم آمریکا بدی ای نسبت به خودم تا حالا ندیدم

تا حالا البته

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
من استراليا رو دوس دارم.ولي نمي دونم چرا
119.gif

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از tootoo :
استراليا سومين بهترين کشورها برای زندگی است .در اين بين کشورهای نروژ(اول) - سوئد (دوم) - استراليا (سوم)

و کانادا(چهارم) مي باشند. امريکا مقام هشتم و نيوزيلند مقام 18 ام را دارا هستند و کشورهای افريقايي به دليل داشتن آمار بالای ايدز در اين ليست نمي باشند. از جمله فاکتورهای مقايسه در انتخاب کشورها مي توان به سطح در آمد مردم - سطح آموزش و سطح بهداشت نام برد.
اگر فاکورهای اصلی که گفتی همین ها باشن که سوئد و نروژ رو باید از لیست حذف کرد . علی الخصوص از بابت سطح درامد.
ضمنا منبع خبر رو هم لطف کن و بنویس

clever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من از آمریکایی ها خیلی خوشم میاد ، به نسبت بقیه خارجی ها یه مقداری بهترند ، البته از استرالیا شناختی ندارم ولی در رابطه ام با آمریکایی ها جز خوبی چیزی ندیدم . :eek: امسال هم می خوام تلاش کنم خودم رو به کانادا برسونم

clever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از tootoo :
ولی تمام زنان آمریکائی خراب هستن
والا من نمی دونم ولی فکر کنم تو کانادا بیشتر زن خراب باشه .
حالا که شما این مساله رو مطرح کردید من یه سوال از دوستان بپرسم .
بچه ها راسته که تو خارج اگه یه مردی یه مدت نباشه مثلا رفته باشه مسافرت زنش با مردای دیگه رابطه ناجور برقرار می کنه ؟ :wacko: این برام سواله ، نمی دونم از کی شنیدم ، البته ممکنه تو ایران هم از این چیزا باشه ولی زن های ما خیلی وفادار تر از مردها هستن:wacko:

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نقل از tootoo :
همین پارسال زمانی که برای گردش به صرف هزینه ای حدود 3 تومن به کشور استرالیا سفر کردم خیلی خاطرات دارم که برای شما بازگو میکنم
از شیراز به دوبی رفتم بهمراه خانواده و از دوبی با پرواز بویینگ 747 مستقیما حدودا 26 ساعت طول کشید البته سفر بسیار خسته کننده ای بود به پایتخت استرالیا شهر کانبرا رسیدم و از آنجا هم برای تفریح به شهر سیدنی رفتیم جای شما خالی بود در طول پرواز مهانداران هواپیما که خود هواپیما استرالیائی بود مهمانداران زنش با چهره های خوشکل و هیکل متناسب و چشمان آبی که داشتند منو بشدت وسوسه کرده بودند و در طول این مدت پروازی همش به این مهمانداران خوشکل چشم آبی مو بلوند نگاه میکردم معلوم بود تمام این دختران مهماندار باکره بودند چون جوان بودند خلاصه به شهر سیدنی رسیدیم در اونجا راهنمائی تور مارا باترانسفر فرودگاهی به هتل 6 ستاره رهسپار کرد تا استراحتی داشته باشیم و زمانی که از هواپیما پیداشدم باد شدیدی بود و استقبال کنندگان تور که از خود کشور بودند با سمبل های استرالیا یعنی تعدادی کانگورو تربیت شده آورده بودندو از ما با شادی بسیار استقبال کردند و پیش خودم گفت اینها کجا و من بیچاره بی یار کجا

خلاصه در تور 21 روزه ما توی استرالیا تمام شهر های استرالیا را بازدید کردم و کلی صبر می خواست بعدش هم توی 3 روز باقی مانده که در استرالیا بودم در باغ وحش با دختر وزیر دفاع استرالیا آشنا شدم که برای تفریح آمده بود
من بیماری فشار خون دارم و باید بستری میشدم از اقبال نیک من این دختر دانشجوی پزشکی دانشگاه موناش ملبورن بود و منو روی صندلی گذاشت و با من کمی انگلیسی صحبت کرد ومن دست وپا شکسته باایشان صحبت میکردم کهسر صخبت باز شدو وقتی که حالم جای اومد این دختر خوشکل منو به ویلای پدرش دعوت کرد و این دختر 19 سالش بود و من 24 ساله بودم آشنائی من با این مرغ بهشتی از این جا شروع شد
اسم این دختر کاترینا کیدمن بود و 180 سانتی متر قدش بود و سفید پوست بود موهای بلوند داشت و از همه مهمتر چشمانش آبی گربه ای خوشکلش بود واگر بصورتش نگاه میکردی حیا میکردی چون مانند یه حوری بهشتی خوشکل بود
بعد ها فهمیدم که نامزد نداره و باکره است خلاصه بعد از اینکه با وی دوست شدم ایشان رو به ایران دعوت کردم و قراره که 17 آوریل به ایران بیاد و من با تمام دل و جون به وی خواهم گفت که دوستش دارم و میخوام باهاش ازدواج کنم
بازم که این مردک پیداش شد که!!
5.gif

دیروز دختر خاله امروز هم دخترکان باکره!!انصافا تو یکی دیگه تو مرخص بودن تهشی!!

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از SherlockHolmes :
بازم که این مردک پیداش شد که!!
5.gif

دیروز دختر خاله امروز هم دخترکان باکره!!انصافا تو یکی دیگه تو مرخص بودن تهشی!!
hاز دوستان مخصوصا کسایی که اونور زندگی میکنن سوال داشتم.
من خیلی تو فکر رفتنم البته بعد از درس.
وضع رفتار مردم کشورای خارجی با ایرانیا چجوریه من تنها چیزی که منصرفم میکنه برخورد بدشونه. البته اینو شنیدم حالا میخواستم بدونم واقعیت داره؟ اگه بفهمن ایرانیم چجوری برخورد میکنن؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بستگی به کشوری داره که میخوای بری

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
خب کدوم کشور خوبه؟
دوبی جای خوبیه واسه زندگی نه؟

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
توی هر کشوری که برید زندگی کنید .. باید هویت ایرانی خودتون رو مخفی کنید ..

چون به نظر دنیا و جهان ... ایرانی ها همه تروریست و وحشی و از این جور حرف ها هستند .....

خدا لعنت کنه آمریکا رو که اسم ایران رو اینجوری به منجلاب کشید ....
و یه عده ی دیگه که اسلام رو اینجوری به دنیا نشون دادند ....

clever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از afshin_electronic :
توی هر کشوری که برید زندگی کنید .. باید هویت ایرانی خودتون رو مخفی کنید ..

چون به نظر دنیا و جهان ... ایرانی ها همه تروریست و وحشی و از این جور حرف ها هستند .....

خدا لعنت کنه آمریکا رو که اسم ایران رو اینجوری به منجلاب کشید ....
و یه عده ی دیگه که اسلام رو اینجوری به دنیا نشون دادند ....
تایید میشه ، باید این چیزارو از دکتر عباسی بپرسیم، باید چکار کنیم که مقابله به مثل کنیم ;)

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
حق با افشینه

بالا