برگزیده های پرشین تولز

سایت مانیتورینگ قیمت خشکبار(زعفران پسته زرشک ...)

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
بچه ها من چند روزیه دنبال یک سایتی هستم که قیمت لحظه ای و نموداری خشکبار رو توی کشور های مختلف دنیا بده.(مخصوصا قیمت جهانیش) اما هرچی میگردم پیدا نمیکنم سایت مثقال خیلی عالیه اما برای خشکبار چیزی نداره.مخصوصا زعفرون اگر کسی سایتی جایی میشناسه یه آمار بده لینک بذاره ممنون

ali__amiri

Registered User
لایک‌ها
42
بچه ها من چند روزیه دنبال یک سایتی هستم که قیمت لحظه ای و نموداری خشکبار رو توی کشور های مختلف دنیا بده.(مخصوصا قیمت جهانیش) اما هرچی میگردم پیدا نمیکنم سایت مثقال خیلی عالیه اما برای خشکبار چیزی نداره.مخصوصا زعفرون اگر کسی سایتی جایی میشناسه یه آمار بده لینک بذاره ممنون

میخوای بزنی تو کار صادرات یا وارداتش حاجی ؟

maysamkhosravi

Registered User
لایک‌ها
315

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
میخوای بزنی تو کار صادرات یا وارداتش حاجی ؟
دادا زیره که به کرمون نمیبرن.اگر خدا بخواد دارم تحقیق میکنم بفرستم برای چشم آبیا
از وقتي قيمتا لحظه اي ميره بالا فكر كنم تصميم گرفته براي عيد سال ديگه برنامه ريزي كنه :دي

:happy:
آره بابا با این خرجای زیاد و دخلای کم باید بزنیم نفری 3 4 تا کار دست بگیریم شاید فردا بچمون گفت بابام فقیر نیست :دی

ali__amiri

Registered User
لایک‌ها
42
دادا زیره که به کرمون نمیبرن.اگر خدا بخواد دارم تحقیق میکنم بفرستم برای چشم آبیا

آره بابا با این خرجای زیاد و دخلای کم باید بزنیم نفری 3 4 تا کار دست بگیریم شاید فردا بچمون گفت بابام فقیر نیست :دی

داداش من فعلن اندر کف یدونشم گیر نمیارم دارم دیونه میشم .دادا منم هستم بفرستیم واسشون رو منم حساب کن :cool: پول ;)باشه هر کاری میکنیم

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
چرا گیر نیاد داداش.همیشه فکرت بزرگ باشه گیرت میاد (البته نه مثل اون رفیقمون که میخواد 300 میلیون وام بگیره کارخونه بزنه بره عشق و صفا ) اینجورکارها جز به فاک رفتن چیزی نداره.بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که یک بیوه زنه 40 50 ساله گیر بیاری باهاش رفیق شی سر سال ماکسیما سواری.نمونش یک بنده خدا که تا الان حدود 50 میلیون تو حسابش داره.خوب دادا نمیترسی پولتو بخورم؟ :دی بیاااااااا بیاااااا 20 تومن بذار وسط نصف نصف :دی

ali__amiri

Registered User
لایک‌ها
42
چرا گیر نیاد داداش.همیشه فکرت بزرگ باشه گیرت میاد (البته نه مثل اون رفیقمون که میخواد 300 میلیون وام بگیره کارخونه بزنه بره عشق و صفا ) اینجورکارها جز به فاک رفتن چیزی نداره.بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که یک بیوه زنه 40 50 ساله گیر بیاری باهاش رفیق شی سر سال ماکسیما سواری.نمونش یک بنده خدا که تا الان حدود 50 میلیون تو حسابش داره.خوب دادا نمیترسی پولتو بخورم؟ :دی بیاااااااا بیاااااا 20 تومن بذار وسط نصف نصف :دی

بابا این مخم دیگه واقا انقد بهش فشار اوردم پوکیده داداش .... تو راه سراغ داری واسه درامد بگو یا شراکتم کنیم یه سودی هم ببریم ....

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
کلی نوشتم ارور داد پاک شد.خلاصشو بگم دادا.چقدر سرمایه داری؟

ali__amiri

Registered User
لایک‌ها
42
داداش برو تو کار پ.خ عمومی نشه دست زیاد شه :lol:;)

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
خشکبار با توجه به درجه بندی کیفیت نمیشه قیمت برای انس خاصی رو در نظر گرفت

باید کیفیت رو دید و قیمت گذاشت

ایران هم واردات میکنه هر ساله

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
داداش برو تو کار پ.خ عمومی نشه دست زیاد شه :lol:;)
تو بگو سرمایت چقدره تا من تو پ.خ بگم ایده هامو هرچند اونقدرم پخی نیستم که ایده ناب داشته باشم.امروز اعصابم تخیلیه عجیب.
خشکبار با توجه به درجه بندی کیفیت نمیشه قیمت برای انس خاصی رو در نظر گرفت باید کیفیت رو دید و قیمت گذاشتایران هم واردات میکنه هر ساله
اینکه باید تعیین کیفیت بشه درسته اما خوب همیشه استاندارد دارن.حتما یک مانیتورنیگی هست در موردش.اما من یدا نکردم که فعلا

ali__amiri

Registered User
لایک‌ها
42
تو بگو سرمایت چقدره تا من تو پ.خ بگم ایده هامو هرچند اونقدرم پخی نیستم که ایده ناب داشته باشم.امروز اعصابم تخیلیه عجیب.اینکه باید تعیین کیفیت بشه درسته اما خوب همیشه استاندارد دارن.حتما یک مانیتورنیگی هست در موردش.اما من یدا نکردم که فعلا

داداش سرمایه رو میشه جور کرد هر چقدر بسته داره ایده چی باشه بازگشت سرمایه چقدر باشه و چقدر زمان ببره چند درصد سود بده تو بیا تو پخ کارئ بگو سرمایه کمم باشه جور میکنیم

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
بیا پیرزن بکشیم :دی خوب پول داره :دی آقا یکی پیدا شه یک سایت به ما بده مردیم دیگه

airana09

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز برای زعفران می تونی با من تماس بگیری همه روزه و همه ساعت قیمت می دم
قیمت لحظه ای زعفران قائن پخش در تهران و قم
09192514472
[email protected]
سلطانیان همت

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
توی alibaba دنبال فروشنده های خارجیش بگرد ایمیل بزن قیمت بگیر، قکر نکنم سایتی که خواستی وجود داشته باشه، alibaba رو جدی بگیر دوست عزیز، آدم میشناسم با سرچ و آدم پیدا کردن تو alibaba با 10 هزار دلار شروع کرده الان از طریق همون رابطه ها سالی 6 7 میلیون دلار واردات داره

بالا