برگزیده های پرشین تولز

ست سونی LBT-V725 + یک جفت بلندگو هیتاچی

featit

Registered User
لایک‌ها
134
سلام دوستان :)

فروخته شد.

قیمت جدید بدون باند هیتاچی

دیگه وقتشه یکم اتاقم رو خلوت کنم... از اونجایی که بلندگو آمریکایی و آلمان انگلستان و اروپایی دستم هست میخوام ست هام رو بزارم واسه فروش
دوستان یک ست 5 طبقه سونی ال بی تی وی 725 با بلندگوهای فابریکش موجود میباشد... تمامی طبقات کاملا سالم فقط کاست تسمه میخواد... سی دی تو 3 ثانیه پلی میکنه !
چون میخوام خلوت کنم یک جفت بلندگو هیتاچی هم روش هست برای فروش که یکجا فروخته میشه !
مشخصات هر کدام هم روش نوشته شده !
ست سونی کنترل داره ولی فابریکی نیست... معمولی هستش... ترانس 300 وات هم داره... خلاصه تکمیله همه چی... آماده استفاده...
دوستان عزیز توجه کنید من کاری ندارم بلندگو هیتاچی به کارتون میاد یا نه ! یکجا فروخته میشه !
سایت هارو نگاه کنید متوجه میشید بدون بلندگو و ترانس رو چند گذاشتن ... حرفهایی از قبیل اینکه آیا فروش میره واسشون هم زده نشه لطفا طرف مغازه داره و فروشندس و حتما یکم بالا پایینتر میفروشه... اول همجا قیمت بگیرید اگه احیانا به نتیجه رسیدید که قیمت من منصفانه و مناسب هست بنده در خدمتم :)

قیمت : 650,000 تومان مقطوع !

IMAG2906.jpg

IMAG2904.jpg

IMAG2902.jpg

IMAG2903.jpg

IMAG2916.jpg

IMAG2917.jpg

IMAG2918.jpg

IMAG2913.jpg

IMAG2899.jpg

IMAG2911.jpg

Last edited:

jooly

Registered User
لایک‌ها
9
درود داداش فکر کنم هیتاچی هات هم تیوتر نداره نه ؟؟تو عکس جاش انگار خالی هست
منم یک725 دارم سیدی کار نمیکنه و باند فابریک نیست یک جفت ویکتور z71داره بنظرت چند بفروشم ؟دستگاه هم از لحاظ تمیزی معمولیه

featit

Registered User
لایک‌ها
134
درود داداش فکر کنم هیتاچی هات هم تیوتر نداره نه ؟؟تو عکس جاش انگار خالی هست
منم یک725 دارم سیدی کار نمیکنه و باند فابریک نیست یک جفت ویکتور z71داره بنظرت چند بفروشم ؟دستگاه هم از لحاظ تمیزی معمولیه
سلام داداش...
خواستی سی دی 925 دارم که با 725 یکیه هیچ فرقی نمیکنه... هیتاچی تیوتر داره ولی کریستالیه ... بود و نبودش تاثیری نداره... میدرنج و تیوتر داخل هست یکنم مثل ووفر جلو نیست
یه مقایسه کن بلندگو خودت رو من ندیدم... ترانس و سی دی هم ردیف کن 700 اینا بفروش

jooly

Registered User
لایک‌ها
9
کی بخره 700 میگن 400 تومن هم زیاده

featit

Registered User
لایک‌ها
134
کی بخره 700 میگن 400 تومن هم زیاده
کی میگه زیاده؟ تو تهران دیوار 5 طبقه با آمپ خراب بدون باند و ترانس و کنترل چند روز پیش 300 آگهی کردن... باز سالمش بدون باند و ترانس 520 !
اگه میگی زیاده من خودم ازت مخرم !

Ali Subi

Registered User
لایک‌ها
588
سلام.
باندی هیتاچی خالی رو میفروشی؟ مشکلی نداره؟
قیمت؟
ممنون.

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
سلام بازم این سیستمهارو دیدیم داغ دلمون تازه شد .انشالله که خوب بفروشی داداش

farzadiii

Registered User
لایک‌ها
117
به به چه سیستم تمیز و رو پایی هست داداش حیفه نفروش من اگر جات بودم نمی فروختم حیفه به خدا. دوستان این رفیقمون کارش درسته من خودم تاییدش می کنم. داداش اون باندا عجب چیزایی هستند همه اروپایی چه شود داداش نمی تونی یک کلیپ از کیفیت صداشون برام بفرستی

featit

Registered User
لایک‌ها
134
به به چه سیستم تمیز و رو پایی هست داداش حیفه نفروش من اگر جات بودم نمی فروختم حیفه به خدا. دوستان این رفیقمون کارش درسته من خودم تاییدش می کنم. داداش اون باندا عجب چیزایی هستند همه اروپایی چه شود داداش نمی تونی یک کلیپ از کیفیت صداشون برام بفرستی
مرسی ازت داداش نظر لطفته...
چشم فردا ازش یک کلیپ میزارم واست

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
اقا بلندگو آمریکای که گفتی چی داری؟؟
شاخ شاخ بلندگوات چیه؟؟؟
یه جفت تکنیکس عطیقه دارم ووفر 13 اینچ هر کدوم 100 rms
اصل ژاپن.هر یونیتش 46 کیلو حدودا....
اگه چیزه خوب گیرم بیاد حاضرم عوض کنم.

featit

Registered User
لایک‌ها
134
دوستان مفت دارم میدما !!! بلندگوهای سونی مثل آکبنده ! ست 715 و 725 خرابیش نسبت به مدلهای بالاتر از خودش کمتر مثل 750 ... 925 ... 950 ... ! آمپ و اکولایزر جداس و جدا هم قابل استفاده هست... سلکتور تنظیم بیس و تریبل بالانس... ! که تو مدلهای بالاتر دیگه نیست.. ! ووفر های کربن 9 انیچی فوقعلاده ای داره..
دوستان یک جفت بلندگو کنوود مدل kenwood s-v33e هم به فروش میرسه ! کسی خواست پیام بده... کنترل اصلی کنوود هم موجوده...

featit

Registered User
لایک‌ها
134
اقا بلندگو آمریکای که گفتی چی داری؟؟
شاخ شاخ بلندگوات چیه؟؟؟
یه جفت تکنیکس عطیقه دارم ووفر 13 اینچ هر کدوم 100 rms
اصل ژاپن.هر یونیتش 46 کیلو حدودا....
اگه چیزه خوب گیرم بیاد حاضرم عوض کنم.
یکی که بوس بود البته یکی پیام داد از شهرستان یه مبلغ کمی واریز کرد قراره تشریف بیارن حضوری ببرن...
یکی بیک ونتوری فرمولا 4
اینا فروشی بود تو آمریکایی
وگرنه اچ پی ام 100 دارم آکبند ! در حد تازه تولید شده حتی پیچاش باز نشده !!! فقط کارتن نداره :)
Braun L830 هم هست...با پایه های فابریکش که کمتر کسی داره !

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
hpm-100 صداش چجوریاست ؟

من s-t100 دارم فوق العاده هست .محصول 1990 هست . پا به پای بلندگوهای 6 - 7 میلیونی صدا میده .
دوتا ووفر 6" با یه دام توییتر و دوتا اگزوز و یه کراس بسیار عالی
30 وات نومینال - 150 تا پیک میخوره
با یه آمپ 15 واتی پایونیر درایوش کردم با این حال نمیشه ولوم رو از 1/10 بالاتر بیارم . بیسی که تولید میکنه خیلی نافرمه . صدای ریزش هم عالیه . در کل صدای بسیار گرم و گوشنوازی داره
با آمپ بهتر که نسبت سیگنال به نویز بالاتری داشت صدای بینظیری ازش گرفتم

featit

Registered User
لایک‌ها
134
hpm-100 صداش چجوریاست ؟

من s-t100 دارم فوق العاده هست .محصول 1990 هست . پا به پای بلندگوهای 6 - 7 میلیونی صدا میده .
دوتا ووفر 6" با یه دام توییتر و دوتا اگزوز و یه کراس بسیار عالی
30 وات نومینال - 150 تا پیک میخوره
با یه آمپ 15 واتی پایونیر درایوش کردم با این حال نمیشه ولوم رو از 1/10 بالاتر بیارم . بیسی که تولید میکنه خیلی نافرمه . صدای ریزش هم عالیه . در کل صدای بسیار گرم و گوشنوازی داره
با آمپ بهتر که نسبت سیگنال به نویز بالاتری داشت صدای بینظیری ازش گرفتم
صدا ال 100 جی بی ال رو شنیدی؟ ال 100 رو بنداز سطل آشغال که بین 2.5 تا 3 میلیون داره معامله میشه ! از لحاظ کیفیت محشره ... بیس فوقعلاده نرم و محکم ! واقعا دوست داشتنیه ! من که عشق ولوم گرفتن دارم هنوز اچ پی ام رو نتونستم کامل صدا بگیرم !

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
صدا ال 100 جی بی ال رو شنیدی؟ ال 100 رو بنداز سطل آشغال که بین 2.5 تا 3 میلیون داره معامله میشه ! از لحاظ کیفیت محشره ... بیس فوقعلاده نرم و محکم ! واقعا دوست داشتنیه ! من که عشق ولوم گرفتن دارم هنوز اچ پی ام رو نتونستم کامل صدا بگیرم !
s-t100 یه جورایی فلور-استند هست و از نظر حجمی جمع و جوره. اتاق منم کوچیکه و جای کافی ندارم از بلندگوهایی نظیر hpm-100 استفاده کنم . در کل دوست دارم تجربش کنم
اگه روزگاری قصد خرید داشتم و در مقابل شما هم فروشنده بودی قیمتش چند فی میخوره رفیق ؟ ازش خوشم میاد

بالا