برگزیده های پرشین تولز

سرامیک بهتره یا پارکت ؟؟!!

yasertan

Registered User
لایک‌ها
61
سرامیک بهتره. چون میکروب ها رو میشه ازش گرفت. اما پارکت محل رشد و نمو باکتری ها و میکروب هاست.

tape

Registered User
لایک‌ها
505
در كل پاركت با كلاس تره وبهترين نوعشم از جايي كه واسه خريد رفته بودم پرسيدم كانادايي هستش .ولي اگه بخواي با كفش راه بري صدا داره واز مزاياشم اينه كه گرم تره نسبت به سراميكي كه سيستم گرمايش از كف نصب نشده باشه.ولي پاركت خوراكه موريانه هست كه البته تو خونه هايه الان فكر نكنم پيدا شه مخصوصا اگه طبقه هاي بالاتر باشي

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
درود
دوست گرام شما می تونید توی سهروردی شمالی بالاتر از میدون قندی مرکز پارکت هست می تونید برید و تنوع جنسارو ببینید و قیمت ها رو هم مقایسه کنید ! پارکت ها جدید حسابشون از قدیمی ها جداست! ( می تونید رنگ ماهاگونی استفاده کنید که کثیف شد اونقدر نمایان نشه البته بستگی به مبلمان داخلی تون داره و دکوراتیو تون ! (هرگونه سوالی داشتین در خدمتم برای چیدمان )
(جسارتان من رشته اینتریور دیزاین خوندم !!!!)

hamed_forum

Registered User
لایک‌ها
129
طبقه اول خونه میخوام کفس سرد نباسه چکار کنم؟کفش الان سرامیک موکت پالاز نمدی خریدم اما هنوز نصب نکردم خواستم ببینم مورد جدیدی هست؟بهتر باشه

mehrana1

Registered User
لایک‌ها
171
دوست عزيز پاركت هم شيك تره ، هم گرم تره و هم خوشگل .... البته پاركت كه ديگه اين روزا وجود نداره ، همون hdf
اما
عمر سراميك و كيفيتش بهتره ، سراميك هاي طرح پاركت بسيار زيبا هستند و اصلاً مشكلات پاركت را ندارند

hamed_forum

Registered User
لایک‌ها
129
دوست عزيز پاركت هم شيك تره ، هم گرم تره و هم خوشگل .... البته پاركت كه ديگه اين روزا وجود نداره ، همون hdf
اما
عمر سراميك و كيفيتش بهتره ، سراميك هاي طرح پاركت بسيار زيبا هستند و اصلاً مشكلات پاركت را ندارند
دوست عزیز این خونه قدیمی و سرامیک کفش
فقط مشکل طبقه اول و سرما میگن خودش رو خوب نشون میده میخواستم ببینم روی سرامیک چکار میشه کرد؟فوم کسی کار کرده

mehrana1

Registered User
لایک‌ها
171
دوست عزیز این خونه قدیمی و سرامیک کفش
فقط مشکل طبقه اول و سرما میگن خودش رو خوب نشون میده میخواستم ببینم روی سرامیک چکار میشه کرد؟فوم کسی کار کرده

دير سراميك رو فوم بتن كار كنيد ، عايق گرما و سرماست ، مطمئن باشيد من براي يه خونه ١٨ سال ساخت زدم ، هزينشم مثل چسب كاشيه

hamed_forum

Registered User
لایک‌ها
129
دير سراميك رو فوم بتن كار كنيد ، عايق گرما و سرماست ، مطمئن باشيد من براي يه خونه ١٨ سال ساخت زدم ، هزينشم مثل چسب كاشيه
یعنی چطور؟باید سرامیک رو کند؟
من الان یک موکت پالاز نمدی از این ضخیمها گرفتم اما هنوز نصب نکردم
میخوام ببینم الان چکار کنم بهتر؟

mehrana1

Registered User
لایک‌ها
171
یعنی چطور؟باید سرامیک رو کند؟
من الان یک موکت پالاز نمدی از این ضخیمها گرفتم اما هنوز نصب نکردم
میخوام ببینم الان چکار کنم بهتر؟

آخه موكت كه خوشگل نيست !!!
شما اگه كار عمري بخواي انجام بدي كف و بكن لوله ها رو عوض كن با همون لوله سيستم گرمايش از كف هم رديف كن ....
روش يه لايه فوم و بتن مخلوط ميريزي ، تراز كه شد نصاب سراميك واست يه روزه بند كشي ميكنه .... خيلي خواستي هزينه كني سراميك بدون بند ميبد يزد بگير ....

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
تا اونجایی که من میدونم اگه کف سرامیک باشه، موکت ها رو با چسب حرارتی میچسبونن به سرامیک ها تا سر نخوره ... .

htcone

Registered User
لایک‌ها
24
پارکت نکن بعد از مدتی زیرش صدا میده موقع راه رفتن

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
معایب پارکت:
سروصدای زیاد با گذشت زمان و تخریب
کثیف شدن زیاد و سخت بودن نظافتش
بوی بد و رطوبتی شدن پس از آب ریختن روش

سنگ عالیه و زیبا

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
نه سرامیک معمولی نه پارکت،یه سری سرامیک چینی اومده که عمرا تشخیص بدین پارکتِ یا سرامیک، جالب اینه که طرح ها توی یک مدل فرق میکنه (منظورم رگه هاشه. مثل پارکت چوبی که رگه های متفاوتی توی هر دونه از پارکت ها هست) قیمتش یکم بالاست اما نه مشکل میکروب داره نه مشکل سر خوردن، به خوشکلی پارکتِ، بعدا هم سر و صدا تو نمیوفته

یه نمونش

DSC04410w.jpg

IMG_5343.JPGw.jpg

IMG_5346.JPGw.jpg

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
مورد بالايي تاييد ميشه

کاغذ دیواری آرکس

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
نصب و برداشتن پارکت خیلی راحت تر از سرامیک. ولی هر دوشون دوام خوبی دارن. در واقع دوامشون بستگی به نوع پارکت و سرامیک داره

corian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پارکتهای طرح جنگلی خیلی گرم و مناسب خونه های مجردی با دکوراسیونهای متفاوت هستند ، حالا ازینا گذشته خونت کجاست شیطون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا