برگزیده های پرشین تولز

سرمايه گذاري روي سكه و طلا

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
سلام
حالا آخرش چ کنیم ؟ سکه هامونو بفروشیم یا صبر کنیم
من زمانی که نیم سکه 700 بود نفروختم و کلی ضرر کردم
الان نمیخوام دوباره چوب ریسک نکردنمو بخورم -_-

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
طلا کی ارزون میشه من میخوام این هفته بخرم فوری هست به نظر دوستان ممکنه این هفته قیمت فرقی بکنه

amirphp

Registered User
لایک‌ها
223
طلای جهانی آینده روشنی نداره. تو همین بازه 1150 تا 1250 قیمت میخوره و در آینده نیز به 1100 دلار انس خواهد رسید ولی در کشور ما ارز رو نمیشه کنترل کرد و مشکل تو دلار هست وگرنه طلا و سکه به هیچ عنوان ارزش سرمایه گذاری نداشت

Princess of the world

Registered User
لایک‌ها
51
الان که سود بانکی رو دارن کاهش میدن مردم میرن پولاشون و از بانکا میکشن بیرون به نظرتون با این حساب میرن سمت خرید سکه و طلا؟ اگه این فرضیه درست باشه سکه و طلا گرون میشه

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
الان که سود بانکی رو دارن کاهش میدن مردم میرن پولاشون و از بانکا میکشن بیرون به نظرتون با این حساب میرن سمت خرید سکه و طلا؟ اگه این فرضیه درست باشه سکه و طلا گرون میشه
نه مردم پول جدید نمیزارن تو بانک
پولهایی که قبلا گذاشتن که قرارداد دارن و نرخش تغییر نمیکنه
سمت سکه و طلا هم نمیرن توی این دو سه ماهه تغییر آنچنانی حاصل نمیشه

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
2درصد کم شدن سود هیچ بازار رقیبی را جذاب نمی کنه .فقط و فقط اگر مذاکرات خوب پیش بره بورس جذاب میشه و اگر بد پیش بره تا حدی ارز جذاب میشه ملک هم در هر دو حالت امسال سال خوبی نداره

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
والله به نظر من... نه
سعی کنید روی یک ایده کاری با هزینه کم سرمایه گذاری کنید

بستگی به تحصیلات و تجربه تون داره

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
والله به نظر من... نه
سعی کنید روی یک ایده کاری با هزینه کم سرمایه گذاری کنید

بستگی به تحصیلات و تجربه تون داره

منظورتون تولبده ؟

من انجام دادم ؛ متاسفانه تو لید تو ایران فقط به نفع فروشندس !! همش چک چک چک . دهنتو صاف میکنن

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
طلا میکشه بالا؟
امیدی هست بهش؟
احتمال اینکه حرکت چشمگیری در طلا ببینیم وجود ندارد
صرفا در حد نوسانات معمول بازار
مگر اینکه اتفاق خاصی بیفته که قابل پیشبینی نیست

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
دوستان امروز رفتم سکه بخرم همزمان در اپیکیشن موبایل قیمت زده بود 926 در سایت اتحادیه طلا قیمت زده بود 930 در سایت اقتصاد آنلاین قیمت زده بود 928 در تابلوی طلافروشی قیمت زده بود 935 - برای سکه کامل طرح جدید گفتم . از در طلا فروشی برگشتم و کلم داره سوت میکشه که چرا مملکت حساب و کتاب نداره. باید چی کار کرد؟ شما چی کار میکنین؟ منبع واقعی نرخ کجاست تابلوی طلافروشی نرخ را از کجا میاره؟ من اون نرخ رو از کجا بیارم؟

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
دوستان امروز رفتم سکه بخرم همزمان در اپیکیشن موبایل قیمت زده بود 926 در سایت اتحادیه طلا قیمت زده بود 930 در سایت اقتصاد آنلاین قیمت زده بود 928 در تابلوی طلافروشی قیمت زده بود 935 - برای سکه کامل طرح جدید گفتم . از در طلا فروشی برگشتم و کلم داره سوت میکشه که چرا مملکت حساب و کتاب نداره. باید چی کار کرد؟ شما چی کار میکنین؟ منبع واقعی نرخ کجاست تابلوی طلافروشی نرخ را از کجا میاره؟ من اون نرخ رو از کجا بیارم؟
UP - یکی جواب بده !

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
یعنی کسی نمیدونه؟!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
دوست عزیز تو کدوم شهر هستید؟شهرستان بالاتره
تو تهران هم نرخ اتحادیه مال بازار و فردوسیه تو سطح شهر قیمت ها یکم جا به جا فرق میکنه و بالاتره

Last edited:

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
دوست عزیز تو کدوم شهر هستید؟شهرستان بالاتره
تو تهران هم نرخ اتحادیه مال بازار و فردوسیه تو سطح شهر قیمت ها یکم جا به جا فرق میکنه و بالاتره
کرمانم - ولی عجیب مملکت بی حساب و کتابی هست . یک نفر هم حرفی نمیزنه در این مورد !!

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
سایت اتحادیه مرجع هست
تابلو طلا فروشی ها همیشه به سرعت تغییر نمیکنه و این اختلاف قیمت همیشه بین سایت اتحادیه و تابلو وجود دارد
قیمت سایت ها و نرم افزار های دیگه رو اطلاع ندارم
دوستان با گرونی بنزین , طلا چه وضعیتی پیدا کرد ؟

نمودار دارید؟
هیچ اتفاقی رخ نمیده مبنای محاسبه طلا دلار و اونس جهانی هست

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
ربع سکه هم مثل سکه سال ضربش برای خرید و فروش مهمه؟بهترینش همون 86 هست؟
برای خرید طلافروش چه تفاوتی بین 86 و بقیه میگذاره؟فروش چی؟

بالا