برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری با سود بالا و مطمئن در swisscash

وضعیت
موضوع بسته شده است.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
من کسی رو میشناختم که برای اینکه دوستانش رو متقاعد به شرکت در مجموعه هرمی کنه، مدارک جعلی از پرداخت های آن شرکت ایجاد می کرد و حتی با پرداخت هایی که به حساب بانکیش شده بود تطابق می داد ;)
زیاد جدی نگیرید !!!

دوست گل من این چه سخنی شما میگید :blush:

من نمیدونم همچین کاری رو آشنا های شما کرده باشند ولی آشناهای من اینکار رو نمیکنند بخوان هم نمیتونند چون همیشه با هم هستیم واصلا همچین چیز هایی به مغزشون خطور نمیکنه حالا من یا شما و باقی دوستان باور نمیکنیم دلیل بر نبود اون چیز؟؟؟

من طرفداری نمیکنم چون خودم از اول تو پنتاکونا بودم (آمار بگیر برا چند وقت پیشه)و... و همه نوع تجربه رو اینجا بدست آوردم (همه نوع سیستم ولی تا الان من دلیلی نمیبینم که تو این سیستم نرم و این شرکت پول رو بالا بگشه شما فقط کافیه یه 2*2=4 عقلی کنید تا متوجه بشید

1-شرکت 3 بر میداره 1 به شما میده
2-سیستم چون رو طمع بنا گذاشته شده رشد وحشتناک داره
3-کسی که تو خود شرکت هستند دوباره پول رو وارد سیستم میکنند

فقط کافیه یه کاغذ بزارید جلوتون و حساب کنید که حتی سیستم هرم معکوس هم نمیده البته اگر بدونید هرم معکوس یعنی چی (که حتما بهتر از من میدونید)

در آخر هم از شما ممنونم که اطلاعات خودتون رو در اختیار من قرار دادید:)

موفق باشید

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1

من نمیدونم همچین کاری رو آشنا های شما کرده باشند ولی آشناهای من اینکار رو نمیکنند بخوان هم نمیتونند چون همیشه با هم هستیم واصلا همچین چیز هایی به مغزشون خطور نمیکنه حالا من یا شما و باقی دوستان باور نمیکنیم دلیل بر نبود اون چیز؟؟؟

من طرفداری نمیکنم چون خودم از اول تو پنتاکونا بودم (آمار بگیر برا چند وقت پیشه)و... و همه نوع تجربه رو اینجا بدست آوردم (همه نوع سیستم ولی تا الان من دلیلی نمیبینم که تو این سیستم نرم و این شرکت پول رو بالا بگشه شما فقط کافیه یه 2*2=4 عقلی کنید تا متوجه بشید

فقط کافیه یه کاغذ بزارید جلوتون و حساب کنید که حتی سیستم هرم معکوس هم نمیده البته اگر بدونید هرم معکوس یعنی چی (که حتما بهتر از من میدونید)

موفق باشید
دوست عزیز،

واقعاً وقت اینکه بخوام کسی رو از عضویت در چنین گروه هایی منع کنم ندارم، فقط همین یک مورد رو متذکر بشم که من خودم ( به همراه برخی دوستانم در مالزی و سنگاپور ) یک مدت پیش می خواستم یک همچنین سیستمی بزنیم ( جالبه، نه ؟! ) ولی در نهایت به این نتیجه رسیدیم که 95% افرادی که در سیستم وارد می شوند ضرر کرده و 5% افرادی که در اوایل کار وارد سیستم شده اند سود خوبی می کنند. در نهایت چون این جور پول ها را نمی توانستم بخورم و از آن ور بد بختی و فلاکت آن 95% را نمی توانستم ببینم، بیخیال قضیه شدم، با وجودی که اگر سیستم ما می گرفت سود میلیاردی نصیبمان می شد!!

شما هم مختارید، اگر فکر می کنید جزء آن 5% می توانید باشید، حتماً اقدام کنید، چون سود سرشاری نصیبتان می شود ;)

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بابا این پولها خوردن نداره،همیشه اول به فکر زیر دستیاتون باشید که نمی تونن سود کنن....

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
بابا این پولها خوردن نداره،همیشه اول به فکر زیر دستیاتون باشید که نمی تونن سود کنن....
به نظر من این سیستم ها و همین طور سایر سیستم های مشابه نظیر HYIP ها و سرمایه گذاری های هرمی، همگی نوعی کلاه برداری مدرن هستند که به طرز زیرکانه ای طراحی شده اند. نهایت امر سود سرشاریست که گیر شرکت اصلی و برخی افراد top level در سیستم می آید و سایرین ( در level های پایین تر سیستم ) همگی ضرر می کنند!
این پول ها حداقل برای من یکی خوردن ندارد، چون در بیمارستان مریض هایی داشته ام و دردهایی دیده ام که فکر نکنم هیچ کس حتی بخواهد ثانیه ای آن را تجربه کند. دید من به زندگی متفاوت است از دیدی که شاید سایر مردم داشته باشند. پول درآوردن بسیار خوب است و همین طور که می دانیم " کاسب حبیب خداست" ، ولی این مدل پول درآوردن به دید من نتیجه ای جز خرج برای شیمی درمانی و امراض لاعلاج در پی نخواهد داشت !

alireza_123

Registered User
لایک‌ها
10
امیر شما هنوز تکلیفت با خودت معلوم نیست
یه بار میگی این شرکت کلاهبرداره و سود نمیده
یه بار میگی این سود هایی که میده خوردن نداره
یه بار میگی قصد داشتم منم از این شرکتها بزنم اما عذاب وجدان گرفتم نزدم

ما نفهمیدیم آخر منظر شما چی بود

ببین چه بخوای چه نخوای این شرکت داره سود میده و به همه هم میده حالا چه به قول شما بالادست باشه چه پایین.و سر موقع هم داره میده و الان 3 سال هست داره این سود رو پردااخت میکنه حالا اگه باور کنی که 3 سال داره کار میکنه اگه باور نمیکنی یه تک پا برو مالزی یا هند یا آمریکا تحقیق کن البته ساده ترشم یه جستجو تو نت هست.

و در آخر کلامم بزار یه نکته ای بهت بگم ببین تمام این لینکایی که گذاشتی و من خیلی بیشتر از اینا سراغ دارم که 3سال هست دارن میگن وفعالیت شرکت رو زیر سوال بردن و جالب اینه که هیچ کدوم نگفتن شرکت سود نمیده .

میخواستم اینو بهت بگم من با تجربه ای که تو نتورک بدست آوردم بهت بگم همه اینا حاشیه هست و اگه میخوای بازنده نشی وارد حاشیه نشو. نهایتش این هست که بیخیال این سرمایه گذاری شو و زندگی خودتو ادامه بده . .منم میتونستم سرمایه گذاری نکنم و بشینم یه جا ببینم کی این شرکت ورشکست میشه تا بگم این همون شرکت بود که من میخواستم سرمایه گذاری کنم.
اما به خودم گفتم این سرمایه که میذارم نه من رو خیلی بدبخت میکنه و نه خوشبخت.پس ریسکشو کردم و فکر کنم در آمدم تو این چند وقت بد نبوده.

راستی فرانکیشتن برات میل زدم .

موفق باشید .

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
امیر شما هنوز تکلیفت با خودت معلوم نیست
یه بار میگی این شرکت کلاهبرداره و سود نمیده
یه بار میگی این سود هایی که میده خوردن نداره
یه بار میگی قصد داشتم منم از این شرکتها بزنم اما عذاب وجدان گرفتم نزدم

ما نفهمیدیم آخر منظر شما چی بود

ببین چه بخوای چه نخوای این شرکت داره سود میده و به همه هم میده حالا چه به قول شما بالادست باشه چه پایین.و سر موقع هم داره میده و الان 3 سال هست داره این سود رو پردااخت میکنه حالا اگه باور کنی که 3 سال داره کار میکنه اگه باور نمیکنی یه تک پا برو مالزی یا هند یا آمریکا تحقیق کن البته ساده ترشم یه جستجو تو نت هست.

و در آخر کلامم بزار یه نکته ای بهت بگم ببین تمام این لینکایی که گذاشتی و من خیلی بیشتر از اینا سراغ دارم که 3سال هست دارن میگن وفعالیت شرکت رو زیر سوال بردن و جالب اینه که هیچ کدوم نگفتن شرکت سود نمیده .

میخواستم اینو بهت بگم من با تجربه ای که تو نتورک بدست آوردم بهت بگم همه اینا حاشیه هست و اگه میخوای بازنده نشی وارد حاشیه نشو. نهایتش این هست که بیخیال این سرمایه گذاری شو و زندگی خودتو ادامه بده . .منم میتونستم سرمایه گذاری نکنم و بشینم یه جا ببینم کی این شرکت ورشکست میشه تا بگم این همون شرکت بود که من میخواستم سرمایه گذاری کنم.
اما به خودم گفتم این سرمایه که میذارم نه من رو خیلی بدبخت میکنه و نه خوشبخت.پس ریسکشو کردم و فکر کنم در آمدم تو این چند وقت بد نبوده.

راستی فرانکیشتن برات میل زدم .

موفق باشید .
دوست عزیز،

مخ زن خوبی هستی، مطمئنم که مخ تعداد زیادی از ملت بد بخت رو با چرب زبانی زدی!
اگر این پول ها از گلوت پایین میره، بخور نوش جونت ;)

در ضمن من دوستم در مالزی هست و بارها کلاهبردار بودن این شرکت رو به من اعلام کرده. نکته اینکه این شرکت برخی سود ها رو پرداخت می کنه که همچنان افرادی باشن که گول این مسائل رو بخورن و عضو بشن !!!

در نهایت هر کس مختاره، شما می تونی بخوری، بخور. من و سایر دوستان نمیتونیم ، پس نمی خوریم! همش مال خودت :D

mnakhaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
این فروم هم مطالب مفیدی در رابطه با SWISS CASH داره
http://www.parsiforums.com/vb/showthread.php?p=28589
من خودم عضو هستم و تا حالا 500 دلار گرفتم .چند تا از دوستام قبل از من عضو شدن و یکی شون 2800 دلار گرفته (سرمایه گذاری اولیه همه 1000 دلاری بوده) و فکر می کنم خیلی خوب داره سود میده. البته تضمینی در مورد آیندش نیست اما فعلا که مسیر انتقال پول به نفع شرکته و قطعا فعلا تعطیل نمی شه.
اگه قرار باشه یه زمانی تعطیل بشه زمانیه که پرداخت سودش بیش از دریافتهاش باشه و براشون نصرفه وگرنه حالا که دارند چند برابر سودی که می دن پول دریافت می کنن دلیلی نداره که این کارشون رو تعطیل کنن.:rolleyes::D

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
سلام دوستان
این فروم هم مطالب مفیدی در رابطه با SWISS CASH داره
http://www.parsiforums.com/vb/showthread.php?p=28589
من خودم عضو هستم و تا حالا 500 دلار گرفتم .چند تا از دوستام قبل از من عضو شدن و یکی شون 2800 دلار گرفته (سرمایه گذاری اولیه همه 1000 دلاری بوده) و فکر می کنم خیلی خوب داره سود میده. البته تضمینی در مورد آیندش نیست اما فعلا که مسیر انتقال پول به نفع شرکته و قطعا فعلا تعطیل نمی شه.
اگه قرار باشه یه زمانی تعطیل بشه زمانیه که پرداخت سودش بیش از دریافتهاش باشه و براشون نصرفه وگرنه حالا که دارند چند برابر سودی که می دن پول دریافت می کنن دلیلی نداره که این کارشون رو تعطیل کنن.:rolleyes::D

نت هم نت های قدیم...

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
سلام

بچه ها میخوام شما رو با یه سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا آشنا کنم .این سرمایه گزاری در شرکت swisscash میباشد. شاید تا حالا چیزایی هم شنیده باشید .

شرکت swisscash با سرمایه اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام به سرمایه گذاری در بخشهای مختلف مانند کشاورزی . انبوه سازی . سهام . فارکس و ... کرده و ماهیانه ۲۵٪ سرمایه افراد رو به صورت سود مادام العمر به اشخاص پرداخت میکنه . وبه پلن (( 25 SIP ))معروف هست. در این پلن شما نیاز به معرفی شخصی ندارید و تنها با سرمایه ای که گذاشته اید ماهیانه سود میگیرید.

برای اطلاعات بیشتر از سایت من بازدید کنید.http://swisscash-tehran.blogfa.com/

هرگونه سوالی داشتید میتونید در قسمت نظرات وبلاگ یا با میلم [email protected] در میون بذارید.

همواره آنان که ریسک می کنند ، دنیا را تغییر می دهند . انسانهای بسیار کمی در جهان،بدون ریسک ،"آزادی مالی"را تجربه کرده اند.

سوالی بود در خدمتم.
مثه RSVP امپاوریسمه؟!

اما خداییش دروغ ازاین بالاتر نداریم...
شرکت swisscash با سرمایه اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام به سرمایه گذاری در بخشهای مختلف مانند کشاورزی . انبوه سازی . سهام . فارکس و ... کرده

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14

موفق باشید
آقا شما پول گرفتی یانه؟ بالاخره..

به نظر من این شرکت تا وقتی سود میده که سرمایه گذاریش به طرز قابل توجهی از پرداختش بیشتر باشه
یعنی شیب نمودار سرمایه گذاریش به بینهایت میل کنه به محض اینکه این شیب کم بشه پلن متوقف میشه .

البته واضحه که سود شما از سرمایه گذاری بقیه اعضا بوجود میاد - یه پول شویی-

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
ممنون دوست عزیز از راهنمایتون:blush:

ولی من حرفهای شما رو قبول کنم یا 11 تا از دوستای خودم که بعد 4 ماه پولشون رو گرفتن؟؟؟شما راهنمایی میگنید؟؟:blush:
من تاحدودی شما رو میشناسم
اصلا فکر نمیکردم تو چنین تله ای بیوفتید
اعتماد نکنید
همونطور که مهدی گفت اینا واسه خودشون یه نمودار و یه سری قانون دارن
تا وقتی کهپرداخت ها به حدی نرسیده که از یه درصدی از دریافت ها بیشتر باشه پرداخت میکنن
به محض اینکه احساس کنن داره سود ها زیاد میشه در سایت رو تخته میکنن
خب شانس دوستان شما این بوده که موقع دریافتشون هنوز سایت به نقطه بحرانی نرسیده ولی از کجا معلوم برای شما نرسه
این بلاییه که سر خود من 2-3 سال پیش سر شرکتای خیلی گنده تر از این البته با ظاهر اومد
مطمئن باشید اگه واقعا سیستمی بود که اینجوری پول خود بانک ها هم پولشونو میدادن به اینا
اینا همش دروغه گول نخورید یه وقت

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اینکه با پنتاگونا و ... کارکردید دلیل بر هیچی نمیشه
اونا سیستمشون فرق داشت
اونا قرار نبود ماهانه سود بدن
اگه زیر مجموعه میاوردی پولتو میگرفتی ولی اینجا اینجوری نیست
شما قراره ماهانه سود بگیری که اگه نتونی کسی رو بیاری تمومه
حالا شما فکر کنید ما بخیلیم یا نمیفهمیم ولی ما خیلی سال پیش این کارارو قدیمی کردیم و چوبشو خوردی
من هی به مدیرا میگم این کاربران عمومی رو تعطیل کنن گوش نمیدن
حرفی هم میزنیم فکر میکنن زورمون میاد کسی سود کنه
این شرکت خواهد بست و پول بزرگی به جیب خواهد زد
ولی امیدوارم قبل از کلاهبرداریش سود شما دوستانو بده

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
دوست عزیز گلدن و پاکس میکسم برای تولشون پیام زیاد میدادن
اوووه پاکس میکس که قرابود برای سال 2007 بپیونده با سازمان نمیدونم چیچی
یه سری تقدیر نامه و ... هم قاب کرده بودن زده بودن تو سایتشو
گلدن استار آدرس دفتر و شماره تلفن هم داشت
خلاصه اینکه من میدونم شما حرف کسی رو گوش نمیدی تا تجربه نکنی باورت نمیشه
امیدوارم اون موقعی که این سایت قصد بالا کشیدن پولارو میکنه شما پولی توش نداشته باشی
اینم بدون اگه ما اومدیم اینجا حرفی زدیم فقط برای خودت گفتیم که یه جوون ایرانی چرا باید گول اینارو بخوره و سرمایشو از دست بده
الکی که کاربر فعال درآمد اینترنتی نشدیم
حتما یه چیز میدونیم
خلاصه من شکی ندارم که روزی کلاهبرداری میکنه ولی بازم میگم امیدوارم اون روز شما توش سرمایه ای نداشته باشی
موفق باشی

sorry ino keshidam bala - vali golden star mage na male ye pesare mashadi bod :p
khili az in be estela hyip haye khafan iranian !
mega-trades , lol, to 1mah 50.000$ scam kard pesare

devil_dancer77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیز من این یوزر رو فقط محض اطلاع شما ساختم تا بگم از این سایتا زیاده با این جور عکسا
من ادمین dividendltd بودم و الان هم چنتا سایت سرمایه گزاری بسبتن بزرگ دارم و حتی ادمین swiss هم می شناسم فقط خواستم بگم ما ایرانیها گول این سایتارو نخوریم ...
چنتا سایت معرفی میکنم که از swiss بهترن حتی یکیشون credit card هم صادر میکنه و میشه از ATM ها پول گرفت ولی اونم داره scam میشه ... - اون دوستانی که تمایل به خر شدن دارن تو اونا هم پول بزارن
البته من خودم با 100$ تو swiss عضو هستم نه به خاطر سود ماهیانه - بنا به دلایل کاری دیگه ای - اگه حرف من که 5 ساله تو این بازار کار کردم رو قبول ندارید برید عضو بشید -شاید شما از ماکروسافت با سود ماهیانه 13% زرنگ تر هستید ...

اینم سایتای دیگه :
http://a3union.com/23april-ivory.shtml
http://www.online-capital.com/
این از swiss هم قدیمی تره : http://www.f-management.com/logon.php

rezamn22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیز من این یوزر رو فقط محض اطلاع شما ساختم تا بگم از این سایتا زیاده با این جور عکسا
من ادمین dividendltd بودم و الان هم چنتا سایت سرمایه گزاری بسبتن بزرگ دارم و حتی ادمین swiss هم می شناسم فقط خواستم بگم ما ایرانیها گول این سایتارو نخوریم ...
چنتا سایت معرفی میکنم که از swiss بهترن حتی یکیشون credit card هم صادر میکنه و میشه از ATM ها پول گرفت ولی اونم داره scam میشه ... - اون دوستانی که تمایل به خر شدن دارن تو اونا هم پول بزارن
البته من خودم با 100$ تو swiss عضو هستم نه به خاطر سود ماهیانه - بنا به دلایل کاری دیگه ای - اگه حرف من که 5 ساله تو این بازار کار کردم رو قبول ندارید برید عضو بشید -شاید شما از ماکروسافت با سود ماهیانه 13% زرنگ تر هستید ...

اینم سایتای دیگه :
http://a3union.com/23april-ivory.shtml
http://www.online-capital.com/
این از swiss هم قدیمی تره : http://www.f-management.com/logon.php

مسلم که سرمایه گذاری تو این سایتا ریسک محضه و به قول شما بعضی ها خر میشن و میرن ادمین میشن :D ولی سود 13 مایکروسافت هم خنده داره ...تو این مملکت .... من که خودم تو کار زمین و ساختمونم دارم ماهی 10 تا 15 درصد در میارم . لطفا مطالعتو بیشتر کن حرف مایکروسافتم گوش نکن نمیان که همه چیزشون رو واسه من و تو رو کنن. درعین حال سرمایه گذاری توی هر سایت اینجوری ریسک و کسایی که این کارو میکنن باید خودشونو واسه سود کلان یا scam شدن آماده کنن

rezamn22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هشدار پلیس اطلاعات ناجا :
عضویت در شرکت های هرمی پیگرد قانونی دارد

تهران - حیات

مرکز پشتیبانی عملیات پلیس امنیت و اطلاعات نیروی انتظامی با تاکید بر این که عضویت در شرکت هرمی جرم محسوب شده و پیگرد قانونی دارد، از دستگیری 75 نفر از اعضا اصلی شرکت هرمی سویس کش(swiss – cash) خبر داد.
به گزارش حیات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، مرکز پشتیبانی عملیات پلیس امنیت و اطلاعات عمومی ناجا اعلام کرد: در اجرای دستور سرپرست ناحیه 24 دادسرای انقلاب اسلامی مبنی بر فعالیت یک شرکت هرمی بنام سویس کش (swiss – cash) که جدیداً وارد کشور شده و اقدام به عضو گیری در سطح وسیع و گسترده در سراسر کشور می کند ، ماموران این مرکز در یک اقدام پلیسی و تخصصی اعضای این باند را شناسایی و دستگیر کردند.
یک مقام انتظامی آگاه در این رابطه نحوه فعالیت این شرکت هرمی (سویس کش) گفت: این شرکت به ازای پرداخت هزار دلار (یک میلیون تومان )، ماهانه 250 دلار یا به عبارتی 25 درصد سود به اعضا پرداخت می کرد و علاوه بر آن ساعت های تبلیغاتی از جنس طلا هدایای این شرکت محسوب می شد.
مرکز پشتیبانی عملیات پلیس امنیت اعلام کرد: با بررسی انجام شده و تحقیقات به عمل آمده 5 دفتر فعال این شرکت که عموماً در شمال شهر تهران بود شناسایی و با هماهنگی قضایی و پلیس در یک اقدام هماهنگ عملیاتی توانست سرشاخه های وسیع این شرکت را دستگیر کنند.

این گزارش می افزاید: ماموران علاوه بر این، 75 نفر از اعضای شرکت که در حال عضوگیری برای شرکت بودند را دستگیر کردند و دفاتر این شرکت ها را پلمپ کنند.
براساس این گزارش، از دستگیر شدگان که به جزء یک نفر همگی مرد بودند، 14 دستگاه کامپیوتر، 5 دستگاه لب تاپ 82 دستگاه موبایل ، مقادیر زیادی جزوه سررسید و هدایای تبلیغاتی خارجی و از دفاتر این شرکت چندین میلیون تومان وجه نقد کشف و ضبط گردید.
مرکز پشتیبانی عملیات پلیس امنیت در ادامه با اشاره به پلمپ دفاتر موجود برحسب دستورقضایی گفت: حسابهای بانکی این افراد سریعاً از طریق بانک مرکزی شناسایی شدند.
متهمان در تحقیقات انجام شده به بزه انتسابی (عضویت در شرکت هرمی کویس کش) اعتراف و در همین رابطه چندین نفر از سرشاخه های اصلی این شرکت را در ایران و خارج از کشور معرفی کردند که تلاش جهت دستگیری آنها ادامه دارد.
برخی از افراد در شهرهای اهواز، مشهد ، شیراز ، اصفهان ،تبریز، ارومیه برای این شرکت عضوگیری می کنند.
مرکز پشتیبانی عملیات پلیس امنیت همچنین با هشدار به شهروندان مبنی بر اینکه این شرکت ها کلاهبردار هستند، اعلام کرد: این شرکت ها با انواع و اقسام اسامی به فعالیت خود در سراسر کشور ادامه می دهند لذا افراد فریب این شرکت ها را نخورند و از عضویت در این شرکت برحذر باشند چرا که عضویت در هر نوع عضویت در شرکت هرمی جرم محسوب شده و پیگرد قانونی دارد.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
من باز مجبور شدم اینجا پست بدم:blush:

یه ذره دوستان فکرکنید:)

درباره کلدگوئست هم همین رو میگفتن و چه میدونم میگریم و..... ولی هنوز که هنوزه داره کار میگنه و جنس و محصولاتش وارد میشه تازه دقت داشته باشید که شما برا عضویت در گوئست یه جنسی میخرید و این جنس وارد ایران میشه:blush:حالا سوال من اینجا اینه چطور میخوان جلوی swiss cash رو بگیرند ، نه جنسی نه چیزی پولی هست که اگر پلن نتورگو کار نکنی نه ورودی لازم داری نه چیزه دیگه ماهیانه پول برا شما تو حسابتون میاد و میتونید از n طریق پول رو دریافت کنید:rolleyes:

حالا یکی بیاد اینجا به من بگه آقا مثلا من 100000000 تومان گذاشتم تو اینکار و از مزایای پلن هم استفاده نمیگنم وفقط 25% رو میگیرم بگید چه جوری میشه من رو گرفت؟؟؟؟؟؟:blush:شاگی خصوصی دارم؟؟؟؟؟پول کسی رو خردم؟؟؟؟؟ چی کار کردم:happy::lol:اصلا میان میگرن منو میگم عشقم گشیده به کسی چه میخوام پولمو آتیش بزنم بد نیست دوستان با یه وگیل در این ضمینه صحبت کنن:blush:بفهمند چیکار میتونن کنند:rolleyes:

در ضمن فعلا از سال 2005 تا همین الان که دارم سایت رو چک میگنم پول همه رو داده اگر هم کسی خواست من همین جا توضیح بدم که شما موقع عضویت با چه شرکتی قرارداد مینویسید و رسید دریافت میگنید:blush:از سابقه از رشد خودش تو بورس و..................:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا